» »

Problematično podaljšanje vozniškega dovoljenja?

Problematično podaljšanje vozniškega dovoljenja?

dejankroslin ::

Vozniško dovoljenje sem opravil leta 2008 in potem bolj malo vozil, tako da leta 2010 nisem podaljšal. Zanima me, če bom imel pri podaljšanju težave, ker 3 leta po tem ko bi moral podaljšat, tega nisem naredil. Ne spadam pa v kategorijo voznikov, ki so naredili izpit od 2010 avgusta, torej, da bi mi propadlo, če v enem letu ne bi orpavil tiste varnostne vožnje. Kdo ve, kaj naj naredim?

dejankroslin ::

ups, če bi bil en mdoerator toliko prijazen, da bi tole premaknil spodaj. najlepša hvala.

Tody ::

Nobenih problemov, moreš it narest zdravniški pregled in to je to. Al zakaj misliš da ti je v 3 letih potekel?

draciel ::

Če je mlad voznik mu je absolutno potekel. Za podaljšanje pa ne bi smel imeti problemov.

dejankroslin ::

naredil sem izpit leta 2008, leta 2010 bi moral podaljšat, pa nism do sedaj.In sedaj ne vem, kako bo z podaljšanjem. hvala.


draciel - potekel misliš, pač da ni veljaven, niso mi ga pa skensalili, da bi mroal še enkrat delat.

black ice ::

dejankroslin je izjavil:

naredil sem izpit leta 2008, leta 2010 bi moral podaljšat, pa nism do sedaj.In sedaj ne vem, kako bo z podaljšanjem. hvala.


draciel - potekel misliš, pač da ni veljaven, niso mi ga pa skensalili, da bi mroal še enkrat delat.

Ravno v tem je finta. Če si mladi voznik in ne podaljšaš vozniškega dovoljenja (po 3 letih) imaš pogojno še eno leto, da podaljšaš. Če tega ne storiš ti vozniško dovoljenje več ne velja in ga moraš ponovno opravljati.
Poglej starejše teme na tem forumu, smo prišli do istega zaključka.

dejankroslin ::

torej, če prav razumem, imam nekako še eno leto pogojno. Podaljšati bi moral 20.avgust. 2010.

AndrejS ::

Potem pa se sprašujemo zakaj vozijo nekateri vozniki v napačno smer....

St235 ::

dejankroslin je izjavil:

torej, če prav razumem, imam nekako še eno leto pogojno. Podaljšati bi moral 20.avgust. 2010.

razumeš popolnoma narobe. Eno leto pogojno je začelo teči 20.8.2010.

dejankroslin ::

black ice je govoril o 3 letih po roku za podaljšanje.

St235 ::

Tisti, ki smo dejansko pismeni smo razumeli, da je black ice govoril o temu, da kot ti po treh letih poteče vozniško dovoljenje za voznika začetnika imaš še eno leto, da opraviš vse obveznosti in podljšaš vozniško dovoljenje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vozniško dovoljenje

Oddelek: Na cesti
3814171 (5952) BivšiUser2
»

Tečaj varne vožnje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6831008 (17829) Twixz
»

Podaljšanje vozniškega izpita

Oddelek: Loža
2919713 (7593) krneki2
»

Mladi voznik (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7018472 (15527) Zajec123
»

Kako podaljšati vozniško dovoljenje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5315404 (12666) dejanslo

Več podobnih tem