» »

RTV prispevek

RTV prispevek

««
48 / 76
»»

Netrunner ::

Gagatronix je izjavil:

Ampak vi kar placujte. Jaz sem sprejemnik ze dolgo nazaj odjavil.


In kako se izogibaš plačilu, glede na to da če imaš že avtoradio v avromobilu padeš v njihove kremplje?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Utk ::

Enostavno ga odjaviš. V čem je problem? Jaz sicer se ne grem zafrkavat zarad 12 evrov, ampak sem pa odjavil na kaki drugi hiši, ker je bila prazna, in res je tako simpl, nihče ne bo prišel nič preverjat, niti če imaš kasneje optiko priključeno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

AgJ1 ::

NuMaN je izjavil:

"Otrobi" tipa Osmi dan so bolj potrebni kot oddaje tipa Panorama.
Če vzamemo za merilo zgolj gledanost, potem RTV ne rabimo.
Podstat naroda pa to ...

Mogoče pa se nam bližajo težki, lahko bi rekli celo apokaliptični časi.
Mogoče bi bilo za razmisliti o radikalni rezih:
- ukinitev RTV
- popolna ločitev religije od države - naj postanejo gospodarski subjekti in naj se financirajo sami
- ukinitev Državnega sveta in večine veleposlaništev po svetu
- ukinitev kake tretjine ministrstev, agencij in direktoratov ter direkcij - ne zgolj kozmetična s prenosom na druge

Zgleda, da je samo vprašanje časa, kdaj bomo dobili našega Mileia. Pa ne samo mi, marsikatera evropska država tudi.

1. Glavni argument za ukinitev Panorame je bila menda nizka gledanost.
2. Osmi dan: ljubitelji tega naj si to sami plačujejo, ne da delavci subvencionirajo bogataše.
3. Super, če ukinemo vse vezi med religijo in državo. Sem spadajo tudi komunajz maškarade.
4. Ministrstev je itak preveč, še NGOje je treba skenslat iz državnih jasli.
5. Naj se ukine še državno financiranje opere, baleta, filhamonije ipd. To je hobi bogatašev in naj si to sami plačujejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AgJ1 ()

NuMaN ::

Ah, ti ne razumeš kulture.
To je pač podstat za narodovo samobitnost.
V opero, balet, gledališče ne hodijo samo bogataši, tudi marsikateri manj premožni tudi.

Ampak, a res vse to rabimo?

Konec koncev, a rabimo kavo. Pijemo jo tukaj kakih dobrih 200 let, smo preživeli brez nje ...

...

Taka razmišljanja znajo biti nevarna.

Vsekakor pa bo potrebna racionalizacija v prihodnosti.

Utk ::

Če nekaj rabimo, še ne pomeni da moramo subvencionirat vse povprek brez nekih meril. Rabimo tudi hrano, in tudi subvencionira se, ampak ne kar vse povprek.

ripmork ::

NuMaN je izjavil:

Konec koncev, a rabimo kavo. Pijemo jo tukaj kakih dobrih 200 let, smo preživeli brez nje ...

Eni jo rabijo, eni ne. Ampak exactly to je point! - kdor jo rabi / želi jo plačuje, kdor je ne rabi, mu je pa ni treba plačevat :)

Financiranje tudi kulture ki ni zgolj komercialna, sure. Sam vsaj neki višji standardi kvalitete bi lahko bili. Lani je po tviterjih zaokrožil seznam slovenskih filmov s proračunskimi ciframi - bolj priznani (beri: nakonektani) režiserji ko so bili in več denarja ko je šlo za produkcijo, manj gledalcev je bilo. Po 2 milijona za film z manj ko 100 gledalci (dobesedno familija + frendi na premieri). Ta keš bi raje šel za financiranje kakih perspektivnih študentov, bi imeli vsi več od tega. Od priznanih režiserjev v letih se pa pričakuje, da bojo sposobni ustvarit kvaliteto, ki bo jo vsaj približno komercialno uspešna.

NuMaN ::

No smo pri srži problema.
Ravno pri filmski produkciji je to najbolj vidno. Produkcija filma košta, toda komu dati denar zanj. Po kakih merilih? Koliko filmov letno si lahko privoščimo?
Drugo, če financiramo nekega režiserja, ki smo ga izbrali po nekih merilih, ker pač "rabimo" slovenski film tu pa tam, ali lahko od njega sploh zahtevamo, da naj razmišlja tudi o komercialni uspešnosti filma? Po moje s tem dolgoročno zgubljamo, sicer bo nekaj strelov v prazno, bo pa tudi kak dober film.
Če bomo dodali še komercialo, potem dobimo na kocu "segedin" filme.

arnecan1 ::

Izgleda, da se Hribarjev nečak Nejc Krev poslavlja z RTV-ja: https://twitter.com/NKrevs/status/17436...

Izgleda je bil premalo zagrižen golobist, vplivnega strica pa ni več.

P.S.: Zanimivo branje https://spletnicasopis.eu/2022/12/16/vs...
Vsi Golobovi računi s POP TV in Telekomom

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arnecan1 ()

xseki ::

Škoda, Nejc je bil dober voditelj.

Horas ::

BuDi79 je izjavil:

free_rider je izjavil:

V informativnem uredništvu obstajajo hierarhije in jasne karierne zahteve. In prav je tako. Predvsem zato, da na zahtevnejših mestih nimajo pofla.
Včasih kakšna vzame premočne tablete proti bolečinam pa včasih je kakšna malo utrujena, se zgodi. Glavno da niso pofl. To da izgledajo kot šolske kuharice pač ne sme biti nobeno merilo, če hočeš gledat tv potem si zgrešil.



seveda je videz-izgled merilo. zakaj pa pol ni debeluhov na televizijah??? kdo pa hoče gledat postarane babe ker jim je težko vzdrževat prehrano in se mal rekreirat??
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Gagatronix ::

Netrunner je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Ampak vi kar placujte. Jaz sem sprejemnik ze dolgo nazaj odjavil.


In kako se izogibaš plačilu, glede na to da če imaš že avtoradio v avromobilu padeš v njihove kremplje?


Kot prvo, nimam avta. Kot drugo, a ves, ena luskana zadeva je, ki se ji rece "odjava". Podal sem izjavo da doma nimam ne TV-ja, ne radia. (kar je res) In ne placujem. Ne, da je tistih 12 eur na mesec tak strosek, ampak zakaj bi placeval za nekaj, cesar ne koristim ? 12 eur na mesec mogoce res ni tako veliko, skoraj 150 eur na leto pa le ni tako majhen denar. Kot je nekdo zgoraj omenil, zakaj bi placeval za kavo, ce je ne pijem ?

PovemVfaco ::

BuDi79 je izjavil:

To da izgledajo kot šolske kuharice pač ne sme biti nobeno merilo, če hočeš gledat tv potem si zgrešil.

A niso Vidi Petrovčič nič omejili cajta pred kamero?

arnecan1 je izjavil:

Izgleda, da se Hribarjev nečak Nejc Krev poslavlja z RTV-ja: https://twitter.com/NKrevs/status/17436...

Izgleda je bil premalo zagrižen golobist, vplivnega strica pa ni več.


Ne poslavlja se z RTV.

Utk ::

Gagatronix je izjavil:

Netrunner je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Ampak vi kar placujte. Jaz sem sprejemnik ze dolgo nazaj odjavil.


In kako se izogibaš plačilu, glede na to da če imaš že avtoradio v avromobilu padeš v njihove kremplje?


Kot prvo, nimam avta. Kot drugo, a ves, ena luskana zadeva je, ki se ji rece "odjava". Podal sem izjavo da doma nimam ne TV-ja, ne radia. (kar je res) In ne placujem. Ne, da je tistih 12 eur na mesec tak strosek, ampak zakaj bi placeval za nekaj, cesar ne koristim ? 12 eur na mesec mogoce res ni tako veliko, skoraj 150 eur na leto pa le ni tako majhen denar. Kot je nekdo zgoraj omenil, zakaj bi placeval za kavo, ce je ne pijem ?

Imaš pa internet, in pametni telefon in/ali računalnik.

Machete ::

Gagatronix je izjavil:

Netrunner je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Ampak vi kar placujte. Jaz sem sprejemnik ze dolgo nazaj odjavil.


In kako se izogibaš plačilu, glede na to da če imaš že avtoradio v avromobilu padeš v njihove kremplje?


Kot prvo, nimam avta. Kot drugo, a ves, ena luskana zadeva je, ki se ji rece "odjava". Podal sem izjavo da doma nimam ne TV-ja, ne radia. (kar je res) In ne placujem. Ne, da je tistih 12 eur na mesec tak strosek, ampak zakaj bi placeval za nekaj, cesar ne koristim ? 12 eur na mesec mogoce res ni tako veliko, skoraj 150 eur na leto pa le ni tako majhen denar. Kot je nekdo zgoraj omenil, zakaj bi placeval za kavo, ce je ne pijem ?


Gagix, kaj ga serješ, od tebe bi pričakoval, da razumeš davke in delovanje države (če smo se odločili jo imeti). To s kavo si ustrelil mimo. Glej to na družbeno dobro, sosed, ki jo pije je zaradi tega bolj srečen in zadovoljen in posledično živiš v srečnejši družbi (soseski). Družbeni konsezi obstajajo, da mi lahko obstajamo v relativni blaginji in pod dresom Slovenije.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

AgJ1 ::

NuMaN je izjavil:

No smo pri srži problema.
Ravno pri filmski produkciji je to najbolj vidno. Produkcija filma košta, toda komu dati denar zanj. Po kakih merilih? Koliko filmov letno si lahko privoščimo?
Drugo, če financiramo nekega režiserja, ki smo ga izbrali po nekih merilih, ker pač "rabimo" slovenski film tu pa tam, ali lahko od njega sploh zahtevamo, da naj razmišlja tudi o komercialni uspešnosti filma? Po moje s tem dolgoročno zgubljamo, sicer bo nekaj strelov v prazno, bo pa tudi kak dober film.
Če bomo dodali še komercialo, potem dobimo na kocu "segedin" filme.

Filmi so namenjeni ljudem. Če jih nihče noče gledat, ker so negledljiv šrot, potem je škoda metati denar zanje.

Utk ::

Drugo, če financiramo nekega režiserja, ki smo ga izbrali po nekih merilih, ker pač "rabimo" slovenski film tu pa tam, ali lahko od njega sploh zahtevamo, da naj razmišlja tudi o komercialni uspešnosti filma?

Ne gre se za "komercialno uspešnost". Gre se za dober ali slab film. In film, ki ga nihče noče gledat, ne more bit dober. Pika.
Noben "strašen" problem, če bi nekdo posnel nek dober in drag film za 10 mio, nekaj iz zgodovine Slovenije recimo, gledalo ga bi pa 300,000 Slovencev in bi zaslužil samo 2 mio. Ok, je izguba, ampak imamo nek film, ki je nekaj vreden, na tv se bo vrtel še 30 let, itd. Film, ki stane mio, 2, gleda ga 300 ljudi, kdo to rabi?

AgJ1 ::

Film, ki stane mio, 2, gleda ga 300 ljudi, kdo to rabi?

Struktura, ki ga je naredila.

BuDi79 ::

Če koga zanimajo plače na RTV, izvzeti so "nekateri" dodatki, nekaj ljudi iz spiska pa je formalno že upokojenih in ker še vedno delajo dobijo poleg plače še del pokojnine.

https://spletnicasopis.eu/wp-content/up...

arnecan1 ::

A tole so vzeli nazaj na Dnevnik?
https://www.slovenskenovice.si/bulvar/d...

Mlade kot so Krevs in Plaskanova na naganjajo. Izgleda, da res šteje samo pripadnost.:(

primoz4p ::

BuDi79 je izjavil:

Če koga zanimajo plače na RTV, izvzeti so "nekateri" dodatki, nekaj ljudi iz spiska pa je formalno že upokojenih in ker še vedno delajo dobijo poleg plače še del pokojnine.

https://spletnicasopis.eu/wp-content/up...

Manj kot predsednica NPM, ki dobi 5663,42€, ki pa ni zadovoljna s svojo plačo.
https://www.zurnal24.si/slovenija/preds...
Bodo skupaj stavkali za več?

stara mama ::

LOL, Musarca je ugotovila, da predsedstvo državi zahteva preveč obveznosti za dan denar in hkrati ne omogoča freelancanja :))

Zgodovina sprememb…

Wrop ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Wrop ()

primoz4p ::

stara mama je izjavil:

LOL, Musarca je ugotovila, da predsedstvo državi zahteva preveč obveznosti za dan denar in hkrati ne omogoča freelancanja :))

Kdaj? Sedaj?

Nekaj iz wikipedia

Aprila 2003 se je zaposlila na Vrhovnem sodišču kot direktorica Centra za izobraževanje in informiranje. Od marca 2011 je bila podpredsednica Skupnega nadzornega odbora za Europol (Joint Supervisory Body for Europol), od leta 2012 do izteka njenega mandata na položaju informacijske pooblaščenke pa je bila predsednica tega organa Evropske unije
*** Sodniki "jamrajo" - višje plače pa to.

Julija 2004 jo je Državni zbor Republike Slovenije na predlog predsednika Republike Slovenije Janeza Drnovška izvolil za pooblaščenko za dostop do informacij javnega značaja, od 31. decembra 2005 pa je opravljala funkcijo Informacijske pooblaščenke. Na predlog predsednika republike Danila Türka jo je državni zbor 21. maja 2009 ponovno izvolil za informacijsko pooblaščenko. Petletni mandat je začela 16. julija 2009. Mandat se ji je iztekel 16. julija 2014.
*** Informacijska poblaščenka, ki jo "jamranje" predsednika po višji plači ne doseže.

Avgusta 2015 je Pirc Musar postala predsednica slovenskega Rdečega križa (RKS). Po tem ko zbor članov RKS ni ugodil predlogu Pirc Musarjeve za razrešitev generalne sekretarke RKS je Pirc Musar februarja 2016 odstopila z mesta predsednice RKS (razrešitev generalne sekretarke RKS je Pirc Musar predlagala zaradi nezadovoljstva z njenim delom, saj da ne deluje na način, ki bi omogočal uresničitev vizije, ki jo je za RKS Pirc Musarjeva zastavila ob izvolitvi).
*** vizija dostavljanja paketov pomoči RKS v predsedniško palačo?

Novinarska kariera
Na Televiziji Slovenija je šest let delala kot novinarka in voditeljica osrednje informativne oddaje TV Dnevnik. Nato je bila pet let voditeljica osrednje informativne oddaje 24UR na komercialni televiziji POP TV.
Dodatna izobraževanja je Nataša Pirc opravila v Združenih državah Amerike, pri televizijski hiši CNN v Atlanti. Študij je nato dva semestra nadaljevala na oddelku za medije na univerzi Salford v Manchestru v Združenem kraljestvu, med katerim je prakso opravljala na televizijskih postajah BBC, Granada TV, Sky News, Reuters TV in Border TV. Doktorirala je na pravni fakulteti Univerze na Dunaju.

*** Je potreben komentar?

Imenovanje za generalno direktorico RTV
... Pirc Musar je zaradi izgubljenih plač in povzročitve duševne bolečine na RTV naslovila zahtevo za izplačilo odškodnine v višini 215.125,76 €; tekom pogajanj se je višina odškodnine znižala. 3. novembra 2017 so se Pirc Musarjeva in RTV dogovorili za sodno poravnavo, v okviru katere se je RTV zavezala k izplačilu odškodnine Pirc Musarjevi v višini 70.000 €. ...

*** plačo ima sedaj višjo; duševne bolečine pa ...

Kakorkoli, po mojem mišlenju meče ta predpostavka, da je Nataša to šele sedaj ugotovila, zelo slabo luč na "novinarje in voditeljice osrednje informativne oddaje TV Dnevnik" na RTV.

primoz4p ::

Wrop je izjavil:

Kot napovedano: vse sodelavce ukinjene oddaje Panorama, na čelu z @rajkogeric
, nameravajo odpustiti. Pokritje za to pripravljajo z novim statutom @RTV_Slovenija
, glej prehodne določbe.




Govori se tudi o odpuščanju 200 ljudi.

Se bo tudi zaposlovalo. Ampak samo tiste, ki jih je jebeno več.



Naknadno videl še ta tvit.


Nova predsednica republike je postala 54-letna pravnica Nataša Pirc Musar. "Odzvala se bom vedno, ko bodo ogrožene suverenost, enakopravnost, pravičnost in socialnost. Glas bo še močnejši takrat, ko bodo ogrožene človekove pravice in dostojanstvo ljudi v tej državi," je napovedala po zaprisegi.
https://n1info.si/novice/slovenija/kaks...

arnecan1 ::

Andreja Gregorič Berdajs https://www.domovina.je/andreja-gregori...

Javnosti je postala bolj znana, ko je prevzela vlogo voditeljice Panorame ter ko se je javno razpisala o žaljivkah, preziru, zavajajočih interpretacijah in žaljivih komentarjih, ki so jih bili s strani nekaterih sodelavcev deležni ustvarjalci Panorame. V lanskem letu je stopila tudi v zakonski stan.

Pred dnevi smo lahko spremljali vaše kolege s Panorame, ki so jih poslali na čakanje, jim zablokirali službene kartice, jim omogočili dostop do delovnega mesta. Kako kot nekdanja sodelavka Panorame gledate na to dogajanje?

Bila sem šokirana. Iskreno. Mislim, da je bil to tudi namen tega ukrepa - pritisk na ljudi in jasno šikaniranje, lahko bi rekla celo zavestno povzročanje stiske ljudem. O namenu pa lahko samo ugibam.

Ob odhodu ste zapisali, da odhajate z lepimi spomini, bogatim naborom izkušenj, da ste hvaležni za priložnosti, ki vam jih je dala ta hiša in da zavračate očitke o mobingu, ki so jih navajali nekateri mediji. Hkrati smo lahko spomladi 2022 brali izpoved o žaljivkah, preziru, zavajajočih interpretacijah, žaljivih komentarjih. Kako gre to skupaj? So se žaljivke kasneje unesle?

Dejstvo, da so petnajst ljudi poslali na čakanje, pove vse o tem, kakšen je bil odnos do niti ne te oddaje, ampak predvsem do ljudi, ki so jo ustvarjali. To me najbolj boli.

Drugi pa so nam ves čas jasno, včasih bolj posredno, včasih pa povsem neposredno dali vedeti, da se te oddaje noče. In žal tudi da se teh ljudi noče. To nam je oteževalo delo. Marsikaterega sogovornika smo težko dobili in tako težko vključevali določena mnenja. Tudi znotraj delovnega procesa je prihajalo do uporov. Nikoli znotraj novinarske ekipe, ampak širše.

Znotraj celotne strukture informativnega programa je bilo dokaj težko shajati, na drugih področjih v zavodu pa se to ni tako poznalo.

Če omenim samo blokirane kartice. Če je nekdo na čakanju na delo, mora priti v službo, če ga delodajalec vpokliče. Kako boš prišel, če imaš blokirano kartico? To je povsem kontradiktorno.

starfotr ::

Wrop je izjavil:


Se bo tudi zaposlovalo. Ampak samo tiste, ki jih je jebeno več.



Ej, tako dela demokracija. In statistika. In vse v naravi.

Večina vedno zmaga.

nejc_nejc ::

arnecan1 ::

Shit. Pa ne glih on

V tekmi za vodstvo nacionalne televizije se je pojavil še Vanja Vardjan, dolgoletni urednik razvedrilnega programa, za katerega naj bi se po naših neuradnih podatkih zavzemal prvi predsednik Milan Kučan, ki naj bi bil dolgoletni prijatelj njegovega očeta. https://reporter.si/clanek/slovenija/kd...

AgJ1 ::

Hahahahahah, Vanja Vardjan je urednik razvedrilnega programa, kjer organizirajo tudi izbor za Evrovizijo:

Evrovizijska afera: KPK preiskuje letošnji izbor


Tako je med izvajalci, ki so se prijavili na razpis RTV Slovenija, nato pa ostali praznih rok, slišati precej očitkov na račun RTV Slovenija, ki da ni igrala po lastnih pravilih. Na družbenem omrežju Threads je pevka Astrid, ki je, mimogrede, tako kot Raiven tudi harfistka, razkrila, da je bila med več kot 150 izvajalci, ki so svoje skladbe prijavili prek razpisa. "Raiven ni bilo med njimi, ker je bila povabljena interno," je zapisala Astrid in nadaljevala, da bi morali 12. decembra izvedeti, katere štiri skladbe se bodo predstavile v oddaji Misija Malmö, nato pa so teden pred tem izvedeli, da je letošnji predstavnik že izbran. "Mi nismo dobili niti maila z razlago," je dodala.


Kva mi to plačujemo, da te srat prime! Tole spominja na Tito čase...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AgJ1 ()

Wrop ::

roCkY ::

Vsem 14 razredov dol pa ne bo proračun problem. ...

Nesta ::

Zakaj ne prodamo RTVja. Pa naj ga placujejo tisti ki ga hocejo gledat. Jaz ga ne rabim!

Wrop ::

Zvedelo se je še za V. Areha. RTV ne ponižuje :)) Iz 51. razreda na 34. razred. Iz 3,3k € bruto na 1,7k € bruto.


Šikaniranje na @RTV_Slovenija
vedno bolj brutalno:
- Tudi Valentin Areh dobil novo pogodbo. Plačo so mu znižali kar za 17 razredov, dobil je 34. plačni razred, kot novinar začetnik.
Areh je sicer nekdanji v.d. direktor TVS, bivši urednik @TVOdmevi
, večkratni vojni dopisnik, avtor številnih dokumentarcev, tudi doktor znanosti ...
#sramota za Forbicija, Martića, Ksenijo Horvat & co.


Kot da bi te v zasebni firmi daliv podpis depolitiziran aneks, da moraš iti iz plače višjega vodstva na plačo junior programerja, ker ima firma samo iskrene razloge. :))
RTV je samo podaljšek politične burleske. Enaki ljudje isto delovanje. Pa še za nek javni servis se imajo.
Tisti, ki je to pogodbo napisal in zahteval, mora biti že posebno ubrisan.

asdf_jklc ::

Če bo referendum, takoj podprem ukinitev RTV. Popolna bedarija in zapravljanje denarja.

Gospod ::

Kakšne so pa sploh kazni če lažno odjaviš RTV?
Lp.

FireSnake ::

Gospod je izjavil:

Kakšne so pa sploh kazni če lažno odjaviš RTV?


Bolj pomembno vprašanje: ali je kdo zadnje čase to uspešno odjavil?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Mato989 ::

Jaz sem pred 3 leti...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Wrop ::

FireSnake je izjavil:

Gospod je izjavil:

Kakšne so pa sploh kazni če lažno odjaviš RTV?


Bolj pomembno vprašanje: ali je kdo zadnje čase to uspešno odjavil?


Hitro to naredi, ker kmalu pride še zaprisega na poligrafu.

kriptobog ::

FireSnake je izjavil:

Gospod je izjavil:

Kakšne so pa sploh kazni če lažno odjaviš RTV?


Bolj pomembno vprašanje: ali je kdo zadnje čase to uspešno odjavil?


Jaz sem odjavil v oktobru

arnecan1 ::

Novo pogodbo o zaposlitvi prejel tudi Valentin Areh. Doktor znanosti, nekdanji vršilec dolžnosti direktorja TV Slovenija, bivši urednik oddaje TV Odmevi, javnosti posebej prepoznaven po svojih pogumnih javljanjih z vojnih območij za RTV Slovenijo in med drugim tudi avtor številnih dokumentarnih filmov.

Plačo so mu znižali kar za 17 razredov. Po mnenju vodstva tako zdaj sodi v 34. plačni razred, kamor se praviloma uvršča novinarje začetnike. https://portal24.si/brutalno-sikaniranj...

Napisal je tudi pismo, katerega je zanimivo prečitati.

AgJ1 ::

Zdej je svoboda in povsem svobodno lahko zaposleni kolaborirajo z Rdečimi Kmeri ali pa dobijo mobing in odpoved.
Ja, v svobodi je treba pazit, kaj človek reče, ga lahko hitro "uzme magla".

Wrop ::

Vsak, ki ni protestiral skupaj z ministrico in bil za depolitizacijo je izredno sumljiv. Tem se ne piše nič dobrega.
So pa protestniki obljubili, da bodo delali izvrsten, kakovosten, strokoven in pluralen informativni program. To pa ja.
Sedaj ko smo dobili še lik nazaj, se bodo pri njem kresala mnenja, kateri odtenek rdeče je boljši. :))
Predlagam, da se še še kakšno oddajo preimenuje po liku, ki ga vodi. Npr. oddajo Tanja. Ob četrtkih pa bi lahko imeli oddajo Erika. :))

FireSnake ::

AgJ1 je izjavil:

Zdej je svoboda in povsem svobodno lahko zaposleni kolaborirajo z Rdečimi Kmeri ali pa dobijo mobing in odpoved.
Ja, v svobodi je treba pazit, kaj človek reče, ga lahko hitro "uzme magla".


Saj smo pa to potrdili na referendumu.
In eni so ploskali.
Čemu se zdaj čudimo?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Gospod ::

Lp.

Gambino ::

arnecan1 je izjavil:

Novo pogodbo o zaposlitvi prejel tudi Valentin Areh. Doktor znanosti, nekdanji vršilec dolžnosti direktorja TV Slovenija, bivši urednik oddaje TV Odmevi, javnosti posebej prepoznaven po svojih pogumnih javljanjih z vojnih območij za RTV Slovenijo in med drugim tudi avtor številnih dokumentarnih filmov.

Plačo so mu znižali kar za 17 razredov. Po mnenju vodstva tako zdaj sodi v 34. plačni razred, kamor se praviloma uvršča novinarje začetnike. https://portal24.si/brutalno-sikaniranj...

Napisal je tudi pismo, katerega je zanimivo prečitati.



Oh revež, ko so Marcela Štefančiča odrezali je bilo pa vse ok, pa je imel višjo gledanost, kot vse novonastale oddaje z podpovprečnimi voditelji!!!

AgJ1 ::

Wrop je izjavil:

Vsak, ki ni protestiral skupaj z ministrico in bil za depolitizacijo je izredno sumljiv. Tem se ne piše nič dobrega.
So pa protestniki obljubili, da bodo delali izvrsten, kakovosten, strokoven in pluralen informativni program. To pa ja.
Sedaj ko smo dobili še lik nazaj, se bodo pri njem kresala mnenja, kateri odtenek rdeče je boljši. :))
Predlagam, da se še še kakšno oddajo preimenuje po liku, ki ga vodi. Npr. oddajo Tanja. Ob četrtkih pa bi lahko imeli oddajo Erika. :))

50 shades of Red.

Gambino je izjavil:

arnecan1 je izjavil:

Novo pogodbo o zaposlitvi prejel tudi Valentin Areh. Doktor znanosti, nekdanji vršilec dolžnosti direktorja TV Slovenija, bivši urednik oddaje TV Odmevi, javnosti posebej prepoznaven po svojih pogumnih javljanjih z vojnih območij za RTV Slovenijo in med drugim tudi avtor številnih dokumentarnih filmov.

Plačo so mu znižali kar za 17 razredov. Po mnenju vodstva tako zdaj sodi v 34. plačni razred, kamor se praviloma uvršča novinarje začetnike. https://portal24.si/brutalno-sikaniranj...

Napisal je tudi pismo, katerega je zanimivo prečitati.



Oh revež, ko so Marcela Štefančiča odrezali je bilo pa vse ok, pa je imel višjo gledanost, kot vse novonastale oddaje z podpovprečnimi voditelji!!!

Kako to, da "Jebeno Več" nikjer ni našel mesta na komercialnih televizijah, če je tako dober? Sem mislil, da se nam bo že zdavnaj smejal s kakšnega BBCja...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AgJ1 ()

Gambino ::

AgJ1 je izjavil:

Wrop je izjavil:

Vsak, ki ni protestiral skupaj z ministrico in bil za depolitizacijo je izredno sumljiv. Tem se ne piše nič dobrega.
So pa protestniki obljubili, da bodo delali izvrsten, kakovosten, strokoven in pluralen informativni program. To pa ja.
Sedaj ko smo dobili še lik nazaj, se bodo pri njem kresala mnenja, kateri odtenek rdeče je boljši. :))
Predlagam, da se še še kakšno oddajo preimenuje po liku, ki ga vodi. Npr. oddajo Tanja. Ob četrtkih pa bi lahko imeli oddajo Erika. :))

50 shades of Red.

Gambino je izjavil:

arnecan1 je izjavil:

Novo pogodbo o zaposlitvi prejel tudi Valentin Areh. Doktor znanosti, nekdanji vršilec dolžnosti direktorja TV Slovenija, bivši urednik oddaje TV Odmevi, javnosti posebej prepoznaven po svojih pogumnih javljanjih z vojnih območij za RTV Slovenijo in med drugim tudi avtor številnih dokumentarnih filmov.

Plačo so mu znižali kar za 17 razredov. Po mnenju vodstva tako zdaj sodi v 34. plačni razred, kamor se praviloma uvršča novinarje začetnike. https://portal24.si/brutalno-sikaniranj...

Napisal je tudi pismo, katerega je zanimivo prečitati.



Oh revež, ko so Marcela Štefančiča odrezali je bilo pa vse ok, pa je imel višjo gledanost, kot vse novonastale oddaje z podpovprečnimi voditelji!!!

Kako to, da "Jebeno Več" nikjer ni našel mesta na komercialnih televizijah, če je tako dober? Sem mislil, da se nam bo že zdavnaj smejal s kakšnega BBCja...



Zakaj si pa Valentin Areh ne najde izven RTVja kje, ne pa da sedaj joka, če je tako dober!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gambino ()

Gagatronix ::

Gospod je izjavil:

To je dokument o Marcelu Štefančiču


In kaj si s to toplo vodo odkril ? V UDBA arhivih si se znasel ze ce si sel cez rdeco cez cesto.

AgJ1 ::

Zakaj si pa Valentin Areh ne najde izven RTVja kje, ne pa da sedaj joka, če je tako dober!!!


Saj bo. Sicer ni tako medijsko pokrit, prepoznaven in zmarketiran kot "Jebeno Več", ampak bo.



Nova zmaga RTV Kancelarije: Turški parlament prižgal zeleno luč Švedski za vstop v NATO. Na portalu RTV Kancelarija te novice ni vidne.
Specialna obveščevalna operacija ustvarjanja proruskega javnega mnenja v Sloveniji se nadaljuje. Zapret RTV Kancelarijo!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AgJ1 ()

roCkY ::

https://ground.news/

namesto MMC ali kakega drugega SLO portala kot primarni klik v svet novic
««
48 / 76
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

RTV prispevek za (praktično) vse (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
21445255 (16602) Mato989

Kaj počne 2300 ljudi na RTV? (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
56679806 (69715) Wrop
»

Zakaj je treba plačevati RTV prispevek? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8124573 (21483) m0LN4r
»

Peticija za ukinitev RTV prispevka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
14736489 (31872) radmannsdorf
»

RTV naročnina (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10329799 (24394) St235

Več podobnih tem