» »

3g povezava in whatsapp

3g povezava in whatsapp

xsum1 ::

zanima me, če je 3g Zastonj? Vem, da vsi pravijo da ni, ampak ko sem jaz zunaj in celo uro po whatsapp prčkam in mi kaže 3g zgoraj, moje stanje na računu ostaja enako..sej ne, da se pritožujem, ampak če grem surfat preko opere mi pobere nekaj centov, ta app pa nič...pa sem predplačnik, mobitel, nobenih zakupljeníh količin. Zanim me potem, če imam to nekako zastonj, kaj bi potem bilo, če ujamem 3g in ni wifija pa to uporablam s to app? Pomoje tam bi pa požrlo denar, ker je drugo omrežje?

b4d ::

3G ni zastonj, si preprican da kuris 3G, ne pa WIFI?
b4d.sablun.org

hojnikb ::

3G ni zastonj in nekaj ti gotov kuri...
#brezpodpisa

xsum1 ::

jap, se na off je bil wifi (ko lahko na novih fonih das off ) tak da ja, 100% pa tudi ko je bil wifi on so bili vsi zaklenjeni.. Pa kaZalo mi je v oblacku 2x kb prenos za upload pa download na 3gju, ker ko mam wifi on mi pise wifi pa zraven samo eno kb cifro prenosa-hitrosti

hojnik, stanje sem preverjala ene parkrat vmes med uporabo pa ni slo nic dol, edino pol k se jo opera pa gmail zalaufala

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xsum1 ()

hojnikb ::

potem pač ni ta app tolk porabu da bi se to poznal
#brezpodpisa

xsum1 ::

pa to je blo tak skor celo uro..tko da..pol bi ze moralo pozret ce bi

hojnikb ::

sj lahko preverjaš kolk podatko se prenese če maš android
#brezpodpisa

xsum1 ::

hm samo v celi uri? Ponavad ze na wifiju k pride sporocilo pa ko ga posljes pise ene 500bytes, tako da v eni uri bi ze naneslo na nekaj kb z vsemi prejetimi in poslanimi sporocili

hojnikb ::

predplačnik je cca 50c za 1MB, tak da računaj..
#brezpodpisa

xsum1 ::

hojnik mam nokio pa vidim skos v oblacku, ce ne ga ce zalaufam app posebi se za to, za test zadnjic je bilo v cetrt dneva cez 5mb preneseno ze

hojnikb ::

kakrkoli že, podatki so za plačat, pa ni važno kater app jih uporablja.
#brezpodpisa

xsum1 ::

1 megabyte = 1 048 576 bytes se pravi tudi ce bi mi polovico mb pozrlo bi se vseeno poznalo na stanju..tako pa nic

hojnik vem da so, ravno zato mi ni jasno, da mi nic ne zre

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xsum1 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nastavitve za prejemanje MMS-ov na androidu... (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6419751 (9127) Mavrik
»

Koliko se vam sprazne telefon čez noč?

Oddelek: Mobilne tehnologije
456048 (4646) DMouse
»

Prekoračitev omejitve in samodejno vklapljanje prenosa podatkov (Simobil/Samsung Gala

Oddelek: Mobilne tehnologije
143496 (3161) TAA66
»

Androdi: Brezplačni SMS-i preko wifija

Oddelek: Mobilne tehnologije
215777 (4466) hojnikb
»

wifi toggle on/off in baterija

Oddelek: Mobilne tehnologije
8739 (557) Pesimist

Več podobnih tem