» »

kolko dobim za pIII 450

kolko dobim za pIII 450

vuki ::

Kolko bi dobil za pIII450 in če se splača, da bi pIII zamenjal s celeronom II 700. Rač. uporabljam za risanje 3d modelov in renderiranje.

Jaxx ::

Če imaš dobro plato in lahko pIII spraviš na 600 (4,5 * 133) potem se ti Celeron 700 (verjetno) ne splača... Če bi pa nadgradil z pIII 700 je pa druga zgodba:D

vuki ::

imam ABIt bh6 in navaden cooler na proc. Kolko pa bi moral naštimat voltažo CPU-ja da bi dal na 4,5 * 133?

hanuman ::

Ce hoces povisat na 600 je pogoj da os rami 133 fsb, ce ne odpade. DRugace pa pejt v bios/soft menu na vrhu in tam spremeni fsb na 133 core voltage pusti pri miru. in bi moralo delati tudi y navadnim coolerjem vsaj meni tako dela . mam isto bh6 in p3 450/ 600
Quake or be Quaked

vuki ::

gor mam enga 100 mhz rama 128Mb in enga 133Mhz 128 Mb

hanuman ::

pri tej kombinaciji ti bo slo na 124 fsb
probaj yamenjat v stacuni kjer kupujes tisto 100 za 133 z doplacilom kakega jurja al pa dva pol pa komot na 600
>:D
Quake or be Quaked

Rott-von-weiler ::

Zakaj pa bi sploh zamenjal p3 za celerona će sn prav prečito:O

--------------------------------------
Piši kao što govoriš

vuki ::

pIII bi zamenjal za celereon zato, ker bi potem Oc-jal celereona na 900Mhz, sam ne vem, če je bolš pIII 450@600 ali celereon700@900?

vuki ::

zdaj sem naštimal na 124 fsb pa zadeva dela, dokler ne nažigam kake 3d streljačine 5 min in potem fukne ven iz igre. Ka se stvar mogoče kej pregreje al pa 200W napajalnik stoka?

srale ::

nekaj bom pripomnu kar ni v namenu te table..po moje je veliko bolje da ostaneš na tem kar imaš kot pa da nekaj uničuješ..saj za igranje igrc in za HVALJENJE PRED KOLEGI je res bolje imet oc kom..ampak ko pa želiš nekaj zares narediti pa vsaj po moje ni za pretiravat..če imaš priliko poizkusi mešat digitalni video pri oc kompjutru...not go..za vse igrce pa maš tud že to kar imaš dovol moči...se motim??

že vidm ko me bodo vsi skritizirali..

RookY ::

c900 je sigurno hitrejši od PIII 600.
Juhu juhu spet bom bruhu

Rott-von-weiler ::

Jas bi na tvojem mestu vseeno ostal na p3 ker je neprimerno boljši od celerona navit se ga glih tak da čeprav sn jaz proti navijanju :O

PeTe13 ::

Ej vuki, jst kupim tvojega PIII.
Piša na mail
Capitalism stole my virginity!

Dalmatinc ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri PIII bi mi dal najboljse performanse?

Oddelek: Navijanje
161861 (1374) iro
»

Iščemo najvišji odstotek navitja procesorja (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
755047 (3441) DaneViz
»

3DMark 2000

Oddelek: Navijanje
251265 (981) kralj Matjaž
»

Kompatibilnost procesor/plata

Oddelek: Pomoč in nasveti
81081 (957) mojsterpeter
»

naj.. naj.. OC procesor

Oddelek: Navijanje
331617 (1156) Jst

Več podobnih tem