» »

Napajalnik

Napajalnik

««
5 / 19
»»

Brias ::

xfx z 80+ bronze, ce racunas da bo filal sistem z 550w, bo xfx iz vticnice vlekel 680w stroma da futra komp in 2 grafike ( 130w bo slo na toploto/izgubo ) ...
platimax z 80+platinum, ce racunas da bo filal sistem z 550w, bo platimax iz vticnice vlekel okrog 605w stroma, da futra komp in 2 grafike ( 45w bo slo na toploto/izgubo ) ...

230V internal redundant
Percentage of rated load 20% 50% 100%
80 Plus Bronze 81% 85% 81%
80 Plus Silver 85% 89% 85%
80 Plus Gold 88% 92% 88%
80 Plus Platinum 90% 94% 91%


omreznina ... in vse ostalo ....

jaz pac ne kompliciram, pri racunanju novih stvari, ker ni realno da izhajas iz cene omreznine ...

jaz sem ta teden dobil poracun od elektra ( lanski je bil tudi februarja ), poloznica je 37 eur na mesec, povprecna mesecna poraba:

VT 130
MT 100

se enkrat sem sel na informativni izracun, ....

ce dam notri moje podatke ( VT MT ) in obracunska moc 1*25A ( 6kw )

dobim ceno: 36,92 EUR

ce dodam VT na 131 in pustim MT na 100:

dobim ceno 37,06 eur ( +0,14 eur ) / in tako naprej
oz ce spremenim MT za 1 ( +0,09 EUR ) / in tako naprej


tako da ce racunamo na 45w razlike in:

80 ur VT teden
40 ur MT teden
54 ur MT vikend

skupaj 80 ur VT na 7 dni
skupaj 94 ur MT na 7 dni

leto ima 52 tednov / 45w porabe

4160 ur delovanja * 0,045 = 187kWh (*0,14 eur)= 26,18 eur VT
4880 ur delovanja * 0,045 = 219kWh (*0,09 eur)= 19,71 eur MT

evo ... 45 eur na leto :)

freesty ::

Evo glede wattaze, ko ste taki ziherasi.

3xr9 280x :)
https://photos-3.dropbox.com/t/0/AAAkZm...
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Brias ::

@freesty

slika sicer ne dela, ampak jaz bi to obesil na celerona g530, RAM, SSD in XFX 750w PSU ...

Hayabusa ::

xfx750 bo precej na meji
3*241 = 723W samo za grafiko.

freesty ::

freesty je izjavil:

Evo glede wattaze, ko ste taki ziherasi.

3xr9 280x :)



Popravljen link:)
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

klkkkkkkkkkk ::

rabil bi še merilnik z W iz stene
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

Motion ::

Zanima me kako je s starimi napajalniki. Ker hočem dokaj budget kišto, sem se odloču da kupim čim več stvari iz druge roke. Pa si ogledujem dokaj star seasonic ss-500ht active pfc f3 napajalnik. Sam napajalnik naj bi biu kvaliteten in naj bi delovau brezhibno, skrbi me pa kako kaj starost vpliva delovanje.

hojnikb ::

kupi novo..
#brezpodpisa

Machete ::

Meni je včeraj spregel 2 meseca star (nov) Seasonic 1050w Oo
Ko prižgem pc naredi samo klik noter, potem pa nič. Je to kakšna znana minorna težava, ki se odpravi z enim obratom izvijača? 8-)
Ker bi se rad izognil pošiljanji nazaj v Nemčijo. Kupljen pa je v Hadwareversand..

solatko ::

Poveži zeleno in eno od črnih žic. Če napajalnik sploh ne trzne, je šla varovalka ali še kaj drugega, če pa se normalno zalaufa, pa je problem v posamičnih linijah. Če nočeš izgubit garancijo, boš poslal nazaj, vendar prej preveri, če je dejansko napajalnik kriv, da mašina ne zalaufa. Za neupravičeno reklamacijo, nosiš stroške pošiljanja in testiranja.
Delo krepa človeka

Machete ::

Napajlanik je kriv 100%, ker laufa plata na drugih dveh psujih trenutno normalno. Očitno bom kar poslal nazaj.
btw: Ima kdo frej za rentat za kake dva tedna kašenga 1050-1200 watarja?

simonhonda ::

Pozdravljeni,

zanima me ali bi bil Seasonic G-360 dovolj za sledečo konfiguracijo:
plata: ASUS P5B
procesor: QuadCore Intel Core 2 Quad Q6600, 2400 MHz
spomin: 4gb DDR2
HDD: Hitachi HDT725032VLA360 (298 GB)
TOSHIBA MK8052GSX (74 GB)
+ zunanji disk 500gb Toshiba
Optiarc DVD RW AD-7170A ATA Device
grafika: AMD Radeon HD 6450
ohišje: SilverStone SST-LC13B-E "LaScala"

Imam pa ta pc za HTPC in je namenjen predvsem multimediji, zato mora biti tudi vse čim tišje.

Prosim za nasvet

LP,
Simon

Brias ::

simonhonda je izjavil:

Pozdravljeni,

zanima me ali bi bil Seasonic G-360 dovolj za sledečo konfiguracijo:
plata: ASUS P5B
procesor: QuadCore Intel Core 2 Quad Q6600, 2400 MHz
spomin: 4gb DDR2
HDD: Hitachi HDT725032VLA360 (298 GB)
TOSHIBA MK8052GSX (74 GB)
+ zunanji disk 500gb Toshiba
Optiarc DVD RW AD-7170A ATA Device
grafika: AMD Radeon HD 6450
ohišje: SilverStone SST-LC13B-E "LaScala"

Imam pa ta pc za HTPC in je namenjen predvsem multimediji, zato mora biti tudi vse čim tišje.

Prosim za nasvet

LP,
Simon



bolj se bo slisalo diske kot g360 :)

jap dovolj bo ...

simonhonda ::

Brias je izjavil:

simonhonda je izjavil:

Pozdravljeni,

zanima me ali bi bil Seasonic G-360 dovolj za sledečo konfiguracijo:
plata: ASUS P5B
procesor: QuadCore Intel Core 2 Quad Q6600, 2400 MHz
spomin: 4gb DDR2
HDD: Hitachi HDT725032VLA360 (298 GB)
TOSHIBA MK8052GSX (74 GB)
+ zunanji disk 500gb Toshiba
Optiarc DVD RW AD-7170A ATA Device
grafika: AMD Radeon HD 6450
ohišje: SilverStone SST-LC13B-E "LaScala"

Imam pa ta pc za HTPC in je namenjen predvsem multimediji, zato mora biti tudi vse čim tišje.

Prosim za nasvet

LP,
Simon



bolj se bo slisalo diske kot g360 :)

jap dovolj bo ...


Ha ha;))
no ker q6600 je kr požrešen in tudi plata ni glih šparovna...
Ker pol sem pač gledal g-450 če bi bil 360 premalo. Samo je pa g-450 že 92€€, kar za star komp ni malo...Sploh pri dejstvu, da mi je pc predvsem izvor glasbe in občasno za kak film. No pa brskanje po spletu..

Brias ::

@simon

komp ti bi zrl okrog 210w, pri sintetiki ( in da se hkrati peces DVD ) ... kar ni realno ...

se pravi sintetika ... brez peke DVDja ... 190w


common usage - 140w

do 150w dela pod 13db

potem pa pocasi ratuje glasnejsi, in da 200w ven pri 18db

http://www.silentpcreview.com/article12...

ravno med 150 - 250w je max EFF tega PSUja ...

simonhonda ::

Brias je izjavil:

@simon

komp ti bi zrl okrog 210w, pri sintetiki ( in da se hkrati peces DVD ) ... kar ni realno ...

se pravi sintetika ... brez peke DVDja ... 190w


common usage - 140w

do 150w dela pod 13db

potem pa pocasi ratuje glasnejsi, in da 200w ven pri 18db

http://www.silentpcreview.com/article12...

ravno med 150 - 250w je max EFF tega PSUja ...


Opa to pa je precej tiho delovanje:D
Potemtakem ni potrebe po g-450 :) no sem vesel
Zdaj se moram še samo odločit kje ga nabaviti, nekateri trgovci ponujajo 24 mesecev garancije eni pa 36...hmm
Če zdrži dve leti je itak super;)

Brias ::

@simon

prizvajalceva garancija je 5 let na ta PSU, ampak racunaj ce crkne ... te bo postnina v eno stran stala okrog 10 eur ...

kar se se vedno izplaca ...

simonhonda ::

Brias je izjavil:

@simon

prizvajalceva garancija je 5 let na ta PSU, ampak racunaj ce crkne ... te bo postnina v eno stran stala okrog 10 eur ...

kar se se vedno izplaca ...


No super..
hvala za vse info

LP,
Simon

Racing4life ::

Mene pa zanima kaj je boljše 44A na 12V (xfx pro 550w) ali 25A na 12V1 in 27A na 12V2 (lc6650gp3 650w). Grafična r9 270x bi naj potrebovala 24A in 500w minimum. Zanima me če se številke iz posameznega raila lahko seštevajo ? Npr. če bom rabil 30A mi bo xfx omogočil ampak bo mi tudi lc6650gp3 ? Oba napajalnika dobim nekje za enako ceno in nevem katerega bi bilo bolje izbrati. Procesor imam q6600 matično pa Gigabyte GA-G33_DS3R. Hvala za odgovore.
 lc6650gp3

lc6650gp3


 xfx pro 550w

xfx pro 550w

amacar ::

Xfx 550

klkkkkkkkkkk ::

Racing4life je izjavil:

Mene pa zanima kaj je boljše 44A na 12V (xfx pro 550w) ali 25A na 12V1 in 27A na 12V2 (lc6650gp3 650w). Grafična r9 270x bi naj potrebovala 24A in 500w minimum. Zanima me če se številke iz posameznega raila lahko seštevajo ? Npr. če bom rabil 30A mi bo xfx omogočil ampak bo mi tudi lc6650gp3 ? Oba napajalnika dobim nekje za enako ceno in nevem katerega bi bilo bolje izbrati. Procesor imam q6600 matično pa Gigabyte GA-G33_DS3R. Hvala za odgovore.
 lc6650gp3

lc6650gp3


 xfx pro 550w

xfx pro 550w




R9 270X + i5 **** = max 320W full load sepravi bi bil že dovolj seasonic 360W gold ... tako, da brez problema lahko vzameš tudi XFX 450W, če si na budgetu. Drgač ti pa priporočam XFX 550W ali LEPA MAxbron 450W (modular)
LC je slab...
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

Brias ::

Racing4life je izjavil:

Mene pa zanima kaj je boljše 44A na 12V (xfx pro 550w) ali 25A na 12V1 in 27A na 12V2 (lc6650gp3 650w). Grafična r9 270x bi naj potrebovala 24A in 500w minimum. Zanima me če se številke iz posameznega raila lahko seštevajo ? Npr. če bom rabil 30A mi bo xfx omogočil ampak bo mi tudi lc6650gp3 ? Oba napajalnika dobim nekje za enako ceno in nevem katerega bi bilo bolje izbrati. Procesor imam q6600 matično pa Gigabyte GA-G33_DS3R. Hvala za odgovore.
 lc6650gp3

lc6650gp3


 xfx pro 550w

xfx pro 550w



vzami xfx550 ..

ce te pa ze malo bolja razlaga zanima ...

naj ti bo, ker si laicno smiselno vprasal ...

lc ima napisano, da je zmozen dati ven 25a na eni liniji in 27a na drugi ...

super, to si prebral ...

pod tem, pa ti pise max combined output na teh dveh linijah, 550w ( kar je 550:12= 45,8 ampera ) to pomeni, da je ob obremenitvi zmozen dati ven maximum 45.8A@12v, deklariranih ...

se pravi ce bi linijo B obremenil max 27a ( 27*12=324W ), bi ti za linijo A ostalo samo se ( 550-324=226w, kar je 18.8A in ne 25A )

to je po deklaraciji ... ker je to LC, low serija ... moras realno nekje odsteti se vsaj 5% stran ...


XFX550

od seasonica lahko vedno v najslabsem primeru pricakujes vsaj 10% vec, kot je deklarirano ... na dolgi rok ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brias ()

SuperVeloce ::

+ da je težko vedeti, kateri od dveh pcie priključkov si deli fazo z 12V priključkom za cpu.

Racing4life ::

Hvala za odgovore. Ste me prepričali da raje vzamem novega xfx pro 550w za 55€ z 5-letno garancijo kot pa lc6650gp3 rabljenega za 35€ z 1-letno garancijo.

klkkkkkkkkkk ::

Racing4life je izjavil:

Hvala za odgovore. Ste me prepričali da raje vzamem novega xfx pro 550w za 55€ z 5-letno garancijo kot pa lc6650gp3 rabljenega za 35€ z 1-letno garancijo.



Sam sme tuki kupil kar nekaj poceni napajalcev ... in celo eden od njih mi je držal 4-5let... kar nekaj sem jih menjal po ko 2-3 mesecih :) Uglavm mečeš denar stran za 20€ razlike ....
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

geniusone ::

Glede na ceno se res splača dat tistih slabih 5 eur zraven za 550W.

http://www.mlacom.si/xfx-pro-450w

http://www.mlacom.si/napajalniki/xfx-pr...

simonhonda ::

Pozdravljeni,

danes dobil Seasonic G-360 in zadeva je precej tiha, vendar ne razumem zakaj speedfan kaže, da konstantno teče na 2163rpm...mislim, da ne bi smel teči non stop na teh obratih..ali se motim..

LP,
Simon

klkkkkkkkkkk ::

G 360 ima 120mm fan.. in če bi 120Mm fan laufal na 2163 rpm potem verjemi.. tako, da ali si gledal napačne podatke/ali jih ti jih program sploh nekaže/ ali pa je napaka
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

Brias ::

simonhonda je izjavil:

Pozdravljeni,

danes dobil Seasonic G-360 in zadeva je precej tiha, vendar ne razumem zakaj speedfan kaže, da konstantno teče na 2163rpm...mislim, da ne bi smel teči non stop na teh obratih..ali se motim..

LP,
Simon


2163rpm ti kaze cpu cooler, grafika, morda kak vent v kisti ...

klkkkkkkkkkk ::

hehe, samo poglej katera stvar je glasna pa boš takoj vedel za kaj kaže:)
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

simonhonda ::

Zgodovina sprememb…

Brias ::

lahko da ti kaze kak maximum, ali pa ugiba ... ta cooler ki je v seasonicu imam max 2050 RPM in takrat je glasen

konfig, ki si ga ti napisal 14.4. je tak, da pades nekje 190w max gaming ...



Well, the initial speed of the fan is only 550 RPM. It is maintained until about two thirds of the PSU's full output power but then the fan accelerates quickly, which is typical of many Seasonic PSUs. The speed actually triples (from 600 to 1800 RPM) over a 100-watt stretch of loads.

Thus, the Seasonic SSR-360GP is virtually silent at loads up to 250 watts but very loud at loads above 300 watts.

simonhonda ::

Mislim, da bo kar problem v 2x 80mm ventih na zadnji strani ohišja (SILVERSTONE lc13)
Se jih ne da spraviti pod 900rpm...

BorutK-73 ::

Tisti "power" je hitrost ventilatorja priklopljenega na "power" pine na matični plošči. Še pa nisem videl da bi kateri od programov za merjenje temp in rpm fanov prikazoval stanje rpmov fana v napajalniku.

BorutK-73 ::

simonhonda je izjavil:

Mislim, da bo kar problem v 2x 80mm ventih na zadnji strani ohišja (SILVERSTONE lc13)
Se jih ne da spraviti pod 900rpm...

Lahko prečekiraš v BIOS-u nastavitve za auto fan.

simonhonda ::

BorutK-73 je izjavil:

Tisti "power" je hitrost ventilatorja priklopljenega na "power" pine na matični plošči. Še pa nisem videl da bi kateri od programov za merjenje temp in rpm fanov prikazoval stanje rpmov fana v napajalniku.


verjetno bo to držalo...

simonhonda ::

Samo javljam, da je comp tih kot miš..ampak resnično...ugotovil, da je bil eden od ventilatorjev proklopjen na power fan, zdaj sem ga dal na chass2, tako da se lahko oba regulirata...vse tiho, če izklopim vse vente, dejansko ne zaznaš da je napajalc vklopjen.
Hvala še 1x vsem za nasvete..

LP,
Simon

Brias ::

ko bos menjal se te vente od kiste, kupi kaj takega ...

http://www.mlacom.si/ventilatorji-in-pr...


zakaj proc prodajas?

simonhonda ::

Brias je izjavil:

ko bos menjal se te vente od kiste, kupi kaj takega ...

http://www.mlacom.si/ventilatorji-in-pr...


zakaj proc prodajas?


Ja so mi že svetovali ta vent..bom naročil kmalu..čeprav zdaj še ni potrebe.
Zakaj prodajam cpu? Kaj pa vem...meni služi HTPC predvsem za predvajanje glasbe (sem audiofil) in gledam na vsak wat porabe in ostalo smetenje...namreč še najmanjša stvar se pozna pri glasbi. Čeprav, zdaj pravzaprav ni neke panike...se ne greje sploh q6600 in posledično ne papa veliko energije...ne smeti izvora..
Bi pa seveda raje kak bolj varčen cpu....

LP,
Simon

klkkkkkkkkkk ::

če nisi gamer oz. light core potem ti kakšen AM1 + Athlon 5150 ali 5350 prav pride :) Nekak performance bo seveda podoben (athlon 5350 bo počasnejši) vendra poraba bo pa VELIKO nižja
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

simonhonda je izjavil:

Brias je izjavil:

ko bos menjal se te vente od kiste, kupi kaj takega ...

http://www.mlacom.si/ventilatorji-in-pr...


zakaj proc prodajas?


Ja so mi že svetovali ta vent..bom naročil kmalu..čeprav zdaj še ni potrebe.
Zakaj prodajam cpu? Kaj pa vem...meni služi HTPC predvsem za predvajanje glasbe (sem audiofil) in gledam na vsak wat porabe in ostalo smetenje...namreč še najmanjša stvar se pozna pri glasbi. Čeprav, zdaj pravzaprav ni neke panike...se ne greje sploh q6600 in posledično ne papa veliko energije...ne smeti izvora..
Bi pa seveda raje kak bolj varčen cpu....

LP,
Simon

misliš rečit, kvazi avdiofil :)
#brezpodpisa

Brias ::

simonhonda je izjavil:

Brias je izjavil:

ko bos menjal se te vente od kiste, kupi kaj takega ...

http://www.mlacom.si/ventilatorji-in-pr...


zakaj proc prodajas?


Ja so mi že svetovali ta vent..bom naročil kmalu..čeprav zdaj še ni potrebe.
Zakaj prodajam cpu? Kaj pa vem...meni služi HTPC predvsem za predvajanje glasbe (sem audiofil) in gledam na vsak wat porabe in ostalo smetenje...namreč še najmanjša stvar se pozna pri glasbi. Čeprav, zdaj pravzaprav ni neke panike...se ne greje sploh q6600 in posledično ne papa veliko energije...ne smeti izvora..
Bi pa seveda raje kak bolj varčen cpu....

LP,
Simon



pazi kak proc bos kupil, 1333 fsb proci so problematicni na tvoji plati .;.. da ne bos pristal na kakem krsu, ki ti youtubea ne bo mogel playati ...

brezveze prodajati sam proc in kupiti drugega 775 ... zrihtaj hlajenje za q6600 ce je stock/loud .... ali menjaj podnozje na 1150 :)

a si gledal ze katera max visina ti gre v SILVERSTONE lc13?

simonhonda ::

hojnikb je izjavil:

simonhonda je izjavil:

Brias je izjavil:

ko bos menjal se te vente od kiste, kupi kaj takega ...

http://www.mlacom.si/ventilatorji-in-pr...


zakaj proc prodajas?


Ja so mi že svetovali ta vent..bom naročil kmalu..čeprav zdaj še ni potrebe.
Zakaj prodajam cpu? Kaj pa vem...meni služi HTPC predvsem za predvajanje glasbe (sem audiofil) in gledam na vsak wat porabe in ostalo smetenje...namreč še najmanjša stvar se pozna pri glasbi. Čeprav, zdaj pravzaprav ni neke panike...se ne greje sploh q6600 in posledično ne papa veliko energije...ne smeti izvora..
Bi pa seveda raje kak bolj varčen cpu....

LP,
Simon

misliš rečit, kvazi avdiofil :)


haha dobra ni kaj....če apeliraš na to, da človek , ki ima izvor muske pc, ne more dosegati pravih audiofilov ( vinilke in cd ploščki)..se motiš...pri meni ne obstajajo mp3 datoteke...samo zripani cd-ji in zripane vinilke...pa hi res posnetki...
Se pa v svetu hifija..vedno bolj pojavlja digidagi..tako da bodo kmalu kr vsi prešaltali na podobne pc izvore. Zakaj ne, če je lažje imeti vse na diskih, kot pa ogromne police cd-jev ipd..
Je pa res, da se je potrebno precej potrudit, da igra kot mora...
Brez zamere, da sem zasmetil temo...

NAPAJALNIK JE SUPER ;))

hojnikb ::

pravi avdiofil bo mel zvok speljan preko optičnega kabla (oz. ekvivalenta) kar pomeni, da kakršnekoli motnje znotraj pcja _nemorejo_ vplivat na zvok.
#brezpodpisa

simonhonda ::

Brias je izjavil:

simonhonda je izjavil:

Brias je izjavil:

ko bos menjal se te vente od kiste, kupi kaj takega ...

http://www.mlacom.si/ventilatorji-in-pr...


zakaj proc prodajas?


Ja so mi že svetovali ta vent..bom naročil kmalu..čeprav zdaj še ni potrebe.
Zakaj prodajam cpu? Kaj pa vem...meni služi HTPC predvsem za predvajanje glasbe (sem audiofil) in gledam na vsak wat porabe in ostalo smetenje...namreč še najmanjša stvar se pozna pri glasbi. Čeprav, zdaj pravzaprav ni neke panike...se ne greje sploh q6600 in posledično ne papa veliko energije...ne smeti izvora..
Bi pa seveda raje kak bolj varčen cpu....

LP,
Simon



pazi kak proc bos kupil, 1333 fsb proci so problematicni na tvoji plati .;.. da ne bos pristal na kakem krsu, ki ti youtubea ne bo mogel playati ...

brezveze prodajati sam proc in kupiti drugega 775 ... zrihtaj hlajenje za q6600 ce je stock/loud .... ali menjaj podnozje na 1150 :)

a si gledal ze katera max visina ti gre v SILVERSTONE lc13?


Saj itak mislim, da bo ostal q6600, ker zdaj se je stvar res normalizirala...niti ni tako glasen vent na stock hladilniku od cpu...
Bo pa v bližnji prihodnosti sigurno zamenjan za kaj boljšega...
Plate zaenkrat ne bom menjaval samo zaradi muske...
Pa plata, ki je idealna za moje potrebe, pride cirka 130€, kar je zaenkrat preveč..
Max višina hladilnika je 135mm....

simonhonda ::

hojnikb je izjavil:

pravi avdiofil bo mel zvok speljan preko optičnega kabla (oz. ekvivalenta) kar pomeni, da kakršnekoli motnje znotraj pcja _nemorejo_ vplivat na zvok.


ne bi rekel....ni vse v optiki..vsaj zame ne...
Pa tudi, če imaš speljano preko optike, še kako vpliva na zvok...
Pri meni signal potuje preko USB kabla na DAC in pol preko RCA na stereo ojačevalec....cd player za 1000€ zveni za odtenek slabše od moja kombinacija...
Sicer pa je veliko odvisno od digitalnega pretvornika.... ma nima smisla v tej temi razglabljat o tem...

hojnikb ::

pač kvazi avdiofil si :)

če nekaj prenašaš digitalno preko optičnega kabla v receiver, potem na noben možn način interference v računalniku nemorejo vplivat na kvaliteto zvoka :)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

simonhonda ::

hojnikb je izjavil:

pač kvazi avdiofil si :)

če nekaj prenašaš digitalno preko optičnega kabla v receiver, potem na noben možn način interference v računalniku nemorejo vplivat na kvaliteto zvoka :)


A ti si pa "pravi" audiofil?
Že to, da omenjaš receiver, vem da ne more biti v igri " resno" predvajanje in poslušanje glasbe...

hojnikb ::

nep, daleč od tega.
Ampak tudi ti nisi kaj prida avdiofila, če misliš, da so interference možne tudi pri _optičnem_ kablu zarad PCja :))

Sj če bi vedel, kako ti protokoli funkcionirajo, nebi strelal take kozle :)

Ampak ok, bodi eden izmet tistih, ki kupijo 500€ utp kabl za boljši zvok :)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

simonhonda ::

hojnikb je izjavil:

nep, daleč od tega.
Ampak tudi ti nisi kaj prida avdiofila, če misliš, da so interference možne tudi pri _optičnem_ kablu zarad PCja :))

Sj če bi vedel, kako ti protokoli funkcionirajo, nebi strelal take kozle :)

Ampak ok, bodi eden izmet tistih, ki kupijo 500€ utp kabl za boljši zvok :)


Ok....

VSem ostalim se pa opravičujem, da sem zasmetil temo...
Skratka hvala na pomoči pri izbiri napajalnika..
««
5 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri napajalnik? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Kaj kupiti
43183492 (3445) OK.d
»

Kako močan napajalnik za komponente...

Oddelek: Pomoč in nasveti
274323 (3635) hojnikb
»

Nov napajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
366574 (6062) Brias
»

Nov PSU

Oddelek: Kaj kupiti
152187 (1874) PugPlug

Več podobnih tem