» »

Asus n550jv

Asus n550jv

1
2
»

Maxl ::

Pogoj? Vklopiš in špila.

boogie_xlr ::

Je možno naročit custom konfiguracijo N550(JV/LF/JK/JA) prenosnika? Na asusovi strani majo več različnih procesorjev navedenih pod enim modelom, enako nekatere ostale stvari. Npr. ne potrebujem blu-ray, zato bi sam dvd-rw, ki bi ga zamenjal za hdd caddy.

benjaminson ::

Nep, vklopis in NE spila... :D

Maxl ::

Pol ti pa ne dela (ne bi se čudil, glede na to, koliko failov ima ta model). Preveri, da imaš vse driverje. Jaz ga kadarkoli lahko vklopim in začne igrati.

benjaminson ::

Mja, instalirani so bili win7 in je blo treba se en programcek namestit, ki se je prej izmuznil. Zdaj deluje vse kakor mora.

Lp

borča ::

Decembra 2013 sem kupil Asus N550JV in se zaklel, da Asusa v Sloveniji ne kupim več! Dobil sem prenosnik z zvitim ohišjem, da se vratica od DVD enote niso vredu zapirala. CTRL tipka stoji postrani, track pad izgleda kot, da bo vsak čas odpadel. Bemti kakor, da bi prenosnik sestavljal sam doma v garaži. Ko sem prenosnik reklamiral so mi najprej na DISS zamenjali DVD enoto pod garancijo za ohišje sem pa sam kriv, ker sem se baje usedel na prenosnik!? Ko sem vprašal kako bi naj bilo to izvedljivo mi je kre..n odgovoril, da takrat, ko sem ga imel v nahrbtniku. Kako je to izvedljivo, ker zaslon je pa popolnoma vredu.
Ponovno sem prenosnik reklamiral vendar tokrat v Sistem Ena. Joj to so šele bedaki!!
Pisal sem direkt na Asus in bil zavrnjen, ker so pametnjakoviči pri DISS in Sistem Ena vnesli moj comp v Ausov sistem kakor napako iz moje malomarnosti.
Na srečo so pri Mimovrste profesionalci in so brez težav ustregli mojim zahtevam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: borča ()

Zheegec ::

Najbrž je padel na tla pri transportu, ali pa še kaj hujšega :)

Zato je vedno pametno zahtevati v trgovini, da prenosnik odprejo pred teboj, ko ga plačaš na blagajni, pa če ni OK ti dajo drugega.

borča ::

Nemogoče. Na ohišju ni praskice. Škatla je brez znakov poškodb. Zaslon je super natančno narejen. Tipkovnica pa živo nasprotje. Ali so mi prodali refurbish ali pa je prenosnik tako površno narejen. V Harvey Normanu ter BigBangu imajo N550JV razstavljena in oba imata zvito ohišje in čuden trackpad. Zraven so bili Sony, Lenovo in Apple z vrhunskimi ohišji. Do sedaj sem uporabljal HP ProBooke za pol manj denarja in vsi so bili narejeni kot treba.

benjaminson ::

Zgleda si imel nesrečo. Moj je brez napak. Pred tem sem pa imel probook za pol manj denarja, in nisem bil niti malo zadovoljen. Prvo leto že, potem pa vedno manj. Naslednji podvig pa bo lenovo. :D

Lp

Zgodovina sprememb…

borča ::

Tudi pri meni bo naslednji Lenovo.

Vrocipes ::

borča je izjavil:

Nemogoče. Na ohišju ni praskice. Škatla je brez znakov poškodb. Zaslon je super natančno narejen. Tipkovnica pa živo nasprotje. Ali so mi prodali refurbish ali pa je prenosnik tako površno narejen. V Harvey Normanu ter BigBangu imajo N550JV razstavljena in oba imata zvito ohišje in čuden trackpad. Zraven so bili Sony, Lenovo in Apple z vrhunskimi ohišji. Do sedaj sem uporabljal HP ProBooke za pol manj denarja in vsi so bili narejeni kot treba.


To si imel nesrečo, ker je bil N550JV kar uspeh, in če bi jih bilo več tako zvitih, to ne bi bilo ravno možno. Lahko tudi, da so ti "uturili" kakšnega, ki ga je že kdo vrnil :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vrocipes ()

borča ::

Vrocipes je izjavil:

borča je izjavil:

Nemogoče. Na ohišju ni praskice. Škatla je brez znakov poškodb. Zaslon je super natančno narejen. Tipkovnica pa živo nasprotje. Ali so mi prodali refurbish ali pa je prenosnik tako površno narejen. V Harvey Normanu ter BigBangu imajo N550JV razstavljena in oba imata zvito ohišje in čuden trackpad. Zraven so bili Sony, Lenovo in Apple z vrhunskimi ohišji. Do sedaj sem uporabljal HP ProBooke za pol manj denarja in vsi so bili narejeni kot treba.


To si imel nesrečo, ker je bil N550JV kar uspeh, in če bi jih bilo več tako zvitih, to ne bi bilo ravno možno. Lahko tudi, da so ti "uturili" kakšnega, ki ga je že kdo vrnil :).


Ne vem, če sem imel nesrečo ali nas naši uvozniki nategujejo. Pri nas sem gledal N550JV v nekaj trgovinah in vsi so imeli "čudna" ohišja. V Avstriji so bili vsi kot je treba. Malce sumljivo!

Vrocipes ::

Če je to kar trdiš res, potem je zadeva mogoče res malo sumljiva. Jaz sem sicer JK verzijo naročil iz Nemčije, še čakam.

Maxl ::

Jaz sem svojega 2 krat menjal, ker je imel veliko quality build failov (postrani tipke, nedelovanje tipk, zvito ohišje, špranje na določenih delih, itd.). Zdaj, ta tretji tudi ni popoln, ampak vsaj nima konkretnejših napak. Izgleda, da so res vsi več ali manj "defektni" za naš trg.

Vrocipes ::

Potem je kakšna Avstrija, Nemčija, Anglija, res boljša izbira.

benjaminson ::

Se komu sanja, ker program oz driver je potrebno nalozit za webcam?

borča ::

Najnovejša pritožba na na Asus N550J je, da se mi je S tipka razmazala kakor, da bi s penkalom pisal na moker papir. Ne morem verjeti!
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Virtualbox problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
121793 (1546) tomaz88
»

Nov prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
262366 (1631) m0LN4r
»

ASUS N550JV - WIN 7 DRIVERS?

Oddelek: Pomoč in nasveti
4711059 (10067) benjaminson
»

function(laptop) >= 600€; $multimedija; $igre

Oddelek: Kaj kupiti
131982 (1784) future_man
»

Prosim mnenje graficnega oblikovalca (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5915978 (14300) kunarepatica

Več podobnih tem