» »

Urejanje pdf dokumentov na tablici

Urejanje pdf dokumentov na tablici

racunalnicar ::

Pozdravljeni,

odločil sem se za nakup tablice, ker jo "potrebujem" na faksu. Glaven razlog za nakup so izpiski profesorjev, katere nam pošljejo v .pdf obliki in jih je dobro imeti pred seboj med predavanjem ter si nanje kaj dopisati.
Zanima me torej, kater program omogoča, da na .pdf datoteke ročno dopisujem stvari - s "kemikom", namenjenim pisanju po tablici. Kot rečeno bi na izpiske rad še kaj na hitro dopisal, pa seveda želim, da je stvar tudi pregledna, ne, da se mi potem shranijo samo neke grde "kračke".
Prosil bi za predlog kake tablice, ki ima torej natančen zaslon in bo zadovoljila moj glavni razlog za nakup. Poleg tega jo bom uporabljal še za ogled Tvin televizije preko WiFi omrežja, katerega bo ponavadi oddajal telefon (Samsung Galaxy S3 mini), ker bom tv gledal na avtobusu...
Prosil bi tudi za link kakega dobrega "svinčnika", za pisanje po tablici, ker je jasno, da s prstom težko kaj jasno in hitro dopišeš.

Vsem že v naprej hvala za priporočila programa, tablice in svinčnika. :)

kiks ::

Glede na želje in kombinacije bo najbrž idealno kaj iz Samsungove družine Note (svinčnik je priložen in je neprimerno boljši kot tisti "aftermarket"). Tudi tablice same so nekje v vrhu (tako po zmogljivosti, kot žal tudi ceni), prav tako imaš že na tablici vse, kar potrebuješ - torej aplikacije, prilagojene za čečkanje po zaslonu s svinčnikom.

Ne vem, ali je ogled TVIN preko tetheringa še brezplačen - to preveri, da ne bodo računi preveliki.

Moje izkušnje so predvsem iz Android sveta. Sem pa prepričan, da ima tudi iOS kakšno aplikacijo, ki bi ti reševala tvoje zahteve.

racunalnicar ::

kiks hvala, Noti majo res kar luškane cene... :) Bom razmislil, mogoče pa se vseeno odločim zanjo.
Drugače sem se nagibal k Samsung Galaxy Tab 3 7.0
Mogoče sem pozabil napisat ja, definitivno bom tudi sam vzel Androida, mi je pač najbolj pri srcu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup tablice za srednjo šolo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5213073 (11646) Pithlit
»

Surface Pro prihaja 9. februarja (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
15738285 (31266) Marat
»

Kater mobitel vzet med Samsungi (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
629398 (7640) addy93
»

Kupil bi tablico a sem v dvomih? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6821181 (19730) Keyser Soze

Več podobnih tem