» »

Logitech z906 ali IBIZA SOUND SLK 15A

Logitech z906 ali IBIZA SOUND SLK 15A

mamilatus ::

Pozdravljeni,

pred nekje pol leta sem kupil zvočnike Logitech z906 s katerimi sem zadovoljen sploh ob gledanju filmov. Vendar pa zadnje čase razmišljam v drugi smeri, saj večino časa na zvočnikih poslušam glasbo, za kar pa ti zvočniki niso najbolj primerni.
Zato razmišljam, da bi kot zamenjavo vzel kakšen aktivni zvočnik, ki bi si ga povezal na računalnik. Seveda imam rad veliko moč in kvaliteto zvoka. Zanima me vaše mnenje glede tega, se mi ta menjava izplača? Če bi se odločil zamenjati imam v planu zdajšnje Logitech prodat in nekje za isti denar kupiti IBIZA SOUND SLK 15A (ali kaj podobnega). Ne bi pa rad bil po menjavi razočaran.
Najbrž tudi za ogled kakšnega filma to ne more biti slaba možnost zaradi velike moči in visokega frekvenčnega razpona. Res pa je da ne bi bilo prostorskega zvoka ampak mono.

Prosim vas za pomoč.

Lp
Blaž

Janac ::

A spet gledamo papir? Papir prenese vse. Ni vse v stevilkah, zakaj ne bi kupu en stereo Hi-Fi sistem za 500eur?

Pri tejle Ibizi, bi nizki toni res zabil, kvaliteta bi bla pa nikakva.

mamilatus ::

Zato ker si trenutno ne morem privoščiti zvočnike za 500€.

V bistvu iščem boljše zvočnike od Logitech z906 za poslušanje glasbe do 250€. Če se za ta denar ne da dobiti kaj boljšega potem bom pač obdržal te in jih mogoče malo predelal.

klinker ::

Za tak denar se da dobit aktivne monitorje Alesis ali pa Behringer. Ni high end roba, je pa na nivoju kar se tice zvoka. Poglej si na AudioPro LJ ali pa underground grooves MB.

To... http://www.u-grooves.com/product/alesis...

Ali pa to... http://www.u-grooves.com/product/behrin...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

mamilatus ::

Hvala bom preveril tudi v sami trgovini. Vendar me malo skrbi, da s temi zvočniki ne bi dobil nič boljše kot pa jih imam sedaj. Vsekakor bi jih mogel testirat, ker številke mi ne povejo veliko.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup zvočnikov (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5716152 (12286) 2f4u
»

Slušalke zaprtega tipa

Oddelek: Kaj kupiti
313426 (2620) icurk
»

Kateri zvočniki?

Oddelek: Kaj kupiti
113209 (2922) klinker
»

Katere naglavne slušalke?

Oddelek: Zvok in slika
81338 (1160) theStranger
»

Uničen drsnik na Mešalni mizi BEHRINGER DJX 700

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
51673 (1502) ant

Več podobnih tem