» »

LG-jev nov paradni konj je G2

1
2
»

Chev ::

The hell?
Sem lepo napisal na koncu prejšnje strani, da če je oseba v dialogu drugačnega mišljenja, torej da potrebuje card slot, tudi prav. Sem vprašal zakaj še uporablja microSD in je Dr_M razložil.

Pithlit ::

Chev je izjavil:

In kaj boš z microSD pri 32 GB internega pomnilnika?! Razumem, da so bile pomnilniške kartice aktualne, ko je imel telefon 64 MB internega pomnilnika, dandanes pa res ne vem kaj naj dam na kartico.

Od 24gb imam po 5ih mesecih mogoče kake 4GB fraj. Pa nimam gor nekih medijskih datotek.

640KB je tudi dovolj, kajne?

Mimogrede... v bolnico se mi s sabo ne da vlačit prenosnika. Na telefon ruknem par epizod omiljenih serij, mogoče kak film. Vse obvezno 720p ker SD ful slabo zgleda na 720p ekrančku. In oooops, hitro zmanjka placa. Saj vem, lahko grem zlorabljat wifi v kliničnem... ampak nekako nisem taka 'pizda'. 32GB je nekako meja s katero se sicer še da preživet, če šparaš. Bog ne daj da imaš rad s sabo kakšno omiljeno muziko, ali pa serijo... Eni pač nimamo multimedijske zverine samo za klice pa 2 sms-a napisat. Če že imam dual/quad core pa 5" ekran... ga imam namen tudi uporabit. Drugače lahko komot kupim un cegu za 10€ pa mi ni treba bluzit okol kako mi pšlaca zmanjkuje.
Life is as complicated as we make it...

PrimozR ::

Pithlit je izjavil:

PrimozR je izjavil:

Od kdaj je pa 2560 x 1440 UltraHD? Quad je mišljeno kot štirikrat 720p, s QHD se namreč označuje 27" 2560 x 1440 monitorje (posledično to lahko 'raztegnemo' še na 2560 x 1600, kolikor ima npr. Nexus 10).

Evo, fantje in dekleta, tko pa zgleda ko se človek (jaz, namreč) ustreli v koleno. Samo ne vem kje bom v tej vročini našla pepel...

Ne sej TBH tole s 'HD' je zmešnjava, ker qHD je četrtina FullHD-ja, QHD je pa štirikrat 'HD-ready'. QHD bi bilo pravzaprav res bolj logično, če bi bilo 4k. Ampak tako pač je... :)

FlyingBee ::

telefon je super, do konca leta se mu pridružijo še konkurenčni top dogi

drugače pa HW gledano je čim večje razmerje med velikostjo zaslona in telefona genialno, zaenkrat je g2 zmagovalec
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Motorolin Moto X

Oddelek: Novice / Android
2913467 (8236) seba-beba
»

Samsung je predstavil Galaxy S5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9930843 (21144) $%&/()
»

Nexus 5 je prispel (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6529758 (22726) Assass1n
»

LG-ju so pobegnila navodila prihajajočega Nexusa

Oddelek: Novice / Android
168724 (6770) PrimozR
»

LG-jev nov paradni konj je G2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5330024 (27180) FlyingBee

Več podobnih tem