» »

Nakup PC-ja v tujini

Nakup PC-ja v tujini

TehDucky ::

Zanima me katere nemške/avstrijske štacune pošiljajo v slovenijo ? Včasih sem kupoval na mylemon.at sedaj pa nočejo veš pošiljat v slovenijo (kar jim seveda zamerim, saj bi jim spet pustil tisočaka).



Gledal sem takšen sistem. Vseeno me bolj kot sam sistem če skupaj paše, bolj zanima katere štacune imajo podobne cene v tujini ter pošiljajo v slovenijo, žal sem na mylemon.at opazil prepozno, ko je bila košarica že polna.

Aston_11 ::

i5, 8gb, potem pa neka budget grafa...

hojnikb ::

fail sestava..
#brezpodpisa

TehDucky ::

Ja in kaj naj si nardim z grafično za 500€? Z njo si ne morm riti obrisat. Igrce pač ne bojo laufale za tole stvar ampak bo namenjen pisarniškemu delu in pa eni grafični aplikaciji, ki ne rabi tako veliko grafične moči.

Vseeno me bolj kot sam sistem če skupaj paše, bolj zanima katere štacune imajo podobne cene v tujini ter pošiljajo v slovenijo,


Prosim za tale odgovor, razen v primeru, da bo vaš odgovor konstruktivno pripomogel k sestavi računalnika.

hojnikb ::

potem je vgrajena grafa dovolj..

in vzami haswell platformo.. boljši onboard gpu
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Aston_11 ::

Pisarniško delo pa i5?

hojnikb ::

pa priložen napajalc zram ohišja *
#brezpodpisa

TehDucky ::

Ok glede procesorja bi se strinjal glede tega, da bi potem vzel 4440/4570, se še odločam kaj bom, razlika je 20€, prišparam pa 65€ pri grafični potem. Ja napajalnik bo zraven ohišja čisto dovolj dober.

Nekaj sem bral glede hoh.de da ima probleme zadnje čase ? Tam sem samo enkrat kupoval en trdi disk ter spominsko kartico. Kako je sedaj z njimi ?

hojnikb ::

TehDucky je izjavil:

Ok glede procesorja bi se strinjal glede tega, da bi potem vzel 4440/4570, se še odločam kaj bom, razlika je 20€, prišparam pa 65€ pri grafični potem. Ja napajalnik bo zraven ohišja čisto dovolj dober.

Nekaj sem bral glede hoh.de da ima probleme zadnje čase ? Tam sem samo enkrat kupoval en trdi disk ter spominsko kartico. Kako je sedaj z njimi ?

mogoče na papirju. ampak če se imaš kej rad, neboš dau na take drage komponente napajalnik za >15€.
#brezpodpisa

TehDucky ::

Če bo odgovorna oseba požegnala dodatnih 50€ za napajalnik potem ga bom dal notri.

hojnikb ::

odstraniš ta šrot od grafe in bo dovolj $$$ za proper napajalc.
#brezpodpisa

Hayabusa ::

http://www.dinokomp.at/konfigurator/?mb...

+ ohišje
+ monitor
+ tiskalnik
+ usb disk


In da, 300W psu bo vrh glave za konfiguracijo.

S tisto gt 640 nimaš kaj početi v 2013, za tvoje potrebe bo igpu več kot dovolj.

Za pisarniško delo je dovolj intel Pentium G3220, ampak recimo da več zakaj potrebuješ i5.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mylemon (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13450937 (3567) forplan
»

Nova grafična kartica

Oddelek: Kaj kupiti
184510 (3974) joman
»

garancija na mylemon.at

Oddelek: Kaj kupiti
222896 (1642) mr1two
»

tuje trgovine

Oddelek: Kaj kupiti
376779 (5551) kmetek
»

Dovolj močn napajalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
262341 (1838) sakkra

Več podobnih tem