» »

SAMSUNG ATIV S, Neujemajoče cene in nakup

SAMSUNG ATIV S, Neujemajoče cene in nakup

ZarodeX ::

Imam 2 vprašanja
1. Zanima me glede telefona Samsung Ativ s izkušnje in če se splača kupiti..




2. Cena na mobitelu je sledeča:
-brez vezave 525€
-akcijska cena z vezavo 24 mesecev 384€ --> http://www.mobitel.si/telefoni-in-napra...

CENA NA MIMOVRSTE: SAMO 289€ ??? http://www.mimovrste.com/artikel/185011...

Zanima me zakaj takšne cene, je to kakšna napaka ali mogoče kdo ve? sicer bi telefon kupil na mimovrste :))

lp hvala

Pro_moted ::

Tudi na Mobisvet je 299. Mobitelovi požeruhi pa itak že kot standardno nabijajo cene nekam v višave. Telefon je odličen , odličen zaslon, odziven, dobra kamera, skratka dober telefon, sploh če ti je WP všeč.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

kmetek ::

AngelOfDeath ::

V Avstriji je okoli 220€ nov. Tako da si sam izračunaj za koliko te pri nas hočejo okoli prinesti.
No mimovrste še bi razumel 290.... ampak ostali ?
edit: Slovnica

ZarodeX ::

Kje v avstriji pa? mogoče veš kako bi ga lahko naročil? če imaš mogoče kakšne izkušnje..

tiran2000 ::

http://geizhals.de/eu/samsung-ativ-s-i8...

Ne pozabi na postnino preden ratas prevec navdusen (nekje od 15 evrov dalje)

Zgodovina sprememb…

Tilen ::

http://www.hoh.de/mobilfunk/handys-nach...

Ti zagotovo pošiljajo v Slovenijo ter imajo Paypal podporo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

ZarodeX ::

Sam nimam paypal računa, ker nimam vise.. se da to mogoče plačati po povzetju?

kmetek ::

nope

pojdi na banko koper, naredi prepaid viso elektron 10€ in počakaj teden, naloži denar gor in uporabi paypal.

5er--> ::

Banka Koper ne daje več vise electron. Dobiš lahko le Visa Inspire, ki pa je neuporabna za paypal.

kmetek ::

od kdaj pa to? sem še pravi čas vzel.

na spletu jo imajo

http://banka-koper.si/Fizicne_osebe/Pla...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

Tilen ::

Trenutno ima NKBM novo Viso, ki je predplačniška in omogoča popolnoma vse.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

5er--> ::

@kmetek: Jaz sem hotel svojo Viso Electron pred tremi tedni "podaljšat", pa so rekli, da lahko dobim samo Viso Inspire.

Tudi glede na opise računov, so povsod Viso Electron zamenjali za Viso Inspire.

poslovanje prek bankomatov in na POS- terminalih v Sloveniji ter povsod po svetu z uporabo pametne plačilne kartice Activa Maestro ali debetne plačilne kartice Activa Visa Inspire,


Seveda ti ostane možnost navadne Vise, ki stane 10 € / leto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 5er--> ()

ZarodeX ::

Račun imam odprt pri nlb, ima tudi nlb kakšno predplačniško viso?, ker nočem da me kdo ''nategne'' in mi iz bančnega račune ''odtegne'' kašnik 1k€ ali podobno..

5er--> ::

Sem šel naročit Viso Electron na Banke Koper in izvedel, da je 10 € na 4 leta (10,00 EUR na izdano kartico). Ni tako hudo. Zgleda sem gospo zadnjič narobe razumel. =)

medenko ::

no vidiš :)

Kralj5 ::

mtosev ::

btw zakaj tako nizka cena
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

hojnikb ::

ker je lahko ?
#brezpodpisa

mtosev ::

vem, da je lahko. dobra cena za tale phone
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zheegec ::

Slabo se prodjajo in cena zelo pada. Trgovine, ki imajo še staro zalogo imajo zato noro visoke cene.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zheegec ()

keitai ::

Samsung odprodaja zalogo, po celem svetu so jih pocenil. V nekaterih JV azijskih državah se baje da kupiti celo za 140 dolarjev.

Tudi mene nekako mika, da bi ga kupil, vendar bom verjetno raje počakal na nexus 5.

darkolord ::

Seveda ti ostane možnost navadne Vise,
Zdaj je itak po defaultu Visa (namesto Maestro).

hobbit ::

na Mimovrste se ga sedaj dobi za 200EUR

denabiker ::

a takšne so že cene v SLO? Kolega je rabljenega na bolhi prodal za 270, kupljenega v Avstriji:D

denabiker ::

denabiker je izjavil:

a takšne so že cene v SLO? Kolega je rabljenega na bolhi prodal za 270, kupljenega v Avstriji:D


nekam podobne cene kot v drugih državah.

Samo škoda, ker je Windows - vsaj zame.

Zgodovina sprememb…

matejm1994 ::

Če ne rabiš z Windowsom, pa imaš Galaxy S3 :) Skoraj isti telefon.

roccat ::

jaz ga bom vzel preko mimovsrte kajti nikejr nisem našel ugodnješe nakupe ima pa vse pač pa win 8 mene moti .

Na bolhi nisem zasledil cenejše nekateri cele imajo ceno okli 500 EUR sedaj s evdi da so cene teh telefon prenapihjene.



zaj bi rabi kaki etou alli gumo za ta telefon

morda je v aziji cneješe kajti ponavadi za njihov trg ne nardijo najboljši baje da tbaoljše pošlejo v evropo sem zasledil

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roccat ()

ZarodeX ::

Jaz sem ga kupil na mimovrste, telefon je za tak denar odličen, nimam se kaj pritoževati edino kar me moti da nemoreš met aplikacij iz androida npr angry birds, pou, pa to.. niso zastonj moraš npr angry bitds plačat 1€... sicer pa odličen za ta denar.

medenko ::

kaj ima veze telefon in aplikacije?

denabiker ::

ja saj je fajn HW, samo OS je kriza, windows se nikakor ne prime. Bogo je vse skupaj tole z windows phone.
Ko bi se dalo, da bi android gor naložil, bi še folk tole kupoval tak pa bo bolj švoh prodaja. Sem iskal po netu, če se da, pa nič ne najdem.

Zgodovina sprememb…

darkolord ::

Prej obratno je. Poceni android telefonov imaš polno, samo se vsi skrijejo tko s HW kot SW...

denabiker ::

darkolord je izjavil:

Prej obratno je. Poceni android telefonov imaš polno, samo se vsi skrijejo tko s HW kot SW...


moje mnenje glede SW: še dinozaverski Symbian je boljši od Windows Phone

ZarodeX ::

medenko je izjavil:

kaj ima veze telefon in aplikacije?


OS??????

roccat ::

jaz dem ga vzel samo zaardi tega ker nima androida ki ga ima večina telefonoov

keitai ::

Še en tle, ki ga je vzel (žal ima zvito ohišje kamere, tako da roma na servis - glede na to, da je servis ram2, upam, da ne bom doživel primer - voda zalila/konec garancije). WP8 deluje prav osvežilno po parih letih androida. Ima par pomankljivosti, a vsak os jih je imel v začetnih fazah. Kar se mene tiče je android postal konkreten os šele z ICS (GB je bug/lag/fc fest + še grd). MS je pač žal nekako ošaben in ne posluša najbolj uporabnikov glede funkcionalnosti (npr. ločenje nivoja glasnosti za budilko, že od wp7, notifications...), bomo vidl kaj bo prinesel wp8.1. Meni je še vedno všeč.

roccat ::

ej kako si noter spravil sim kartico ???
a moreš menda meti micro sim ???

Tilen ::

@keitai

Kaj pa pogrešaš pri notificationih?

@roccat

Potrebuješ micro sim. V večini primerov ti tvoj operater staro obreže ali celo zamenja brezplačno.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

ZarodeX ::

Jaz sem jo doma sam obrezoval in jo nisem dovolj dobro, sem šel na mobitel in plačal mislim da 9.81€....

keitai ::

Pogrešam notification center, v stilu androida, kjer so združene vse "nove" stvari, z dodatnimi podrobnostmi. Vem, da bi naj nekaj takšnega prišlo z wp8.1.

roccat ::

jaz sem šel v enemu privatniku da mi jo je obrezal

me pa zanima le veš kje pri nas se da dobit folijo pa okvir za ta telefon . Ma iščem na netu kako bi sispremenil zvonjenje in dal svojo musko !

pa stike sem mogo na novo dat kajti mi je ven vrglo one iz hotmaila

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roccat ()

Jebac18 ::

http://www.hoh.de/mobilfunk/handys-nach... kako je s tem telefonom in dostavo v slovenijo koliko dni ? ker ne znam nemško mi prosim kaj povejte :)

matejm1994 ::

215,80 EUR je končna cena, vključno z poštnino v Slovenijo. Sicer pa pojdi v google chrome, pa ti avtomatsko prevede. Sicer ni ravno lepo prevedeno, je pa tako, da razumeš kaj hoče povedat :)

Je pa dobava 2-4 dni... kar je pri meni trajalo dober teden dni, da so stvar prejeli in poslali naprej.

Zgodovina sprememb…

roccat ::

Kakos euredijo stike kajti jaz hočem imeti imenik me dljudje ne pa onega srnaja iz hitmaila inpd.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Tilen ()

darkolord ::

imaš v drugi temi napisano

trololo2 ::

keitai je izjavil:

MS je pač žal nekako ošaben in ne posluša najbolj uporabnikov glede funkcionalnosti (npr. ločenje nivoja glasnosti za budilko, že od wp7, notifications...), bomo vidl kaj bo prinesel wp8.1.


Meni se to zdi dobra stvar. Ko sem zadnjič gledal tisto glasovanje o predlogih na WPCentral me je kar groza. File manager, notification center ipd. Wtf vse te stvari so na telefonu že dobro rešene, čeprav resda drugače kot na androidu. Drugače in bolje.

ZarodeX ::

roccat je izjavil:

jaz sem šel v enemu privatniku da mi jo je obrezal

me pa zanima le veš kje pri nas se da dobit folijo pa okvir za ta telefon . Ma iščem na netu kako bi sispremenil zvonjenje in dal svojo musko !

pa stike sem mogo na novo dat kajti mi je ven vrglo one iz hotmaila


ovitek se da dobit na mobitelu no js sm ga še komi dobu, maš ga na mimovrste
zvonenje spremeniš da priklopiš v računalnik telefon in daš musko ki jo hočeš za zvonenje v mapo ringtones
za stike pa greš nastavitve pa narediš slide v desno pa greš pod ljudje->filtriraj stike pa odznačiš hotmail :)

roccat ::

zakaj vse uporabljate telefon ??

Kako bi usposobil aplikacijo ativ beam???


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Phone 8 (strani: 1 2 3 480 81 82 83 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
4104649782 (263552) mat11
»

Intex Aqua i5 vs Lumia 520

Oddelek: Mobilne tehnologije
283860 (3319) Scylla
»

Android Master Key luknja

Oddelek: Novice / Android
3113436 (11425) SLO_Matej
»

Sony Xperia GO vs. HTC Windows Phone 8S

Oddelek: Mobilne tehnologije
114936 (4648) jizzer
»

Microsoft predstavil Windows Phone 8 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
5920571 (16900) Jst

Več podobnih tem