» »

Nakup kitajskega mobilnega telefona

Nakup kitajskega mobilnega telefona

Temo vidijo: vsi
««
127 / 132
»»

Dimnik ::

Kajkupiti.si

je pa tudi test od xiaomi sesalca objavil na tej strani, tako da ali je njegova ali sodeluje z njimi

Tomson ::

koc77 je izjavil:

Tomson je izjavil:

Pa meni je Mi A1 dober. Danes malo kasneje bom objavil primerjavo med fotografijami Mi Note 3 in Mi A1, sedaj še v mraku malo poslikam ... Za denar dober overall telefon, sploh če še Google One v poštev vzameš.


Kje pa boste objavili te primerjave slik?

Že objavil v Xiaomi temi - KLIK

koc77 je izjavil:

Tomson kje ti dobiš te kode s popusti? ;)

Ja veze in poznanstva! ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

koc77 ::

Kaj pa one plus 5, ima vse bande, baje odličen fotoaparat, baterija na maji ampak ajde, na kimovil je 414 evrov najcenejše, veš za kakšno cenejšo opcijo?

Karen ::

Misliš oneplus 5 ali 5T - zadnja verzija? Med obema je predvsem v zaslonu razlika, poglej opise. To so špica telefoni, jaz sem pred enim tednom "upokojil" Oneplus one s 3GB/64pomnilnika, pa šel na Xiaomi redmi note4, pa nisem ziher če sem kaj bistvenega profitiral (ok baterija je nova in dlje zdrži, LTE band 20 ima, sem pa zato izgubil nfc).

rimljan ::

Gearbest nima več "Priority Line"? Sem pogledal na več izdelkih pa imam samo "Expedited Shipping"
rimljan

next3steps ::

Za kaj sploh uporabljate nfc ?
Out of box je namreč useless.

Zgodovina sprememb…

Smrkc ::

next3steps je izjavil:

Za kaj sploh uporabljate nfc ?
Out of box je namreč useless.

Jaz ga uporabljam za vzpostavitev bluetooth zveze na AV receiver-ju. Pa še to je task, ki se ga brez problema sprogramira v aplikacijah kot je tasker...

Miami_T ::

next3steps je izjavil:

Za kaj sploh uporabljate nfc ?
Out of box je namreč useless.

Jaz sem ga na prejšnjem Nexus-u uporabljal za aplikacijo Urbana oz. plačila parkirnine, sedaj na Xiaomi-ju pa nimam te možnosti

Dimnik ::

Na xiaomiju imaš možnost nfc, samo ti nimaš pravega modela telefona....

Miami_T ::

Dimnik je izjavil:

Na xiaomiju imaš možnost nfc, samo ti nimaš pravega modela telefona....

Seveda. Pozabil sem napisati, da imam model Redmi 3S. Vem pa, da ima Xiaomi NFC samo na nekaterih modelih Mi serije.

CleanPower ::

Kako je sedaj z dostavo brez dajatev? Je treba narociti iz eu skladisca?
Kateri telefon je trenutno top za cca. 170-220 eur?

Rad bi da je full screen in 6", hvala.

Zgodovina sprememb…

Tomson ::

Odvisno kje naročuješ, na Aliexpress imaš opcije DHL brez dajatev (23€ poštnine), na GB če je PriorityLineEU ali Unregistered without tracking, iz EU skladišč praviloma ni dodatnih stroškov.

Če Band20 ni nuja, je trenutno odlična opcija Xiaomi Redmi 5 Plus za 128€-138€ (odvisno od barve) na Aliepxress ...

Zanimiva opcija je tudi malo dražji Umidigi S2 Pro (z Band20), dober overall in zelo lep telefončič, (test), je pa cena 250€ na GB ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

CleanPower ::

Kaj pomeni band20? Živim bolj na obrobju, kjer signal slabo lovi in uporabljam mobilne podatke doma dnevno.

CleanPower ::

Uporabljam pa trenutno telemach, planiram pa it na hofer/A1

CleanPower ::

Ok malo sem si prebral o tem, kakšne pa so dejanske izkušnje s povezljivostjo s temi telefoni?

Killermode ::

CleanPower je izjavil:

Ok malo sem si prebral o tem, kakšne pa so dejanske izkušnje s povezljivostjo s temi telefoni?

Jaz sem na simobil oz sedaj a1 operaterju.

Imel sem redmi 3 brez Band 20 in sem bil povsem zadovoljen.
Sedaj ko sem pa menjal za Redmi note 4 international pa nebi nikoli več vzel telefona brez B20.
Enostavno je povsod signal še v gozdu kjer ga ne pričakuješ :P

CleanPower ::

A ce je preko DHL je vedno brez dajatev, ali mora pisati brez dajatev?

Killermode ::

CleanPower je izjavil:

A ce je preko DHL je vedno brez dajatev, ali mora pisati brez dajatev?

Pisat mora, da je brez dajatev.

CleanPower ::

Malo se nagibam k telefonu mi a1 global

CleanPower ::

Kateri shipping naj izberem na gearbest?

Dimnik ::

Ro kar imaš prvo, unregistered.....samo boš čakal kar dolgo na telefon in mogoče plačal še ddv

Tomson ::

Unregistered without tracking (in brez dodatnih opcij) gre tudi po večini skozi brez dodatnih stroškov, je pa res dostava nekje 3-5 tednov...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

CleanPower ::

@Tomson kakšna koda za mi a1 mogoče? še počakam ali kupim sedaj?

Joseph033 ::

Lepo pozdravljeni ker sem pred nakupom novega kitajskega pametnega telefona me zato zanima kateri telefon bi mi vi priporočili.Išče se seveda telefon,ki ima 4000Mah baterijo,zadovoljivo kamero,podporo za Volte,5'5 inch zaslon,finger print,letnik 2017,2018,končna cena (poštnina,ddv)naj bo do 160EUR ai pa če je mogoče v evropi na voljo brez ddv.
Bi pa prosil,da mi znamke Xiaomi ne ponujate.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Joseph033 ()

drekodovce ::

Joseph033 je izjavil:

Lepo pozdravljeni ker sem pred nakupom novega kitajskega pametnega telefona me zato zanima kateri telefon bi mi vi priporočili.Išče se seveda telefon,ki ima 4000Mah baterijo,zadovoljivo kamero,podporo za Volte,5'5 inch zaslon,finger print,letnik 2017,2018,končna cena (poštnina,ddv)naj bo do 160EUR ai pa če je mogoče v evropi na voljo brez ddv.
Bi pa prosil,da mi znamke Xiaomi ne ponujate.


točno ti bi ti ponudil česar nočeš.

Mogoče najdeš lenovo p2, ampak kamera je na meji zadovoljivega. Ne vem pa, če ga najdeš za takšno ceno.

robertko ::

Joseph033 je izjavil:

Lepo pozdravljeni ker sem pred nakupom novega kitajskega pametnega telefona me zato zanima kateri telefon bi mi vi priporočili.Išče se seveda telefon,ki ima 4000Mah baterijo,zadovoljivo kamero,podporo za Volte,5'5 inch zaslon,finger print,letnik 2017,2018,končna cena (poštnina,ddv)naj bo do 160EUR ai pa če je mogoče v evropi na voljo brez ddv.
Bi pa prosil,da mi znamke Xiaomi ne ponujate.


Potem pa tole:
https://www.banggood.com/Nubia-M2-Globa...

SumTingWong ::

To pa so želje za 160€ :O

Joseph033 ::

Najlepša hvala vsem za vso pomoč na koncu je padla odločitev in sem se odločil,da bom kupil kar tale pametni telefon ki ga tudi hvalijo na kimovil https://www.kimovil.com/en/where-to-buy... ki ima tudi dobro avtonomijo baterije.Še enkrat bi se vsem rad zahvalil za pomoč.

Joseph033 ::

Rad bi pa še prašal tole mi lahko kdo pove glede geekbuying spletne strani se prek nje splača kupiti elektroniko ali je bolje,če bi kupil kje drugje.

drekodovce ::

sem poslal telefon k njim nazaj u garancijo. Ko je šel k njim ni delal mikrofon, ostalo je delalo BP, ko je prišel nazaj je bil telefon mrtev, manjkalo je par delov, baterija na 0.0v, po njihovem so 2x testirali in sta bila zanič matična plošča IN display, čeprav sem kasneje ugotovil, da je po vsej verjetnosti vse skupaj zajebal servis in fuč je bila "samo" matična plošča, poleg charging porta na katerem je bil mikrofon. Ravno matična in display pa sta izvzeta iz garancije. Telefon ni imel veljavnega IMEI, tako da ga niti slovenski servis predhodno ni mogel/želel popraviti niti za plačilo.

4x vprašal za kontakt servisa, 3x ignor, četrtič pa mi odgovorijo, da na servisu ne govorijo angleško.

Kar se tiče podpore živo sranje...

Zgodovina sprememb…

tomy5 ::

China warranty pač ;-)

masterx120 ::

Ogledujem si tale telefon, https://www.gearbest.com/cell-phones/pp...
Kaj potmeni tam opcija : Warehouse (HK), ker nebi rad plačal kaksnega dodatnega davka. In pa kakšen je čas dostave od gerbesta? 2tedna? vec,manj?

Lp, hvala za pomoc.

w4nkst4 ::

zamina me razlika med redmi note 4 int 4/64 in mi a1 int 4/64...razen dvojne kamere še kej druzga? bi kr uzeu note 4 k je pr swedata 190e...

Cheetah ::

Že nekaj časa nazaj sem kupu Vernee Mars, čeprav naj bi imel B20 band mi na Telekomu ne dela 4g (nemorem menjati operaterja zdaj tako da to ni opcija). To ni tak problem ampak tudi 3g mi komaj da dela, če sem recimo v kakšni stavbi in ne zunaj mam samo E, tako, da je prenos podatkov skorajda neuporaben. Bi se dal to slučajno popravit al sm pač zajebu? Edino kar sem probau je, da sm ročno vnesu APN.

AgiZ ::

Preveri če ti SIM kartica podpira 4G.

OK.d ::

https://siol.net/digisvet/nasveti/pozor...

To so pametni telefoni, ki so okuženi s trojanskim konjem Triada:

Leagoo M5
Leagoo M5 Plus
Leagoo M5 Edge
Leagoo M8
Leagoo M8 Pro
Leagoo Z5C
Leagoo T1 Plus
Leagoo Z3C
Leagoo Z1C
Leagoo M9
ARK Benefit M8
Zopo Speed 7 Plus
UHANS A101
Doogee X5 Max
Doogee X5 Max Pro
Doogee Shoot 1
Doogee Shoot 2
Tecno W2
Homtom HT16
Umi London
Kiano Elegance 5.1
iLife Fivo Lite
Mito A39
Vertex Impress InTouch 4G
Vertex Impress Genius
myPhone Hammer Energy
Advan S5E NXT
Advan S4Z
Advan i5E
STF AERIAL PLUS
STF JOY PRO
Tesla SP6.2
Cubot Rainbow
EXTREME 7
Haier T51
Cherry Mobile Flare S5
Cherry Mobile Flare J2S
Cherry Mobile Flare P1
NOA H6
Pelitt T1 PLUS
Prestigio Grace M5 LTE
BQ 5510
LPOK.d

krneki0001 ::

To meni zgleda kot reklama za;
"Ja, ne kupovat kitajskih telefonov iz kitajske. Kupite kitajske pri nas, za 5x višjo ceno."

Sej škatla je ista, trojanci pa tudi.

sočan ::

Prosim za eno pojasnilo..

Recimo za Xiaomi redmi 4x ,je potrebno gledati ,oziroma kupiti global ali international verzijo ?

Če jaz prav razumem je zaradi vseh bandov treba gledati za global verzijo ??

Pa imajo ti telefoni potem to samodejno posodobitev OTA ?

Slovenski jezik ?

Ali je kakšna finta z mojim brskalnikom ali je kaj narobe s stranjo Honorbuy.com ? Nikakor je noče odpreti ??

Hvala.lp

Tomson ::

Drži, za Band20 LTE podporo gledaš Global verzijo, kjer je tudi navedena Band20 podpora. Sicer pa je podpora za OTA odvisna od ROMa, ne od Band20 podpore, tudi International verzije imajo OTA. Isto velja za slovenski jezik, ki je podprt v vseh uradnih ROMih.

Honorbuy normalno deluje, poizkusi v drugem brskalniku. Imaš pa na GB Redmi 4X Global s kodo: GBGRNEW60 za 116€ +4€ poštnine v EU skladišču (2-5 dni dostava, brez dodatnih stroškov) ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

krneki0001 ::

Evo po več kot pol leta uporabe NOMU S10 lahko povem, da telefon še vedno dela od ponedeljka do ponedeljka (7 dni) in ko ga dam polnit (vsak ponedeljek zvečer), je še med 9 in 15% baterije. (sem milil, da bo baterija odpovedala prej, ker za ceno 100€ za telefon pač ne pričakuješ da bo neka kvaliteta.

Ohišje je še celo, ekran ima pa že par prask, ker smo probali zelo veliko stvari, da bi ga "uničili". (od metanja po tleh, zabijanja žebljev, udarcev s stekleno flašo (ki se razbije na ekranu, pa je ekran še kar cel), tretja orehov, udarcev s kladivom po ploščicah, ki ležijo na ekranu, rezanja silvertejpa z olfa nožem na ekranu,...).

Je pa še ena prednost; ko je ekran zamaščen in umazan, greš do umivalnika, našpricaš čistilo nanj in ga opereš pod vodo, pa je spet čist telefon. :))

Zgodovina sprememb…

-valvoline- ::

krneki0001 je izjavil:

Evo po več kot pol leta uporabe NOMU S10 lahko povem, da telefon še vedno dela od ponedeljka do ponedeljka (7 dni) in ko ga dam polnit (vsak ponedeljek zvečer), je še med 9 in 15% baterije. (sem milil, da bo baterija odpovedala prej, ker za ceno 100EUR za telefon pač ne pričakuješ da bo neka kvaliteta.

Ohišje je še celo, ekran ima pa že par prask, ker smo probali zelo veliko stvari, da bi ga "uničili". (od metanja po tleh, zabijanja žebljev, udarcev s stekleno flašo (ki se razbije na ekranu, pa je ekran še kar cel), tretja orehov, udarcev s kladivom po ploščicah, ki ležijo na ekranu, rezanja silvertejpa z olfa nožem na ekranu,...).

Je pa še ena prednost; ko je ekran zamaščen in umazan, greš do umivalnika, našpricaš čistilo nanj in ga opereš pod vodo, pa je spet čist telefon. :))

a se dobi kej podobnega sam da je z snapdragon procesorjem?
A si sprobal mogoce tega rootat, ce se sploh da, pa da se nalozi google cam, da bi mel boljse fotke?

Zgodovina sprememb…

h1427096 ::

in že glavno vprašanje - Tomson, a imamo kakšno kodo za tole? :)

sočan ::

Tomson je izjavil:

Drži, za Band20 LTE podporo gledaš Global verzijo, kjer je tudi navedena Band20 podpora. Sicer pa je podpora za OTA odvisna od ROMa, ne od Band20 podpore, tudi International verzije imajo OTA. Isto velja za slovenski jezik, ki je podprt v vseh uradnih ROMih.

Honorbuy normalno deluje, poizkusi v drugem brskalniku. Imaš pa na GB Redmi 4X Global s kodo: GBGRNEW60 za 116€ +4€ poštnine v EU skladišču (2-5 dni dostava, brez dodatnih stroškov) ...


Hvala za informacije..

Bom verjetno kar tole na GB naročilRabim dva ,pa je tole kar ok cena. Je pa sigurno to poslano iz EU ?

Kako veš po tistih warehouse kodah od kje bo poslano ? Se pravi tole G-W-5 je ok ?

A cene pa kar naprej spreminjajo ?

Trenutno je cena 119 evrov . Če pa vpišem tvojo kodo ,se pa izdelki podražijo ??? Kje je tu fora ?

Hvala.lp

Tomson ::

Drži, GW5 je definitivno EU skladišče, konkretno, Nemčija\Češka ... Pravkar preveril kodo, še trenutno deluje, ob vpisu se cena zniža iz 119€ na 116€ - klik. Izprazni košarico, se odjavi, ponovno prijavi, dodaj telefon iz povezave, vnesi kodo, sigurno deluje. Je pa kosovno omejena, za 10kom. Cene osnovne so sicer nekje tam tam, se pa zaradi FlashSales spreminjajo.

@h1427096: za Nomu S10?
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

sočan ::

Tomson je izjavil:

Drži, GW5 je definitivno EU skladišče, konkretno, Nemčija\Češka ... Pravkar preveril kodo, še trenutno deluje, ob vpisu se cena zniža iz 119€ na 116€ - klik. Izprazni košarico, se odjavi, ponovno prijavi, dodaj telefon iz povezave, vnesi kodo, sigurno deluje. Je pa kosovno omejena, za 10kom. Cene osnovne so sicer nekje tam tam, se pa zaradi FlashSales spreminjajo.

@h1427096: za Nomu S10?



Sem že nagruntal kje je keč...

Tvoja koda deluje pri naročilu enega komada ... Ko pa dodam v košarico dva komada se pa cena takoj dvigne ,saj upošteva popust samo za enega.
"Code for single unit price only; VIP Price, Special Offer or Group Deal all exempt. "

Me pride dosti cenej .če dam lepo dva v košarico po trenutni ceni 119 evrov..

Hvala.lp

krneki0001 ::

-valvoline- je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Evo po več kot pol leta uporabe NOMU S10 lahko povem, da telefon še vedno dela od ponedeljka do ponedeljka (7 dni) in ko ga dam polnit (vsak ponedeljek zvečer), je še med 9 in 15% baterije. (sem milil, da bo baterija odpovedala prej, ker za ceno 100EUR za telefon pač ne pričakuješ da bo neka kvaliteta.

Ohišje je še celo, ekran ima pa že par prask, ker smo probali zelo veliko stvari, da bi ga "uničili". (od metanja po tleh, zabijanja žebljev, udarcev s stekleno flašo (ki se razbije na ekranu, pa je ekran še kar cel), tretja orehov, udarcev s kladivom po ploščicah, ki ležijo na ekranu, rezanja silvertejpa z olfa nožem na ekranu,...).

Je pa še ena prednost; ko je ekran zamaščen in umazan, greš do umivalnika, našpricaš čistilo nanj in ga opereš pod vodo, pa je spet čist telefon. :))

a se dobi kej podobnega sam da je z snapdragon procesorjem?
A si sprobal mogoce tega rootat, ce se sploh da, pa da se nalozi google cam, da bi mel boljse fotke?


Nisem nič delal z njim, sem pa videl, da je pripravljen android 7 na njihovi strani in lahko telefon nadgradiš.

xandros ::

Kaksen predlog za robusten telefon ala Cat?

Kolk casa traja dostava za spodnji primer?

En predlog: Redmi note 5 4GB 64GB Global
Koda kupona: 6BGRN5G46
Za 170,89€ ( +3,06 € poštnina - European Direct Mail)

krneki0001 ::

Če ne potrebuješ NFC in fingerprint readerja potem je najboljša zadeva NOMU S10. Jaz sem ga orenk sprobal (slana voda - preverjeno lahko snemaš filmčke 1.5m globoko v slani vodi, tolčenje po njem z nožem, s stekleno flašo, vrtanje vanj, metanje iz prvega nadstropja na beton, trenje orehov, vožnja z avtom preko njega,....), pa je vse zdržal in še sedaj ga hčerka uporablja brez problemov.

Če pa NFC in fingerprint rabiš, potem pa ulefone armor 2, 2S in X pa doogee S60. Ulefone armor 2S imam sedaj zaradi NFC plačevanja in odklepanja na prstni odtis, pa smo ga ravno tako dodobra sprobali in je zdržal za sedaj vse. Tudi v morju se je že kopal z mano, pa nimajo niti zvočniki nič problemov.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

xandros ::

Narocen Nomu S10

w4nkst4 ::

kaj zdej??? je na banggood brez davka z eu direct mail??? nateg?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: w4nkst4 ()
««
127 / 132
»»