» »

Facebook --

Facebook --

pSP 3004 ::

Zanima me ali lahko, kje vidim kaj vse sem npr komentiral, lajkal, idt. na fecebooku..kot nekaka zgodovina. Kam grem ?
Ce je to mzno na fb.

Hvala

blackbfm ::

activity log, desno zgoraj na profilu je gumb

TT1199 ::

Imam težave s časovnico. Če pogledam activity log je kar nekaj fotografij od prijatelja na katerih sem označen in imam nastavljeno '' poudari na časovnici ali pa dovoljeno na časovnici'' ampak v nobenem primeru zadeva ni vidna na moji časovnici. Kakšne ideje? Drugače so bile omenjene objave kak mesec nazaj prikazane na moji časovnici potem pa so kar zginile. V activity log-u pa še vedno vse normalno vidim da sem označen. In tudi na časovnici od prijatelja je ta ista objava vidna. Ima kdo kakšno idejo za kaj gre?

nonamer123 ::

Se da mogoče kako dobiti nazaj chate z nekom, če sem stisnil počisti ono?

TT1199 ::

nihče neve odgovora na moje vprašanje??

Yacked2 ::

TT1199 je izjavil:

nihče neve odgovora na moje vprašanje??


logi, kaj sta si dopisovala zagotovo obstajajo in so dostopni vsem XYZ agencijam ter podjetnikom, ki imajo XYZ premoženja.
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

tjaz051 ::

Pozdravljeni! Na facebooku sem sprejel neko aplikacijo,zdej mam pa problem ker mi pod zasebna sporočila ljudem samo pošila tale link: http://silutesnaujienos.lt/?plrnnc382yp...

Ve kdo mogoče kaj je to in kako naj to ustavim?

l.p

hellboy123 ::

Tukaj poišči to aplikacijo, pa jo zbriši.

tjaz051 ::

Hvala sem že uredil

l.p

tjaz051 ::

Pozdravlejni!
zbiral sem vse aplikacije pa mi sezemraj posila ta link folku!
prosim za hitr pomoc.l.p

hellboy123 ::

tjaz051 je izjavil:

Pozdravlejni!
zbiral sem vse aplikacije pa mi sezemraj posila ta link folku!
prosim za hitr pomoc.l.p

Prevod?

Drugače pa še probaj zamenjati geslo.

Chev ::

Hitra rešitev za "hitr" pomoč: izbriši facebook.

jena111 ::

živjo,zanima me sledeče..kaj pomeni v fb sporočilih: is in your contact? pomeni,da sem komuncirala..oz. sm pozabila da sem...n ostane med kontakti,ker namreč te osebe nimam več med prijatelji? lp

v zasebnih sporočilih mislim lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jena111 ()

don-d ::

Nima veze al si komunicirala ali ne.
Kolikor vem to pomeni, da je telefonska številka, ki jo je vnesel uporabnik, enaka eni izmed telefonskih številk, katero imaš ti shranjeno v imeniku na telefonu.

Še potrditev: VIR

elektrobum ::

Zdravo,

Zanima me, če bi lahka kak "gik" pove, kak onemogočit pri klepetu ob desni strani, kjer ti piše kdaj je bil človek nazadnje vpisan na fb ? pač da bi bil jaz na fbju, ampak nekdo nebi mogel videt da sem bil pred 5min gor ?

MacGyver141 ::

elektrobum ::

ja to sem že jst probal, ampak en na drug strani vidi da sem nedosegljiv, ampak mu pa napiše da sem bil pred 1min aktiven na fbju, ravno v tem je keč

blackbfm ::

ne moreš izklopit tega

Noynac ::

Jaz sem danes (na mobitelu) na fbju gledal en profil z raznimi forami predvsem z posti iz Alena Forda. Zdaj jst tega profila ne najdem nikjer a je možno pogledat zgodovino obiskanih profilov al kaj podobnega? Nisem pa nič lajkov ali komentiral.

Hvala za pomoč


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Facebook virus

Oddelek: Pomoč in nasveti
5709 (471) Mare2
»

Facebook z milijardo uporabnikov v enem dnevu

Oddelek: Novice / Ostale najave
3711235 (8165) avani
»

Stran na Facebooku in javne objave

Oddelek: Omrežja in internet
6883 (785) SkyEye90
»

facebook

Oddelek: Pomoč in nasveti
182851 (2015) SkyEye90
»

Peka z LIGHTSCRIBE pogonom -težave

Oddelek: Pomoč in nasveti
92708 (2594) pipc

Več podobnih tem