» »

geforce TI 4200

geforce TI 4200

maska ::

Najprej lep pozdrav !

Nujno potrebujem pomoč. Pred dvema mesecema sem nabavil grafično kartico SPARKLE Geforce TI 4200, 128 MB DDR Ram-a. Končno sem tudi kupil dodatni hladilnik za to kartico (so samo hladilna rebra, brez ventilatorja) in tukaj nastopi problem. V podjetje MLACOM sem tudi dal montirat hladilnik na to grafiko, vendar sem dobil odgovor, da se to ne da storiti, ker je hladilni ventilator na grafični kartici prilepljen in ga ne morejo sneti, baje bi bilo na nek način treba zamrzniti kartico in potem sneti ventilator. Sicer so bili v podjetju Mlacom zelo poslovni in so mi tudi vrnili denar.

Jaz pa žal še vedno upam, da bom lahko na grafiko namestil kakšen močnejši hladilnik, zaradi česar tudi prosim za pomoč.

KAKO LAHKO IZ GRAFIČNE KARTICE ODSTRANIM VENTILATOR NA PROCESORJU ?

A mi lahko to kdo stori, seveda ne zastonj, samo, da mi pri tem ne uniči grafične kartice.

Vesel bom vsakega odgovora ?

L.P.;((

ganzi ::

A bi mi lahko povedu ker komplet za hlajenje je to?

A je mogoče TT GF4 VGA Cooler A1349?
Kok si dav zanga?

A dobiš v kompletu in hladilna rebra in ventilator oz cooler?
Ali so rebra iz bakra?
Ali dobiš kašne termalne lepilne trakove da bi vse skup prilepu?

Dj pliz povej!!

frenk ::

Jest mam Abit siluro gf4 ti4200 pa mij ni biu nc zaliman. Mogoce tvoj je:\. Ce je zaliman, ga dej u zamrzovalnik pučak par ur da se shladi in ga dej dol. Thats all:).

P.S.:Sam tega še nisem probal tko da je najbol da prašaš kšnga z izkušnjam.

(sic) ::

maska:

Daš kartico v zmrzovalnik za par minut, da se lepilo ohladi, potem pa PREVIDNO dol vzameš. Če bo po par minutah (15) še vedno zelo težko šlo, potem raje pusti dlje - vendar pa ne kakih 5 ur, da bi se na koncu še procesor odtrgal...

Fuck you all!!!

maska ::

Komplet za hlajenje je ZALMAN ZM 80 A-, so samo hladilna rebra, brez ventilatorja

ali3n ::

yep - metoda "za eno uro v skrinjo" preverjeno deluje... tako sem snel hladilnik z moje GF2 MX...

potrebno je le paziti, da res delaš z občutkom...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Innovision GeForce TI4200 GPU ventilator!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
191424 (1248) neoto
»

Hlajenje GF4 Ti 4200 128 (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
837693 (5953) DjTonic
»

Geforce Ti 4200 DVI 64MB TV Inno 3D

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
6919 (778) ERGY
»

S čim prilepit rebra? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
505547 (4674) sharp
»

kateri hladilnik za GF4 ti4400

Oddelek: Kaj kupiti
14998 (841) frenk

Več podobnih tem