» »

Problemi s slušalkami

Problemi s slušalkami

finpol1 ::

Zakaj inear slušalke začnejo po nekaj mesecih predvajati slabši zvok kot na začetku. To se mi dogaja zlo pogosto, skoraj vse, kar sem uporabljal doslej, največ so ene zdržale 1 dobro leto, sicer vse začnejo predvajati bistveno slabši zvok

Trupl0 ::

sčisti jih...mogoče se ti ušesno maslo nabira na "mesh" mrežici...
If you are going through Hell, keep going !

nokia6310 ::

Jst mam hd 590, \e cca 8 let, pa špilajo še vedno tako, kot so prvi dan, ko sem jih kupil. Trikrat sem zamenjal kabel in pence, to je pa tudi vse. Čudno, da bi ti špilale vsak dan slabše. Mogoče si si pa že sluh zjeb***.

finpol1 ::

Ko dam nove je par mesecev super zvok. S čem naj sčistim mrežice? Samo z robčkom bo dost?

sennheiser ::

Inear je treba spucat. Je pa stvar tut taka, da če so to cenene inear potem pač je čisto možno da ne špilajo več enako. Sicer malo tako tako ponavadi vsaj po izkušnjah slušalke prej začnejo hreščati oz enostavno prenehajo delovati.

finpol1 ::

Bo suh robček zadosti za pucat al moram s kako tekočino...? Hreščijo tud, sam niso cenene, ampak original od HTC

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: finpol1 ()

Trupl0 ::

maslo je zažrto v pore od mesh mrežice.
Popolnoma odstranit mrežico in jo sčistit. Pri nekaterih modelih je to one way način saj mrežico ne moreš več dati nazaj.
Stara zobna ščetka mogoče?
If you are going through Hell, keep going !

sennheiser ::

No to če so original še ne pomeni da so dobre. Apple je delal tako, da je zraven dajal precej slabše, kot če si jih ločeno kupil. Poizkusi suh robček. Ampak če hreščijo jih lahko lepo nazaj neseš. Sam spet moraš vedeti, če ob normalnih komadih ne hrešči... potem pač ni problem slušalk. Če si kaj popravljal komade v kakem programu recimo. Probaj še na drug vir zvoka priklopit... Youtube hreščijo komadi precej ne glede na kvaliteto opreme. Drugače pa ja stara zobna ščetka bo najlažje.

finpol1 ::

sennheiser je izjavil:

No to če so original še ne pomeni da so dobre. Apple je delal tako, da je zraven dajal precej slabše, kot če si jih ločeno kupil. Poizkusi suh robček. Ampak če hreščijo jih lahko lepo nazaj neseš. Sam spet moraš vedeti, če ob normalnih komadih ne hrešči... potem pač ni problem slušalk. Če si kaj popravljal komade v kakem programu recimo. Probaj še na drug vir zvoka priklopit... Youtube hreščijo komadi precej ne glede na kvaliteto opreme. Drugače pa ja stara zobna ščetka bo najlažje.


Res jih lahko nesem nazaj, glede na to, da je malo več kot leto odkar sem jih dobil iz servisa? ob vsakem zvoku (tudi klicih) hreščijo.

Polarni_Medo ::

Pač obraba.. tudi kabel je mogoče že malo uničen... slušalke so par € kupiš nove.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S čim očistiti termalno pasto s procesorja?

Oddelek: Pomoč in nasveti
474941 (3853) opeter
»

Zobna pasta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5916768 (14440) francek1
»

Izboljšanje zvoka pri live posnetku koncerta

Oddelek: Zvok in slika
5716 (601) blackbfm
»

Tezavica

Oddelek: Pomoč in nasveti
11951 (778) R33D3M33R
»

Katere sušalke

Oddelek: Kaj kupiti
452817 (2239) TeraSonic++

Več podobnih tem