» »

Assetto Corsa

Assetto Corsa

««
«
1 / 14
»»

matonson ::

Pozdravljeni!
Včeraj je izšla Assetto Corsa Early Access od Kunos Simulazioni. Dobi se jo na Steamu za 34,99€ v katero je vključena finalna verzija igre. Ta zagriženi "dirkači" gotovo že poznate. Technology preview je bilo možno dobiti z Netkar licenco.
http://www.assettocorsa.net/en/
http://store.steampowered.com/app/244210


Vsebuje naslednje proge in avtomobile.

Avtomobili


Proge



Trenutno je omogočeno samo samostojno dirkanje brez AI ter brez multiplayer načina.

Sčasoma bodo dodane še preostale proge: http://www.assettocorsa.net/laser-scann...
Avtomobili: http://www.assettocorsa.net/officially-...

Podpira tudi Oculus Rift.

V letu 2014 pa pride še nekaj dodatkov.

Igra je odlična, občutek na volanu eden boljših, če ne najboljši(nimam iRacing), grafika pa nekje na nivoju Gran Turisma. Trenutno najlepša simulacija.

Odličen povzetek(sicer še Technology preview) pa je v tem videu:


Ljubiteljem simulacij priporočam. Odlično!
  • zavaroval slike: Tilen ()

Sriple Tix ::

Malce sem že potreniral za prihajajoče online boje in bojim se, da ... ne vem, no ... od včeraj, ko sem si omislil AC, niti pogledal nisem nobenega drugega avtomobila v obilici dirkaških iger, ki krasijo moj HD in zna se zgoditi, da se v prihajajočih zimskih dnevih posvetim zgolj ter edino tej igri. Fizika obnašanja dirkalnikov je pričakovano fantastična, všeč mi je, da si avtomobile, ki imajo originalno ročni menjalnik prisiljen voziti z ročnim prestavljanjem (če si lastiš tak volan in želiš biti hiter). Seveda lahko voziš tudi z obvolanskimi ročicami in avtomatsko sklopko, vendar zato nisi po defaultu hitrejši od tistih, ki se trudijo s heel/toe ter H menjalnikom, saj so v igro namontirali neke omejitve za takšno poenostavljanje vožnje, kar je navdušujoče. Glede grafike ne bi izgubljal besed, kajti všeč so mi "iRacing style" ostre linije in "čista slika", ne kot bi se nekdo zabaval z voščenkami, kar je precej moteče v rFactorju2. Vse igre poganjam na najvišjih grafičnih nastavitvah v 1920x1200, zato nizka ločljivost ni težava.
Spodaj so trije posnetki mojih voženj. Prvi je Lotus v stari Monzi, drugi Abarthova formulica v Imoli, kar sem posnel dejansko v prvih minutah, ko sem si uredil vse nastavitve v igri. Tretji posnetek je vožnja z BMW M3 E30 na dirkališču Magone, ker sem peljal že malenkost bolj samozavestno :).





matonson ::

Upam, da naredijo Nordschleife(dlc), saj je sigurno ena najbolj zanimivih prog in je bila do sedaj narejena res pošteno edino v GT5 + sigurno bi na ta račun prodali veliko več izvodov.

Se pa pri meni pojavlja en bug. Vsake toliko časa igra frizne za delček sekunde. Kriv naj bi bil pa moj volan, ki je fanatecov. Upam, da bodo to odpravili.

mailer ::

Če bi GT5 lahko igral na pcju bi igro tudi sam nabavil. Zaradi ene igre pa res nebi šel kupit ps3.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

puma982 ::

Kaj se da počet v tej igri trenutno, ker baje so še bolj na začetku glede contenta in opcij ?

dottor ::

Jaz bom počakal na Steam Xmas Sales in upal na kej več kot 10%, pa si jo nabavim. Pol bo treba dinarčke napraskat za kak rabljen G25/27.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Sriple Tix ::

Špil je trenutno v fazi "hotlapanja", kar za vse, ki se bomo udeleževali online dirk, sploh ni slabo, saj v miru lahko "študiramo" nastavitve, obnašanje dirkalnikov, vse luknje na lasersko skeniranih progah in podobno (ok, kako so skenirali Monzo letnika `66 mi ni jasno, ampak pustimo to). Prav zaradi tega pride igra v beta fazi 35€, kasneje bo zanesljivo okrog 50 in če kdo čaka božične razprodaje, bo najbrž čakal še dobro leto, kajti do letošnjega zanesljivo ne bo končana. Moram pa priznati, da so Kunosovi fantje pravi dedci, saj so nam od petka do nedelje poslali kar tri nadgradnje in dejansko poslušajo naše pripombe, ki jih pošiljamo na njihov forum.
Bom pa dejal takole. Igra je neverjetna in je v tem trenutku zasenčila vse ostale, morda ji ob boku hodi zgolj GSC2013 in glede fizike avtomobilov rFactor2, toda kaj, ko je to grafično prav pastelno risankasta zadeva in se tistega zabluranega pogleda ne morem navaditi.

Spodaj pa je napredek pri vožnji starega Lotusa po Monzi v primerjavi s prvim poizkusom pred dnevi ... kakšne 4 sekunde sem butnil dol. Vozim pa seveda brez vseh pomagal, z ročnim menjalnikom, sklopko ter heel/toe tehniko.

dottor ::

Upam da pride Nürburgring, ki je vaj meni izredno všečna proga. Začel sme s kupovanjem DLCjev za Race 07 (ko so razprodaje) in seveda, pameten jaz nisem bral kaj je not, in mi je ostal zadnji DLC z Nürburgringom not kot zadnji, namesto da bi kot prvega kupu ;((
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Blinder ::

Se da v tej igri vidit krivulje moči in navora avtomobilov*?
Pa obratomer, kaže konkretno koliko obratov imaš ali kaže samo nekaj v smislu % maksimalnih obratov kot v rfactor?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Sriple Tix ::

Ne vem, če sem te razumel. Po odpeljanem krogu lahko pogledaš nekaj v stilu "motec data" svoje vožnje.

puma982 ::

Na Steam forumu en omenja naslednje o vozilih in progah v končni verziji:

Lets see. in the full version we have....

Abarth 500 SS
BMW 1 Series M Coupé
BMW M3 (E30) EVO
BMW M3 (E30) Group A
BMW M3 (E92)
BMW M3 GT2
BMW Z4 (E89)
BMW Z4 GT3
Ferrari 312T
Ferrari F40
Ferrari 458 Italia
Ferrari 458 GT2
Ferrari 599XX EVO
Ferrari P4/5 by Pininfarina
KTM X-Bow R
Lotus 49
Lotus 98T
Lotus 2-Eleven
Lotus 2-Eleven GT4
Lotus Elise SC
Lotus Evora S
Lotus Evora SR
Lotus Evora GTE
Lotus Evora GTC
Lotus Exige 240R
Lotus Exige S
Lotus Exige S Roadster
Lotus Exige Scura
Lotus Exos T125
McLaren MP4-12C
McLaren MP4-12C GT3
Mercedes-Benz SLS AMG
Mercedes-Benz SLS GT3
Pagani Zonda R
Pagani Huayra
Tatuus FA010

+ 11 tracks with multiple layouts, most of them laser scanned.

Kolko je res, ne vem, ker nisem na tekočem glede te igre/sima.

Blinder ::

Kako veš kdaj je optimano za menjat prestavo? se ti obratomer čisto napačno osvetljuje kot pri gtr evolution? Kjer lahko imaš največjo moč pri 6000 rpm pa če bo avto imel limitator na 9000 rpm ti bo kazal da menjaš prestavo pri 8500, tudi če do 8500 ne bo niti v drugi prestavi uspel pridet ker ni več moči
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

filip007 ::

GT6 dobil konkurenco.

Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Sriple Tix ::

Hm, s takšnimi teorijami se ne obremenjujem preveč. V mojih real life dirkaških časih in tudi zdaj v virtualnih ga žgem kolikor da duša, pač do rdečih obratov in potem menjam višje, kot to počnejo vsi dirkači tega sveta.

Sssaga ::

Sriple Tix je izjavil:

Fizika obnašanja dirkalnikov je pričakovano fantastična, všeč mi je, da si avtomobile, ki imajo originalno ročni menjalnik prisiljen voziti z ročnim prestavljanjem (če si lastiš tak volan in želiš biti hiter). Seveda lahko voziš tudi z obvolanskimi ročicami in avtomatsko sklopko, vendar zato nisi po defaultu hitrejši od tistih, ki se trudijo s heel/toe ter H menjalnikom, saj so v igro namontirali neke omejitve za takšno poenostavljanje vožnje, kar je navdušujoče.


rF2 mi je všeč zaradi fizike in odličnega FFB-ja na G25, ki ga v drugih igrah nisem dobil. Če to drži, kar praviš, potem pa res nimam več izgovora, da ne bi kar kupil AC. Zdaj sm čist navdušen.

Sriple Tix ::

Ne boš falil, zanesljivo :).

Kot sem že napisal, tudi jaz cenim rFactor2 zaradi FFB (G27) in fizike avtomobilov (čeprav, roko na srce, še najboljša je pri payware endurance modu izpod rok našega rojaka http://www.unitedracingdesign.com/ ), toda pastelno risankasto zabrisana grafika me naravnost odbija.

Tisti avtomobili in proge zgoraj bodo v 1.0 verziji, kasneje pa pride še dež, prevešanje dneva v noč in podobne zadeve za vztrajnostne dirke. Tudi mod scena je že precej aktivna, tako da lahko pričakujemo precej novih avtomobilov in prog.
http://www.assettocorsa.net/forum/index...

ABX ::

Sssaga je izjavil:

Sriple Tix je izjavil:

Fizika obnašanja dirkalnikov je pričakovano fantastična, všeč mi je, da si avtomobile, ki imajo originalno ročni menjalnik prisiljen voziti z ročnim prestavljanjem (če si lastiš tak volan in želiš biti hiter). Seveda lahko voziš tudi z obvolanskimi ročicami in avtomatsko sklopko, vendar zato nisi po defaultu hitrejši od tistih, ki se trudijo s heel/toe ter H menjalnikom, saj so v igro namontirali neke omejitve za takšno poenostavljanje vožnje, kar je navdušujoče.


rF2 mi je všeč zaradi fizike in odličnega FFB-ja na G25, ki ga v drugih igrah nisem dobil. Če to drži, kar praviš, potem pa res nimam več izgovora, da ne bi kar kupil AC. Zdaj sm čist navdušen.


Imava isto mnenje glede rF2. Včeraj sem naredil moje prve kroge v AC in je mind blowing.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

ABX ::

Ta heel/toe oz blip help je že imel rFactor. Mi v ligi smo se zmenili da ga ne smemo vklopit v ini datoteki. Tako da si moral izbrat med hitrejšo menjavo z "cukanjem" in možnostjo lock-a zadnjih gum pri nižanju, ali pa si šel na pomagalo sklopke ki je menjala počasneje, vendar je bila smooth.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Blinder ::

In kaj so imeli ljudje raje? manual al počasen auto?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

ABX ::

Odvisno. Prvi so imeli manual, tisti ki so imeli težave pa so šli na sigurno z auto.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Sriple Tix ::

Takole je videti, ko naštudiraš en odsek proge. Trikrat zapored do tisočinke enako :).

ABX ::

To je to, zdaj moraš se cel krog zaključit kot se spodobi. :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Sriple Tix ::

Hehehe, 1.33.5 je le 3 desetinke slabše od zaenkrat najhitrejših alienov. Sem pa prepričan, da bo šlo s časom še navzdol :).

ABX ::

Kateri avto in katera proga?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Sriple Tix ::

Formula Abarth Vallelunga. Boš odpeljal krog ali zgolj preveril, če je čas kot se spodobi :)?

Blinder ::

Kaj tle noben ne ve kdaj se menja prestavo za optimalni pospešek? vsi zaupate na barve po ekrančkih?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Sssaga ()

ABX ::

Sriple Tix je izjavil:

Formula Abarth Vallelunga. Boš odpeljal krog ali zgolj preveril, če je čas kot se spodobi :)?


Challenge accepted! :)

Čeprav ne avto ne proga mi nista priljubljena. Moja favorita sta BMW GTR in Imola.

Blinder je izjavil:

Kaj tle noben ne ve kdaj se menja prestavo za optimalni pospešek? vsi zaupate na barve po ekrančkih?


Poglej krivuljo za moč in na podlagi padca obratov se odločiš.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

Blinder ::

Torej dobiš na voljo krivuljo moči ter obratomer, ki ti prikaže prave obrate?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

oo7 ::

Se splača to sploh igrat na tipkovnico:|?
Ali je brez veze če nimaš volana.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Bolf3nk ::

vsaj gamepad si nabavi...pa še to je greh... pozabi tipkovnico

oo7 ::

Hvala
Potem bom pa kar izpustil to igro;(

dottor ::

Jaz sem na bolhi malo gledal cene volanov. Okoli 150€ se vrti cena za G25, kar se mi zdi dokaj uredu, čene za 50€ in manj dobiš Momo-ta. Se splača uzet Momo-ta al raje zbrat za G25. Bi pa z njim vozu še F1 igre, WRC, Race 07 in Injection pa še kej.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Sriple Tix ::

Nene, ABX. Hotlap napenjanje se navadno sprevrže v študiranje sekanja ovinkov, v kar se je izrodila RRRE in to nima nobenega smisla. Bom pa vesel, če se srečava online in v konkurenci ostalih dirkačev odpeljeva kakšno dirko. Prav tako sem v rFactor2 temi postal linke do iSI serverjev, kjer vsak večer vozimo dirke in ne glede na public varianto, so vsaj med historic in openwheelerji fantje povsem dostojni in predvsem fair nasprotniki.

MacGyver141 ::

dottor je izjavil:

Jaz sem na bolhi malo gledal cene volanov. Okoli 150€ se vrti cena za G25, kar se mi zdi dokaj uredu, čene za 50€ in manj dobiš Momo-ta. Se splača uzet Momo-ta al raje zbrat za G25. Bi pa z njim vozu še F1 igre, WRC, Race 07 in Injection pa še kej.

Prvi volan, ki je nekaj vreden je Logitech DFGT. Edino kar je ima zanič pedala.

ABX ::

Sriple Tix je izjavil:

Nene, ABX. Hotlap napenjanje se navadno sprevrže v študiranje sekanja ovinkov, v kar se je izrodila RRRE in to nima nobenega smisla. Bom pa vesel, če se srečava online in v konkurenci ostalih dirkačev odpeljeva kakšno dirko. Prav tako sem v rFactor2 temi postal linke do iSI serverjev, kjer vsak večer vozimo dirke in ne glede na public varianto, so vsaj med historic in openwheelerji fantje povsem dostojni in predvsem fair nasprotniki.


Se popolnoma strinjam. Samo nisem se dovolj zaljubil v rFactor2 da bi se lotil online dirkanja, ker je potrebno dosti časa da si na nekem spodobnem nivoju. In največ zamerim rF2 da ne razumeš kaj se dogaja z avtom. temp. gum so čisto mimo, ne veš če zabijaš v tla z avtom, se gume blokirajo pri zaviranju, ... telemetrija je katastrofa in samo feeling lahko koristiš.

Za zdaj moja kopija rF2 nabira virtualni prah.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

Sriple Tix ::

Prav škoda, kajti z zadnjimi nadgradnjami so jo postavili v vrh tovrstnih špilov (pa ne bom spet o grafiki :P). Zapelji skippyja po LimeRocku ali BT20 po Monzi 1966 in videl boš, da je super zadeva.

ABX ::

Tako je zgledal moj ekran ko sem resno igral rFactor1.

Vse številke sem spremljal live in ponavadi treniral ene 3-6 ur pred dirko na dolge razdalje da sem imel temperaturo gum idealno čez celo dolžino dirke.

Ampak problem je v tem da moraš totalno padet notri, te igre se ne da igrat na easy. :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Siddh ::

Je kakšen volan, ki se ga da rabljenega ugodno kupit z tremi stopalkami?

Trenutno imam Logitech formula force in se mi zdi, da mu res sklopka manjka.


Sriple Tix ::

Jaz imam med treningi tudi precej našarjen ekran, toda med dirko hočem zgolj osnovne podatke (gorivo, obrati in koliko krogov do konca), zato vse ostalo umaknem. Ne morem se spomniti imena te proge, sem pa enkrat po veliki sreči na njej zmagal z minijem.

Čisto zadnji insert na tem videu, od sedme minute naprej :)).

matonson ::

Sriple Tix je izjavil:

Takole je videti, ko naštudiraš en odsek proge. Trikrat zapored do tisočinke enako :).


8-O To so default nastavitve?

Sssaga ::

Blinder je izjavil:

Kaj tle noben ne ve kdaj se menja prestavo za optimalni pospešek? vsi zaupate na barve po ekrančkih?


Odvisno od modela. Vem, da sm meu v rF natrenirano F1 v OPK ligi.
Nikoli! pa ne prestavljam v najvišjih/max obratih.
Ne vem, probaj sam neke benchmarke naresti. Sj zato pa se reče ''hotlapping'' :)

Sriple Tix ::

@matonson, malce sem znižal podvozje spredaj in zadaj za boljši oprijem pri nižjih hitrostih, našponal camber v minus spredaj za oprijem v ovinku ter ga nastavil na malce manj zadaj za stabilnost med pospeševanjem iz ovinka, in to je to.

Siddh ::

Kakšen se vam zdi čas 2:11 z BMW M3 E92v Imoli? Že tri dni poskušam, pa kar nemorem priti mimo tega časa.


SLO_Robert ::

Ni tolk dober :)), ker sem sel zdele probat sploh prvic od kar imam spil z BMW M3 E92v in sem odpeljal v prvem krogu 2:10.488, to je pa tudi porazen cas :)) , bo treba se mal krvavic pojest :))

Sriple Tix ::

Zaenkrat vozim zgolj starega M3, Lotusa in formulo Abarth, ki jih bomo po vseh napovedih največ vozili na RD, zato drugih dirkalnikov niti preizkusil še nisem.

Sem pa danes znižal prednje krilce na formulci s 6 na 5 (zadaj ostaja na 6) in čas je šel spet malce navzdol, čeprav nisem prepričan, da zgolj zaradi novega setupa :).



Pri tem špilu me fascinira nekaj. Načeloma pri vseh novih igrah v treh/štirih urah postavim nek osnovni čas, ki ga kasneje zgolj kozmetično popravljam po stotinkah navzdol. Tukaj pa dejansko počasi spoznavam obnašanje avtomobila in čas vztrajno pada že od petka, ko je špil izšel. Kunosovi fantje so se resnično potrudili, čeprav na nekaterih forumih prav tekmujejo, kdo jih bo bolj očrnil ... kot ne bi "pravi" virtualni dirkači navsezadnje kupili in tudi vozili čisto vse, kar pride izpod rok ISI, KS, SimBin ... (no, zadnji ga malce serjejo v zadnjem času :D).

Siddh ::

SLO_Robert je izjavil:

Ni tolk dober :)), ker sem sel zdele probat sploh prvic od kar imam spil z BMW M3 E92v in sem odpeljal v prvem krogu 2:10.488, to je pa tudi porazen cas :)) , bo treba se mal krvavic pojest :))


Kakšen volan pa imaš? Jaz imam logitech formula force in imam veliko problemov z nastavljanjem force feedbacka, zato ga tudi tak serjem z časi.


SLO_Robert ::

g25

matonson ::

Sriple Tix je izjavil:

@matonson, malce sem znižal podvozje spredaj in zadaj za boljši oprijem pri nižjih hitrostih, našponal camber v minus spredaj za oprijem v ovinku ter ga nastavil na malce manj zadaj za stabilnost med pospeševanjem iz ovinka, in to je to.

Hvala. Se nisem nikoli ukvarjal z nastavitvami:D. Mi je ratalo priti ravno malo pod 1:34. Zdaj me pa glava boli od prehude koncentracije:))

Sriple Tix ::

Vesel sem, da KS držijo besedo in v petek nas čaka prva nadgradnja.

In the launch weekend, the new PC racing game "Assetto Corsa", produced by KUNOS Simulazioni and distribuited on Steam Early Access has reached the top seller rankings on Steam, just behind Call of Duty Ghosts, keeping the top five position for all the weekend, and it conquered the first position in the racing genre. This first beta version has been very well welcomed by gamers and simracers, who have shared great feedback, very positive comments and suggestions. A result that exceeded the best expectations of the Assetto Corsa dev team, that is already working on the next release, ready to be launched on November 22th, and that will include updates, new features, 3 new cars and 2 new tracks. Meanwhile, a new Early Access teaser has been released.


Prav tako mod skupnost nestrpno čaka 1.0 verzijo, ko bodo ponudili mod tool in se bo prava veselica lahko začela. Nekaj primerov (avto in proga sta prenešena iz netKar Pro):

Sooner then expected, it seems that some Assetto Corsa fans could not wait to have a go at implementing a car or track in the recently released Assetto Corsa title by Kunos Simulazioni. Kegetys uploaded some videos of what looks to be the Shelby Daytona and the Trento Bondone hill climb track content from NetKar Pro.
Officially Kunos Simulazioni did not yet release any modding tools. Assetto Corsa is being designed to provide a very realistic driving experience, with single player and multiplayer options, officially licensed cars and tracks developed using Laser scan technology, and the highest level of accuracy possible in reproducing real world motor racing environments. Also, Assetto Corsa will allow for considerable customisation and modification, in order to satisfy the expectations of professional sim racers, gamers who prefer to approach the driving experience more progressively, and hobbyists who just like to collect lots of cars and tracks.


Shelby Daytona:



Trento Bondone pa sem takole peljal jaz z Osello in TrackIR na glavi, saj zaradi izostanka look-to-apex funkcije skoraj nisem videl v ostre ovinke :):




Nekaj slik prihajočih avtomobilov:













Siddh ::

SLO_Robert je izjavil:

Ni tolk dober :)), ker sem sel zdele probat sploh prvic od kar imam spil z BMW M3 E92v in sem odpeljal v prvem krogu 2:10.488, to je pa tudi porazen cas :)) , bo treba se mal krvavic pojest :))


Z ali brez stability controlom ali traction controlom?


««
«
1 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Project Cars (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27142753 (4955) oo7
»

Sim Racing Slo-Tech Kotiček

Oddelek: Igre
283305 (826) globoko grlo
»

Forza Horizon 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11014270 (2744) Horas
»

DiRT Rally (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27940886 (19902) vostok_1
»

Začetnik (igračarski) bi vozil avto

Oddelek: Igre
184364 (3201) Buggy

Več podobnih tem