» »

RTV prispevek

RTV prispevek

««
10 / 59
»»

Stalinovic ::

zobnik je izjavil:

Kaj pa ti nuca zdravstvo, če čakaš na operacijo pol leta.
Plačaš 500 evrov za operacijo in si takoj na vrsti, saj pa nobenmu ni škoda dat za kuawei p20-30 500 evrov.


Da ne zobozdravstva niti ne omenjamo. Za "zastonj" plombo ti dajo informativni račun- 60€, privat pride 50, s tem da uporabijo boljše, novejše materiale.

Sem šel direkt od zastonj zobarja k samoplačniškemu, da so popravili zastonj kvaliteto.

KAVINSKY ::

Stalinovic je izjavil:

Kako ni socializem, če pa si prisiljen plačati RTV, četudi sploh nimaš TVja?


To pa lahko odjaviš in prijaviš samo radio (FM sprejemnik na telefonu gotovo imaš). Obrazce dobiš na RTV strani, na 2 leti moraš ponovno podaljšati vlogo, da nimaš TVja.

b) če ima zavezanec za zasebno rabo le radijski sprejemnik oziroma sprejemnike, plačuje mesečni prispevek v višini 3,77 €.

Stalinovic ::

Machete je izjavil:

Nekoristna je za tiste, ki družbe itak ne poganjajo naprej, za neke turbofolka apatičarje, zato je vaše mnenje nepomembno. Še vedno lahko menjate državo.


RTV je gonilo družbe :)) To je pa že na meji patetike.

Do you have a dog in this fight ;)

KAVINSKY je izjavil:

Stalinovic je izjavil:

Kako ni socializem, če pa si prisiljen plačati RTV, četudi sploh nimaš TVja?


To pa lahko odjaviš in prijaviš samo radio (FM sprejemnik na telefonu gotovo imaš). Obrazce dobiš na RTV strani, na 2 leti moraš ponovno podaljšati vlogo, da nimaš TVja.

b) če ima zavezanec za zasebno rabo le radijski sprejemnik oziroma sprejemnike, plačuje mesečni prispevek v višini 3,77 €.


Na papirju funkcionira, ravno toliko kot komunizem.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Imo, če pride do referenduma zagovorniki rtv sladko zmagajo;) Konec koncev nasprotniki ne bi dosegli minimalnega praga za upoštevanje referenduma.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Machete ::

Drži, nekaj je še ponosnih Slovencev.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

KAVINSKY ::

Stalinovic je izjavil:

Na papirju funkcionira, ravno toliko kot komunizem.


So ti zavrnili vlogo? Kako je lahko potem JJ odjavil vse?

Machete ::

S kvizlingi se ne pogaja, verjetno mu zato niso gnjavili.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Miki N ::

Ste vedeli, da se obveznost plačevanja RTV tudi deduje?

https://www.rtvslo.si/strani/primer-smr...

"...V primeru smrti zavezanca za plačilo RTV prispevka 6. člen Pravilnika o načinu prijavljanja in odjavljanja televizijskih in radijskih sprejemnikov ter o načinu plačevanja prispevka za programe Radiotelevizije Slovenija (Ur.l. 75/04) določa, da se obveznost v primeru smrti zavezanca za plačilo RTV prispevka prenese na njegove dediče. "


Ni izhoda. Še sladka smrt te ne reši sofinanciranja otroškega zborčka in tiste nadvse zanimive oddaje o čipkah.

DePalmo ::

Stalinovic je izjavil:

KAVINSKY je izjavil:

Stalinovic je izjavil:

Kako ni socializem, če pa si prisiljen plačati RTV, četudi sploh nimaš TVja?


To pa lahko odjaviš in prijaviš samo radio (FM sprejemnik na telefonu gotovo imaš). Obrazce dobiš na RTV strani, na 2 leti moraš ponovno podaljšati vlogo, da nimaš TVja.

b) če ima zavezanec za zasebno rabo le radijski sprejemnik oziroma sprejemnike, plačuje mesečni prispevek v višini 3,77 €.


Na papirju funkcionira, ravno toliko kot komunizem.

Tudi v realnosti to funkcionira, mi smo leta plačevali samo 3.77 ker nimamo TVja. Odjavo moraš obnoviti na 3 leta in to je to. Nihče ni hodil gledat če smo se zlagali in tudi če bi, se nismo. TV je skurila strela in smo ga zavrgli ter kupili še dva prenosnika. Od takrat dalje vsi gledamo filme na računalnikih, kolikokrat se je gledalo TVS lahko pa ugibate.

In nimam problema sofinancirat slovenskega jezika in ohranjanje kulture. Ampak, problem nastane ker je na RTVS cel kup takinh in drugačnih pijavk, plače direktorjev so gromozanske, oddaje so pa pod povprečjem. In če se že gremo o ohranjanju slovenske kulture, včeraj sem testno odprl MMC in izbral TVS1 da se mi je predvajal v ozadju. Da ni stabilno sem že omenil, kar se pa kulture tiče ... predvajal se je nemški film o nacijih in židih (več nisem sledil). Ne vem kaj je tam bilo kulturnega.

Ker smo pač zakonsko obvezani plačevati RTV "prispevek", bi predlagal da na vseh tablicah, računalnikih in telefonih ki jih ne uporabljate aktivno, odprete MMC in izberete en TVS kanal. Bojo njihovi serverji hitro klecnili.

jype ::

DePalmo je izjavil:

Ampak, problem nastane ker je na RTVS cel kup takinh in drugačnih pijavk
Tega problema se ne rešuje z ukinjanjem servisa, temveč z ustreznim nadzorom, ki pa je mogoč le v primeru, da ljudem ni vseeno.

DePalmo je izjavil:

Ne vem kaj je tam bilo kulturnega.
Slovenska mladina nima pojma o drugi svetovni vojni, zato RTV to predvaja.

DePalmo je izjavil:

Ker smo pač zakonsko obvezani plačevati RTV "prispevek", bi predlagal da na vseh tablicah, računalnikih in telefonih ki jih ne uporabljate aktivno, odprete MMC in izberete en TVS kanal. Bojo njihovi serverji hitro klecnili.
Čemu bi to počel? Nekateri izseljenci to uporabljajo, potem pa ne bi mogli več.

RedDrake ::

jype je izjavil:

Tega problema se ne rešuje z ukinjanjem servisa, temveč z ustreznim nadzorom, ki pa je mogoč le v primeru, da ljudem ni vseeno.

Ljudem ne bo vseeno, ko ministri ne bodo rihtali poslov svojim nesposobnim kolegom z dvakratnim preplačilom storitev, ko župani ne bodo pobirali 10% od vsakega gradbenega posla v občini, ko bodo poslanci, ki se derejo "poslance na minimalce", donirali vse kar je več od minimalca lokalnemu društvu za oskrbo brezdomcev, ko bodo uradniki ki naredijo zaheb dejansko končali na zavodu za zaposlovanje in ne v drugi pisarni z boljšo plačo, ko bodo policisti, ki so ravnokar končali izmeno nehali voziti čez stop znake, brez da pogledajo levo in desno in ko bo inšpektor nehal hoditi dvakrat mesečno v lokalno trafiko, samo zato ker le-ta hodi v zelje monopolistu.

jype je izjavil:


Slovenska mladina nima pojma o drugi svetovni vojni, zato RTV to predvaja.

Slo mladina, gledanje TVja ...
You're delusional. Take him to the infirmary.

jype je izjavil:

bi to počel? Nekateri izseljenci to uporabljajo, potem pa ne bi mogli več.

Slo izseljenci so tisti, ki smo jih falili, ko smo polnili jame. Sami fašisti. Ne vidim razloga zakaj bi njim morali nuditi karkoli. Niso vredni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RedDrake ()

jype ::

RedDrake je izjavil:

Ljudem ne bo vseeno, ko
To ne deluje tako. Najprej ljudem ne sme biti vseeno, potem se šele lahko nadejaš, da bodo izvolili ljudi, ki reči, za katere ljudem ni vseeno, trenutno počnejo.

RedDrake je izjavil:

Slo mladina, gledanje TVja ...
Nobene sodbe nisem podajal glede tega, ali je reč učinkovita, tako da lahko diagnoze prihraniš za kdaj, ko bom.

RedDrake je izjavil:

Slo izseljenci so tisti, ki smo jih falili, ko smo polnili jame. Sami fašisti. Ne vidim razloga zakaj bi njim morali nuditi karkoli. Niso vredni.
Sinovi niso odgovorni za grehe očetov.

Mr_Globus ::

Miki N je izjavil:

Ste vedeli, da se obveznost plačevanja RTV tudi deduje?

https://www.rtvslo.si/strani/primer-smr...

"...V primeru smrti zavezanca za plačilo RTV prispevka 6. člen Pravilnika o načinu prijavljanja in odjavljanja televizijskih in radijskih sprejemnikov ter o načinu plačevanja prispevka za programe Radiotelevizije Slovenija (Ur.l. 75/04) določa, da se obveznost v primeru smrti zavezanca za plačilo RTV prispevka prenese na njegove dediče. "


Ni izhoda. Še sladka smrt te ne reši sofinanciranja otroškega zborčka in tiste nadvse zanimive oddaje o čipkah.


Neee, to je edini način da se stalno odjaviš. Elektrika ostane na pokojno babico, podaš izjavo da v hiši ni TV in radijskih sprejemnikov IN ni treba več odjavljat vsake 3 leta :D

BRBR ::

na njegove dediče

Katere pa, a nerazdelno, a kar pred dejanskim dedovanjem t.j. še preden se dobro shladiš ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BRBR ()

kjut ::

Skint RTV sej mamo STA za novice, ostalo je pa ze posnet, arhiv dat javen, za ostale raziskave je pa IJS, drnar pa usmert v kaj bolj casu primerno produktivnega...ne, ni mi zal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kjut ()

starfotr ::

Ampak so pa prasci tele RTVjevci.

Arhiv imajo zaklenjen, potrebna je prijava.

Pismo, če je že obveznost plačevanja, naj pa še dajo vse odprto.

Če se gredo neko zaklepanje, naj pa naredijo še paywall pa kodiranje, pa naj pridobivajo naročnike ne pa plačnike prispevka.

Torej, vse naj bo free in open, če je treba plačati davek. Tudi za tujce. Jaz tudi spremljam BBC, plačujejo ga pa otočani. Ok, določene stvari so zaklenili za tujce, vendar po moje neupravičeno.

scipascapa ::

RTV = Mafijsko leglo + vlada....3000 zaposlenih ROFLMAO.

nsa_ag3nt ::

Dobra:
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

scipascapa ::

Dost realna. 100 mio € letno zmečemo v neko sranje.

johanblond ::

starfotr je izjavil:

Ampak so pa prasci tele RTVjevci.

Arhiv imajo zaklenjen, potrebna je prijava.

Pismo, če je že obveznost plačevanja, naj pa še dajo vse odprto.

Če se gredo neko zaklepanje, naj pa naredijo še paywall pa kodiranje, pa naj pridobivajo naročnike ne pa plačnike prispevka.

Torej, vse naj bo free in open, če je treba plačati davek. Tudi za tujce. Jaz tudi spremljam BBC, plačujejo ga pa otočani. Ok, določene stvari so zaklenili za tujce, vendar po moje neupravičeno.


Da ne omenjamo tega, da ne omogočajo uporabo spletnih strani (MMC), brez da bi moral omogočiti razne komercialne piškotke (če ne omogočiš, ne vidiš vsebine).

LeQuack ::

Poleg tega RTV je propagandno orodje vlade že zato bi ga morali ukint.
Quack !

Shields ::

Nekaj me zanima. Torej če je hiša večstanovanjska, lastnik pa eden, ki plačuje cel rtv prispevek. Televizij je seveda več, vendar je v tej hiši še nekdo drug dobil poziv da naj se zjasni glede plačevanja prispevka do novembra ker ima pač radio (par €), nima pa pametnega telefona ali računalnika. Torej je ok če jim rečemo da se prispevek že plačuje, da pa ta druga oseba pač pametnih naprav nima. Enkrat je baje kar en "inšpektor" kar šel v hišo gledat češ kdo ima tv, meni se zdi da tega ne sme ali pač? Torej TV se že plačuje, ne bomo pa mi za vsak tv v hiši plačevali prispevek, (mater keri debili so to)

Mr_Globus ::

Gleda se na gospodinjstvo

joze67 ::

Master_Yoda je izjavil:

Meni ni jasno to kako se lahko imajo reklame, glede na to da dobijo cca 15 eur po gospodinjstvu, kar je okoli 180 na leto. BBC je 154 funtov na leto, ter ce gledamo kupno moc oz. place je dosti cenejsi od RTVja, pa nima reklam. Pa BBC nima ravno slabsega programa kot RTVSLO.

Ekonomija obsega in imperialni jezik (oziroma dialekt le tega) naredita svoje.

Miki N ::

joze67 je izjavil:

Master_Yoda je izjavil:

Meni ni jasno to kako se lahko imajo reklame, glede na to da dobijo cca 15 eur po gospodinjstvu, kar je okoli 180 na leto. BBC je 154 funtov na leto, ter ce gledamo kupno moc oz. place je dosti cenejsi od RTVja, pa nima reklam. Pa BBC nima ravno slabsega programa kot RTVSLO.

Ekonomija obsega in imperialni jezik (oziroma dialekt le tega) naredita svoje.



In s tem povezano vprašanje kaj bo RTV SLO naredila, ko ne bo več zanimiva za reklame? "To se ne bo nikoli zgodilo" ni najboljša strategija nobenega marketing oddelka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

opeter ::

Komaj sedaj sem našel ta članek:
Sredstva, s katerimi razpolaga RTV Slovenija, niso neomejena! (Kolumna generalnega direktorja RTV Slovenija Igorja Kadunca / 11. september 2019)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

D3m ::

Glede na to, da je velikokrat na programu "ZNOVA" me o jamranju ne bodo prepričali. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Mehmed ::

Shields je izjavil:

Torej TV se že plačuje, ne bomo pa mi za vsak tv v hiši plačevali prispevek, (mater keri debili so to)


Ce bo kdaj uslisana zelja nekaterih o ukinitvi prispevka ne bos vec placeval po gospodinjstvu ali pa tvjih v njem ampak kar prakticno vsak v gospodinjstvu. Posredno skozi davke ampak vseeno.
Te so sele debili.

spirit ::

Dobil sem tole njihovo pošto, da mi bodo dvignili prispevek, sem jim sicer pisal, da se ne strinjam s tem, ker ne spremljam niti ene njihove vsebine nikjer, niti nimam TV-ja, ampak vem da ne bo pomagalo. Zanima me kaj lahko naredimo, da ukinemo to krajo pri belem dnevu? Kakšne so posledice če preprosto neham plačevat? Res se mi zdi zločin, da plačujem za nekaj kar ne uporabljam, že vsaj 10 let nisem uporabil in dokler bodo tako ''dobri'' tudi ne bom uporabljal.

Na žalost vsi ki mislite, da boste rekli da nimate telefona in mislite da vam bodo prispevek ukinili se po mojem mnenju motite, saj se vam čisto enostavno dokaže da telefon imate in da porabite na mesec xy količino mobilnih podatkov, kar pomeni ne gre za Niko 3310, s tem pa ste potem kolikor vem upravičeni tudi do kazni.

antartide ::

spirit je izjavil:

Kakšne so posledice če preprosto neham plačevat?

protokol pač.. sej veš... izvršba, blokiran račun oz. ti vzamejo kolko si 'dolžen' iz trr.
i9 9900k | 32GB DDR4 3600Mhz RGB
RTX 2060 | 1TB M.2 SSD PCIe 3.0x4
1TB M.2 SSD PCIe 3.0x4 | Thermaltake View 71 TG RGB

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dxx ()

Saul Goodman ::

spirit je izjavil:

Dobil sem tole njihovo pošto, da mi bodo dvignili prispevek, sem jim sicer pisal, da se ne strinjam s tem, ker ne spremljam niti ene njihove vsebine nikjer, niti nimam TV-ja, ampak vem da ne bo pomagalo. Zanima me kaj lahko naredimo, da ukinemo to krajo pri belem dnevu? Kakšne so posledice če preprosto neham plačevat? Res se mi zdi zločin, da plačujem za nekaj kar ne uporabljam, že vsaj 10 let nisem uporabil in dokler bodo tako ''dobri'' tudi ne bom uporabljal.

Na žalost vsi ki mislite, da boste rekli da nimate telefona in mislite da vam bodo prispevek ukinili se po mojem mnenju motite, saj se vam čisto enostavno dokaže da telefon imate in da porabite na mesec xy količino mobilnih podatkov, kar pomeni ne gre za Niko 3310, s tem pa ste potem kolikor vem upravičeni tudi do kazni.


kako pa dokažejo, da imaš telefon? mene živ bog ne najde pri slovenskih operaterjih, ker sem dal fake podatke in je šlo čez. seveda sem pri take, kjer to pije vodo, npr. HoT. :D

DePalmo ::

Kolikor vem nimajo pravne podlage da bi pridobili kje vse si naročnik, tako da ti ne morejo dokazati da imaš dostop do interneta. Razen če si jim odpisal preko emaila ;) Tako da jim lahko lažeš, ampak ob obisku njihovega nadzornika se bo ugotovilo dejansko stanje.

Osebno bi spisal dopis da spremljanje njihovih programov preko interneta ne zagotavlja iste kakovosti kot "sem jo predhodno" imel preko antene. Tudi če imajo njihove programe dostopne preko interneta in njihovo kodiranje je enakovredno ali boljše od prenosov preko antene, ob preizkusnem spremljanju njihovega TVS1 se je pokazalo da ogled ni tekoč in se redno zatika tako zvok kot slika. Kljub temu da imam dovolj zmogljiv internet in da takrat ni bil obremenjen z ostalim prometom. Ampak na žalost bo to bilo slišat kot "baba čula, baba rekla", dokazljivo bo pa težko.

Nekako na zgornje pričakujem odgovor da oni ne ponujajo dostopa do interneta in da se bom moral zaradi kvalitete linije obrniti na svojega internetnega ponudnika. Poleg tega imam pa dovolj drugega dela in ko ga nimam, imam raje mir kot pa da se bi zajebaval z njimi.

IL_DIAVOLO ::

Če že goljufate, vsaj bodite tiho, da vas ne bojo tako dobili bumbarji.

Lonsarg ::

spirit je izjavil:

Zanima me kaj lahko naredimo, da ukinemo to krajo pri belem dnevu? Kakšne so posledice če preprosto neham plačevat?.
Saj je bilo večkrat povedano v tej temi, nehanje plačevanje je no-go ker pač izvržba in to.

Po drugi strani pa se lahko odjaviš in imaš 0.001% šans da si eden izmed tistih k kateremu pridejo domov, če pa pridejo pa pač zopet postaneš plačnik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

PacificBlue ::

Kaj pa če rečeš, da poslušaš samo radio, televizije pa nimaš?
placaš polovičko?:)
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

Lonsarg ::

Še manj, 3.75EUR je če imaš v gospodinjstvu zgolj avtoradio(avto) ampak si brez smartphona in brez interneta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

BuDi79 ::

Lonsarg je izjavil:

Še manj, 3.75EUR je če imaš v gospodinjstvu zgolj avtoradio(avto) ampak si brez smartphona in brez interneta.
Lahko pa vržeš anteno ven iz avta pa je mir.

DePalmo ::

Boš mogel kar avtoradio, ne anteno.

Invictus ::

antartide je izjavil:

spirit je izjavil:

Kakšne so posledice če preprosto neham plačevat?

protokol pač.. sej veš... izvršba, blokiran račun oz. ti vzamejo kolko si 'dolžen' iz trr.

Ne pozabite na stroske izvrsbe, kik tudi niso majhni...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Vazelin ::

Će imaš penis samodejno prepdostavljaš da penetriraš v vagino. Nekateri samo lulajo. Podobno je z rtv prispevkom v kolikor imaš neko napravo
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

BuDi79 ::

Vazelin je izjavil:

Će imaš penis samodejno prepdostavljaš da penetriraš v vagino. Nekateri samo lulajo. Podobno je z rtv prispevkom v kolikor imaš neko napravo
Meni je (poleg množice ostalih) recimo bizarna situacija, da zaradi imetja električnega oz. internetnega priključka sofinanciraš med drugim 112 ljudi v Big Bandu RTVja. Ker ljudje z internetnim priključkom (menda) lahko poslušajo simfonije, ljudje brez pa ne.

Machete ::

Prebolte že, edina napaka je, da se to psoebaj obračunava in pol vse peče. Ko plačate pa neke švicarske granate in municijo, pa še veste ne. Pa jih tudi ne rabite in ne mečete popoldne za zabavo v gozdu.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Gagarin ::

Recept za manjše davke je vsekakor ta, da bi za vsak davek/dajatev, ki si jo prisiljen plačat ali ti ali delodajalec lepo dobil račun. Bi se folk šele potem res začel zavedat kolk ga stane tale mikro državica...

Vazelin ::

Ja, dejte folku en mesec bruto bruto plačo>:D Revolucija v enem dnevu
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

spirit ::

Zadeva je taka, da v resnici nimam TV-ja, niti naročnine nanj, imam samo internet, do sedaj sem plačeval samo za radio, sedaj pa bom moral plačevati celoten prispevek, ker menda lahko njihove bedarije spremljam tudi preko spleta. Razumem da jim primanjkuje denarja,ampak če ga že kradejo naj z njim naredijo kaj vrednega ogleda.
Prehod na HOT in podobne pri meni ne pride v poštev, tudi nimam namena lagati in se izmikati, samo ne bi pa rad plačeval nekaj česar nikoli ne uporabljam. Nekako mislim da bodo začeli pri uporabnikih, ki se bodo odjavili češ da nimajo telefona in računalnika pojavljati na vratih, napisali bodo nekaj glob in se bodo ljudje sami prijavili nazaj.

Gagarin ::

Kolkrat ti bo še potrebno napisat; RTV prispevek je "kulturni" davek. Kot davkoplačevalec plačuješ tudi za gledališče, opero, društvo narodnih pevcev, pa tudi lahko da nikoli ne gledaš... Tega pa očitno sploh ne veš, ker ne dobiš računa.

Mato989 ::

Gagarin je izjavil:

Kolkrat ti bo še potrebno napisat; RTV prispevek je "kulturni" davek. Kot davkoplačevalec plačuješ tudi za gledališče, opero, društvo narodnih pevcev, pa tudi lahko da nikoli ne gledaš... Tega pa očitno sploh ne veš, ker ne dobiš računa.



Dobro bi bilo vse to ukinit.... Naj placa kulturo tisti ki jo spremlja tako kot placam jaz ko grem v kino ali na pico...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Miki N ::

G. Kadunc je bil ravno na posvetu v Črni Gori, kjer je tekla beseda o tem in onem na temo javnih televizij.

https://www.rtvslo.si/kolumne/igor-kadu...

Nakar pride domov in šok - ljudje sitnarijo glede zaostritve kriterijev in furajo neke skeptike. Res ta javnost - kaj ne morejo biti preprosto tiho in plačati? Drugače pa ne gre za denar, človek ima poslanstvo:

"Brez dobre javne RTV smo Slovenci zelo ogroženi. In v tem smo si zaposleni na RTV Slovenija res podobni zaposlenim v Adrii. Verjamemo, da imamo poslanstvo!"


Zdaj veste, zakaj smo Slovenci sploh preživeli na tem ozemlju - zahvaljujoč dobro financirani javni radiofuziji skozi stoletja. Stati inu obstati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

111111111111 ::

Gagarin je izjavil:

Kolkrat ti bo še potrebno napisat; RTV prispevek je "kulturni" davek. Kot davkoplačevalec plačuješ tudi za gledališče, opero, društvo narodnih pevcev, pa tudi lahko da nikoli ne gledaš... Tega pa očitno sploh ne veš, ker ne dobiš računa.

Nimam nobenih težav če se financirajo iz davkov. težava je v položnici vsak mesec.

Miki N ::

Drugače pa z optimizacijo ne bo nič... v članku zgoraj g. Kadunc pravi, da so stvari tako v nulo optimirane do zadnjega centa, da ostaja samo še povečanje za evro. Ali dva. :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()
««
10 / 59
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

RTV prispevek za (praktično) vse (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
21439906 (11253) Mato989

Kaj počne 2300 ljudi na RTV? (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
56666443 (56352) Wrop
»

Zakaj je treba plačevati RTV prispevek? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8122253 (19163) m0LN4r
»

Peticija za ukinitev RTV prispevka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
14733514 (28897) radmannsdorf
»

RTV naročnina (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10327459 (22054) St235

Več podobnih tem