» »

Tek in fitnes v Ljubljani

Tek in fitnes v Ljubljani

racunalnicar ::

Pozdravljeni,

malce smešno vprašanje: prišel sem študirat v LJ, poleg pa bi se rad rekreiral. Doma sem imel treninge 5× tedensko, po enem tednu ležanja v LJ pa se počutim kot dedek.
Stanovanje imam na Koprski ulici (za Tržaško cesto) in me zanima, kam je fino it laufat?
Kam pa se splača v fitnes - kakih 300m naprej imam fitnes Sokol. Sem se včeraj zglasil na recepciji, pa mi je zaposlena dejala, naj plačujem 67EUR za mesečno karto, kar se mi zdi bedarija. Študentskih ugodnosti nimajo, razen ugodno ceno za plačilo posameznega vstopa (2,5EUR). Je kak poceni fitnes v bližini za študente?

Hvala. :)

Sriple Tix ::

Off topic:
No, ko sem v temi fitness forumi pri nas pisal, da je povprečna cena mesečne karte cca. 60€, sem bil deležen teoretičnega predavanja s podukom, kako močno se motim :).

black ice ::

Spremljaj kuponko.si in podobne strani, včasih so polletne/letne karte izredno poceni.

Freezy ::

Trim steza med Mostecom in živalskim vrtom. Brezplačno ;D

fantasycamp ::

Freezy je izjavil:

Trim steza med Mostecom in živalskim vrtom. Brezplačno ;D


kako bo pa ko bo mrzlo pa sneg,plundra,dež?

erkgheoruugh ::

fantasycamp je izjavil:

Freezy je izjavil:

Trim steza med Mostecom in živalskim vrtom. Brezplačno ;D


kako bo pa ko bo mrzlo pa sneg,plundra,dež?


Si gledal Rockya?

Mipe ::

Gor in dol po blokovskem stopnišču? Pa starim mamkam nosit vrečke.

MilanP ::

ja pa ne more on sportat ce ni sonck pa 26 stopinj, se bo otrok se prehladu

js laufam skor vsak dan na roznik tut cez zimo

sam sm na brdu, s koprske je mal dle igues

fantasycamp ::

Vsi so pametni kako športajo na -40, pa vsak dan pa tud po dežju in to ni ovira, pogledam ven ko je tko ne vidim nobenega, mogoče na par mesecev kakega ultra maratonca, ostali pa keyboard warriors...

RedDrake ::

Nocem delat reklame, ampak Panter v Stegnah (ni ravno blizu vica ampak se pride z busom, avtom ali kolesom) ima akcijo do konca septembra - letna karta za 200 EUR + clanarina (ne vem koliko pride, se mi zdi da 18 EUR).
Hodim ze vec kot eno leto in nimam pripomb. Ce mislis resno in zelo redno hodit, je to ena cenejsih zadev.

Drugace pa ce ti Sokol racuna 2,5 na vstop, je to tudi zelo ugodno. 2 x tedensko te potem pride samo 20 EUR.
In realno je veliko vecja verjetnost da bos hodil 2-3 krat na teden kot vsak dan.

Alamar ::

fantasycamp je izjavil:

Vsi so pametni kako športajo na -40, pa vsak dan pa tud po dežju in to ni ovira, pogledam ven ko je tko ne vidim nobenega, mogoče na par mesecev kakega ultra maratonca, ostali pa keyboard warriors...
Poglej malo dlje, kot čez svoje okno. Mostec, Tivoli, Rožnik, Golovec...so polni tekačev in rekreativcev pri vseh vremenskih pogojih.

MilanP ::

hah ne vids nobenga, sej mas na yt filmcke od jypeta kko ga ceu let gura po snegu mocvari ni da ni

pa on sploh kao ni sportnik, sam na job pa ga js tut se nism nkol vidu na biciklu

js pa tut ne mislm snemat laufanja

thramos ::

Za Vič bolj podrobno žal ne poznam ... v Šiški imaš:

Panter, odličen fitnes, po novem odprt še več časa, za 200EUR na leto tudi izredno poceni.

Fitnes Gimnazija Šiška, je za študente 25 mesečno/250 letno tudi ugoden, sicer majhen, ampak ima vse kar rabiš za dober trening.

Kar se tiče "zunanjih" fitnesov, imaš enega na PSTju proti Šiški, enega na Večni poti proti Šiški in enega na Šišenskem hribu nad Tivolskim gradom. Po Šišenskem hribu imaš tisoč in eno pot za tečt, nekaj jih je tudi uradno označenih (tabla je (bila) pred živalskim vrtom) ... prav tako po PSTju v obe smeri.

[edit] Aja, maxxgym (v Šiški :p) je imel akcijo enkratni vstop za študente 2EUR ... ne vem če ima še.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: thramos ()

fantasycamp ::

Alamar je izjavil:

fantasycamp je izjavil:

Vsi so pametni kako športajo na -40, pa vsak dan pa tud po dežju in to ni ovira, pogledam ven ko je tko ne vidim nobenega, mogoče na par mesecev kakega ultra maratonca, ostali pa keyboard warriors...
Poglej malo dlje, kot čez svoje okno. Mostec, Tivoli, Rožnik, Golovec...so polni tekačev in rekreativcev pri vseh vremenskih pogojih.


Ni jih toliko, pa večinoma so to tisti ki so mahnjeni na tek, ko bo sneg se pa redko kdo najde...ko pa zmrznejo tla pa ne vidim folka...

stanujem blizu mosteca in sem celo zimo ven hodil, mi gre že na živce, sploh ker je nevarno za gležnje,zvini..

Kadar dežuje se najdejo kakšne samo večina ljudi rabi streho, kar je prav... Jaz se zelo hitro spotim, in na mrazu potem riskiraš...sobno kolo poje potem...

fosil ::

Na koncu Koprske je PST, idealna stvar za tečt.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

Looooooka ::

Sriple Tix je izjavil:

Off topic:
No, ko sem v temi fitness forumi pri nas pisal, da je povprečna cena mesečne karte cca. 60€, sem bil deležen teoretičnega predavanja s podukom, kako močno se motim :).

Na nasmu je 29 eur. In to mislim da brez studentskega 10% popusta :)

CMpunk ::

Prjatu je hodu u sokol vič, uno varjanto 2.5 eur enkratni obisk. 3x/teden te pride 30eur

FlyingBee ::

a ni v študencu v Rožni fitnes v športni dvorani

racunalnicar ::

Hvala za vse nasvete. V Rožni je študentska dvorana s fitnesom, vendar jo lahko obiskuješ le enkrat tedensko, kolikor sem razumel, se pa bom definitivno prijavil. Če grem še dvakrat tedensko v Sokola, niti ne pride tako drago.
@fosil, za laufat pa sem že slišal, da je menda PST idealna. Moram najt, kje pridem na to pot na Koprski in sprobat.

mojca ::

Zgolj v informacijo. Mesečna karta za bazen Tivoli stane 43 EUR. Mesečna karta za fitnes, ki vključuje bazen (tega podatka pred dvema dnevoma, ko sem kupovala karto za bazen, niso imeli), pa stane 64 EUR oz. 45 EUR za izključno dopoldanske obiske. Če jo kupiš z oktobru, pa je še 20% ceneje (če me spomin ne vara), torej 51 EUR za mesečno karto, ki velja ves dan.

Za izključno 2x tedensko obiskovanje fitnesa je to še vedno drago, če pa te vleče bazen, je to ceneje kot npr. samo štirje obiski skoraj edinega bazena na Primorskem, Žusterne v Kopru (čez vikend minimalno 15 EUR; Atlantis tudi ni bistveno cenejši, pa še plavati ne moreš).

V vsakem primeru pa se pozanimaj glede študentskih aktivnosti. Eno uro tedensko imaš pogosto zastonj v sklopu fakultete, še za kakšno uro se včasih da zmenit.

izi12 ::

Pozdrav.
Ali veste za kaksen poceni fitnes tu v okolici BTC-ja. Sem tu cisto na novo, pa me zanima kam se najbolj splaca it, sem student. Treniral pa bi par mesecev (3-4), zato letna karta zame odpade.
Hvala in lp.

SkIDiver ::

Tole je na novo v LJ. Sicer začne z novim letom, ampak 250€ za letno karto:)

o3n3o ::

Resda je odgovor malenkost prepozen :D ampak verjetno ne bom edini, ki ga bo G preusmeril na to stran.

Tek v LJ v ne-snežnih razmerah:
- Golovec
- PST (Pot spominov in tovarištva)
- Rožnik
- Klobuk
- Toško čelo

V snežnih razmerah pa je dobro teči po cesti na Toško čelo. Minimalni promet in relativno kratek tek v klanec. Pozimi ali v dežju skušam teči intenzivno in na kratke razdalje v nasprotnem primeru se vedno prehladim.

3man ::

o3n3o je izjavil:

Resda je odgovor malenkost prepozen :D ampak verjetno ne bom edini, ki ga bo G preusmeril na to stran.

Tek v LJ v ne-snežnih razmerah:
- Golovec
- PST (Pot spominov in tovarištva)
- Rožnik
- Klobuk
- Toško čelo

V snežnih razmerah pa je dobro teči po cesti na Toško čelo. Minimalni promet in relativno kratek tek v klanec. Pozimi ali v dežju skušam teči intenzivno in na kratke razdalje v nasprotnem primeru se vedno prehladim.


Da se dodam: iz pstja imas moznost izteka na lj barje - cesta v gorice in vse do notranjih goric in dalje. V vse druge smeri je mesto ali pa se moras vozit.
Zdaj si sicer to verjetno ze ugotovil :)

otago ::

Je pa tudi fitnes v kleti ŠD Mestni Log ali pa je Gerbičeva. Pa v Rožni dolini je bil v 8ki.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poceni fitnes za študente v Lj?

Oddelek: Šport
4013247 (2781) A110
»

Fitnes v Kopru

Oddelek: Šport
285306 (1665) Facebook dev
»

Fitnes v Lj in okolici

Oddelek: Šport
267819 (6808) Liniss
»

Fitnesi v centru LJ

Oddelek: Loža
255917 (4033) Izaso
»

gimnastični obročki

Oddelek: Šport
192041 (1561) Ejsi_Disi

Več podobnih tem