» »

Google Nexus 7 (2013)

Google Nexus 7 (2013)

Temo vidijo: vsi
««
15 / 15
»
»»

Jerry000 ::

Pa te nič ne moti ko nima magneta da drži pokrivalo? Jaz razmišlam na tega:

http://www.amazon.co.uk/dp/B00E5NOXM4/r...

fireX88 ::

Jerry000 je izjavil:

Pa te nič ne moti ko nima magneta da drži pokrivalo? Jaz razmišlam na tega:

http://www.amazon.co.uk/dp/B00E5NOXM4/r...



s temle sem imel slabe izkušnje. Namreč, tam kjer je magnet, se mi je začela plastika lomit. Zakaj, ne vem??!. Sem potem improviziral s sekundnim lepilom.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

JerryP ::

Jerry000 je izjavil:

Pa te nič ne moti ko nima magneta da drži pokrivalo?


Jst mam nillkin etui za n7v1 že več kot dve leti in sem zelo zadovoljen z njim. In ne pogrešam magneta, ki bi ga držal zaprtega. Vzemi črnega iz umetnega usnja, ker je bolj obstojen od ostalih, ki so iz tekstila.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JerryP ()

Jerry000 ::

Bom rezkiral, da nima magnetnega zapiranja je kr minus ker ga bom nosil sabo v torbi, po rokah itd in nebi rad, da se mi pokrivalo odpira. Sploh če je pokrivalo sleep/wake, potem bo še prižgal se mi v torbi :)

Jerry000 ::

Ok ravno dobil N7 2013 za 150 (rabljen). Ma minimalno praskico na zaslonu ampak ne bom kompliciral, napravca je ZAKON :). Zdej me pa zanima, katere appe imaste kaj gor da so za vas "obvezni"?
Katere appe uporabljate za branje e-knjig, pdf,...Obstaja kakšna dobra da lahko simulira listanje in da lahko daš bookmark?

Gremio ::

Ta pravo stvar si nabavil.;)Sicer pa Aldiko Book Reader ter Moon+ Reader.Ta naj bi bila najbolj popularna(subjektivno)..

mjolnir ::

s temle sem imel slabe izkušnje. Namreč, tam kjer je magnet, se mi je začela plastika lomit.

Sem potem improviziral s sekundnim lepilom.

Enako x2.

Jerry000 ::

Bom videl, jaz sem ga kar vzel ker ima vse kar bi rad...magnetni zaklep, tanek, in wake/sleep.

Jerry000 ::

Baterija me je resno razocarala...mel sem ga cez noc v stanju mirovanja, wifi je vklopljen bil in sem izgubil okoli 20%...je to normalno?

starboi ::

Jerry000 je izjavil:

Baterija me je resno razocarala...mel sem ga cez noc v stanju mirovanja, wifi je vklopljen bil in sem izgubil okoli 20%...je to normalno?


Ni normalno. Verjetno imaš naložen Lollipop ( 5.x.x. ), kateri ima težave z Google play services, da "zbuja" napravo . Zna pa biti kje drugje problem , tu ti pa priporočam da naložiš GSAM battery monitor pro aplikacijo ali pa BBS ( Better Battery Stats ). Lp

Jerry000 ::

Ja lollipop zadnjo verzijo 5.1.1 mam. Bo kak popravek prisel ven za to? Zakaj ta app, saj ima android vgrajeno, monitor ravno ne rabim glede na to da je ocitna poraba. Ali se da kaj vec narediti? Je pa res da na telefonu N4 mi pa ne zre baterije toliko

Jerry000 ::

A še komu baterijo žre? Vidim da screen in fleksy tipkovnica največ žreta

DuleKrtola ::

Se komu odpovedujejo senzorji? Meni crkuje obračanje ekrana in ambient sensor. Pomaga če 2x rebootam, ampak ne za dolgo. Factory reset ne pomaga. Bral sem da je težava v kablu od senzorjev do mame plate in našel vodič na tubi, menda je treba odpret pokrov in fixirat kabel. No, meni ga ne rata odpret. Nisem pa probal z ničemer drugim kot nohti.

Eni tudi pravjo da se je to pojavilo z lollipop. Takoj po nakupu sem odklenil bootloader in nalozu lollipop, ker se sam ni hotel updatead, tako da ne vem če je bil problem tudi na kk. Kasn nasvet? Ne bi pošiljal v garancijo če le ni treba, ker se ki ne da prikrivati teh grehov z bootloaderjem.

PrimozR ::

Na Nexusih ni grehov z bootloaderjem. Za vsak slučaj poflešaš s tovarniško sliko in zakleneš bootloader, potem imajo kaj piskat.

Jerry000 ::

Zanima me, a so nexus naprave odklenjene? Rad bi rootal ampak ne želim izgubiti podatkov. Baje z samim root ne izgubiš podatkov ampak z odklepanjem

PrimozR ::

OEM unlock, ki je na Nexusih mogoč in ne krši garancije, pobriše data particijo. Je pa to najlažji način za root, ker pač odkleneš in naložiš rootan ROM. Verjetno pa obstaja kak postopek, da rootaš naknadno stock ROM brez izgube podatkov. Bodo pa problemi z nadgradnjami, torej je verjetno bolje namestiti kar kak rootan ROM, npr. Cyanogen, ker ti custom ROMi pravzaprav podpirajo OTA nadgradnje (s pravo recovery particijo).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

Jerry000 ::

Ubistvu se mi gre samo za root, da naložim Xposed program gor, nič ROMov

Jerry000 ::

Kaj se še komu wifi ugasne ko ugasne display?? Izredno mi gre na živce ko pustim tabliso na mizi da se mi downloada in ko po kaki uri vzamem tablico vidim da se je avtomatsko wifi izklopil ko je display na off bil

PINki ::

V wifi nastavitvah lahko to izklopis

Jerry000 ::

PINki je izjavil:

V wifi nastavitvah lahko to izklopis

Imam...v tem je problem

TeMpL ::

Ima kdo izkušnje z System Ena d.o.o. ?? Lokacija Marbor

Maribor:
Ul. Heroja Nandeta 37
Tel: 0590 45 400

Imam za menjat Mamaplato v Nexus7 (2013)... zadeva se več ne zboota.. niti recovery..
katerega ne gre niti ponovno flashnit... Klasični simptom pač.. hin flasha..
Zadeve zadnje čase crkujejo, kot po tekočem traku.. Asus pač.. BAH..

Torej kako zanesljiv je servis ? Hvala!

(Brat je svojo z istim simptomom pred kakim mescem dni imel 3x na sevisu v LJ, da so jo potem kočno popravili)...

aaa1 ::

Pozdrav.

Z servisem v Mariboru nimam izkušenj, imam pa izkušnje z njimi iz Ljubljane in niso prav dobre. Na Asus laptopu se mi je zlomil pant, rabili so 10 dni, da so odprli zadnjo stranico in ga zamenjali. Po servisu imam na desni strani in zgoraj okoli zaslona črn rob (slabo so skupaj dali ohišje), ohišje se maje pa še neprijazni so bili. Če stvar nebi bila v garanciji bi jo raje sam razrl pa popravil. Skratka do mene so bili dost neprofesionalni. Imam pa tudi sam Nexusa in upam da se kmalu ne pokvari, ker jim ne zaupam več. My 2c :)

lovro535v2 ::

a je že kdo dobil ota update na marshmallow sam ga še nisem.
Raspberry Pi 512MB 32GB Raspbian/Asus P7P55D Intel core i5 2,66ghz
LGA 1156 8GB Kingston DDR3 WD Black 1TB Gigabyte GT430 W7/
Nexus 7 2013 32GB/Oneplus one 64GB Sandstone black.

modelno1 ::

Jaz sem kar factory image flashnil.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

lovro535v2 ::

Aha sam bom še malo počakal če pa še ne bo prišel ota ga bom pa flashnu z ota.
Raspberry Pi 512MB 32GB Raspbian/Asus P7P55D Intel core i5 2,66ghz
LGA 1156 8GB Kingston DDR3 WD Black 1TB Gigabyte GT430 W7/
Nexus 7 2013 32GB/Oneplus one 64GB Sandstone black.

modelno1 ::

Saj je OTA zip že na voljo. Link.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

Siddh ::

Če se je posodobil na LMY48T, potem to ne gre.


lovro535v2 ::

ja link ki ga je objavil modelno1 je za LMY48M ne pa za LMY48T kot ga imam jaz bom še rajši malo počakal.
Raspberry Pi 512MB 32GB Raspbian/Asus P7P55D Intel core i5 2,66ghz
LGA 1156 8GB Kingston DDR3 WD Black 1TB Gigabyte GT430 W7/
Nexus 7 2013 32GB/Oneplus one 64GB Sandstone black.

BOCo. ::

Govori se o novi sedmici. Tokrat naj bi jih proizvajal Huawei. Več bo očitno znano na Googlovi I/O konferenci.

http://www.techtimes.com/articles/11276...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BOCo. ()

lovro535v2 ::

če bo novi nexus 7 stal več kot 400€ lahko name kar pozabijo pa upam, da ne bo tako kot nexus 6p, ki takoj razpade ker ni ohišje privijačeno na komponente.
Raspberry Pi 512MB 32GB Raspbian/Asus P7P55D Intel core i5 2,66ghz
LGA 1156 8GB Kingston DDR3 WD Black 1TB Gigabyte GT430 W7/
Nexus 7 2013 32GB/Oneplus one 64GB Sandstone black.

Jerry000 ::

I have a bad feeling about this...

starboi ::

lovro535v2 je izjavil:

če bo novi nexus 7 stal več kot 400€ lahko name kar pozabijo pa upam, da ne bo tako kot nexus 6p, ki takoj razpade ker ni ohišje privijačeno na komponente.


N7 ne bo stal več kot 300e lepo te prosim . Po kolikem času ti je pa razpadel N6p ? To je pa res čudno, ker spremljam ocene in forume, ter ga vsi hvalijao , kako je najboljši nexus do sedaj. Lp

Jerry000 ::

Nebi bil toliko prepričan...lej kako je zdaj nexusom zrasla cena...

lovro535v2 ::

starboi je izjavil:

lovro535v2 je izjavil:

če bo novi nexus 7 stal več kot 400€ lahko name kar pozabijo pa upam, da ne bo tako kot nexus 6p, ki takoj razpade ker ni ohišje privijačeno na komponente.


N7 ne bo stal več kot 300e lepo te prosim . Po kolikem času ti je pa razpadel N6p ? To je pa res čudno, ker spremljam ocene in forume, ter ga vsi hvalijao , kako je najboljši nexus do sedaj. Lp
nexus 6p ni razpadel meni ampak je veliko testov na internetu kateri pokažejo kako hitro razpade
Raspberry Pi 512MB 32GB Raspbian/Asus P7P55D Intel core i5 2,66ghz
LGA 1156 8GB Kingston DDR3 WD Black 1TB Gigabyte GT430 W7/
Nexus 7 2013 32GB/Oneplus one 64GB Sandstone black.

starboi ::

lovro535v2 je izjavil:

starboi je izjavil:

lovro535v2 je izjavil:

če bo novi nexus 7 stal več kot 400€ lahko name kar pozabijo pa upam, da ne bo tako kot nexus 6p, ki takoj razpade ker ni ohišje privijačeno na komponente.


N7 ne bo stal več kot 300e lepo te prosim . Po kolikem času ti je pa razpadel N6p ? To je pa res čudno, ker spremljam ocene in forume, ter ga vsi hvalijao , kako je najboljši nexus do sedaj. Lp
nexus 6p ni razpadel meni ampak je veliko testov na internetu kateri pokažejo kako hitro razpade


Aha to je pa drugo pol ja ... predlagam, da vpišeš v YT vse preostale telefone (flagshipe) in zraven dodaš bend, problem(s), break itd. in se boš čudil, koliko tega je notri. Ko ga boš dobil, poročaj kako se obnese iz prve roke, da se ne bomo zanašal na "pretiravanje" interneta. Lp

lovro535v2 ::

ko se je iphone 6s skrivil ne prelomiv je bil že velik problem sicer pa ni problem to, da se zlomi ampka da ohišje ni prtrjeno na kompontente in se lahko razleti.
Raspberry Pi 512MB 32GB Raspbian/Asus P7P55D Intel core i5 2,66ghz
LGA 1156 8GB Kingston DDR3 WD Black 1TB Gigabyte GT430 W7/
Nexus 7 2013 32GB/Oneplus one 64GB Sandstone black.

Sami ::

Ze nekaj časa imam N7 2013 pa sem se odločil, da bi prebral tudi kakšno e-knjigo na dopustu.

Kateri app za branje priporočate?

Kje dobiti oz. kupiti e-knjige?
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

errhec ::

Sam uporabljam FB Reader . Imaš sinhronizacijo, tako da ga lahko uporabljaš na več napravah. Prebavi skoraj vse formate. Lahko si sam izbereš barvo ozadja in barvo črk. Sam imam pa črno ozadje in bele črke.
dd

PrimozR ::

Jaz na telefonu že nekaj let berem s Kindlom. https://play.google.com/store/apps/deta...

Če imaš na PC-ju Calibre, je enostavno tudi pošiljanje knjig (on-the-fly pretvori epub v mobi npr.) na Kindle račun (dobiš svoj kindle e-mail).

Sami ::

Hvala za nasveta, FB Reader mi zgleda super....bom danes zvečer probal.

Kje pa se dobijo e-knjige? Seveda v slovenskem jeziku...
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

dr.Akula ::

Mogoče Biblos? Mogoče zato, ker ne vem če ponujajo tudi "izposojo" e-knjig s člansko izkaznico.
ni podatka

Sami ::

Že kdo probal Lineage OS na Nexus 7 2013?

Na YT je bolj malo videov glede tega, me zanima če je performance kaj boljši oz. vsakdanja uporaba?
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

PINki ::

Ga imam. Deluje bolje IMO. Všeč mi je battery life v kombinaciji z Naptime appom (root).

Sami ::

PINki je izjavil:

Ga imam. Deluje bolje IMO. Všeč mi je battery life v kombinaciji z Naptime appom (root).


Je bolj odziven od stock 6.0.1? Zadnje čase se je kar upočasnil....

Si opazil kakšen res moteči bug?
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

PINki ::

Po resnici se ne spomnem več. Vem pa da nougata ne bi uporabljal, če bi tablica delovala počasneje. Po resnici jo pa zelo malo tudi uporabljam. Glede bugov nisem opazil ničesar kar ne bi delovalo ali bi me motilo.

Sami ::

Naložil zadnji Lineage OS 7.1.1 in tablica deluje občutno hitreje, zadovoljen :D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

vrossi46 ::

Ima še kdo kake izkušnje z drugimi ROM-i?
Ja ta Lineage OS najboljši ali je kateri še boljši?
Hvala

Sami ::

Ja ta Lineage OS najboljši ali je kateri še boljši?


ROM-ov je polno, je za sprobat, meni je Lineage kar všečen, nameščeno imam vse kot prej in je res občutno hitrejša, poraba RAM-a je pol manjša :D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W
««
15 / 15
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Android 5.1 je tu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5825232 (16659) R1710
»

LG G pad 8.3 ali Nexus 7 (2013)?

Oddelek: Kaj kupiti
263034 (2764) amacar
»

Nexus 10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7516493 (7380) AvtoR
»

Google predstavil Android 4.3, sveža Nexus 7, Q (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
8929440 (15808) Bluzer13

Več podobnih tem