» »

Media Markt

Media Markt

Zagnani ::

Ali je kdo od vas že kdaj kupoval v trgovini Media Markt v Beljaku ali pa v trgovini Majdic?

Flea ::

V Beljaku ne, sem pa v Mediamarkt v Grazu, pa nimam nobenih pripomb. Vedno vse korektno.

mat xxl ::

Predragi, posebej Majdič.

IcyFox ::

Mogoče ve kdo če Mediamarkt pošilja v Slovenijo in kakšni so stroški za igre?

Luk as ::

Naročil sem izdelek preko spletne strani MM. Naročal sem kot gost. Vpisal sem naslov in plačal preko Paypala. Vse šlo naprej brez problema. No sedaj sem preko maila prejel potrdilo o naročilu, ki je bilo sprejeto, tam pa je moj naslov, toda na koncu je vpisana avstrija namesto slovenija. Seveda tega naslova v avstriji ni. Prej sem poskušal ta izdelek naročit preko ene druge spletne strani v avstriji pa me je pri vpisu naslova takoj blokiralo, češ da je pošiljanje možno samo po avstriji. Tukaj je šlo vse naprej brez problema, res pa da pri vpisnih podatkih spodaj ni bilo države. Če se hočeš registrirat in tam vpisat svoj naslov za dostavo ne ponudi možnosti slovenija temveč samo avstrija.
Zanima me sedaj kaj bo. Obvestila nisem dobil nobenega, da ne bi pošiljali ali bodo poslali. No danes je nedelja. Gre za vsoto cca 100€.
riba smrdi pri glavi

kuglvinkl ::

ja kristus božji, napiši jim mail a ne...
Your focus determines your reallity

UganiKdo ::

Medi markt ne posilja v tujino (Slovenijo).

Ce bos imel sreco pac odpovej narocilo in bos dobil refund. Ce bos prevec cakal in bodo odposali na napisan naslov se pa zna zakomplicirat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

Luk as ::

kuglvinkl je izjavil:

ja kristus božji, napiši jim mail a ne...

Ja kristus božji. Saj sem jim. Danes je nedelja. Verjetno ne bo odgovora, a ne.
So sami krivi, kako pa je šlo naprej.
Če ne bi šlo imam možnost osebnega prevzema v Celovcu ali dostavo na dom v Celovcu. Toda ker je šlo vse normalno naprej sem pač odposlal naročilo.
riba smrdi pri glavi

DiDo ::

MediaMarkt.at ne pošilja v Slovenijo. Niti proti doplačilu. So precej leseni in sem imel konkretne probleme z njimi. Na koncu sem blago osebno prevzel v njihovi poslovalnici v Grazu.

Luk as ::

Sem jim napisal mail, da mi lahko pošljejo tudi na nadomestni naslov v Celovcu ali osebno prevzamem v Celovcu, bom videl kakšen bo odgovor, čeprav v njihovih pogojih piše, da naknadno spreminjanje ni možno.
Če ne bi šlo tako lahko vse naprej bi to že v štartu storil.
To je njihova napaka v sistemu pošiljanja. Kot rečeno sem poskušal ta iti izdelek naročit preko ene druge spletne strani pa me je takoj blokiralo pri vpisu podatkov za dostavo.
Tu pa sploh nimajo vpisane države samo naslov vpišeš. Sistem bi lahko prepoznal, da tega naslova ni v avstriji ali pa bi spodaj dodali še vpis države, kot je to pod registracijo.
riba smrdi pri glavi

kuglvinkl ::

Dovolj.
Your focus determines your reallity


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ležeča pošta Avstrija

Oddelek: Loža
197567 (1106) ruski76
»

Poštno ležeče - Spielfeld (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8435881 (19001) AgiZ
»

Pomoc,nakup notesnika do 800eur!

Oddelek: Kaj kupiti
242811 (2285) Racunalnik
»

Še po zadnje ugodne nakupe v Avstrijo....

Oddelek: Kaj kupiti
406916 (5689) Vice

Več podobnih tem