» »

Galaxy Note 3

Galaxy Note 3

1
2
»

BoLhCa ::

Svašta ej,danes je bil update za Note 3, v release logu Improved stability in še nekaj za lock scren, zloudam, namestim, zadeva se namešča, pride na "desktop", hočem začet klikat in kar naenkrat logo samsung in telefon se restarta. Improved stability indeed :D (je bil pa to dejansko prvi crash telefona odkar ga imam)
Poleg tega mi je namestilo 14!!! aplikacij od mobitela, siola!
Kako si kurbe Telekomovo to sploh dovoljo?? Od kje jim najmanjše dovoljenje, da v nadgradnje vključujejo svoje spam/bloat/useless programe??
Pizda da bom preveru zakonodajo glede tega.
Torej od 110 MB updejta je blo zihr 80MB+ za njihovo crap robo. bedaki.

Nummy ::

BoLhCa je izjavil:

Svašta ej,danes je bil update za Note 3, v release logu Improved stability in še nekaj za lock scren, zloudam, namestim, zadeva se namešča, pride na "desktop", hočem začet klikat in kar naenkrat logo samsung in telefon se restarta. Improved stability indeed :D (je bil pa to dejansko prvi crash telefona odkar ga imam)
Poleg tega mi je namestilo 14!!! aplikacij od mobitela, siola!
Kako si kurbe Telekomovo to sploh dovoljo?? Od kje jim najmanjše dovoljenje, da v nadgradnje vključujejo svoje spam/bloat/useless programe??
Pizda da bom preveru zakonodajo glede tega.
Torej od 110 MB updejta je blo zihr 80MB+ za njihovo crap robo. bedaki.

Glede na to, da so tvoj telekomunikacijski ponudnik, si to verjetno lahko privoščijo.
Slaba stran robotka... :) oz. samo ena izmed njih.

harmony ::

Najprej dobis en srot od ROM-a od strani samsunga, potem ti pa se ponudnik zacne popat svoje neke bedne aplikacije. Das 500-600€ da ti nekdo vsiljuje svoje programe.

Ja, vem custom ROM. Zato je pa Android tu ane. Ja, ampak ponavadi preden dobis nek pameten custom ROM, da ti res v nulo dela, se telefon ze postara. Tako je pri mojem Note 1. Sedaj ko je koncno en dober ROM, so razvijalci "leni", ker pac je Note 3 odzunaj in ne posodabljajo redno svojih ROM-ov.

Gregor P ::

Če bi cena dejansko bila subvencionirana, potem bi še nekako razumel dodatno navlako, tako pa stane pri mobitelu (ali kakorkoli se že danes imenuje oz. se misli imenovati) praktično toliko kot tudi sicer na trgu (ne glede na to, kaj oni mislijo z besedo "akcijska" oz. zavajajo da je redna cena toliko višja - še na amazonu je po 600 evrov, ali celo manj!!!), tako da ne bi smelo biti nič dodatnega od njih na napravah;(
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Nummy ::

Gregor P je izjavil:

Če bi cena dejansko bila subvencionirana, potem bi še nekako razumel dodatno navlako, tako pa stane pri mobitelu (ali kakorkoli se že danes imenuje oz. se misli imenovati) praktično toliko kot tudi sicer na trgu (ne glede na to, kaj oni mislijo z besedo "akcijska" oz. zavajajo da je redna cena toliko višja - še na amazonu je po 600 evrov, ali celo manj!!!), tako da ne bi smelo biti nič dodatnega od njih na napravah;(


V bistvu ni res. Note 1 je bil ob izidu čez 600€ v redni prodaji. Če si vzel vezavo za 24 mesecev, si plačal samo 24*19=456€. Torej, plačal sem manj, kot če bi ga takrat kupil v redni prodaji. Enako je z ostalimi telefoni.

Gregor P ::

Kje je bil čez 600? Zoper pri mobitelu?8-) Govorimo o Note 3 danes in tukaj:|
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

BoLhCa ::

@harmony ne nakladaj. Če ti nisi našel, ne pomeni, da temu je tako. Note (enka) je imela že po 2-3 meseci super krasne rome, sploh če se jih je primerjalo z Samsung "romom".

Se strinjam glede cen in njihove popolnoma neuporabne navlake. Sicer vem da ne bo pomagalo, ampak iz inata bom po šihtu jim spisal en hate / rage mail glede tega.
Sem pa seveda ob enem cigaretu vse že pobrisal, tudi če bi katero slučajno uporabljal, jo sedaj po tem sralskem posiljevanju z njimi nebi več. Iz principa, bodo oni men to sral. Prasci.

Master_Yoda ::

Nummy je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Če bi cena dejansko bila subvencionirana, potem bi še nekako razumel dodatno navlako, tako pa stane pri mobitelu (ali kakorkoli se že danes imenuje oz. se misli imenovati) praktično toliko kot tudi sicer na trgu (ne glede na to, kaj oni mislijo z besedo "akcijska" oz. zavajajo da je redna cena toliko višja - še na amazonu je po 600 evrov, ali celo manj!!!), tako da ne bi smelo biti nič dodatnega od njih na napravah;(


V bistvu ni res. Note 1 je bil ob izidu čez 600EUR v redni prodaji. Če si vzel vezavo za 24 mesecev, si plačal samo 24*19=456EUR. Torej, plačal sem manj, kot če bi ga takrat kupil v redni prodaji. Enako je z ostalimi telefoni.


Note 1 je bil par mesecev po izdaji (oz. par tednov, se ne spomnim tocno kdaj so ga izdali) v akciji v Mediamarktu za 440 EUR. Mi je zal zdaj da ga takrat nisem nabavil. Ce ga ne bi uporabljal bi ga pa lahko prodal za 100 eur drazje :/

Zgodovina sprememb…

harmony ::

BoLhCa je izjavil:

@harmony ne nakladaj. Če ti nisi našel, ne pomeni, da temu je tako. Note (enka) je imela že po 2-3 meseci super krasne rome, sploh če se jih je primerjalo z Samsung "romom".

Se strinjam glede cen in njihove popolnoma neuporabne navlake. Sicer vem da ne bo pomagalo, ampak iz inata bom po šihtu jim spisal en hate / rage mail glede tega.
Sem pa seveda ob enem cigaretu vse že pobrisal, tudi če bi katero slučajno uporabljal, jo sedaj po tem sralskem posiljevanju z njimi nebi več. Iz principa, bodo oni men to sral. Prasci.

Jih je imela. Ampak ce bi hotel na tem ostati bi to pomenilo 4.1.2 ipd...

BoLhCa ::

Ma kaj ??? Jaz sem imel vedno čisto zadnjo verzijo Androida na costum romu, ki ni imel ene pomanjkljivosti.

harmony ::

BoLhCa je izjavil:

Ma kaj ??? Jaz sem imel vedno čisto zadnjo verzijo Androida na costum romu, ki ni imel ene pomanjkljivosti.

Aha ok.

BoLhCa ::

Tole mi zveni kot sarkazem, kvazi sej si pa mel ja...

http://forum.xda-developers.com/showthr...

here you go... KitKat na Note (enki)? Zlahka!

Nummy ::

Gregor P je izjavil:

Kje je bil čez 600? Zoper pri mobitelu?8-) Govorimo o Note 3 danes in tukaj:|

klik
Redna cena 765€
Lahko ag pa dobiš za 350€ ali 24*14,58€.

Note 1 je bil nekaj čez 600€, ko sem ga jaz kupoval.

Gregor P ::

Kaj to zdaj sanjaš? 8-O Gor sem dal to isto povezavo + da njihova redna cena ne odraža realne na trgu (glej povezavi do nemškega Amazona):|

Septembra 2011 je bila najvišja cena na geizhalsu za N1 (brez kakršnekoli vezave) 680 evrov.

In tista tvoja "lahko pa" domnevam da ob dosti višji naročnini (vezavi).

Skratka pritrjuješ temu, da praktično pri njih mobilnik ni nič cenejši; kar bi lahko sploh upravičevalo nalaganje dodatne aplikacijske mobi krame na kvazi "subvencionirane" telefone;(
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

BoLhCa ::

Se strinjam z Gregor P-jem!

Nummy ::

Gregor P je izjavil:

Kaj to zdaj sanjaš? 8-O Gor sem dal to isto povezavo + da njihova redna cena ne odraža realne na trgu (glej povezavi do nemškega Amazona):|

Septembra 2011 je bila najvišja cena na geizhalsu za N1 (brez kakršnekoli vezave) 680 evrov.

In tista tvoja "lahko pa" domnevam da ob dosti višji naročnini (vezavi).

Skratka pritrjuješ temu, da praktično pri njih mobilnik ni nič cenejši; kar bi lahko sploh upravičevalo nalaganje dodatne aplikacijske mobi krame na kvazi "subvencionirane" telefone;(

Je cenejši, če vzameš vezavo za 24 mesecev...

BoLhCa ::

Enostavno nočeš oz. ali res ne dojameš, kaj ti hoče dopovedati?

markic222 ::

Če koga zanima Samsung Galaxy Note 3, sem spisal en review (seveda v slovenščini).

http://novickar.com/2013/11/26/na-testu...

Lep pozdrav.

harmony ::

markic222 je izjavil:

Če koga zanima Samsung Galaxy Note 3, sem spisal en review (seveda v slovenščini).

http://novickar.com/2013/11/26/na-testu...

Lep pozdrav.

Dobro napisano.

BoLhCa ::

Očitno fan Samsunga, ker hvaljenje TWja kot povečanje produkcije, hahah.

Also.. note 3, chrome, mobile bookmarks, mapa samsung mobile ne moreš pobrisati!! notri valda nasnage od mobitela, siola... ne moreš nič zbrisat. Če to ni posiljevanje!!!
Kako zaboga si lahko dovolijo da v MOJ account od jebenga chroma dodajo mape v "favorites", koj kurac no??
Poseganje v zasebnost, karkoli drugega?
Meni osebno je to totalno nesprejemljivo in sem prepričan, da je bil to prvi in zadnji kupljeni telefon preko telekoma.

sirotka ::

BoLhCa je izjavil:

Očitno fan Samsunga, ker hvaljenje TWja kot povečanje produkcije, hahah.

Also.. note 3, chrome, mobile bookmarks, mapa samsung mobile ne moreš pobrisati!! notri valda nasnage od mobitela, siola... ne moreš nič zbrisat. Če to ni posiljevanje!!!
Kako zaboga si lahko dovolijo da v MOJ account od jebenga chroma dodajo mape v "favorites", koj kurac no??
Poseganje v zasebnost, karkoli drugega?
Meni osebno je to totalno nesprejemljivo in sem prepričan, da je bil to prvi in zadnji kupljeni telefon preko telekoma.


Od Siola in Mobitela lahko pobrišeš programe. Chrome sinhronizira priljubljene, nima veze s Samsungom. Meni osebno se pa TW dopade, zato tudi nikoli nisem maral CM romov, enostavno mi izgledajo zastarelo... stvar navade in osebnih preferenc pač. Ni pa tako slab, kot se govori po forumih.

BoLhCa je izjavil:

Tole mi zveni kot sarkazem, kvazi sej si pa mel ja...

http://forum.xda-developers.com/showthr...

here you go... KitKat na Note (enki)? Zlahka!


Sej so, samo cm10 4.3 je mel probleme, oz. jaz sem jih imel. In po določenem času, se mi zdi, da se ti custom romi precej bolj upočasnijo od originala. Meni note 1ka zelo dobro deluje na zadnji verziji 4.1.2 in ga punca čisto lepo uporablja dalje. Note 3 pa res leti in ne vem, kako imaš lahko lag in neka resetiranja?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sirotka ()

BoLhCa ::

Programe vem in sem tudi jih. Dvakrat v zgolj enem tednu lol~ Vem da Chrome sinhronizira, hočem ti povedati, da jaz v življenju nisem dodal nobene priljubljene od sralskega telekoma, pa jih imam vseeno 11 zaznamku, katerih ne morem pobrisati!!
Zastarelo, recimo Apex pa Nova ti izgledata zastarelo napram TW-ju?? Podpirata gestures, gesture iz ikone (vsaka ikona, dve funkciji), seveda imaš tudi skin zanju, da izgledata kot TW, se pravi zate "moderno" :D Imata ogromno manjšo porabo pomnilnika, mislim džabe no, niti slučajno jima TW ne more niti v eni stvari konkurirati.

Kakšne probleme si imel? In btw, nisem jaz pisal, da imam lag in resetiranja. Meni se je zgolj enkret resetiral in sicer takoj po zadnjem updejtu z release note "improved stability" :D:D

givos ::

Bo pri nam na voljo note 3 z dual-sim?

markic222 ::

BoLhCa je izjavil:

Očitno fan Samsunga, ker hvaljenje TWja kot povečanje produkcije, hahah.

Also.. note 3, chrome, mobile bookmarks, mapa samsung mobile ne moreš pobrisati!! notri valda nasnage od mobitela, siola... ne moreš nič zbrisat. Če to ni posiljevanje!!!
Kako zaboga si lahko dovolijo da v MOJ account od jebenga chroma dodajo mape v "favorites", koj kurac no??
Poseganje v zasebnost, karkoli drugega?
Meni osebno je to totalno nesprejemljivo in sem prepričan, da je bil to prvi in zadnji kupljeni telefon preko telekoma.


Pohvalil sem TouchWiz kot povečanje produktivnosti in ne produkcije, ki nima smisla?
Trditve so popolnoma na mestu, saj s-pen funkcije pripomorejo uporabi v pisarni ali novinarjem pri delu (tudi za delati posamezne skice je super). Tudi druge aplikacije in funkcije so namenjene business uporabnikom (knox, opomniki, beležke...). Multi window funkcije delujejo brez problema in lahko laufaš tudi po 3 aplikacije na enkrat na enem zaslonu. Kakšen je pa tvoj argument da Note 3 ni namenjen tem nalogam?

harmony je izjavil:

markic222 je izjavil:

Če koga zanima Samsung Galaxy Note 3, sem spisal en review (seveda v slovenščini).

http://novickar.com/2013/11/26/na-testu...

Lep pozdrav.

Dobro napisano.


Hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: markic222 ()

BoLhCa ::

Produktivnosti seveda.. typo ;)

NIsem rekel, da Note 3 ni namenjen tem nalogam, seveda je, vendar so veliko boljša orodja zunaj, kot pa TW in samsungova useless posiljena kraparija;)

sirotka ::

BoLhCa je izjavil:

Produktivnosti seveda.. typo ;)

NIsem rekel, da Note 3 ni namenjen tem nalogam, seveda je, vendar so veliko boljša orodja zunaj, kot pa TW in samsungova useless posiljena kraparija;)


Poglej, glede tega se nima smisla prerekat, isto velja za tvoj post malo višje namenjen meni. Sam izgled sem komentiral kot zastarel in prazen. Če ti odgovarja ti, drugače pač ne, hvala k* imamo Android, ki ti pusti zamenjat launcher in si sam prilagodiš vse. Po drugi strani pa ne vem, kje je fora Nota (razen velikosti ekrana), če ne uporabljaš note orodij, ki so še vedno neprimerno boljša od alternativ.

BoLhCa ::

Kaj ti koristi Note, če ne koristiš note orodij? haha.
Igre, team viewer, pregled mailov (mali ekrani so za bruhnt), navigacija, pogledaš kak del serije, ko kaj čakaš, uporabnosti je miljon ;)

Neprimerno boljše od alternativ? haha again. Najdi mi note orodje, ki se minimalno lahko kosa z Papyrus aplikacijo.. tisti butasti s note in action note in s ž all note al neki so lol.

Dejstvo pač je, da kar se tiče softwarja, je Samsung bogi..zelo bogi;)

harmony ::

BoLhCa je izjavil:

Tole mi zveni kot sarkazem, kvazi sej si pa mel ja...

http://forum.xda-developers.com/showthr...

here you go... KitKat na Note (enki)? Zlahka!

Na zivce mi gre una "smrtko" glava. Je v tem romu opcija da to zamenjas?

sirotka ::

BoLhCa je izjavil:

Kaj ti koristi Note, če ne koristiš note orodij? haha.
Igre, team viewer, pregled mailov (mali ekrani so za bruhnt), navigacija, pogledaš kak del serije, ko kaj čakaš, uporabnosti je miljon ;)

Neprimerno boljše od alternativ? haha again. Najdi mi note orodje, ki se minimalno lahko kosa z Papyrus aplikacijo.. tisti butasti s note in action note in s ž all note al neki so lol.

Dejstvo pač je, da kar se tiče softwarja, je Samsung bogi..zelo bogi;)



Sem ti zgoraj napisal, da razen velikosti ekrana...pod to spada vse kar si napisal in pod note orodja štejem tudi pisalo.

Alessio983 ::

Pozdrav,

Se splača mejati S4 za nota 3 ? Vrjetno ni neke razlike razen večji ekran ? (Uporabljam za igrce, net, pač navadni uporabnik ... ). Če je že kdo menjal mogoče

BoLhCa ::

lol, nikakor ne.

FlyingBee ::

note 3 se ne zatika, itd.

Alessio983 ::

Meni se S4 tudi ne zatika, se mi še ni niti 1x, da bi se obseil ali kaj, pa ga redno uporabljam

RC14 ::

Zdravo
Mene pa zanima, ali se da na tem telefonu sprejemati/pošiljati MMS-e in smajlije, kadar je internetna povezava ugasnjena?

Ker na mojem LG G2 imam internetno povezavo ugasnjeno, ampak ko sprejemam MMS mi avtomatsko vklopi povezavo za čas sprejemanja/pošiljanja, in ko sprejmem MMS mi tudi avtomatsko ugasne internetno povezavo. Pri note3 pa tega ne znam naštimat in moram ob vsakem sprejemanju /pošiljanju vkljapljat in izklapljat internetno povezavo. Je kaka rešitev v nastavitvah, mogoče kakšen program ki to omogoča ?

opomba: na galaxy S2 sem imel program SmartAPN (3G off/MMS on), na note 3 pa ne dela.

hvala za pomoč

LP
:4770K@4.5GHz @ BeQuiet!Dark Rock Pro2; MSI Z87 GD65 Gaming; 16GB RAM:
::GTX 1060 6GB; SSD Samsung 840 EVO 250GB; SEAGATE 3TB+3TB+1TB; LG 27"IPS::
:::: XFX 850W Black Edition; X-Fi Titanium; Fractal Design ARC R2 ::::

kuglvinkl ::

Že imate Lollipop gor?
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

kuglvinkl ::

Also, nimate še, ste dali sami, čakate, da bo sam pozvonil? Al je lolliop non relevant v primerjavi s 4.
Your focus determines your reallity

bdoxx ::

?ROM?[BOC3][28/03][Multi CSC][Pure Stock DevB PORTED N4 L TW V2.0 iz http://www.g00h.com

SaXsIm ::

Tudi mene zanima, če je kdo slučajno prejel official OTA Lollipop za SM-N9005.
SaXsIm

atubic ::

Pozdravljeni.... vprašal bi če je kdo naletel na težavo da mu pri gledanju clipov na youtub al prek fb zamrzne slika zvok pa normalno špila naprej. je kdo ki bi vedel v čem je težava.
telefon je NOTE 3 n9005 vse ostalo dela normalno na odzivnosti tudi nobenih sprememb.?

starboi ::

atubic je izjavil:

Pozdravljeni.... vprašal bi če je kdo naletel na težavo da mu pri gledanju clipov na youtub al prek fb zamrzne slika zvok pa normalno špila naprej. je kdo ki bi vedel v čem je težava.
telefon je NOTE 3 n9005 vse ostalo dela normalno na odzivnosti tudi nobenih sprememb.?


Verjetno težava v sami aplikaciji po kakšnem updejtu . Poizkusite počistit podatke aplikacije in težava bo odpravljena.

camper66 ::

danes mi je naenkrat prenehal delat prenos podatkov. Ker sem v Veliki Britaniji, uporabljam fon za navigacijo preko Googla, ker o tukaj navigacije cisto nrkaj drugega, kot v normalni Evropi. In zadnja dva dneva se je navigacija zaustavljala in resetirala, danes pa je prenos podatko izginil. Ne odpre se mi niti znak desno zgoraj, ki kaze, da prenos podatkov dela. Kaj bi to bilo? Istocasno pa vidim, da je signal ful slab, oziroma dosti slabsi, kot je bil do vceraj.
A ja, Note 3, eno leto star.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako dolgo imate telefon, preden ga zamenjate? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1049838 (6707) KTr1sk
»

Samsung ustavil proizvodnjo Galaxyjev Note 7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
7121266 (18076) noraguta
»

Samsung Galaxy Note 7 je tu

Oddelek: Novice / Android
2210428 (7246) Dr_M
»

Zakaj rootat?

Oddelek: Mobilne tehnologije
153710 (3218) exibo
»

Samsung goljufa tudi pri testih Galaxy Note 3

Oddelek: Novice / Android
4322315 (18412) Jst

Več podobnih tem