» »

RTV prispevek

RTV prispevek

««
71 / 76
»»

nokken ::

Ja SKORAJ se placajo letni stroski obratovanja. Pa saj nima veze... jokanje zaradi tega jebenega drobiza po ST bo prineslo bore malo koristi. Naredi nekaj da se RTVSlo ze koncno ukine. Jaz sem za. Boli me k za RTVSlo, njihove zaposlene in realno tudi vse reveze, ki si nikakor ne morejo privosciti tega drobiza. Naredite ze nekaj da se stvar ukine pa bo. Po 70 straneh jokanja na ST je edina razlika, da je danes (predvsem zaradi inflacije in ne zaradi vasega jokanja) predlog, da se prispevek povisa ne pa ukine.

kriptobog ::

nokken je izjavil:

paradajzos je izjavil:


Vidiš, jaz imam pa samo malenkost drugačen predlog, ki pa tvojega nadgrajuje:

1. Levo usmerjena gospodinjstva plačujejo 15 EUR, ki se porabijo za RTV Kancelarijo
2. Desno usmerjena gospodinjstva plačujejo 5 EUR, ki se porabijo za Nora24.

In kar plačuješ, to smeš gledati (kodiranje). Si za?


Ma zares tudi lahko... po novem bo potem NoraTV imela lastne oddajnike in DVB-T sistem in ne bo vec uporabljala RTV-jevih?
Drugace pa ja... razpustimo RTV Slo, ugasnemo vse oddajnike, fuknemo komplet arhiv v Savo, ljudi prezaposlimo nekam drugam v JS in se resimo tega norega zneska dobrih 100eur/leto. Sicer se strinjam da je na RTVSlo (vsaj) 50% ljudi prevec, ampak jih je tudi ostalem JS. In prav tako se strinjam da bi bilo mogoce RTVSlo najboljse ukiniti pa da imamo samo se tv ranga PlanetTV in PopTV in njihove turske nadaljevanke. Ampak resno... najvecji problem je jebenih 100eur/leto? Ce je to res najvecji problem danasnjega casa, potem imate jebeno ogromen problem nekje drugje.... recimo v svojih sposobnostih, da se vam teh kurcevih 100eur (sorry 160 da ne bo pomote) tako hudo pozna, da se cele dneve sekirate zaradi tega.

Mato989 je izjavil:

Odjavil k sreči

Seveda si ja... v sanjah


Zakaj bi placeval, ce ne gledas/poslusas? Ne gledam niti ostalih TV postaj in mi ne vsiljujejo placila, tako kot RTV. Zato sem odjavil tudi RTV. Naj dolocijo, da se placuje kdor zeli gledati in je to to.

nokken ::

Ja seveda si odjavil... zares verjetno nikoli nisi imel prijavljeno ker pac placujejo starsi. Je ze ok.

matobeli ::

Zato ker je cenej če vsi malo plačujemo in imamo eno skupno veliko zadevo. Tako kot se to počne z šolstvom, vojsko, zdravstvom...

Ampak eni pač iščejo luknje in težijo k tem da so skupnih stroškov čim manj deležni.

Sej niso sami krivi da so kapitalistične svinje, sistem je kriv da od njih praktično to pričakuje in vse kar so sami krivi je da so egoisti.

delavec44 ::

Poglej kakšne kapitalistične svinje so šele voditelji sistema.

Če že delaš primerjavo s šolstvom, vojsko, zdravstvom, zakaj ne gre potem še rtv iz proračuna? Denarja je zgleda dovolj, če se lahko še 500 NVOjev plačuje.

matobeli ::

Nek legacy bulshit pač. V resnici bi bilo popoloma vseeno če bi z zakonom morala država zagotoviti 15eur/gospodinjstvo za delovanje ven iz proračuna ali pa jih pobira posebej.

Ampak ljudje ste glupi in ne razumete da je vse ista malha. Če bi mesečno dobival 150eur položnice za SV bi pa koga še razgonilo od agonije.

delavec44 ::

Itak mi smo glupi, ker ne razumemo, da se malha prazni neodvisno od tega kako se polni. Če zmanjka, se zadolžimo, če je prilivov malo več, pa hitro najdejo koristne porabnike.

Meni osebno ni vseeno, če gre iz proračuna. Davkov isto plačam, 15€ na mesec bi pa prihranil.

Baja ::

ah ja, seveda, se mi zdi da je mato enkrat izjavil, da plačuje davek od premoženja za flet, torej je očitno prijavlen doma. torej ni nikoli niti plačeval.

zgleda je rtv prispevek / leto visji od davka :)

paradajzos ::

delavec44 je izjavil:

3. Neusmerjena v blesave delitve plačujejo 0€.

Absolutno podpiram.

ljudi prezaposlimo nekam drugam v JS


Pa kaj še! Kar naj si najdejo službe, saj so sami vrhunski strokovnjaki, baje.
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

nokken je izjavil:

Ja seveda si odjavil... zares verjetno nikoli nisi imel prijavljeno ker pac placujejo starsi. Je ze ok.



Seveda kupil sem flet sem dobil poloznico sem se pritozil da na naslovu kjer sem stalno prijavljen ze placujemo in od takrat mam mir ne rabim placevat

Win za mene
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

paradajzos ::

Ampak resno... najvecji problem je jebenih 100eur/leto? Ce je to res najvecji problem danasnjega casa, potem imate jebeno ogromen problem nekje drugje.... recimo v svojih sposobnostih, da se vam teh kurcevih 100eur (sorry 160 da ne bo pomote) tako hudo pozna, da se cele dneve sekirate zaradi tega.

Ne, največji problem je, da moramo plačevati, da nas posiljujejo z nekim brezveznim programom, ki ga nočem. Tudi 1 EUR bi bil preveč.
Tukaj smo za Svobodo in ne za komunajzarsko ponarejeno Svobodo. Če hočem imeti neke storitve, si bom to izbral sam in potem plačal za to. Ne pa da me neki dežurni dušebrižniki prepričujejo, da oni boljše od mene vedo, kaj je dobro zame in da moram zato plačevati naročnino na nekaj, česar ne uporabljam in nočem uporabljati.
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.

Zgodovina sprememb…

LeQuack ::

Zakaj nobena stranka ne da v program, da bo razpustila RTV in odpustila 30% javnega sektorja? To bi jih še isti trenutek volil.
Quack !

Baja ::

Mato989 je izjavil:

nokken je izjavil:

Ja seveda si odjavil... zares verjetno nikoli nisi imel prijavljeno ker pac placujejo starsi. Je ze ok.



Seveda kupil sem flet sem dobil poloznico sem se pritozil da na naslovu kjer sem stalno prijavljen ze placujemo in od takrat mam mir ne rabim placevat

Win za mene


tam na ptuju samo ene šrtice živite. en se mi je enkrat v gostilni s kelnarco svadjo, da limonada ne more stati tolko kot je. pa sploh ni bil plačnik računa :D

LeQuack je izjavil:

Zakaj nobena stranka ne da v program, da bo razpustila RTV in odpustila 30% javnega sektorja? To bi jih še isti trenutek volil.


ker je to ene 100k volivcev? pa 100k partnerjev, ki jim verjetno tudi nebo všeč

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Baja ()

miha98 ::

Glavno, da ti je povedal svoje pa magari na tuj račun...

Baja ::

miha98 je izjavil:

Glavno, da ti je povedal svoje pa magari na tuj račun...


aja, malo dvoumno sem napiso. gostilna ni moja, šli smo na pijačo, plačnik sem bil jaz, ptujčan pa si je limonado naročjo :D

111111111111 ::

nokken je izjavil:


Ma zares tudi lahko... po novem bo potem NoraTV imela lastne oddajnike in DVB-T sistem in ne bo vec uporabljala RTV-jevih?
Drugace pa ja... razpustimo RTV Slo, ugasnemo vse oddajnike, fuknemo komplet arhiv v Savo, ljudi prezaposlimo nekam drugam v JS in se resimo tega norega zneska dobrih 100eur/leto. Sicer se strinjam da je na RTVSlo (vsaj) 50% ljudi prevec, ampak jih je tudi ostalem JS. In prav tako se strinjam da bi bilo mogoce RTVSlo najboljse ukiniti pa da imamo samo se tv ranga PlanetTV in PopTV in njihove turske nadaljevanke. Ampak resno... najvecji problem je jebenih 100eur/leto? Ce je to res najvecji problem danasnjega casa, potem imate jebeno ogromen problem nekje drugje.... recimo v svojih sposobnostih, da se vam teh kurcevih 100eur (sorry 160 da ne bo pomote) tako hudo pozna, da se cele dneve sekirate zaradi tega.

Veš za kaj jebeno gre? Da podpiramo neke kurčeve levičarje, ki so si po "depolitizaciji" rtvja privoščili najvišje plače, da Golob lahko na televiziji reče da se bo znebil janšistov, da štefančič izjavi: "Jebeno več nas je... ". Ja to je 100€ na leto preveč. Jaz sem odjavil. Jebejo naj se. Saj jih je jebeno več. Če te boli kurac za 100€te bo pa še za 300. Pa imej potem arhiv.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

matobeli ::

Dejmo še SV met opcijo odjavit. 150eur na mesec je čisto preveč zato da se gonjo po iraku in kosovu.

Ali pa če se ne obnašamo kot totalni retardi sam zato ker je za enega izmed davkov ločena položnica. Država stane.

Lahko se pa pogovarjamo o tem kako optimizirati javne servise ne pa da bi jih ukinili ker jih naša osebna rit ne uporablja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

gort ::

Jalovo pogovarjamo se lahko res o marsičem

miha98 ::

Ni heca tu. SV bomo rabili mogoče še prej kot si misliš. Pa če ravno so na ravni kakšne JNA iz 70,80 let. Pilatus glavno bojno letalo SV. Pa ne me smejat. Upam, da bodo kupili ta protiraketni Himars ali kaj že je to...

matobeli ::

Glede na priseljevanje tujcev in vedno manjšo pismenost slovencev se bojim da bomo rtv (in podobne ustanove) potrebovali še malo prej.

Sicer pa, zakaj bi rabli SV če smo se lastni kulturi pripravljeni odpovedat za 15eur/mesec?

primoz4p ::

paradajzos je izjavil:

delavec44 je izjavil:

3. Neusmerjena v blesave delitve plačujejo 0€.

Absolutno podpiram.

ljudi prezaposlimo nekam drugam v JS


Pa kaj še! Kar naj si najdejo službe, saj so sami vrhunski strokovnjaki, baje.

Tako je.
Ministrice Vrečko zaposluje: Kar 74 novih zaposlitev – aktivistov, prijateljev, nevladnikov …

Vir je nova24tv; po novem novaRTV, saj na njihovem portalu lahko tudi preberemo:
Tomašič bo v ponedeljek na RTV predstavil svojo vizijo razvoja nacionalnega medija

Voditelj oddaje “Kdo vam laže” in Guinnessov rekorder v vodenju najdaljše oddaje v zgodovini Boris Tomašič bo v ponedeljek, 2. septembra, Komisiji za kadrovske in pravne zadeve predstavil svojo vizijo razvoja RTV Slovenija, ki temelji na izgonu ideologije in vzpostavitvi meritokracije.

Potem ko je nekdanji predsednik uprave RTVS Zvezdan Martić konec maja odstopil zaradi izgube zaupanja pri večini svetnikov, je Svet RTV Slovenija 11. julija potrdil objavo razpisa za predsednika uprave RTV Slovenija. Za omenjeni položaj na razpisu, ki se je iztekel pred dnevi, se bosta poleg Borisa Tomašiča potegovala tudi v. d. predsednice uprave RTVS Natalija Gorščak in direktor Radia Slovenija Mirko Štular.

Predsednik Komisije za kadrovske in pravne zadeve, organizacijo dela in poslovnik Andrea Bartole je Tomašiča obvestil, da je Svet RTV Slovenija 20. avgusta prejel njegovo prijavo za delovno mesto predsednika Uprave RTV Slovenija, prijava pa je bila tudi pregledana s strani Komisije za kadrovske in pravne zadeve, organizacijo dela in poslovnik. Na seji sveta zavoda razpisna komisija po poročanju STA ni zaključila ocenjevanja, ali prijavljeni izpolnjujejo pogoje, zato so sprejeli odločitev, da bodo na ponedeljkov pogovor povabljeni vsi trije.


Sem končal branje pri: "Na seji sveta zavoda razpisna komisija po poročanju STA ni zaključila ocenjevanja, ali prijavljeni izpolnjujejo pogoje, zato so sprejeli odločitev, da bodo na ponedeljkov pogovor povabljeni vsi trije."
Kakšna je to komisija oziroma kakšni so razpisni pogoji, da komisija ne more oceniti, da prijavljeni izpolnujejo pogoje?
Lahko posledično sklepam, da je izbor že vnaprej znan?

gort ::

Kultura se očitno samo pri enih začne in konča z (negledljivim in negledanim) RTVSLO programom.

PS: Popravljeno v izogib očitanju s strani kakšnih kulturnih, slovničnih in slovenističnih neonacistov :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gort ()

miha98 ::

Jaz pa sem mislil kaj to nekaj mučkaš levo pa desno ...

gort ::

Ah ja, malo luzersko se mi zdi, če se vidi prav pod mojimi sporočili Zgodovina (prevečih) sprememb, zato pač poradiram v celoti in naredim približen čistopis.

nokken ::

Mato989 je izjavil:

nokken je izjavil:

Ja seveda si odjavil... zares verjetno nikoli nisi imel prijavljeno ker pac placujejo starsi. Je ze ok.



Seveda kupil sem flet sem dobil poloznico sem se pritozil da na naslovu kjer sem stalno prijavljen ze placujemo in od takrat mam mir ne rabim placevat

Win za mene

No ja... mama in ata placujeta zate. Nic nisi odjavil

matobeli ::

gort je izjavil:

Kultura se očitno samo pri enih začne in konča z (negledljivim in negledanim) RTVSLO programom.


Zraven je še gledališče, opera, knjižnice, nekateri nvoji...

In kar se tebe tiče je vse "negledljivo in negledano". Sej tud gasilska veselica je del kulture in pgdji so neke sorte nvoji.

delavec44 ::

matobeli je izjavil:

Glede na priseljevanje tujcev in vedno manjšo pismenost slovencev se bojim da bomo rtv (in podobne ustanove) potrebovali še malo prej.

Sicer pa, zakaj bi rabli SV če smo se lastni kulturi pripravljeni odpovedat za 15eur/mesec?


Tvoji rtv-jevci bodo prvi potegnili z okupatorjem.

gort ::

matobeli je izjavil:

gort je izjavil:

Kultura se očitno samo pri enih začne in konča z (negledljivim in negledanim) RTVSLO programom.


Zraven je še gledališče, opera, knjižnice, nekateri nvoji...

In kar se tebe tiče je vse "negledljivo in negledano". Sej tud gasilska veselica je del kulture in pgdji so neke sorte nvoji.

Ne, velecenjeni superintelektualec matobeli, govorimo izključno samo o negledljivi RTVSLO, jasno je, zakaj. Saj meni tako ne moreš verjeti, mogoče pa toliko bolj umetni inteligenci, izgleda, da ti je kar blizu :D Za te veselice bom pa moral verjeti tebi in tvojim navedbam, ker si, domnevno, podrobno informiran.

3. Manipulacija z mediji in informacijami: Mediji in informacijski kanali se pogosto uporabljajo za ohranjanje delitev z namernim ustvarjanjem sporov ali širjenjem pristranskih informacij. To vodi do polarizacije in utrjevanja predsodkov, kar dodatno razdvaja družbo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gort ()

BuDi79 ::

nokken je izjavil:

Ma zares tudi lahko... po novem bo potem NoraTV imela lastne oddajnike in DVB-T sistem in ne bo vec uporabljala RTV-jevih?
Nova24 je RTV že davno vrgel dol iz svojih oddajnikov (kljub rednemu plačevanju).

paradajzos ::

matobeli je izjavil:

Dejmo še SV met opcijo odjavit. 150eur na mesec je čisto preveč zato da se gonjo po iraku in kosovu.

Ali pa če se ne obnašamo kot totalni retardi sam zato ker je za enega izmed davkov ločena položnica. Država stane.

Lahko se pa pogovarjamo o tem kako optimizirati javne servise ne pa da bi jih ukinili ker jih naša osebna rit ne uporablja.

RTV je strankarska televizija levajzarjev od vedno. To primerjat z vojsko je neumno celo zate.

matobeli je izjavil:

Glede na priseljevanje tujcev in vedno manjšo pismenost slovencev se bojim da bomo rtv (in podobne ustanove) potrebovali še malo prej.

Sicer pa, zakaj bi rabli SV če smo se lastni kulturi pripravljeni odpovedat za 15eur/mesec?

Aha, na vratih redakcij pa napisi v srbski cirilici.
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

matobeli je izjavil:

Dejmo še SV met opcijo odjavit. 150eur na mesec je čisto preveč zato da se gonjo po iraku in kosovu.

Ali pa če se ne obnašamo kot totalni retardi sam zato ker je za enega izmed davkov ločena položnica. Država stane.

Lahko se pa pogovarjamo o tem kako optimizirati javne servise ne pa da bi jih ukinili ker jih naša osebna rit ne uporablja.

Zakaj pa ne bi glasoval z denarnico? Naj pobirajo 12€ na mesec za gasilce. Dam.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

matobeli ::

paradajzos je izjavil:


Aha, na vratih redakcij pa napisi v srbski cirilici.


V starih jugo oklepnikih tudi.

delavec44 ::

matobeli je izjavil:

paradajzos je izjavil:


Aha, na vratih redakcij pa napisi v srbski cirilici.


V starih jugo oklepnikih tudi.


Pa v Beogradu tudi.

paradajzos ::

matobeli je izjavil:

paradajzos je izjavil:


Aha, na vratih redakcij pa napisi v srbski cirilici.


V starih jugo oklepnikih tudi.

Še ena butasta s tvoje strani. Zdaj boš počasi moral spet aktivirat troll acount z nickom podobnim mojemu.
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.

matobeli ::

111111111111 je izjavil:


Zakaj pa ne bi glasoval z denarnico?


Ker je vodenje države eno malenkost bolj zakomplicirano da bi ga prepustili neokapitalistični logiki glasovanja z denarnico.

Bi bilo pa vseeno smiselno spremenit zakonodajo v to smer da financiranje v višini, kot rtvju pripada po zakonodaji, zagotovi proračun. Kater davek se bo dvignil da bi se ta del pokrilo niti ni važno nihče ne bo opazil.

feryz ::

111111111111 je izjavil:

Zakaj pa ne bi glasoval z denarnico? Naj pobirajo 12€ na mesec za gasilce. Dam.
Ker gasilci pa ne kradejo kot srake?
Ampak ok, 2x letno jih lahko celo vidite nekaj delati. Pa saj lahko tudi televizijo pustite laufati.

Dajte si vbit v glavo, čim je v igri denar, ki z neba pada, ne glede na to ali kaj delaš ali ne, je cilj, da se ga čim več pokrade.
Šele ko je tvoj ali od nekoga, ti sam ali nekdo, paziš da ne hlapi.

matobeli ::

Ko bi vsaj obstajal način da bi recimo nekoga zadolžil da pazi na "moj/naš" denar da ne hlapi. Zih bi se dal koga prepričat da bi to počel.

Ma ne, prekompleksno. Požgat vse zajedalce s hišo skupej.

gort ::

Ja, ti boš kontroliral, matobeli.

Moram poiskat, kako je Grčija naredila pred časom in kako je sedaj. Pridem prec.

O glej, rtvslo članek, če ni to ironija :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gort ()

matobeli ::

Ma ne, hvala. Si predstavljam da bi večina tukaj bila "uspešnih" managerjev, ampak sam pa res ne bi tega počel.

O glej, še en, danes pa kar padajo.

gort ::

matobeli je izjavil:

Ma ne, hvala. Si predstavljam da bi večina tukaj bila "uspešnih" managerjev, ampak sam pa res ne bi tega počel.

O glej, še en, danes pa kar padajo.

Ja pa res, imaš prav, napovedana reforma je super :D Aja, ups, komercialna tv, ni to rtvslo :D Oprosti še enkrat :D

Invictus ::

feryz je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Zakaj pa ne bi glasoval z denarnico? Naj pobirajo 12€ na mesec za gasilce. Dam.
Ker gasilci pa ne kradejo kot srake?
Ampak ok, 2x letno jih lahko celo vidite nekaj delati. Pa saj lahko tudi televizijo pustite laufati.

Dajte si vbit v glavo, čim je v igri denar, ki z neba pada, ne glede na to ali kaj delaš ali ne, je cilj, da se ga čim več pokrade.
Šele ko je tvoj ali od nekoga, ti sam ali nekdo, paziš da ne hlapi.

Praktično vsi, ki dobivajo državni denar, na nek način kradejo. Oz. ga neekonomsko zapravljajo.

Pač, moč upravljanja z denarjem je privlačna, še bolj pa denar sam.

Edini pravi način, da se vsaj malo prepreči te manipulacije, je online objava bančnih računov in prometa na njem. Brez varstva osebnih podatkov, tako da se pač ve, kam se denar nakazuje. In javna objava dokumentov, ki ta nakazila dokazujejo.

Vse ostalo je brezzvezno nabijanje.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

paradajzos ::

matobeli je izjavil:

Ko bi vsaj obstajal način da bi recimo nekoga zadolžil da pazi na "moj/naš" denar da ne hlapi. Zih bi se dal koga prepričat da bi to počel.

Ma ne, prekompleksno. Požgat vse zajedalce s hišo skupej.

To se dogaja vsak dan. S tem se soočajo čist navadni običajni ljudje in to rešujejo. Ko se bajte ne da več rešit in je nihče noče, se pa podira in ogroža varnost mimoidočih, je treba omejiti tveganje za še večjo škodo.
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.

matobeli ::

paradajzos je izjavil:

in je nihče noče


RTV je hiša ki je sosed ne mara že od novega. Bojda meče senco na njegove bučke. Je potrebna prenova? Je. Bi jo bilo ceneje podret in nardit novo? vprašanje, danes je gradnja tako nezanesljiva da bi verjetno na koncu končali z podobno kvaliteto kot je že bila.

gort ::

matobeli je izjavil:

paradajzos je izjavil:

in je nihče noče


RTV je hiša ki je sosed ne mara že od novega. Bojda meče senco na njegove bučke. Je potrebna prenova? Je. Bi jo bilo ceneje podret in nardit novo? vprašanje, danes je gradnja tako nezanesljiva da bi verjetno na koncu končali z podobno kvaliteto kot je že bila.

Ja, saj pa boš ti, metobeli, vrhunski kOlturnik, sodeloval pri zasnovi nove :D

kriptobog ::

nokken je izjavil:

Ja seveda si odjavil... zares verjetno nikoli nisi imel prijavljeno ker pac placujejo starsi. Je ze ok.



So mi poslali racun takoj ko sem dobil elektro prikljucek. Sem odjavil ces, da je hisa se v gradnji in nihce ne zivi notri. Po pol leta so spet poslali racun in sem rekel, da je se v delu. Zdaj imam ze leto in pol mir.

matobeli ::

gort je izjavil:


Ja, saj pa boš ti, metobeli, vrhunski kOlturnik, sodeloval pri zasnovi nove :D


Zakaj bi počel to nekdo ki idejo podpira (dokler je plačan) ni pa kvalificiran za to delo?

Novo24 že imamo.

kriptobog je izjavil:

Zdaj imam ze leto in pol mir.


Pol pa bod srečen da je stanje tako kot je. Če bi vse laufal bi mel položnico takoj ko je nekdo stalno prijavljen not.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

gort ::

Ampak braniš pa do zadnjega, ti kOlturnik, da se izplača obdržati, očitno sedaj, ko je nezlobno depolitizirana s strani ve se, koga je največ...

3. Manipulacija z mediji in informacijami: Mediji in informacijski kanali se pogosto uporabljajo za ohranjanje delitev z namernim ustvarjanjem sporov ali širjenjem pristranskih informacij. To vodi do polarizacije in utrjevanja predsodkov, kar dodatno razdvaja družbo.

paradajzos ::

matobeli je izjavil:

paradajzos je izjavil:

in je nihče noče


RTV je hiša ki je sosed ne mara že od novega. Bojda meče senco na njegove bučke. Je potrebna prenova? Je. Bi jo bilo ceneje podret in nardit novo? vprašanje, danes je gradnja tako nezanesljiva da bi verjetno na koncu končali z podobno kvaliteto kot je že bila.

Ne rabimo je. Niti stare niti nove. Kaj ti ni jasno? Rabijo jo samo tisti, ki tam vlečejo plačice. In njihovi botri, ki jim zagotavlja večno oblast na nezakonit način.
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.

Zgodovina sprememb…

matobeli ::

gort je izjavil:

Ampak braniš pa do zadnjega


Tudi SV bi branil če bi jo interneti želeli spremenit v tabornike.

gort ::

matobeli je izjavil:

gort je izjavil:

Ampak braniš pa do zadnjega


Tudi SV bi branil če bi jo interneti želeli spremenit v tabornike.

Samo upamo lahko, da bo tvoja učinkovitost enaka, o da bi se ti črke pozlatile še pred nagrobnikom...

Ampak, glavno da je depolitizrana in da ima nacionalni doseg in obvezni prispevek :D

3. Manipulacija z mediji in informacijami: Mediji in informacijski kanali se pogosto uporabljajo za ohranjanje delitev z namernim ustvarjanjem sporov ali širjenjem pristranskih informacij. To vodi do polarizacije in utrjevanja predsodkov, kar dodatno razdvaja družbo.
««
71 / 76
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

RTV prispevek za (praktično) vse (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
21445113 (16460) Mato989

Kaj počne 2300 ljudi na RTV? (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
56679401 (69310) Wrop
»

Zakaj je treba plačevati RTV prispevek? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8124540 (21450) m0LN4r
»

Peticija za ukinitev RTV prispevka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
14736453 (31836) radmannsdorf
»

RTV naročnina (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10329740 (24335) St235

Več podobnih tem