» »

Kateri 19" monitor kupit?

Kateri 19" monitor kupit?

MYCROFT ::

Howdy!

Kupujem monitor pa rabim preadloge za 19"
flatscreen (CRT) monitorje.Dal bi pa tam okoli
80K. Katere priporocate?In kaksne izkusnje imate z njimi.neki sm gledu LG F700B sam raj vprasam se po drugih.:D

Zheegec ::

Samsung 959NF za 84K.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

3LeR. ::

hmn mam 959NF pa mam ene par pripomb. Ze nov je meu mrtu pixl pa ko je v standbyu piska tko nadlezno da bi najrajs razbou.. aja ce pa to odtejem je pa zakon lepa slika, ni meglena ne nc.. sam pac..
ti predlagam da ce ga bos kupu da tam k ga kups najprej stestiras (ce piska;))

lp 3ler

Lethal-Angel ::

Definitivno Samsung 959NF! Nism odkril še nobene nepravilnosti pri delovanju, slika pa je preprosto čudovita:D

Sid Izprijeni ::

Samsung SyncMaster 959NF. Budget monitor, dobra slika!
The true challenge of Creation lies not in the engineering...
...but rather in the ability to control one's project.

GTi ::

Zdravo - rjavo!
Se pridružujem zgoraj opisanim postom...trenutno največ za svoj denarček :\

ali3n ::

959NF - za tak denar je to to; slika je perfektna, moj ne piska... nimam pripomb...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

TitanSLO ::

KUP iiayama pro452 raven, kvaliteten, boljši od sammsučija (SAMSUNG)

ddSHADOW



San ::

Uffff, sam da ne piska, ker grem glih jutr ponga. Ta pro452 zame ni glih preveč pocen, pa tud pika ni kej dost manjša.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: San ()

Jux ::

AxelluS:
Kaksen mrtu piksel? Katodni monitorji nimajo mrtvih pixlov. Kaksno piskanje? Men ne piska. Si shure da mas sploh isti monitor.

Mam pa eno ampak boleco tezavo z tem monitorjem. V 1280x1024 mi slika pri 100hz migeta/je meglena, pri 85 je manj meglena vendar vidim osvezevanje pri 75 pa ze skoraj povsem ostra ampak osvezevanje cisto mori. Pa da se ne bo kdo razpocil z komentarjem tipa: "grafika je kriva". Imam ABIT Siluro GF4 z 128mb rama, pa se na posodo sem dobil R9500 pa slika ni bla nic boljsa. Poleg tega sem si monitor skalibriral z IIyama Monitor Test programom.

Kaj bi znalo biti narobe?
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

Lethal-Angel ::

Jux: Je s tabo vse vredu??? Si mogoce preveč spil in si spregledal da jaz nisem napisal dotičnega stavka ampak 3LeR. :D :D :D

Jux ::

sorry.. ze ob 7h zjutri sem bil na predavanju. Mea Culpa!
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

Zheegec ::

3Ler, kako maš pa lahko mrtve pixle na katodnem? Če imaš mrtve pixle, potem maš lahko samo popolnoma vse pixle mrtve, piska pa ta monitor tudi ne.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

koyotee ::

iiyama Vision Master Pro 454! najbol carski monitor k sm ga kdaj koli meu, (ga mam se) :D :D :D :D
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

MYCROFT ::

Howdy!

10x ppl,sem uposteval nasvete in narocil samsunga
959NF.(pa se prou pocen(81k),pa brez strosku dostave):))
http://mimovrste.domenca.com

SeeU

Fury ::

Hansol 920P - 50k ... zlo dobra zadeva samo nad 1280*1024 zacne sepat ...

ma pa 85Hz v 1280*1024.. jest sem vesel... ce vec ne rabis je v redu :)

San ::

Ga mam končno na mizi, dizajn kište je milo rečeno katastrofa, razen če imate radi sire. Sam 19 flat inčunov je le 19 :)))) Zdej moram sam še en film izbrat...

swar ::

Iiyame so zakon in gledano tudi na dalj casa monitor ne dobi meglene slike,sam imam eno ze dokaj staro 17" iiyamo in 17" sonya.Sony je dobesedno krs proti iiyami,v kotih je postala slika meglena,frekvence osvezevanja so v podnu cena je pa tok visja kot da bi bil njihov gnil trintron sistem zlata vreden!Vsekakor ti priporocam en monitor z diamondtron tehnologijo!

MUC ::

Kupi 17" AOC LCD v Aniju po novi, znižani ceni. Kvaliteta je dobra.

Jest bi šparal oči.

Big_Al ::

Dead pixel na CDT monitorju - seveda je možno!! Samsung priznava garancijo za več kot 1. nedelujočo piko, če pa manjka samo ena barva RGB, pa jih mora bit več kot 7!! Elektroni sprožijo reakcijo na površini zaslona in če tam ni ustrezne reakcije hja, pač ni efekta! No to je seveda moja laična razlaga!

miranpozar ::

Kot zanimivost: na moji Iiyami VM Pro 17 imam prtev piksel desno zgoraj. Od novega. In nisem nek tip, ki se ne spozna na te stvari ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri 19'' CRT predlagate

Oddelek: Kaj kupiti
241630 (1222) ]_g_]
»

Nakup monitorja - kterega?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
514474 (3811) Zico
»

kakšna resolucija in razdalja 19" monitorja

Oddelek: Pomoč in nasveti
352257 (1662) Nutcracker
»

Izbira med 19-palčniki

Oddelek: Kaj kupiti
183338 (2493) dexterboy
»

Samsung 757NF (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
634550 (3565) Marjan

Več podobnih tem