» »

Athlon 2000xp na AZAA KT133bx?

Athlon 2000xp na AZAA KT133bx?

barca ::

O ne
Jst mam en problem. Mam matično ploščo AZZA KT133BX pa procesor AMD Duron 750. Pred kratkim sem pa dobil procesor AMD Athlon2000XP. Prijatel ki ma mal več pojma o tem kot jaz mi je probal ta procesor 'uštimat'. Sam baje ga moja matična plošča ne podpira (tko pravi on). Sem pa od drugih slišal da se da uštimat ta procesor na mojo matično ploščo, sam da bi blo treba BIOS regulirat. Mene zanima kaj je res. Al se da ta procesor ustimat na to matično al ga matična ne podpira ?










Ne govort bedarij
he he
ale ale terror boys ale ale terror boys ale ale terror ale ale boys ale ale terror boys
  • spremenil: V-i-p ()

speacker ::

Kaj je s tabo?

krucymucy ::

Bios update ne regulirat ... poglej za ta zadnji bios na HP od firme plate!

se popravljam .... plata NE podpira tega procesorja ker bazira na veznem cipovju KT133 ...

Zgodovina sprememb…

V-i-p ::

barca, prosim te da v bodoče pišeš naslove tem razumljivo, njihovi vsebini primerno. Če boš dal še kakšen naslov v stilu tega (O ne) ti bom temo zaklenil.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

speacker ::

Prijatli so zato da kej uštimajo, in če ne, se stvar pač ne da uštimat .:\ :D :P
drugače pa poglej na www.Google.com .. napiši ime matične plošče, pa ime procesorja, s presledki vmes, pa boš videl če dobiš kej pametnega vn.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem AMD Phenom II X4 945 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
643911 (3247) Pšenični
»

Menjava Procesorja NUJNO!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
113082 (2521) Pšenični
»

Malo FPS-jev

Oddelek: Pomoč in nasveti
381654 (1253) Majmunček
»

Navijanje AMD Athlon 3000+ 64

Oddelek: Navijanje
392547 (2547) bluefish
»

Ultra DMA

Oddelek: Strojna oprema
322266 (1671) amigo_no1

Več podobnih tem