» »

Nakup kitajskega mobilnega telefona

Nakup kitajskega mobilnega telefona

Temo vidijo: vsi
««
128 / 132
»»

woman ::

Ne vem, če je nateg, zakaj bi bil?
Vprašaj jih na FB, sama sem naročila Xiaomi Redmi Note 5 Global Version 5.99 inch 4GB RAM 64GB ROM Snapdragon 636 Octa core 4G, trenutno je sicer zaloga pošla, čez kakšen teden dobim nove informacije.

krneki0001 ::

Včeraj dobil ulefone armor x brez carinskega postopka. Poslan preko Belgije z eu direct mail.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

Miptrip ::

Ta eu direkt mail je garantirano? Bom jutri tudi jaz naročil.

Tomson ::

Še bolj ugodna opcija, Xiaomi Redmi Note 5 Global 4/64GB s kodo: GBmid-yearNote5 za 165€ (PriorityLineEU za 0.5€ za dostavo brez dodatnih stroškov) ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

msms ::

Xiaomi mi 8se za 280€ se splača ali je kaj podobnega boljše za tak dnar?

Tomson ::

Nope, gledano overall je to bestbuy v tem cenovnem rangu ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

louser ::

Meizu bo izdal zanimiv model. Več bomo vedeli čez 2 tedna. Mene sicer bolj zanima Plus model.

lonewolf_ ::

Mi8 pride trenutno 406€, z DHL dostavo vred. Se mi zdi dokaj ugoden, sploh ko sem mesec nazaj gledal Mi Mix 2S ...
https://www.aliexpress.com/store/produc...

Če ne bi ravno kupoval TV-ja...... :D
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

woman ::

woman je izjavil:

Ne vem, če je nateg, zakaj bi bil?
Vprašaj jih na FB, sama sem naročila Xiaomi Redmi Note 5 Global Version 5.99 inch 4GB RAM 64GB ROM Snapdragon 636 Octa core 4G, trenutno je sicer zaloga pošla, čez kakšen teden dobim nove informacije.

No, telefona še vedno nimam, fino so me nateg ... ;(
Najprej so rekli, da bo telefon v skladišču 2. 7., pristala sem, pa seveda ni bil. Vsak dan se dopisujem z njimi, vedno bolj so nesramni! Poslan naj bi bil 13. 7., a o paketu do danes nikjer nobene sledi, ne duha ne sluha!
Včeraj so mi napisali, da bodo vrnili denar, če v naslednjih 45 dneh telefona ne dobim!
Na Banggood strani piše:
European Direct Mail:
.... Slovenia ...
7-15 business days.

Od nakupa je minilo 25 delovnih dni, od obljubljene dobave v skladišče pa 21!
Ta teden bom prek PayPal-a zahtevala denar nazaj in če mi bo uspelo, najbrž kupila tega ali tega.
Je kakšna razlika med njima? Jaz je ne vidim. :)
Kakšna druga ideja? Kakšen kupon?

Banggood me ne vidi NIKOLI VEČ! ;( Ne priporočam!

Dimnik ::

Ta z mi global store je global verzija, se pravi z b20 in eu polnilcem. Če vzameš pri oni drugi trgovini je pa brez b20 in eu polnilca, pa pozanimaj se, če je z dhl sigurno brez ddv, mi global store in goldway je z dhl sigurno brez ddv in v cca 10 dneh je pri tebi

DeusB ::

woman je izjavil:

woman je izjavil:

Ne vem, če je nateg, zakaj bi bil?
Vprašaj jih na FB, sama sem naročila Xiaomi Redmi Note 5 Global Version 5.99 inch 4GB RAM 64GB ROM Snapdragon 636 Octa core 4G, trenutno je sicer zaloga pošla, čez kakšen teden dobim nove informacije.

No, telefona še vedno nimam, fino so me nateg ... ;(
Najprej so rekli, da bo telefon v skladišču 2. 7., pristala sem, pa seveda ni bil. Vsak dan se dopisujem z njimi, vedno bolj so nesramni! Poslan naj bi bil 13. 7., a o paketu do danes nikjer nobene sledi, ne duha ne sluha!
Včeraj so mi napisali, da bodo vrnili denar, če v naslednjih 45 dneh telefona ne dobim!
Na Banggood strani piše:
European Direct Mail:
.... Slovenia ...
7-15 business days.

Od nakupa je minilo 25 delovnih dni, od obljubljene dobave v skladišče pa 21!
Ta teden bom prek PayPal-a zahtevala denar nazaj in če mi bo uspelo, najbrž kupila tega ali tega.
Je kakšna razlika med njima? Jaz je ne vidim. :)
Kakšna druga ideja? Kakšen kupon?

Banggood me ne vidi NIKOLI VEČ! ;( Ne priporočam!



Če si plačala preko Paypala, odpri dispute tam, ti bodo vrnili.

cvick ::

woman je izjavil:

woman je izjavil:

Ne vem, če je nateg, zakaj bi bil?
Vprašaj jih na FB, sama sem naročila Xiaomi Redmi Note 5 Global Version 5.99 inch 4GB RAM 64GB ROM Snapdragon 636 Octa core 4G, trenutno je sicer zaloga pošla, čez kakšen teden dobim nove informacije.

No, telefona še vedno nimam, fino so me nateg ... ;(
Najprej so rekli, da bo telefon v skladišču 2. 7., pristala sem, pa seveda ni bil. Vsak dan se dopisujem z njimi, vedno bolj so nesramni! Poslan naj bi bil 13. 7., a o paketu do danes nikjer nobene sledi, ne duha ne sluha!
Včeraj so mi napisali, da bodo vrnili denar, če v naslednjih 45 dneh telefona ne dobim!
Na Banggood strani piše:
European Direct Mail:
.... Slovenia ...
7-15 business days.

Od nakupa je minilo 25 delovnih dni, od obljubljene dobave v skladišče pa 21!
Ta teden bom prek PayPal-a zahtevala denar nazaj in če mi bo uspelo, najbrž kupila tega ali tega.
Je kakšna razlika med njima? Jaz je ne vidim. :)
Kakšna druga ideja? Kakšen kupon?

Banggood me ne vidi NIKOLI VEČ! ;( Ne priporočam!

Telefon na prvem linku mislim, da nima B20 podpore, drugače pa imata oba global rom.
Je pa pri drugem predviden čas dostave 39-48 dni

scipascapa ::

ti jamraš ko čakaš 3 tedne, jaz pa iz gb 6 tednov+ !!!!!

cvick ::

scipascapa je izjavil:

ti jamraš ko čakaš 3 tedne, jaz pa iz gb 6 tednov+ !!!!!

A to telefon čakaš?
Jest tut iz GB čakam Mi 8, sicer šele 2,5 tedna pa še ni poslan.

w4nkst4 ::

na banggood so kot kaže skenslal eu direct mail...lahko pogledaš še na geekbuying.com in izbereš HKEU Priority Line

louser ::

cvick je izjavil:

scipascapa je izjavil:

ti jamraš ko čakaš 3 tedne, jaz pa iz gb 6 tednov+ !!!!!

A to telefon čakaš?
Jest tut iz GB čakam Mi 8, sicer šele 2,5 tedna pa še ni poslan.

Ker si plačal prednaročilo.

cvick ::

louser je izjavil:


Ker si plačal prednaročilo.

Ni bilo prednaročilo. Nisem kupuil global verzije ampak kitajsko International.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cvick ()

louser ::

Bilo je predplačilo. GearBest in ostali preprodajalci radi napišejo, da se izdelek že prodaja, čeprav še ga nimajo na zalogi.

To je en primer:
https://www.gearbest.com/cell-phones/pp...
Piše, da je na voljo v HK skladišču, a bodo začeli pošiljati komaj čez mesec in pol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()

cvick ::

louser je izjavil:

Bilo je predplačilo. GearBest in ostali preprodajalci radi napišejo, da se izdelek že prodaja, čeprav še ga nimajo na zalogi.

To je en primer:
https://www.gearbest.com/cell-phones/pp...
Piše, da je na voljo v HK skladišču, a bodo začeli pošiljati komaj čez mesec in pol.

Aha, pol je bilo pa res prednaročilo. Sicer je pisalo, da bodo poslali med ?-29 julij.
Sem jih pa včeraj kontaktiral, pa so poslali, da je predvideno pošiljanje, med 7-15 dni.

woman ::

Hvala za odgovore. :)
Zahtevala bom vračilo prek PayPal-a, danes so iz Banggood napisali, da naj počakam še 25 dni! Videla sem, da so ukinili EU Direct Mail!
Ko dobim denar, vem, da bo trajalo, bom Redmi Nota 5 Global 4/64 kupila drugod.
Katerega od dveh v mojem prejšnjem prispevku- https://slo-tech.com/forum/t576444/p599... naj naročim?
Mogoče še kakšna druga ideja?

Kaj je B20 podpora? 8-) Naročnino imam pri A1.

Dimnik ::

woman je izjavil:

Hvala za odgovore. :)
Zahtevala bom vračilo prek PayPal-a, danes so iz Banggood napisali, da naj počakam še 25 dni! Videla sem, da so ukinili EU Direct Mail!
Ko dobim denar, vem, da bo trajalo, bom Redmi Nota 5 Global 4/64 kupila drugod.
Katerega od dveh v mojem prejšnjem prispevku- https://slo-tech.com/forum/t576444/p599... naj naročim?
Mogoče še kakšna druga ideja?

Kaj je B20 podpora? 8-) Naročnino imam pri A1.


Predlagam ti, da vxameš global verzijo, se pravi z eu polnilcem in b20.

B20 je oznska za lte, kateri je najpogostejši (800Mhz), sam nimam b20 in nimam težav pri telemachu, ko ni lte mi 3g zadosti hitro deluje

Gogo ::

@nebivedu
Kako si zadovoljen z ulefone armor? Kratek reviju bi bil fajn. thx
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

krneki0001 ::

Imam vse 3 doma:
- nomu S10
- armor S2
- armor X

Nomu S10 je res bulletproof. Vse naokoli je plastika. Mi smo ga res stestiral do konca, pa ni razpadel. Armor X je pa zelo podoben nomu S10, bolj kot armor 2 in 2S. Je bolj ozek telefon, da ne držiš cegla v roki, malo lažji od armor 2 in 2S, pa malo težji od nomu S10, ker ima aluminij okoli, nomu pa samo plastiko, brez dodatkov. Nomu ima zalite gumbe, kar mi je od vseh treh najbolj všeč.

Armor S2 sem sprobal v slani vodi in smo snemali filmček na 1.5m globine, pa deluje brez problemov. Slabost je da je full širok telefon. Ostalo dela brez problemov.

Armor X pa sedaj uporabljam kot primarni telefon in je meni od vseh treh najbolj všeč ker je ozek. Na armor X sem šel zaradi NFC, wirelles charging in fingerprint readerja. Te tri funkcije so mi pomembne. Ni treba več kablovja za filanje, zvečer ga postavim na ploščico in se polni brezžično, NFC rabim za plačevanje, fingerprint pa za odklepanje denarnic in samega telefona, da ni potrebno vedno pina vpisovat. Bodo pa počasi vse banke imele plačevanje s telefonom (NFC) in ne bo potrebno več kartic s seboj nositi, kar je velika prednost.

pros za armor X:
- ožji telefon kot armor 2S in enako ozek kot S10, samo da je 5.5" (nomu S10 in armor 2S sta 5")
- fingerprint reader (nomu S10 ga nima, armor 2S ga ima pod ekranom, armor X ga ima na strani)
- nfc (nomu S10 ga nima)
- wireless charging (ostala 2 ga nimata)
- boljša kamera (dvojna kamera (13+5mp) zadaj in 8mp enojna spredaj)
- android 8.1 (nomu ima 6.1, 2S ima 7.0)
- hitrejši in boljši proc (ostala dva imata 1.3MHz, X ima 1.5MHz)


Na dopustu smo z jadrnico prišli v en zaliv s konobo. Pa smo šli plavat na obalo. Nisem imel nič razen telefona s seboj, ker je armor X vodotesen in ga imam s sabo v žepu, da lahko kaj poslikam,.... In na obali smo si privoščili kosilo, plačali pa s telefonom (NLB Pay - pa na hrvaškem imajo vsi davčne blagajne in brezstične pos terminale). In to mi je uporabnost tega telefona.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Gogo ::

Hvala. Iz prve roke je najbolje slišat.
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

woman ::

#Ale123
Hvala lepa za odgovor.
Ko bom dobila denar nazaj, bom kupovala, prej ne. Mogoče bo takrat še kakšen drug ponudnik. ;)

111111111111 ::

@nebivedu: mater si naredil dobro rekalmo. :) Kje pa dobim najceneje telefončič Armor X?

A je to tale? https://www.gearbest.com/cell-phones/pp...

Zgodovina sprememb…

w4nkst4 ::

krneki0001 ::

Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Konlov ::

Kaj pa baterija?

krneki0001 ::

Meni zdrži od ponedeljka do ponedeljka, pa nisem nek hud uporabnik, ker nisem iz generacije sklonjenih glav. Žena ga pa uporablja non stop, pa ga polni enkrat na 3 dni.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

111111111111 ::

w4nkst4 je izjavil:

https://si.mobileshop.eu/phablets/ulefo...

Roza je 156€ črna pa 180€. :(

krneki0001 je izjavil:

Chuapoiz - armor X - https://www.banggood.com/Ulefone-Armor-...

Ga pa ni na zalogi. :(

Hvala obema, da sta mi polinkala, da vem kaj gledat.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

w4nkst4 ::

+davek + stroški car posr= + cca 35e

+problemi z uvelj garancije...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: w4nkst4 ()

krneki0001 ::

111111111111 je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Chuapoiz - armor X - https://www.banggood.com/Ulefone-Armor-...

Ga pa ni na zalogi. :(


Jaz sem ga naročil ko ga ni bilo na zalogi (preorder) pa je prišel prej kot pa armor 2S, ki sem ga naročil, ko so ga imeli na zalogi.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

w4nkst4 ::

jaz sem ga ravnokar tuki naročil:

https://www.coolicool.com/cell-phones/u...

free gift wireless charger +XFAULine Europe Delivery Europe Delivery time is around 10-17 days. (Free customs tax in most situation) €11.07
+Add Customs Insurance&Shipping Insurance to your order(Shipping insurance offers premium protection and safety for your valuable items during international shipping. We'll reship your parcel at no extra charge if it's confirmed lost or damaged.)

skupaj Total:€126.76

vonmimek ::

lep pozdrav, imam eno vprašanje (najverjetneje za Tomsona)

Jaz sem dobrih 10 dni nazaj naročil tole tablico https://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_...

Ko sem jo naročal je pisalo da jo pošlejo med 29.7- 1.8

Ker do danes nisem dobil obvestila da je odposlana sem šel pogledat na stran in sem videl novi datum pošiljanja Sep 19 - Sep 23.

In zdej me zanima ali to velja tudi za moje naročilo ali za naročila katera so narejena od sedaj naprej ?

Hvala za odgovore in lep pozdrav

Vonmimek

ups napačna tema.....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vonmimek ()

Kagemusha ::

Glede bangood policya je tako da mora miniti 60delovnih dni da si upravicen do refunda preko paypala. Moj telefon se je premaknil 3avgusta naprej v nemcijo. Bil poslan okrog 20 junija in racunam da bo ta teden pri meni. Itak ga bom sprve prodal redmi plus 5 4/64gb ker sem medtem ze vzel mi mix 2s. Vglavnem nikoli ne jemljite nic preko eu direct oine in banggooda.

111111111111 ::

w4nkst4 je izjavil:

jaz sem ga ravnokar tuki naročil:

https://www.coolicool.com/cell-phones/u...

free gift wireless charger +XFAULine Europe Delivery Europe Delivery time is around 10-17 days. (Free customs tax in most situation) €11.07
+Add Customs Insurance&Shipping Insurance to your order(Shipping insurance offers premium protection and safety for your valuable items during international shipping. We'll reship your parcel at no extra charge if it's confirmed lost or damaged.)

skupaj Total:€126.76

Meni nabije na 150$? Ali moram odstraniti wireless charger? Mi ga doda zraven za 20$?

thor24 ::

Ali je na Nomu (S10, pro, S30, mini...) oz. Ulefone (armor X, S, S2...) Slovenski jezik?

nsa_ag3nt ::

krneki0001 je izjavil:

Meni zdrži od ponedeljka do ponedeljka, pa nisem nek hud uporabnik, ker nisem iz generacije sklonjenih glav. Žena ga pa uporablja non stop, pa ga polni enkrat na 3 dni.

Imaš ti svoje robustne aparate v kakšnem preklopnem etuiju ?

Kako je s kvaliteto kamere (ponoči, podnevi) in gps-om (mediatek soc in gps je bolj tako tako) ?
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

Zgodovina sprememb…

krneki0001 ::

thor24 je izjavil:

Ali je na Nomu (S10, pro, S30, mini...) oz. Ulefone (armor X, S, S2...) Slovenski jezik?


Ulefone ima, nomu pa od androida 7 naprej.

nsa_ag3nt je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Meni zdrži od ponedeljka do ponedeljka, pa nisem nek hud uporabnik, ker nisem iz generacije sklonjenih glav. Žena ga pa uporablja non stop, pa ga polni enkrat na 3 dni.

Imaš ti svoje robustne aparate v kakšnem preklopnem etuiju ?

Kako je s kvaliteto kamere (ponoči, podnevi) in gps-om (mediatek soc in gps je bolj tako tako) ?


Ne rabiš etuija, ekran je itak odporen na praske, telefon je pa že tako bulletproof, da ne rabiš nobenega etuia čez.

GPS deluje odlično. Poraba gps-a pa niti ni tako huda. Za 6 ur vožnje brez napajanja telefona, je bil telefon še vedno nad 50% baterije.

Ponoči pa še nisem nič slikal.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

thor24 ::

Hvala za odgovor. Nomu S10 pro bo potem dovolj.

Če prav razumem tvoj drugi odgovor, potem ni potrebe po zaščitnem steklu za te telefone?

krneki0001 ::

To poglej:
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

thor24 ::

Glede na vse standarde, ki jih telefon ima, verjetno res ne rabiš ničesar. Mi je pa zanimivo, da vseeno prodajajo zaščitna stekla zanj.

gregc1 ::

obstaja kasn telefon mogoce malo drazji da ima se brezicno polnjenje. mogče ima kdo tale telefon in je z njim zadovoljen?

https://www.amazon.de/OUKITEL-K7-6-0-Sc...

krneki0001 ::

thor24 je izjavil:

Glede na vse standarde, ki jih telefon ima, verjetno res ne rabiš ničesar. Mi je pa zanimivo, da vseeno prodajajo zaščitna stekla zanj.


Zaščitno folijo, ne steklo.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

thor24 ::

krneki0001 je izjavil:

thor24 je izjavil:

Glede na vse standarde, ki jih telefon ima, verjetno res ne rabiš ničesar. Mi je pa zanimivo, da vseeno prodajajo zaščitna stekla zanj.


Zaščitno folijo, ne steklo.


https://www.coolicool.com/cell-phone-ac...

krneki0001 ::

To ni steklo, to je "protective film" alias plastična zaščita. Dobiš zraven telefona. Jaz je še nisem uporabil na svojih telefonih.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

thor24 ::

Mislim da je slovenski termin za zaščito tempered glass - kaljeno steklo. Če je res steklo ali plastika pa ne vem.
Glede na to, da ga ne potrebujem, niti ni pomembno. Sem naročil S10 pro.

Zase bom pa še malo preveril. Ulefone armor X izgleda zanimivo. AGMje tudi hvalijo.
Me pa zanima kako se 1/4 kg obnese v žepu. Teža je edina slabost teh telefonov.
Je pa res, da če daš 'navaden' telefon v ovitek, tudi izgleda kot da hodiš naokrog z mini Biblijo. :)

Konlov ::

Ali brezžično polnenje kaj seva?
««
128 / 132
»»