» »

Gmail ali hitrost.com mail

Gmail ali hitrost.com mail

ScumbagSteve ::

Zdravo!

Že en čas mam lastno domeno in zraven tudi za osebne namene zakupljeno gostovanje na domeni. Sicer je en manjši paket (5GB SPLETNEGA prostora). Do tega trenutka cel čas uporabljam gmail z lastno domeno (Google Apps). Ampak ker bi rad določene stvari spremenil me zanima ena stvar: hitrost.com Mini paket torej omogoča 5GB SPLETNEGA prostora. Kako je pa s prostorom za mail-e? Spadajo maili v ta prostor (četudi glede na napisano ne spadajo) ali imaš za maile "neomejeno" velikost? Kolikor vidim je omejitev samo za število poslanih mailov na dan (500)

LP
Scumbag Štefko

knesz ::

Zakaj ne pokličeš 04 583 50 48 ali pošlješ mail na info@hitrost.com? 100% sem, da ti bodo z veseljem odgovorili.

...:TOMI:... ::

Poznam nekoga, ki bi imel google apps, se da narediti prenos?
Tomi

ScumbagSteve ::

...:TOMI:... je izjavil:

Poznam nekoga, ki bi imel google apps, se da narediti prenos?

Dvomim, vezano je namreč na domeno
Scumbag Štefko

...:TOMI:... ::

Aja, ne moreš spremeniti domene?
Tomi

ScumbagSteve ::

Ne ker je vezano na domeno. Če hočeš brisati domeno ti leti cel account. Ne vem pa kako je to rešeno v Google Apps for Business (tanova, vedno plačljiva izvedenka)
Scumbag Štefko

Zgodovina sprememb…

matter ::

...:TOMI:... je izjavil:

Aja, ne moreš spremeniti domene?

Tomi, če si lastiš domeno, lahko enostavno narediš prenos. Moraš pa dodati v svoje DNS zapise TXT zapis in popraviti mail host.
Je pa sedaj Gapps plačljiv za vse (še kake pol leta nazaj je blo za 10 uporabnikov zastonj).
Grem basket pa bom neloke metal

...:TOMI:... ::

Aha, sem mislil, da je še vedno zastonj za stare naročnike.

Sicer imaš pa veliko ponudnikov gostovanja, domačih in tujih. Cene so ugodne, malo preveri po spletu. Hitrost ni ravno med najugodnejšimi.
Tomi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Free email provider za lastno domeno?

Oddelek: Pomoč in nasveti
245843 (2857) zuz3k
»

Mail strežnik

Oddelek: Omrežja in internet
91866 (1419) jype
»

Registracija domene in domena za email

Oddelek: Izdelava spletišč
94456 (3850) Invictus
»

preusmeritev maila

Oddelek: Izdelava spletišč
72029 (1543) Ice-Heki
»

Gostovanje domene

Oddelek: Izdelava spletišč
142237 (1829) Jan987

Več podobnih tem