» »

Se da na live zvok razdeliti

Se da na live zvok razdeliti

BARBOM ::

Prijatel se nekaj bavi z muzko pa me zanima ce je mozno na live-u tako naredit da bi igrel vsak izhod zase,kajti to mu negre(na enem slusalke,na drugem pa zvocniki)?!
Ma program DJ Traktor al nekaj takega pa ko nastavi izhode mu tega ne rata,ali morata za to biti nujno dve zvočni?Sicer pa ma CREATIV LIVE-a mislim pa da je model CT 4620 sestavljata pa ga dve kartici(na eni sonormalni priključki na drugi pa sta SPDIF IN/OUT se dva MIDI(IN/OUT) in DIGITALNI DIN.
HJvala

gumby ::

v nastavitvah za live nastavi 4 zvočnike in izklopi vse efekte - potem naj bi imel enak signal na prednjem in zadnjem izhodu...

BARBOM ::

Ne vem no ce se razumeva toda mene zanima ce bi se to tako razdelilo da bi na enem izhodu posklusal eno na drugem pa drugo in to vse naenkrat, to mene zanima!?

gumby ::

načeloma bi se dalo... kanali so neodvisni, zato lahko vsak igra svoje. ampak nimam pojma, če kateri software to podpira...

Djuro ::

E, v tem se prava kartica razlikuje od igričarske kartice. Takrat ko so Live! prišle ven, je Creative na veliko obljubljal driverje s takimi sposobnostmi, kot jih sam želiš (in želim), ampak za kaj takega boš moral poseči po kaki drugi firmi (terratec, audiotrak ipd).

gumby ::

Djuro: kartica je že OK, samo gonilniki so čudni :)

Dr_M ::

pomoje pa da je najbols da kupi se eno zvocno, ampak nej ne bo se en live, ker ne bo delalo..
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Djuro ::

t.g.
Kartica je že res dobra ampak kaj ti bo vrhunska kartica brez kvalitetnih driverjev.

Sicer pa ravno sem se spomnil. Pred časom (kako leto nazaj) sem na internetu našel neko skupino, ki je razvijala alternativne driverje za Live! kartice. S podporo za ASIO in ločenimi outi (2 X stereo out). Pojma nimam več, kje bi ta stran lahko bila, najbolj bi bilo malo pobrskat v guglu.
Fora teh driverjev je bila v tem, da potem razni špili niso delali tako kot bi bilo treba. Ampak vsega pa res ne moreš imeti, ne?

Aja, ko slišiš zvok še s kake druge kartice (npr. kak digidesign) se zvoku Live lahko le še nasmehneš. Je pa res, da je Live! najboljša kartica za svoj denar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Djuro ()

Djuro ::

Evo, sem že našel. KX project se imenuje zadeva z alternativnimi driverji.

http://come.to/sblive

Dr_M ::

skoda da je aureal propadel (slava mu), ker so mel zelo usaj tok dobre, mogoce se boljse kartice kot creative.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

TribesMan ::

Dr_M

Ja in potem svizec zavije cokolado...al kako ze.

Aureal je bil dalec od livea! se posebej po podpori.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Dr_M ::

@TribesMan: sej sm reku...skoda da je aureal propadu ker je meu velik potencial, kar se pa tice samih kartic so bli pa boljsi od liveov.
pac pustil so stvari nedokoncane...na zalost.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CREATIVE razkril zvočne kartice Sound Blaster RECON3D

Oddelek: Zvok in slika
313641 (2500) Dr_M
»

Kero zv.kartico nj kupim?ali audigy 2 a teratech...

Oddelek: Kaj kupiti
131562 (1397) Spajky
»

dvix na slabšem pc-ju

Oddelek: Strojna oprema
171697 (1410) Phoebus
»

nasvet:8RDA+ ali NF7

Oddelek: Kaj kupiti
411670 (1218) Caligula
»

monster sound 2 mx300 ?

Oddelek: Zvok in slika
111302 (1167) NoUse4AName

Več podobnih tem