» »

RTV prispevek

RTV prispevek

««
21 / 60
»»

Masayoshi ::

Sej maš prav, ne vem kam bi sami rajši šli. Trg je za njih čista grozljivka kjer vladajo sami vampirski neoliberalci...vsaj tako poročajo.

bojsi ::

Lonsarg je izjavil:

A niste še odjavili tega prispevka? Nekateri smo to naredili že zdavnaj (no vsake 3 leta moram odjavljat, ampak saj po emailu pošlješ in je par minut dela). Občutek je fenomenalen. Dodatnih nekaj EUR mesečno pa tudi prav pride.

https://www.rtvslo.si/files/RTV_prispev...

Kaj si pa navedel pod "Razlog za odjavo"? :)

Lonsarg ::

stara mama je izjavil:

In ne preverjajo pri nobenem ISPju o tvojih naročninah na trojčke?
Preverjajo zgolj in izkljucno pri SODO izpiske glede elektro prikljuckov. To so edine informacije ki so jim po zakonu dovoljene.

bojsi je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

A niste še odjavili tega prispevka? Nekateri smo to naredili že zdavnaj (no vsake 3 leta moram odjavljat, ampak saj po emailu pošlješ in je par minut dela). Občutek je fenomenalen. Dodatnih nekaj EUR mesečno pa tudi prav pride.

https://www.rtvslo.si/files/RTV_prispev...

Kaj si pa navedel pod "Razlog za odjavo"? :)
V izogib nejasnostim sem kratko in jedrnato napisal, citiram: "Nimam niti TV sprejemnika niti racunalnika niti pametnega telefona". Radija nisem omenil da ga nimam, ker sem odjavil zgolj TV, naj jim bo za tiste 3.77EUR za radio :)

10 minut dela za poslani email and it works ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Pat_MaGroin ::

Jebomir je izjavil:

Sem hotel nadaljevati v duhu...
No pol pa na trg, na trg z njimi!!


No, ampak 100+ mio letni budget za javno tv ene podalske dezele je vseeno too much.

Pithlit ::

stara mama je izjavil:

In ne preverjajo pri nobenem ISPju o tvojih naročninah na trojčke?

Razni trojčki so stroškovno veliko bolj ugodni kot samo net. Kdo pa še, recimo, koristi fiksno telefonijo v privat okolju? Edini upside fiksne telefonije je da dela tudi brez štroma (dokler je vse analogno).
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

ales85 ::

Lonsarg je izjavil:

stara mama je izjavil:

In ne preverjajo pri nobenem ISPju o tvojih naročninah na trojčke?
Preverjajo zgolj in izkljucno pri SODO izpiske glede elektro prikljuckov. To so edine informacije ki so jim po zakonu dovoljene.

bojsi je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

A niste še odjavili tega prispevka? Nekateri smo to naredili že zdavnaj (no vsake 3 leta moram odjavljat, ampak saj po emailu pošlješ in je par minut dela). Občutek je fenomenalen. Dodatnih nekaj EUR mesečno pa tudi prav pride.

https://www.rtvslo.si/files/RTV_prispev...

Kaj si pa navedel pod "Razlog za odjavo"? :)
V izogib nejasnostim sem kratko in jedrnato napisal, citiram: "Nimam niti TV sprejemnika niti racunalnika niti pametnega telefona". Radija nisem omenil da ga nimam, ker sem odjavil zgolj TV, naj jim bo za tiste 3.77EUR za radio :)

10 minut dela za poslani email and it works ;)

Kakšna sreča, da ti sosedje posodijo računalnik :D

Pithlit je izjavil:

stara mama je izjavil:

In ne preverjajo pri nobenem ISPju o tvojih naročninah na trojčke?

Razni trojčki so stroškovno veliko bolj ugodni kot samo net. Kdo pa še, recimo, koristi fiksno telefonijo v privat okolju? Edini upside fiksne telefonije je da dela tudi brez štroma (dokler je vse analogno).

Kdo je pa kaj vprašal o stroškovni učinkovitosti? Poleg tega pa ni stroškovno bolj ugodno, če TV ne gledaš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ales85 ()

Pithlit ::

ales85 je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

stara mama je izjavil:

In ne preverjajo pri nobenem ISPju o tvojih naročninah na trojčke?
Preverjajo zgolj in izkljucno pri SODO izpiske glede elektro prikljuckov. To so edine informacije ki so jim po zakonu dovoljene.

bojsi je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

A niste še odjavili tega prispevka? Nekateri smo to naredili že zdavnaj (no vsake 3 leta moram odjavljat, ampak saj po emailu pošlješ in je par minut dela). Občutek je fenomenalen. Dodatnih nekaj EUR mesečno pa tudi prav pride.

https://www.rtvslo.si/files/RTV_prispev...

Kaj si pa navedel pod "Razlog za odjavo"? :)
V izogib nejasnostim sem kratko in jedrnato napisal, citiram: "Nimam niti TV sprejemnika niti racunalnika niti pametnega telefona". Radija nisem omenil da ga nimam, ker sem odjavil zgolj TV, naj jim bo za tiste 3.77EUR za radio :)

10 minut dela za poslani email and it works ;)

Kakšna sreča, da ti sosedje posodijo računalnik :D

Pithlit je izjavil:

stara mama je izjavil:

In ne preverjajo pri nobenem ISPju o tvojih naročninah na trojčke?

Razni trojčki so stroškovno veliko bolj ugodni kot samo net. Kdo pa še, recimo, koristi fiksno telefonijo v privat okolju? Edini upside fiksne telefonije je da dela tudi brez štroma (dokler je vse analogno).

Kdo je pa kaj vprašal o stroškovni učinkovitosti? Poleg tega pa ni stroškovno bolj ugodno, če TV ne gledaš.

Seveda je. Glede na velikost pipice se trojčki veliko ugodnejši. Zato pa marsikdo vzame trojčka tudi če koristi samo net.
Life is as complicated as we make it...

ales85 ::

Pithlit je izjavil:


Seveda je. Glede na velikost pipice se trojčki veliko ugodnejši. Zato pa marsikdo vzame trojčka tudi če koristi samo net.

To so kakšne stare akcije, ker včasih vem, da je bilo tako? Ker pri A1 vzameš samo internet in dobiš trenutno odprto hitrost (do 500/100, kolikor podpira linija).

Pithlit ::

ales85 je izjavil:

Pithlit je izjavil:


Seveda je. Glede na velikost pipice se trojčki veliko ugodnejši. Zato pa marsikdo vzame trojčka tudi če koristi samo net.

To so kakšne stare akcije, ker včasih vem, da je bilo tako? Ker pri A1 vzameš samo internet in dobiš trenutno odprto hitrost (do 500/100, kolikor podpira linija).

Zna bit. A lahko dobim link ker sem interesent?
Life is as complicated as we make it...

ales85 ::

Pithlit je izjavil:

ales85 je izjavil:

Pithlit je izjavil:


Seveda je. Glede na velikost pipice se trojčki veliko ugodnejši. Zato pa marsikdo vzame trojčka tudi če koristi samo net.

To so kakšne stare akcije, ker včasih vem, da je bilo tako? Ker pri A1 vzameš samo internet in dobiš trenutno odprto hitrost (do 500/100, kolikor podpira linija).

Zna bit. A lahko dobim link ker sem interesent?

https://www.a1.si/a1-fix-net
Do 500/100 ne vem kako dolgo še bo, ampak najbrž kar en čas. Je pa brez vezave tudi, če vzameš akcijo. Sem vzel tudi sam.

Pithlit ::

ales85 je izjavil:

Pithlit je izjavil:

ales85 je izjavil:

Pithlit je izjavil:


Seveda je. Glede na velikost pipice se trojčki veliko ugodnejši. Zato pa marsikdo vzame trojčka tudi če koristi samo net.

To so kakšne stare akcije, ker včasih vem, da je bilo tako? Ker pri A1 vzameš samo internet in dobiš trenutno odprto hitrost (do 500/100, kolikor podpira linija).

Zna bit. A lahko dobim link ker sem interesent?

https://www.a1.si/a1-fix-net
Do 500/100 ne vem kako dolgo še bo, ampak najbrž kar en čas. Je pa brez vezave tudi, če vzameš akcijo. Sem vzel tudi sam.

O fak! Ej hvala ti!

Vzamem nazaj uno o 'stroškovni ugodnosti'. Pa se z virtualnim pepelom posujem (ker v tem vremenu ne bom šla kurit).
Life is as complicated as we make it...

Mato989 ::

Pithlit je izjavil:

ales85 je izjavil:

Pithlit je izjavil:

ales85 je izjavil:

Pithlit je izjavil:


Seveda je. Glede na velikost pipice se trojčki veliko ugodnejši. Zato pa marsikdo vzame trojčka tudi če koristi samo net.

To so kakšne stare akcije, ker včasih vem, da je bilo tako? Ker pri A1 vzameš samo internet in dobiš trenutno odprto hitrost (do 500/100, kolikor podpira linija).

Zna bit. A lahko dobim link ker sem interesent?

https://www.a1.si/a1-fix-net
Do 500/100 ne vem kako dolgo še bo, ampak najbrž kar en čas. Je pa brez vezave tudi, če vzameš akcijo. Sem vzel tudi sam.

O fak! Ej hvala ti!

Vzamem nazaj uno o 'stroškovni ugodnosti'. Pa se z virtualnim pepelom posujem (ker v tem vremenu ne bom šla kurit).


Koncno si spregledala... Toliko pametovanja pogooglat pa nisi zmogla
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Pithlit ::

Mato989 je izjavil:

Koncno si spregledala... Toliko pametovanja pogooglat pa nisi zmogla

Pizda ej, res. Ko bi te le prej poslušala... klanjam se ti.
Life is as complicated as we make it...

49106 ::

Izmed vseh ponudnikov je to edini, ki ponuja dostojen internet. Na žalost ni na voljo vsakemu.

ales85 ::

49106 je izjavil:

Izmed vseh ponudnikov je to edini, ki ponuja dostojen internet. Na žalost ni na voljo vsakemu.

Kaj zdaj to pomeni? T-2 je meni ponujal dostojen internet. Mislim, da je bilo 200/50. Sicer cena višja, pač ni več tako ugoden kot nekoč.

delavec44 ::

Če nimaš optike je pa žalost. 4g hitrejši od bakra. Kaj ti potem take akcije pomagajo.

stara mama ::

delavec44 je izjavil:

Če nimaš optike je pa žalost. 4g hitrejši od bakra. Kaj ti potem take akcije pomagajo.

Malo od oka, kajne?
Prek kabelskega omrežja 100Mbit bolj stabilno kot 4G kjerkoli hodim.
Sploh pa na lokacijah, kjer ni optike ponavadi tud dobrega 4G omrežja ni.

49106 ::

ales85 je izjavil:

49106 je izjavil:

Izmed vseh ponudnikov je to edini, ki ponuja dostojen internet. Na žalost ni na voljo vsakemu.

Kaj zdaj to pomeni? T-2 je meni ponujal dostojen internet. Mislim, da je bilo 200/50. Sicer cena višja, pač ni več tako ugoden kot nekoč.



Koliko več plačaš za 200/50 pri T2, da mal primerjamo z A1 (500/100)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

ales85 ::

49106 je izjavil:

ales85 je izjavil:

49106 je izjavil:

Izmed vseh ponudnikov je to edini, ki ponuja dostojen internet. Na žalost ni na voljo vsakemu.

Kaj zdaj to pomeni? T-2 je meni ponujal dostojen internet. Mislim, da je bilo 200/50. Sicer cena višja, pač ni več tako ugoden kot nekoč.



Koliko več plačaš za 200/50 pri T2, da mal primerjamo z A1 (500/100)?

Bilo je €38+ z eno Midi GSM številko, z vključenim popustom. Prej je bila hitrost 100/20, pa so nadgradili takrat, ko so vse hitrosti dvignili.

delavec44 ::

stara mama je izjavil:

delavec44 je izjavil:

Če nimaš optike je pa žalost. 4g hitrejši od bakra. Kaj ti potem take akcije pomagajo.

Malo od oka, kajne?
Prek kabelskega omrežja 100Mbit bolj stabilno kot 4G kjerkoli hodim.
Sploh pa na lokacijah, kjer ni optike ponavadi tud dobrega 4G omrežja ni.


Govorim o DSL. Na 5 lokacijah dosegam na 4g 100/40, DSL pa komaj 20/4. Optike ni. Kabelska bi bila mogoče možna na 1 od 5 lokacij. Od oka, ja.

Optike v starih jedrih mest ni, 4g je dober. Prej na podeželju najdeš optiko in slab 4g.

FireSnake ::

Pravkar je oddaja ne RTV SLO o .... RTV SLO.
Bivši šef pove, da ima RTV SLO v lasti delnice in dividende gredo v desetine milijonov.

Kdo je to vedel?

Oni temu pravijo sredstva za investicije.

Kar malo noro, ane?

"Zguba" zadnjih 10+ let gre v desetine milijonov (in se je pokrivala s temi dividendami).
Torej dejansko zgube sploh ni bilo.

Delnice so tudi prodajali in zdaj jih imajo še za 6.2 MIO EUR
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

zavajon ::

Če so prikrajali bilance, bo to ugotovila revizija, ni treba tebi skrbeti ;)

FireSnake ::

Oddaja vredna ogleda: Šuštaršič (mislim da je) zdaj razlaga, da novi zakon ne omogoča nobenega nadzora nad denarjem.
Samo troši tristo na uro.
Nadalje: nobenega trenutnega problema ne rešuje.

Plešimo!

Golobja hunta se je opravičila: nihče ni imel jajc priti v oddajo.
Toliko o tem koliko oni za svojimi namerami stojijo.

Rekel sem, da bom počakal do decembra, da bom ocenil golobjo hunto.
Ampak je že zdaj jasno, da nimajo enega pametnega predloga.

Prištejmo še turbo kadrovanje proti kateremu je še Jajo vajenec.


zavajon je izjavil:

Če so prikrajali bilance, bo to ugotovila revizija, ni treba tebi skrbeti ;)

Kakšno povezavo ima tole z mojim pisanjem? Res me zanima.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

nejc_nejc ::

Toliko so GNILI, da vseh, ki so se odjavili nočejo izterjat.:|

In potem mi razlagajo o organiziranosti.

Nimam teveja, bil več let odjavljen, sedaj pa ne goljufam več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejc_nejc ()

Lonsarg ::

Jaz pa vem da eni rabijo spodbudo da se odjavijo od prispevka, tako da evo še enkrat dodajam link za odjavo:
https://www.rtvslo.si/files/RTV_prispev...

PDF so zelo lepo pripravili in ga je možno izpolniti kar na računalniku (no na koncu treba nekako stiskati in podpisati in nato z mobitelom slikat). Pod razlog navedeš "Nimam računalnika, TVja, mobitela. Niti interneta." Zveni sarkastično, ampak se ne hecam, točno tako napišeš. Nato pošlješ kar po emailu in viola za 3 leta rešen prispevka. Čez 3 leta ponoviš.

Če pride kdo potrkat poveš "ravno 7 dni nazaj sem kupil TV, kar prijavite me nazaj" in postopek ponoviš (v praksi sicer ne hodijo). Postopek redno testira 100k slovencev, tako da je zadeva stestirana ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Wrop ::

FireSnake je izjavil:


Golobja hunta se je opravičila: nihče ni imel jajc priti v oddajo.
Toliko o tem koliko oni za svojimi namerami stojijo.


Itak, da si niso upali. Bi jim Finko povedal, da imajo oni depolitizirano javno TV. Nadzorni svet sestavljajo poslanci vseh poslanskih skupin, imenujejo tudi upravo in preverjajo, če TV izvaja vse naloge ter ovrednoti nove storitve.

nejc_nejc ::

Lonsarg je izjavil:

Jaz pa vem da eni rabijo spodbudo da se odjavijo od prispevka, tako da evo še enkrat dodajam link za odjavo:
https://www.rtvslo.si/files/RTV_prispev...

PDF so zelo lepo pripravili in ga je možno izpolniti kar na računalniku (no na koncu treba nekako stiskati in podpisati in nato z mobitelom slikat). Pod razlog navedeš "Nimam računalnika, TVja, mobitela. Niti interneta." Zveni sarkastično, ampak se ne hecam, točno tako napišeš. Nato pošlješ kar po emailu in viola za 3 leta rešen prispevka. Čez 3 leta ponoviš.

Če pride kdo potrkat poveš "ravno 7 dni nazaj sem kupil TV, kar prijavite me nazaj" in postopek ponoviš (v praksi sicer ne hodijo). Postopek redno testira 100k slovencev, tako da je zadeva stestirana ;)

Sem zgoraj napisal NESPOSOBNE GNILOBE. Ce bi bli sposobni bi dobili se za 100k x prispevek, vec kesa.

matobeli ::

Problem rtvja je ker nima resničnostnih šovov. Desničarji se namreč zelo neradi odločajo za novice ki temeljijo na objektivnem poročanju.

Levičarji pa tudi ne mislijo gledat svete maše in odaj o koruzi in traktorjih.

ales85 ::

nejc_nejc je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

Jaz pa vem da eni rabijo spodbudo da se odjavijo od prispevka, tako da evo še enkrat dodajam link za odjavo:
https://www.rtvslo.si/files/RTV_prispev...

PDF so zelo lepo pripravili in ga je možno izpolniti kar na računalniku (no na koncu treba nekako stiskati in podpisati in nato z mobitelom slikat). Pod razlog navedeš "Nimam računalnika, TVja, mobitela. Niti interneta." Zveni sarkastično, ampak se ne hecam, točno tako napišeš. Nato pošlješ kar po emailu in viola za 3 leta rešen prispevka. Čez 3 leta ponoviš.

Če pride kdo potrkat poveš "ravno 7 dni nazaj sem kupil TV, kar prijavite me nazaj" in postopek ponoviš (v praksi sicer ne hodijo). Postopek redno testira 100k slovencev, tako da je zadeva stestirana ;)

Sem zgoraj napisal NESPOSOBNE GNILOBE. Ce bi bli sposobni bi dobili se za 100k x prispevek, vec kesa.

Bi pa zaceli overjati podpise na upravni enoti, pa spet ne morejo nic narediti.

nejc_nejc ::

Caki
Kdor izpolni tisti listek se zavestno zlaže, celo pidpiše, celo overuje podpis.
In CEPKORTI NE UKREPAJO......

ales85 ::

nejc_nejc je izjavil:

Caki
Kdor izpolni tisti listek se zavestno zlaže, celo pidpiše, celo overuje podpis.
In CEPKORTI NE UKREPAJO......

Ne, zlaze se samo tisti, ki se zlaze. Ne vsak, ki izpolni tisti listek :))

c3p0 ::

matobeli je izjavil:

Problem rtvja je ker nima resničnostnih šovov. Desničarji se namreč zelo neradi odločajo za novice ki temeljijo na objektivnem poročanju.

Levičarji pa tudi ne mislijo gledat svete maše in odaj o koruzi in traktorjih.


Levičarji gledate "odaje"?

Za svete maše res ni potrebe, kmetijstvo (poljedelstvo) je pa panoga, ki bi glede na letošnje stanje, morala biti maksimalno vzpodbujana.

misek ::

Tole je pa nekaj novega? Torej, če v službi delam na računalnik, moram plačevati prispevek?
Pa omenjajo, da sem v komunikaciji navajal, da sem veliko zdoma. Čista laž, če sploh nisem kaj komuniciral z njimi!

Spoštovani.
Prejeli smo vašo vlogo za odjavo televizijskih sprejemnikov iz naslova ********, vendar zaenkrat izjave, da nimate nobene naprave, ki vam omogoča sprejem televizijskih programov, ne bomo upoštevali in boste od decembra 2022 dalje obremenjeni s pavšalnim plačilom RTV prispevka.
Seznanjamo vas, da smo na RTV Slovenija z avgustom 2019 pričeli s predvajanjem televizijskih programov v polnem obsegu in kakovosti, ki je primerljiva HD tehniki tudi preko računalnikov in mobilnih naprav z dostopom do interneta. Od tedaj se tudi te naprave štejejo kot naprave, ki omogočajo sprejem televizijskih programov. 31. člen Zakona o Radioteleviziji Slovenija namreč določa, da mora plačevati RTV-prispevek vsak, ki ima kakršnokoli napravo, ki omogoča sprejem radijskih oziroma televizijskih programov.
Prav tako iz uradnih podatkov izhaja, da imate na tem naslovu prijavljeno stalno prebivališče, hkrati pa ste tudi imetnik električnega priključka. V dosedanji komunikaciji ste navajali, da ste veliko zdoma in delate v tujini, vendar vam sporočamo, da ste kljub temu dolžni plačevati RTV-prispevek kot državljan Republike Slovenije, saj je za nastanek obveznosti dovolj že posest pametnega telefona ali druge naprave z dostopom do interneta.
Izhaja, da imate RTV sprejemnike. Nenazadnje to dokazuje tudi vaša zmožnost komunikacije po elektronski pošti. Programe RTV Slovenija lahko spremljate na elektronskih napravah preko interneta. Imate torej zagotovljene možnosti za sprejem TV programov, kar po zakonu zadostuje za nastanek obveznosti plačevanja polnega RTV prispevka. Tudi v primeru, da dejansko nikoli ne pogledate kateregakoli televizijskega programa, vas to ne odvezuje obveznosti plačevanja RTV prispevka, saj ne gre za prostovoljno odločitev, temveč za parafiskalno dajatev, podobno kot to velja za plačilo davkov.
Poudariti velja tudi, da se RTV-prispevek ne plačuje na posamezno osebo, temveč pavšalno na družino, v kolikor jo posameznik ima. Oproščeni plačevanja RTV-prispevka so po zakonu lahko le prejemniki denarne socialne pomoči ali varstvenega dodatka in invalidi s 100% telesno okvaro ali manj kot 100% telesno okvaro in z dodatkom za pomoč in postrežbo.
Več informacij o RTV-prispevku najdete na naši spletni strani www.rtvslo.si/prispevek ali nas kontaktirate na tel. št. 01 475 3010 (vsak delovni dan med 8.00 in 15.00).

Lepo vas pozdravljamo.

Pat_MaGroin ::

LOL.

Kera predzrnost: "ker ste poslali mail, imate dostop do rtvslo". To bando je res treba ukinit.

zavajon ::

FireSnake je izjavil:

zavajon je izjavil:

Če so prikrajali bilance, bo to ugotovila revizija, ni treba tebi skrbeti ;)

Kakšno povezavo ima tole z mojim pisanjem? Res me zanima.

Napisal si, da so prikazovali izgubo, čeprav je ni bilo. To je prikrajanje bilanc.

nejc_nejc ::

 
je pa nekaj novega? Torej, če v službi delam na računalnik, moram plačevati prispevek?
Pa omenjajo, da sem v komunikaciji navajal, da sem veliko zdoma


Torej bos placeval in ti dokazoval nasprotno....zal

luclucluc ::

FireSnake je izjavil:

Pravkar je oddaja ne RTV SLO o .... RTV SLO.
Bivši šef pove, da ima RTV SLO v lasti delnice in dividende gredo v desetine milijonov.

Kdo je to vedel?

Oni temu pravijo sredstva za investicije.

Kar malo noro, ane?

"Zguba" zadnjih 10+ let gre v desetine milijonov (in se je pokrivala s temi dividendami).
Torej dejansko zgube sploh ni bilo.

Delnice so tudi prodajali in zdaj jih imajo še za 6.2 MIO EUR


Source me up Scotty.

misek ::

Tako, zdaj pa so mi zagrozili z inšpekcijo. Bravo RTV.

Horas ::

Pat_MaGroin je izjavil:

LOL.

Kera predzrnost: "ker ste poslali mail, imate dostop do rtvslo". To bando je res treba ukinit.


čista predzrznost ej! mislim :)) prav sramotijo se!

misek je izjavil:

Tole je pa nekaj novega? Torej, če v službi delam na računalnik, moram plačevati prispevek?
Pa omenjajo, da sem v komunikaciji navajal, da sem veliko zdoma. Čista laž, če sploh nisem kaj komuniciral z njimi!

Spoštovani.

Seznanjamo vas, da smo na RTV Slovenija z avgustom 2019 pričeli s predvajanjem televizijskih programov v polnem obsegu in kakovosti, ki je primerljiva HD tehniki tudi preko računalnikov in mobilnih naprav z dostopom do interneta.



ahahahahhaha. tvji so že na 8k. oni še do 4k niso pršli. komi so do 1080p prlezli no.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

Miki N ::

Pat_MaGroin je izjavil:

LOL.

Kera predzrnost: "ker ste poslali mail, imate dostop do rtvslo". To bando je res treba ukinit.



Dober info. Se pravi komunikacija samo še z razglednicami, po možnosti s kakim Fakičem za motiv. :))

Mato989 ::

Miki N je izjavil:

Pat_MaGroin je izjavil:

LOL.

Kera predzrnost: "ker ste poslali mail, imate dostop do rtvslo". To bando je res treba ukinit.



Dober info. Se pravi komunikacija samo še z razglednicami, po možnosti s kakim Fakičem za motiv. :))


Kera glupa fora... kot da ne moreš poslat maila iz druge naprave v lasti tretje osebe... ali knjižnice, TROLOLOL
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

111111111111 ::

Mato989 je izjavil:



Kera glupa fora... kot da ne moreš poslat maila iz druge naprave v lasti tretje osebe... ali knjižnice, TROLOLOL

Naredil je začetniško napako goljufa. Dopis bi moral napisati na roke in poslati v kuverti. Tako dokaže da nima niti računalnika, niti tiskalnika, niti maila. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

49106 ::

Računalnik imajo samo tisti, ki ne znajo pisati >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Lonsarg ::

Saj nimajo nobenih evidenc. Preprosto čez 2 tedna poskusi z odjavo ponovno, tokrat preko navadne pošte. Eno leto nazaj sem sicer bil še uspešen preko epošte, zgleda so mal napredval :)

Pa pod razlog ni dovolj da napišeš "nimam TVja", napisat moraš da tudi nimaš računalnika in interneta in pametnega telefona (v polje za prosti tekst).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

nejc_nejc ::

Lonsarg je izjavil:

Saj nimajo nobenih evidenc....

So res čudaki, evidenco bi lako imeli celo, ajde na računalniku, v lotusu ali qutrotu:)

Stikalo ::

OMG

tako poročanje mi palčujemo:

https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/term...

Trenutno je v Sloveniji dovolj vode in vetra, kar pomeni, da je tudi dovolj elektrike," je povedal direktor Teša Mitja Tašler.


Finance navajajo, da bo treba v času, ko ne bosta delovala ne Teš ne Nek, približno 75 odstotkov elektrike uvoziti.

komentar2021 ::

Kmalu se približujejo predsedniške volitve, pa me zanima, kateri kandidati podpirajo ukinitev RTV prispevka? Mislim, da Sabina Senčar, še kdo?

Alexius Heristalski ::

luclucluc je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Pravkar je oddaja ne RTV SLO o .... RTV SLO.
Bivši šef pove, da ima RTV SLO v lasti delnice in dividende gredo v desetine milijonov.

Kdo je to vedel?

Oni temu pravijo sredstva za investicije.

Kar malo noro, ane?

"Zguba" zadnjih 10+ let gre v desetine milijonov (in se je pokrivala s temi dividendami).
Torej dejansko zgube sploh ni bilo.

Delnice so tudi prodajali in zdaj jih imajo še za 6.2 MIO EUR


Source me up Scotty.

Napiši v Googlna tri besede: rtvslo, delnice, eutelsat. Vsak, ki vsaj bežno spremlja letna poročila RTVSLO, to ve. Iz teh sredstev so financirali investicije, npr. posodobitev produkcije in predvajanja na visoko ločljivost, za kar so morali zamenjati celotno produkcijsko verigo.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

mtosev ::

RTV SLO je že leta 2008 v Full HD prenašal olimpijske igre v Pekingu.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Alexius Heristalski ::

Tisto je bilo testno, niti svojih komentatorjev niso vklopili. Leta 2010 so prenašali zimske OI in SP v nogometu, to je bilo že bolj resno s komentatorji, čeprav slika iz studia še ni bila HD. Za EP v nogometu 2012 so začeli redno predvajanje TV SLO 1 in 2 v HD.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini
««
21 / 60
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

RTV prispevek za (praktično) vse (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
21440923 (12270) Mato989

Kaj počne 2300 ljudi na RTV? (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
56668537 (58446) Wrop
»

Zakaj je treba plačevati RTV prispevek? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8122595 (19505) m0LN4r
»

Peticija za ukinitev RTV prispevka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
14734063 (29446) radmannsdorf
»

RTV naročnina (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10327854 (22449) St235

Več podobnih tem