» »

Zvočno sporočilo ob prejemu sms-a

Zvočno sporočilo ob prejemu sms-a

Outcast ::

Živjo, imam eno težavo, bi prosil za pomoč:)
Danes zjutraj sem opazil, da ob sprejemu sms-a poleg nastavljenega ring-tone-a za sms zravn še en zoprn ženski glas govori nekaj v angleščini:D...ne razumem kaj, vendar se to pojavi ob vsakem sms-u, od katerekoli osebe, ki mi pošlje sms; zdi se mi da vedno isto pove, kot kako reklamo?
Moteče!

Telefon je android, Samsung S Advance, nobenega up-datea ni bilo narejenega, nobenih sprememb nastavitev...

Aston_11 ::

Imaš vklopljeno kakšno pretvorbo besedila v govor ali pa govorna obvestila (za ljudi, ki imajo take in drugačne težave, invalide, itd. - nastavitve telefona)?

Outcast ::

Ne nimam...tudi nisem nič prenastavljal ali kaj podobnega...je možno da imam kak bug, recimo od brskanja po netu?

Outcast ::

Najdu in rešu zadevo: link do rešitve, če bo imel še kdo tako težavo: http://answers.yahoo.com/question/index...

DonMatejo ::

a ti lahko bere ime človeka, ki ti je poslal sms? Accessibility.

Hayabusa ::

...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Outcast ::

DonMatejo je izjavil:

a ti lahko bere ime človeka, ki ti je poslal sms? Accessibility.


Ravno to ugotavljam(o); men se zdi da ne, ker se ful nerazločno sliši, sodelavec pravi da je slišu svoje ime...

mailer ::

Zato ker bere imena v angleščini. Dodaj slovenski tekst v kakšen angleški bralnik pa boš videl kakšen zmazek pride ven. Skoraj zagotovo bere imena pošiljateljev, ki jih imaš shranjena v imeniku. Preimenuj eno ime v angleško besedo pa boš ugotovil, da je to to.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Outcast ::

Res je:D
Ni mi pa jasno kako se je vklopila ta funkcija....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Brezstična kartica

Oddelek: Loža
295238 (3492) GupeM
»

LTE - da ali ne? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5414197 (12028) celada
»

Google navigacija

Oddelek: Mobilne tehnologije
305307 (4347) Qushaak
»

Nujno rabim pomoč - pošiljanje smsov

Oddelek: Mobilne tehnologije
214646 (4088) adrian007
»

mp3 za avto

Oddelek: Zvok in slika
51426 (1312) Predator

Več podobnih tem