» »

RTV prispevek

RTV prispevek

««
23 / 63
»»

Gagatronix ::

Ne nisem v prekrsku, samo ti mislis da sem. Avtomatsko placevanje za nekaj cesar nisi hotel je prekrsek. Neplacevanje tega pa pac ne. Ampak saj razumem da si ti idiot.

NuMaN ::

Zakaj se RTV ne financira iz proračuna?

Pa prosim ne dajati za argument neodvisnost.

A ne bi bilo enostavneje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NuMaN ()

Gagatronix ::

Itak ti bodo v vsakem primeru probali trobiti propagando, tako da ko jih jebe, rajsi grem v ostarijo.

nokken ::

Kayzon je izjavil:

Se vedno nisi utemeljil zakaj nam je potrebno placevati RTV prispevek ce ne uporabljamo njihovih storitev. Sam nimam radija doma,pa placujem to? Cemu? A smo res taka republika banana??

Gagatronix je izjavil:

Ce mislis da sem star 12 let se konkretno motis, poleg tega kot sem rekel, samo zato ker se je neka mafija odlocila da bo nekaj obstajalo ne pomeni avtomatsko, da se bom s tem strinjal. Sem malo prestar za to.

Saj to se tudi jaz ne strinjam s tem, pa ga placujem, tako kot ga tudi ti, ne glede na to kako pogumen hoces izpasti tukaj. Ker je pac tak zakon... tako kot placujem ostale davke in prispevke, pa ne glede na to kako neumni se mi zdijo in ne glede na to kako ne uporabljam teh storitev. Meni se se bolj neumno kot placevanje dobrih 100eur letno za RTV zdi placevanje cca. 50.000eur letno za socialo, penzijo, vojsko, policijo in ostalo javno upravo na splosno tern podobne stvari. Nic od tega ne koristim, niti zelo verjetno nikoli ne bom koristil. In? Nehamo? Ok cool, recem racunovodkinji naj neha nakazovati prispevke in recem da je strokovnjak tu rekel, da nisem v prekrsku, ker se s temi stvarmi ne strinjam. Pa podobno bom rekel policaju, ko sem bom po cesti peljal 200km/h. Pac se ne strinjam z zakonom o cestnem prometu, se pravi zame ne velja.

BCSman ::

Kaj ma veze prisilno plačevanje propagandnega stroja, ki ga poganja kup levičarskih ekstremistov s socialo, penzijo, vojsko in policijo.

z3ro ::

Gagatronix je izjavil:

Ne nisem v prekrsku

Si...pa tudi če se na glavo postaviš ;)

arnecan1 ::

TESKAn je izjavil:

informativne oddaje so skrajno pristranske levo usmerjene ne poštene ne objektivne bi zato lahko oporekal plačilu prispevka.

Kak primer tega al je 'na vodi čutim'?

Vsakdo, kateri nima plašnic.

Drugače pa samo pogledamo kako programski svet glasuje, 128 % ZA.

nokken ::

BCSman je izjavil:

Kaj ma veze prisilno plačevanje propagandnega stroja, ki ga poganja kup levičarskih ekstremistov s socialo, penzijo, vojsko in policijo.

To da nam ni vsec placevanje davkov? In cisto tako... si slucajno v zadnjem casu kaj pogledal program RTVSlo? Ce temu reces "propagandni stroj, ki ga poganja kup levičarskih ekstremistov" ti toplo priporocam da si nastelas svoja merila kaj je levicarstvo in kaj desnicarstvo. Trenutno je ze en lep cas (se celo pred Jansevo cistko, po tej pa se toliko bolj) stvar precej bolj desnicarsko usmerjena kot pa levicarsko. Ce so ti vsa Obzorja duha, nedeljski Intervjuji, Arene, Tarce, Pricevalci itd. levicarsko usmerjene oddaje, potem imas resne probleme v glavi. Ampak ja, ponavljal tisto, kar ti je narocil sef pa ni hudic da ti ne bo kdo verjel.

matobeli ::

Desnakarji ste tako zelo zabredli v skrajnost in pol mislite da je sredina samo malo levo, sam tam je zmerna desnica, pol pa šele sredina. Torej dvakrat levo.

Gagatronix je izjavil:

Nimam avta, nimam radia, nimam stacionarnega telefona,


Nimaš nase napisanega fiksnega ali mobilnega interneta (maš samo predplačniško ki ni na tvoje ime)? Če tega nimaš imaš vso pravico oddati zahtevek za prekjnitev plačevanja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

michael32 ::

RTV so sedaj prevzeli tisti novinarji, ki so dve leti delali propagando za kolesarje, nato pa eno leto protestirali pred stavbo RTV.

Sedaj je Polona Fijavž odpustila tudi Valentino Plaskan, namesto nje pa postavila Elen Batista Štader. Če bi bil Tomaž Terček še živ, bi najbrž tudi njega dali nazaj, da vodi Dnevnik.

Drugače pa vemo, kako je Polona Fijavž poročala iz Nemčije. Vse kar ni skrajno levo je za njo ekstremna desnica.

Upam, da čimprej pride do masovnega organiziranega bojkota plačevanja rtv naročnine. Za RTV itak sami pravijo, da je njihova in naj jo sedaj tudi sami plačujejo.

cortez ::

cenzura dela na polno na rtv. trenutno poteka preštevanje.

Pirko pa že piše novo pesem...

NuMaN ::

A če bi ostal AGW + Urbanija + Gregorčič, a bi takrat bilo vredno plačevati naročnino ali ne?

cortez ::

Plaskanova pa tisti Svetilnikov Luka, nista za Odmeve...

Za Batisto pa bi blo bolje, da ostane na Koperski TV, je preveč greznice v Lublani.

lynxslo5 ::

michael32 je izjavil:

Drugače pa vemo, kako je Polona Fijavž poročala iz Nemčije. Vse kar ni skrajno levo je za njo ekstremna desnica.


Polona Fijavž je Soroš, WEF, open borders, cultural marxism novinarka. Zaradi takšnih novinark, ki prevladujejo v Evropi, propada zahodna civilizacija.

Je pa seveda idealna za početje kadrovskega masakra po nalogu Golobove vlade. Zanimivo, kako tako početje podpira Vera Jurova in jo v slovenskem primeru niti malo ne moti leva Orbanizacija javne rtv.

cortez ::

Tale Fijavževa, tale je šele pojava. Zaradi njenih dezinformacij sem začel spremljat Tagesschau na ARD in ZDF. Pri njej, vse kar ni sredinjsko, je radikalno.

Edino objektivna in ne-populistična informativna oddaja v Sloveniji je TDD -Dnevnik Slovencev v Italiji na RAI, kjer lahko rečem, da poročajo objektivno.

Pup TV Dnevnik je pa shitshow....

NuMaN ::

lynxslo5 je izjavil:

michael32 je izjavil:

Drugače pa vemo, kako je Polona Fijavž poročala iz Nemčije. Vse kar ni skrajno levo je za njo ekstremna desnica.


Polona Fijavž je Soroš, WEF, open borders, cultural marxism novinarka. Zaradi takšnih novinark, ki prevladujejo v Evropi, propada zahodna civilizacija.

Je pa seveda idealna za početje kadrovskega masakra po nalogu Golobove vlade. Zanimivo, kako tako početje podpira Vera Jurova in jo v slovenskem primeru niti malo ne moti leva Orbanizacija javne rtv.


To bo, ja ...
Mislim da novinarke/ji vseeno nimajo tak vpliv na naša življenja, tisti ki jih gledajo in poslušajo po TV se malce pizdijo in razburjajo, to pa je to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NuMaN ()

Gagatronix ::

nokken je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Se vedno nisi utemeljil zakaj nam je potrebno placevati RTV prispevek ce ne uporabljamo njihovih storitev. Sam nimam radija doma,pa placujem to? Cemu? A smo res taka republika banana??

Gagatronix je izjavil:

Ce mislis da sem star 12 let se konkretno motis, poleg tega kot sem rekel, samo zato ker se je neka mafija odlocila da bo nekaj obstajalo ne pomeni avtomatsko, da se bom s tem strinjal. Sem malo prestar za to.

Saj to se tudi jaz ne strinjam s tem, pa ga placujem, tako kot ga tudi ti, ne glede na to kako pogumen hoces izpasti tukaj. Ker je pac tak zakon... tako kot placujem ostale davke in prispevke, pa ne glede na to kako neumni se mi zdijo in ne glede na to kako ne uporabljam teh storitev. Meni se se bolj neumno kot placevanje dobrih 100eur letno za RTV zdi placevanje cca. 50.000eur letno za socialo, penzijo, vojsko, policijo in ostalo javno upravo na splosno tern podobne stvari. Nic od tega ne koristim, niti zelo verjetno nikoli ne bom koristil. In? Nehamo? Ok cool, recem racunovodkinji naj neha nakazovati prispevke in recem da je strokovnjak tu rekel, da nisem v prekrsku, ker se s temi stvarmi ne strinjam. Pa podobno bom rekel policaju, ko sem bom po cesti peljal 200km/h. Pac se ne strinjam z zakonom o cestnem prometu, se pravi zame ne velja.


Ga ne placujem, samo ti zivis v zanikanju pa uzivas v tem da ti RTV kurac v rit rine.

BorutO ::

Gagatronix je izjavil:

Nimam avta, nimam radia, nimam stacionarnega telefona, noben mi ne bo nek random prispevek umetaval samo zato ker se mu zdi da lahko.

Danes sem bil pri starših in sem ravno naletel na trenutek, ko se je foter preko telefona z nekom iz FURSa prepriral preko telefona, kdaj mu pridejo urejat gozdno pot, kati so mu položnico pred dnevi poslali iz fursa, da more plačati urejanje gozdne poti ... In je modelu na oni strani rekel, da v 40ih letih še nikogar iz Fursa, države in občine ni videl, da bi mu prišel urejat gozdno pot. In model na drugi strani mu je samo odgovoril, da ga razume in da on nima nič s tem, ker on samo davke pobira, da se naj obrne na ministrstvo ...

Nič ne moreš, prisiljen si plačevati lopovom rento. Če ne ti jo lahko vzamejo. 1000 let nazaj si si sam lastil parcelo in ni imel noben nobenega davka in česar koli za plačevati, razen tisti, kjer so jih vladarji našli in bolj pogosto mimo hodili ... danes si obdavčen za vsak drek ... še za deževnico, ker država zna očitno sama ustvarjati dež in določiti koliko dežja naj nad katero parcelo pade.

primoz4p ::

Nič se ne da.
Stari, ki se bori proti krivici za svoje pravice, je neumen. Škoda energije, ker tako ali tako ne bo nič dosegel.
Tak zgled ne bom upošteval.
Raje bom s svojimi sredstvi kupil še vazelin pa ne, da ne bo mene bolelo, ampak da me bodo lahko lopovi globje in bolj brez njihovih bolečin.
Njih "spodbude", bom sprejemal, kot se za prave spodbude spodobi, z nasmehom na obrazu in z besdami po še na ustnicah.
Frustracijo, ki ob krivicah in tudi "krivicah" nastaja, bom sproščal na ženi in otrocih; saj so že vajeni...
Vsakega, ki bo dvignil glavo, pa lopnil po njej ...

Na drugi strani imamo ljudi za katere se govori, da so "doktorji davčnih utaj", ki ne sedijo po zaporih ali po ulicah prosijo za drobiž.
Imamo tajkune, ki to ne bi bili brez lukenj v zakonih. Večinoma s trani nekaterih namerno ustvarjenih, s strani drugih pa zaradi nesposobnosti zakrpanih.

Plačam, kar moram plačati; za kar mislim, da nimam možnosti za izogib. Drugje sem si za izgubo sam kriv, za "dobiček" pa zaslužen.

"RTV se ne financira iz proračuna" zaradi ustvarjanja vtisa navidezne "neodvismosti" od aktualne politične oblasti. S tem delom financiranja izstopa iz sistema "plačaj in se pritoži" v sistem "neplačaj in argumentirano odgovori na pritožbo". To poveča možnosti za izogib in kliče-izziva testiranje takega dela RTV financiranje. Veliko je ta izziv že plačalo, drugi pa ... Živlenje je igra, metanje pesek v kolesja oblasti pa del te.

arnecan1 ::

matobeli je izjavil:

Desnakarji ste tako zelo zabredli v skrajnost in pol mislite da je sredina samo malo levo, sam tam je zmerna desnica, pol pa šele sredina. Torej dvakrat levo.

Polona Fijavžje skrajno levo. https://novice.svet24.si/revija/jana/cl...

Jedel je listje in pil vodo iz mlak

Polona Fijavž, dopisnica RTV Slovenija iz Nemčije in Poljske, se je prejšnji teden pretresena vrnila s poljsko-beloruske meje, kjer se je v živo prepričala o obupnih razmerah, v katerih so se znašli migranti in begunci s kriznih območij. Kaj takega še nisem doživela, se ji je slišno tresel glas le dan po vrnitvi v Berlin, kjer kot dopisnica živi z družino. Ko vidiš te ljudi, ki preživljajo mrzle noči v gozdu, najprej ravnaš kot človek, daš jim topel šal, odejo. Nato sem dala otroku banano, ki sem jo imela v torbi, pa jo je komaj prijel z rokami, otrplimi od mraza, je dodala prizadeto. >>Najprej jim skušaš pomagati, potem se zaveš, da si novinar, ki moraš informacije o tem, kar se dogaja, prenesti v Slovenijo, v svet!

delavec44 ::

Se je morala pa resno potruditi, da je tam sredi gozda našla kakšnega otroka.

matobeli ::

A zdej zanikata da se je to zgodilo oziroma se dogaja ali da to ni pomembno za naš prostor?

Mal se samorefleksirajta, desnjakarji nikol niste rabil informacij, a je zelo čudno če so novinarji večinoma usmerjeni bolj levo? Pa med vegetarjanci je tud malo manj mesarjev, go figure...

Horas ::

Gagatronix je izjavil:

Nimam avta, nimam radia, nimam stacionarnega telefona, noben mi ne bo nek random prispevek umetaval samo zato ker se mu zdi da lahko.


torej si jamar v afganistanskem gorovju???
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

BCSman ::

Ce novinarji ne bi bili usmerjeni v levo bi ze zdavnaj ostali brez sluzbe in bi jim ostal edino tekoci trak. Nova24 verjetno vec kot parih ne more financirat.

OZZY ::

hmm.. Ruparjeva navodila za odjavo:
- izpolni se ustrezen obrazec, ki naj bi bil tukaj: https://drustvo1oktober.si/obrazec-odja...
- vpišete le ime in priimek, naslov in vašo davčno številko: - - -obkrožite a, b,c ;
- vpišete 36 mesecev;
- kot razlog navedete "odvajanje od odvisnosti od elektronskih naprav";
- obkrožite NE , ker ne dovolite nikomur vstopiti v vaš dom brez vabila! Nihče nima pravice nadzorovati vašega premičnega imetja, ne sodišča, ne policija, še najmanj kdorkoli od RTV zaposlenih;
- NE NAVEDETE NOBENEGA MAILA ALI MOBI ŠTEVILKE!!
- Podpisan obrazec z datumom odjave overite na Upravni enoti (3,5 eur)

Glede na to, da ne dovoliš vstopa in je verjenost pridobitve sodne odredbe, da lahko vstopijo v stanovanje in pogledajo zadevo skorajda nična??? je vprašanje ali bi to dejansko šlo čez.
Je pa po zakonu, da lahko v 30-tih dneh po spremembi okoliščin prijaviš, da imaš aparat. Tako da če ti kljub temu nekdo z sodno odredbo vstopi notri lahko rečeš, da si zadevo pravkar kupil rabljeno in da pač ni računov. Da je drugače ti ne morejo dokazati. S tem se obvezeš, da potem v 30-tih dneh prijaviš. Po prijavi pa spet odjava...
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()

matobeli ::

Traparija, plačevat moraš tudi če ne gledaš in imaš to možnost.

Edina opcija je da nimaš nobene naročnine za telekomunikacije na naslov kjer želiš odjaviti.

Za internet se zmeniš z sosedom če mata lahko fifty-fifty, telefon imaš predplačniški.

Tako si vsaj navidezno res brez TVja in interneta pa tudi če si še vedno v prekršku in ga gledaš prek soseda.

Ker pol ko bodo začel za nazaj zaračunavat neupravičeno odjavo, pol bo šele veselica...

PovemVfaco ::

OZZY je izjavil:

hmm.. Ruparjeva navodila za odjavo:
...
- obkrožite NE , ker ne dovolite nikomur vstopiti v vaš dom brez vabila! Nihče nima pravice nadzorovati vašega premičnega imetja, ne sodišča, ne policija, še najmanj kdorkoli od RTV zaposlenih;
...
- Podpisan obrazec z datumom odjave overite na Upravni enoti (3,5 eur)

Glede na to, da ne dovoliš vstopa in je verjenost pridobitve sodne odredbe, da lahko vstopijo v stanovanje in pogledajo zadevo skorajda nična???


Jaoooo, če te je strah, da bi lahko odredbo dobili, potem pa je sigurno super ideja takoj obkrožit, da ne dovoliš preverbe, da bodo že takoj vedeli, kdo ma kaj za skrivat in za koga si morjo to potencialno odredbo dobit (če že), pa še overit bi dal vse skup, brihta. Po moje sicer v nobenem primeru ne preverjajo nič, ker se jim ne da za tistih 150 evrov letno, samo najbolj butastih (sumljivih) možnih odgovorov od gluparja in SDS sekte pa na tvojem mestu tudi ne bi ravno gor prepisal, je bolje možgane uporabit.

Bolj neumno bi lahko bilo samo še to, da res ene 3000 rumenjakov po nasvetu tržiškega Sun Tzuja istočasno odda iste overjene formularje z istimi odgovori, tolk da lahko še RTV pr advokatih količinski popust dobi, če bi se jim slučajno dalo do sodišča stopt po odredbe, ker za tak dnar bi se pa še najbolj lenim birokratom mogoče splačalo premaknit.

komunist1918 ::

gladko lahko obkrožite ne. rtv slo sigurno ne bo nobene odredbe dobil za vstop v stanovanje, ker gre za hud poseg v človekove pravice. od zunaj pa naj ugotavljajo kako vedo in znajo, če ima stanovanje priključek ali ne, ni to vaš problem.

OZZY ::

PovemVfaco je izjavil:

OZZY je izjavil:

hmm.. Ruparjeva navodila za odjavo:
...
- obkrožite NE , ker ne dovolite nikomur vstopiti v vaš dom brez vabila! Nihče nima pravice nadzorovati vašega premičnega imetja, ne sodišča, ne policija, še najmanj kdorkoli od RTV zaposlenih;
...
- Podpisan obrazec z datumom odjave overite na Upravni enoti (3,5 eur)

Glede na to, da ne dovoliš vstopa in je verjenost pridobitve sodne odredbe, da lahko vstopijo v stanovanje in pogledajo zadevo skorajda nična???


Jaoooo, če te je strah, da bi lahko odredbo dobili, potem pa je sigurno super ideja takoj obkrožit, da ne dovoliš preverbe, da bodo že takoj vedeli, kdo ma kaj za skrivat in za koga si morjo to potencialno odredbo dobit (če že), pa še overit bi dal vse skup, brihta. Po moje sicer v nobenem primeru ne preverjajo nič, ker se jim ne da za tistih 150 evrov letno, samo najbolj butastih (sumljivih) možnih odgovorov od gluparja in SDS sekte pa na tvojem mestu tudi ne bi ravno gor prepisal, je bolje možgane uporabit.

Bolj neumno bi lahko bilo samo še to, da res ene 3000 rumenjakov po nasvetu tržiškega Sun Tzuja istočasno odda iste overjene formularje z istimi odgovori, tolk da lahko še RTV pr advokatih količinski popust dobi, če bi se jim slučajno dalo do sodišča stopt po odredbe, ker za tak dnar bi se pa še najbolj lenim birokratom mogoče splačalo premaknit.



To sem dal gor, ker se mi zdi zanimiva opcija. Sigurno ne bi šli v preverjenja in odredbo zate. Kot pa si rekel za 3000 kosov pa bi mogoče zaprosili. Ne vem pa če je tak zahtevek, ki bi ga dali an sodišče kaj za plačat in da gredo v take stroške.
Kot rečeno pa tudi nisi nič v prekršku in ti nič ne morejo če ti s tako odredbo vstopijo in rečeš, da si pravkar kupil rabljeno in da prijaviš v zakonskem določilu 30 dni.
Osebno mi je tole plačevanje RTV nesmiselno, kot je tudi letni prispevek za uporabo stabnega zemljišča, itd..
Sicer pa.. koliko je sploh gledljivih programov na TVju v shemi 150+ pa plačujemo naročnino.
Go with the flow.

komunist1918 ::

OZZY je izjavil:

PovemVfaco je izjavil:

OZZY je izjavil:

hmm.. Ruparjeva navodila za odjavo:
...
- obkrožite NE , ker ne dovolite nikomur vstopiti v vaš dom brez vabila! Nihče nima pravice nadzorovati vašega premičnega imetja, ne sodišča, ne policija, še najmanj kdorkoli od RTV zaposlenih;
...
- Podpisan obrazec z datumom odjave overite na Upravni enoti (3,5 eur)

Glede na to, da ne dovoliš vstopa in je verjenost pridobitve sodne odredbe, da lahko vstopijo v stanovanje in pogledajo zadevo skorajda nična???


Jaoooo, če te je strah, da bi lahko odredbo dobili, potem pa je sigurno super ideja takoj obkrožit, da ne dovoliš preverbe, da bodo že takoj vedeli, kdo ma kaj za skrivat in za koga si morjo to potencialno odredbo dobit (če že), pa še overit bi dal vse skup, brihta. Po moje sicer v nobenem primeru ne preverjajo nič, ker se jim ne da za tistih 150 evrov letno, samo najbolj butastih (sumljivih) možnih odgovorov od gluparja in SDS sekte pa na tvojem mestu tudi ne bi ravno gor prepisal, je bolje možgane uporabit.

Bolj neumno bi lahko bilo samo še to, da res ene 3000 rumenjakov po nasvetu tržiškega Sun Tzuja istočasno odda iste overjene formularje z istimi odgovori, tolk da lahko še RTV pr advokatih količinski popust dobi, če bi se jim slučajno dalo do sodišča stopt po odredbe, ker za tak dnar bi se pa še najbolj lenim birokratom mogoče splačalo premaknit.



To sem dal gor, ker se mi zdi zanimiva opcija. Sigurno ne bi šli v preverjenja in odredbo zate. Kot pa si rekel za 3000 kosov pa bi mogoče zaprosili. Ne vem pa če je tak zahtevek, ki bi ga dali an sodišče kaj za plačat in da gredo v take stroške.
Kot rečeno pa tudi nisi nič v prekršku in ti nič ne morejo če ti s tako odredbo vstopijo in rečeš, da si pravkar kupil rabljeno in da prijaviš v zakonskem določilu 30 dni.
Osebno mi je tole plačevanje RTV nesmiselno, kot je tudi letni prispevek za uporabo stabnega zemljišča, itd..
Sicer pa.. koliko je sploh gledljivih programov na TVju v shemi 150+ pa plačujemo naročnino.


še enkrat. nihče v SLO ti ne more vstopiti legalno v stanovanje razen policija s sodno odredbo. 3000 kosov hišnih odredb za prekršek? si nor... če se to zgodi je konec .

Lonsarg ::

Se enkrat napisem. Komot se odjavite brez kake potrebe po kompliciranju z overjanjem.

Ce slucajno kdo pride pogledat (v 99.99% ne) pac ne spustis notri (al pa tudi ce spustis in reces da si v zadnjih 30 dneh pac kupil tv, pc itd) in te lepo nazaj sami prijavijo na placevanje prispeveka (tudi ce ne spustis notri te nazaj prijavijo). Nobene kazni ni, ker za kazen bi ti morali dokazovati za nazaj da si vse imel in se ne bodo s tem zafrkvali.

Nato odjavo preprosto ponovis ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

matobeli ::

Vse kar rabijo je da dobijo od sodišča dovoljenje za preverit naročniška razmerja za posamezni naslov pri vseh operaterjih...

Nehajmo bluzit kako bodo vdirali v stanovanja.

Edina sreča ki jo imate da RTVjevci niso ravno tržno naravnani in gre marsikaj skoz brez da bi se kdo karkoli razburjal.

Gagatronix ::

Horas je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Nimam avta, nimam radia, nimam stacionarnega telefona, noben mi ne bo nek random prispevek umetaval samo zato ker se mu zdi da lahko.


torej si jamar v afganistanskem gorovju???


Ce ti mislis, da za lajf v Ljubljani potrebujes vso zgoraj nasteto navlako, si pac mentalni revez.

nejc_nejc ::

Jbg,naj mi sliko razširijo še levo in desno od vidne svetlobe, če hočjo, da jim plačujem.:))

NuMaN ::

Mene muči nekaj drugega - zakaj še nihče ni dal to na US?

Ker, roko na srce, imaš biti pravico biti čudak, ki ne želi biti informiran. Ali so mogoče taki osebki nevarni za družbo? Ali pa je vseeno potrebno izvedeti, da smo v vojni, da je pandemija, tudi to, da so izšle uradne fotografije sončkov angleške kraljeve družine.

lynxslo5 ::

Včeraj smo že dan po brutalni čistki videli kako po novem izgleda "depolitiziran" RTV, ko so imeli v Dnevniku prispevek o noven zakonu o medijih. Prispevek je naredila skrajna levičarka Špela Kožar. V prispevku so pa sodelovali: Milosavljević s FDVja, levičarska aktivistka iz nevladne organizacije in pa Golobov osebni novinar Primož Cirman.

Res je RTV njihova kot so rekli kolesarji. Ostali, ki pa nismo njihovi, moramo pa enako plačevati naročnino za to levičarsko greznico.

RTV je javni servis, ki bi moral biti od vseh. V javnem zdravstvu recimo zaenkrat še ne diskriminirajo ljudi po politični pripadnosti. V klinični center te bodo sprejeli ne glede na to ali si lev ali desen. Javna RTV je isključno medijski servis za levičarje, ki pa ga moramo plačavati vsi.

111111111111 ::

lynxslo5 je izjavil:

Včeraj smo že dan po brutalni čistki videli kako po novem izgleda "depolitiziran" RTV, ko so imeli v Dnevniku prispevek o noven zakonu o medijih. Prispevek je naredila skrajna levičarka Špela Kožar. V prispevku so pa sodelovali: Milosavljević s FDVja, levičarska aktivistka iz nevladne organizacije in pa Golobov osebni novinar Primož Cirman.

Res je RTV njihova kot so rekli kolesarji. Ostali, ki pa nismo njihovi, moramo pa enako plačevati naročnino za to levičarsko greznico.

RTV je javni servis, ki bi moral biti od vseh. V javnem zdravstvu recimo zaenkrat še ne diskriminirajo ljudi po politični pripadnosti. V klinični center te bodo sprejeli ne glede na to ali si lev ali desen. Javna RTV je isključno medijski servis za levičarje, ki pa ga moramo plačavati vsi.

Sedaj boš označen za Janšista in da te samo jezi, ker ni RTV desničarski, ampak nevtralen. Ker levičarji so nevtralni.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

NuMaN ::

Sam bi ukinil še maše, posebej pa tisto petkovo oddajo ob osmih ... Čeprav jo verjetno kozumirajo tudi nedesničarji.

Popravek: maš dejansko ne bi ukinil, ampak samo zato, da bi jezil desničarje.

Ko pa ste ukinili sveti gral oziroma SC, pa je bilo vse lepo in prav. Dvoličneži.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NuMaN ()

matobeli ::

111111111111 je izjavil:

Ker levičarji so nevtralni.


Seveda so, vsaj v večini. Tisti ki so bolj na levo občasno predlagajo da bi višje obdavčili bogate, ampak to še nikol ni šlo skoz.

Tisti ki so na nivoju desni skrajnežev pa hodijo okoli, zahtevajo nacionalizacijo celotnega premoženja in na debele SUVje limajo svoje nalepke in režejo gume. No, vsaj ne uletijo na veselico in pretepejo naključnega imetnika mercedesa, za razliko od desnih nacionalistov.
Sej eni desničarji niste zabiti, tko da verjetno razumeš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

111111111111 ::

NuMaN je izjavil:

Sam bi ukinil še maše, posebej pa tisto petkovo oddajo ob osmih ... Čeprav jo verjetno kozumirajo tudi nedesničarji.

Popravek: maš dejansko ne bi ukinil, ampak samo zato, da bi jezil desničarje.

Ko pa ste ukinili sveti gral oziroma SC, pa je bilo vse lepo in prav. Dvoličneži.

Sploh nisem vedel, da je petkova oddaja ob osmih. Si ziher da ne ukinjaš tebi ljubih oddaj. :D Zaradi mene se lahko ukine cela RTV, pritožbo bom pa spisal in plačeval samo za radio v avtomobilu. :D

matobeli je izjavil:

Seveda so, vsaj v večini. Tisti ki so bolj na levo občasno predlagajo da bi višje obdavčili bogate, ampak to še nikol ni šlo skoz.

Tisti ki so na nivoju desni skrajnežev pa hodijo okoli, zahtevajo nacionalizacijo celotnega premoženja in na debele SUVje limajo svoje nalepke in režejo gume. No, vsaj ne uletijo na veselico in pretepejo naključnega imetnika mercedesa, za razliko od desnih nacionalistov.
Sej eni desničarji niste zabiti, tko da verjetno razumeš.

Levičarji so kar v večini skrajneži. Sem videl med korono. Tistih skrajnih rumenih jopičev je bilo bolj za vzorec. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

lynxslo5 ::

NuMaN je izjavil:

Ko pa ste ukinili sveti gral oziroma SC, pa je bilo vse lepo in prav. Dvoličneži.


LOL, lepo, da nekateri priznate, da vam je bila najbolj pristranska informativna oddaja na RTV sveti gral.

Štefančič se je pa v bistvu sam ukinil, ko se s stisnjeno pestjo grozil svojim sodelavcem.

Naj še naprej dela intervjuje s Tino Gaber za Mladino.

matobeli ::

Kdaj so pa pretepli kakšnega lastnika mercedesa?

Ker na zadnji paradi ponosa so skrajni desničarji pretepli random pedra.

Pa ni bilo nobenih izrednih razmer.

NuMaN ::

111111111111 je izjavil:

NuMaN je izjavil:

Sam bi ukinil še maše, posebej pa tisto petkovo oddajo ob osmih ... Čeprav jo verjetno kozumirajo tudi nedesničarji.

Popravek: maš dejansko ne bi ukinil, ampak samo zato, da bi jezil desničarje.

Ko pa ste ukinili sveti gral oziroma SC, pa je bilo vse lepo in prav. Dvoličneži.

Sploh nisem vedel, da je petkova oddaja ob osmih. Si ziher da ne ukinjaš tebi ljubih oddaj. :D Zaradi mene se lahko ukine cela RTV, pritožbo bom pa spisal in plačeval samo za radio v avtomobilu. :D

matobeli je izjavil:

Seveda so, vsaj v večini. Tisti ki so bolj na levo občasno predlagajo da bi višje obdavčili bogate, ampak to še nikol ni šlo skoz.

Tisti ki so na nivoju desni skrajnežev pa hodijo okoli, zahtevajo nacionalizacijo celotnega premoženja in na debele SUVje limajo svoje nalepke in režejo gume. No, vsaj ne uletijo na veselico in pretepejo naključnega imetnika mercedesa, za razliko od desnih nacionalistov.
Sej eni desničarji niste zabiti, tko da verjetno razumeš.

Levičarji so kar v večini skrajneži. Sem videl med korono. Tistih skrajnih rumenih jopičev je bilo bolj za vzorec. :D


Meni ljube oddaje nazadnje so bili samo filmi, ki so se začeli ob nemogočih urah okrog polnoči v petek oziroma soboto - tako je še sedaj. Itak pa ne gledam več TV, niti ga nimam.
Kar se pa SC tiče, so pa se ponavljali kot papige, samo še tisti skeči z Urbanom in Veroniko so bili OK. Namesto da bi ga spremenili, so ga kar ukinili.
Tudi Globus so ukinili.
Tisti kokošinjac od tarče pa recimo ne.

matobeli ::

lynxslo5 je izjavil:

najbolj pristranska informativna oddaja


In še vedno bližje resnici kot karkoli kar samo bežno smrdi po rkc, janši ali nasploh desnici.

NuMaN ::

lynxslo5 je izjavil:

NuMaN je izjavil:

Ko pa ste ukinili sveti gral oziroma SC, pa je bilo vse lepo in prav. Dvoličneži.


LOL, lepo, da nekateri priznate, da vam je bila najbolj pristranska informativna oddaja na RTV sveti gral.

Štefančič se je pa v bistvu sam ukinil, ko se s stisnjeno pestjo grozil svojim sodelavcem.

Naj še naprej dela intervjuje s Tino Gaber za Mladino.


Glej, dol mi visi za SC. Ampak ljudje so radi gledali to oddajo. Odločitev o ukinitvi ni bila strokovna, ne ukineš gledane oddaje.

lynxslo5 ::

matobeli je izjavil:

lynxslo5 je izjavil:

najbolj pristranska informativna oddaja


In še vedno bližje resnici kot karkoli kar samo bežno smrdi po rkc, janši ali nasploh desnici.


Imej ti levičarski skrajnež pet studijev city na teden, če ti paše. Samo meni nehaj srati vsak mesec s položnico za to sranje.

NuMaN ::

Tukaj se vsi strinjamo.

Pa vseeno položnice bodo ...

matobeli ::

Seveda bodo. Pa pri plači tudi trgajo ker desničarji tepejo pedre, pa ker rabimo oklepnike zato da nam nek drug desničar ne pride srat na dvorišče...

Avtoritarci, so sranje, desni avtoritarci pa sploh.

nokken ::

matobeli je izjavil:

Vse kar rabijo je da dobijo od sodišča dovoljenje za preverit naročniška razmerja za posamezni naslov pri vseh operaterjih...

Nehajmo bluzit kako bodo vdirali v stanovanja.

Edina sreča ki jo imate da RTVjevci niso ravno tržno naravnani in gre marsikaj skoz brez da bi se kdo karkoli razburjal.

Zares ne gre cisto tako. Od operaterja lahko taksne podatke zahteva sodisce, policija ali Sova. RTV ali kdorkoli podoben, pa naj si bo fizicna ali pravna oseba tega ne more zahtevati oz. "zahteva" lahko, dobil jih pa ne bo. Prav tako neka tretja oseba ne bo dobila te "pravice" z odredbo sodisca. Na podlagi odredbe sodisca operater da te podatke sodiscu ne RTV-ju. In odredba mora biti za vsakega posameznika posebej ne za vse mozne narocnike.

lynxslo5 je izjavil:

Imej ti levičarski skrajnež pet studijev city na teden, če ti paše. Samo meni nehaj srati vsak mesec s položnico za to sranje.

Enako lahko recem jaz... imej ti desnicarski skrajnez 24h/dan tvoje Arene, Ozare, Obzorja duha, Pricevalce in podobne (ki jih je zares precej vec kot "levicarskih", razen ce ne stejes Maria in njegovih "oddaj" med levicarske), samo nehaj mi srat ze s tem rtv.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nokken ()

matobeli ::

nokken je izjavil:


Zares ne gre cisto tako. Od operaterja lahko taksne podatke zahteva sodisce, policija ali Sova.


No, pač, to. Moral bi napisat da pridobijo podatke, na kater koli legalen način jih pač lahko. Ne bodo pa nikomur trkali na vrata.
««
23 / 63
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

RTV prispevek za (praktično) vse (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
21442811 (14158) Mato989

Kaj počne 2300 ljudi na RTV? (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
56673976 (63885) Wrop
»

Zakaj je treba plačevati RTV prispevek? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8123526 (20436) m0LN4r
»

Peticija za ukinitev RTV prispevka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
14735350 (30733) radmannsdorf
»

RTV naročnina (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10328758 (23353) St235

Več podobnih tem