» »

dobra gostilna malo izven LJ

dobra gostilna malo izven LJ

Avenger ::

Malo sem v škripcih, namreč, za danes sem planiral gospodično peljat v Lovski dom na Toškem Čelu, za katerega se je izkazalo, da je zaprt - dopusti. Po obilnem googlanju sem našel Slavkov dom na Golem Brdu, ki je, verjeli ali ne, TUDI ZAPRT.

Nujno rabim uporabne predloge za preprosto gostilno max 20-30 minut iz LJ, v glavo sem si pa vtepel,da mora bit prav nekaj v smislu da je nekako bolj v zelenju, naravi, po možnosti malo višje, da je prijetno hladno, pa nič fencijade, preprosto pa dobro.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

GabrieLeo ::

Poglej ČUK Postojna, tja hodijo skoraj vsi Postojnčani ker je res dobro, lepo poštimano pa še ob enem takem velikem zidu je in je tam vedno hladno. Cene so popolnoma normalne, še celo kdaj premajhne.

Prečekiraj tudi Gostilno Ponvica. Sicer je videti strašno fensi ampak ni nič pretiranega, hrana je kakor se zagre (nič majhnih porcij pa nekih preseravanj) kakor se pa spomnem so cene popolnoma normalne kar nas je presenetilo, ko smo enkrat odšli tja jesti.

Avenger ::

u, Ponvica mi je že všeč :)
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

jype ::

Žagar v Skaručni, če hočeš običajno obsceno dober slow-food (rezerviraj si kakih 5 ur).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

P=LN ::

Zajčja dobrava, zelo lepo :)

GabrieLeo ::

Verjemi da je dobra in če me spomin ne vara imajo tudi veliko slaščic na nivoju ala Zvezda in je bilo res dobro takrat. Ampak kakor bom rekel, odvisno od človeka ter okusa.

Duhec ::

Pod in pred Slavkovim domom je gostilna Bormes.
Ješ zunaj pod senčko, klasične domače stvari.... Pohan piščanec mnjami, mnjami.
Prej pokliči in se naroči.
http://www.itis.si/KMECKI-TURIZEM-BORME...

DeeJay ::

Moja trenutno najboljša restavracija v Sloveniji je Oštarija Pri Dolensjkih toplicah. Sicer je malo dlje iz LJ sam se zelo splača. Na voljo imajo večhodne menije (do 8 hodov) po zelo ugodnih cenah (do 35€/osebo) z vrhunsko pripravljeno slovensko hrano na moderni način. Je pa slowfood, kar pomeni, da lahko cela uživancija traja več ur. Rezervacija obvezna.

Midva z ženo sva šla za zadnjo obletnico poroke najprej na masažo v toplice in potem sem na večerjo. Vrhunsko.

BALAST ::

Blagor vam ki si lahko privoščite 35€/osebo, 500k slovencev pa živi s hrano 2€/dan.

Enolončnica njam, makaronflajš mmm, pečen krompir, repca in pire...
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

shadeX ::

35€ na osebo? Kje to?

Ko grem jaz v restavracijo dam tja do 10€ na osebo ( hrana,pijača ), najem se kot slon ;). Sicer je pa redko ko grem, tako da za kakšenkrat ni greh dat tistih 10€.

urosz ::

BALAST je izjavil:

Blagor vam ki si lahko privoščite 35EUR/osebo, 500k slovencev pa živi s hrano 2EUR/dan.

Enolončnica njam, makaronflajš mmm, pečen krompir, repca in pire...


in teh 500k vas je polnih faušije :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urosz ()

bauci ::

Ker ne prebereta kaj je napisano bom ponovil: 35€ za osem (8) hodov hrane. Zelo ugodno in zelo dobro. To ni za vsak dan ampak za posebne priložnosti.

Smurf ::

shadeX je izjavil:

35€ na osebo? Kje to?

Ko grem jaz v restavracijo dam tja do 10€ na osebo ( hrana,pijača ), najem se kot slon ;). Sicer je pa redko ko grem, tako da za kakšenkrat ni greh dat tistih 10€.

Ja, ampak ne hodijo vsi v restavracije, da se najes "kot slon", ampak tudi zato, ker hocejo pojesti kaj dobrega (pac vsak ima svoje prioritete). V restavracijah, z dobrimi chefi, das hitro za kosilo 50€+/osebo, ampak je tudi hrana cisto na drugem nivoju.

Eni pac raje hodijo v Jurmana, drugi pa si kdaj privoscijo JB-ja.

mat xxl ::

Zelo dobra gostilna z domačo hrano je v Tacnu pod Šmarno goro in sicer gostilna Pri Koširju, odlična hrana, senčen vrt, igrala, parkirišče..... priporočam

Avenger ::

Ok, šla sva v Ponvico in je res enkratno. Hrana... mislm da lahko rečem, da je izjemna, cene glede na kvaliteto res presenetljivo nizke. Absolutno še kdaj. Hvala, GabrieLeo! 8-)
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

krneki ::

+1 za Oštarijo. Imajo tudi kosila za 10€, ki pa nič ne zaostajajo za slow-food variantami.

SkIDiver ::

+1 za Oštarijo;)

msjr ::

jype je izjavil:

Žagar v Skaručni, če hočeš običajno obsceno dober slow-food (rezerviraj si kakih 5 ur).


V Skaručno ne hodim več zaradi obscenih računov, kjer so gor tudi jedi (in pijača), ki si jih je Slavc zamislil, da jih boš jedel pa jih nisi zmogel. Bolj kot na slow food spominja na posiljevanje s hrano in pijačo, razen če nisi v družbi vsaj 20 ljudi, kjer se pritisk malo zmanjša....

+1 za Bormes

jype ::

Tega nisem doživel, je pa res, da ga kolegi, s katerimi smo šli, osebno poznajo in je morda zato malo vljudnejši.

celada ::

jype je izjavil:

Tega nisem doživel, je pa res, da ga kolegi, s katerimi smo šli, osebno poznajo in je morda zato malo vljudnejši.



Lep indikator da je slaba gostilna (pa ne zaradi hrane).

mat xxl ::

No ja ne gre za klasično gostilno, tisti, ki gre tja, bo že vedel zakaj, drago pa je , tu ni kaj...

[D]emon ::

jype je izjavil:

Žagar v Skaručni, če hočeš običajno obsceno dober slow-food (rezerviraj si kakih 5 ur).


THIS! Sicer ne vem ce je topic se aktualen, ampak ja. :D
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

black ice ::

jype je izjavil:

Žagar v Skaručni, če hočeš običajno obsceno dober slow-food (rezerviraj si kakih 5 ur).

Ti to resno? Naenkrat? Ne vem, če toliko spravim skupaj z vsemi kosili v celem tednu.

[D]emon ::

Ja, resno. Pri Zagarju imas slow slow food :) Ki je odlicen.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

black ice ::

Bom poskusil, ko bom v letih in bom v vsakem primeru počasi jedel. :)

Machete ::

Debeluh v Brežicah.
Drugače pa za več predlogov: http://www.mladina.si/konzum/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koper ,izola, malice

Oddelek: Loža
93357 (3024) yayo
»

Dobra oštarija

Oddelek: Loža
264098 (3193) dope1337
»

Slow food!

Oddelek: Loža
405937 (843) STASI
»

Kam odpeljati starse na kosilo ob mojem RD

Oddelek: Loža
288976 (8184) celada
»

Katero gostišče obiskati?

Oddelek: Loža
289804 (9199) strictom

Več podobnih tem