» »

Je možno odblokirati račun na SloTechu?

Je možno odblokirati račun na SloTechu?

STU-III ::

Pozdrav, moderatorji!

Imam en račun (moj prvi), ki je čisto blokiran - lahko se logiram ampak se ne da nič objavljat, nič... Pa me zanima, ali ga lahko odprete, da bi ga spet uporabljal? :D Pa, če bi mu odstranili naziv? Vem, da vas veliko prosim ampak vseeno, ker je bil moj prvi račun? :8)

Hvala za razmislek!

LP
Line secured.
  • zaklenil: Mavrik ()

Janac ::

Lepo napisano, ni kaj.

BorutK-73 ::

Počasi boš moral še tretji račun odpreti ker si ne daš dopovedat.(trmast)

Zgodovina sprememb…

STU-III ::

BorutK-73 je izjavil:

Počasi boš moral še tretji račun odpreti ker si ne daš dopovedat.(trmast)


Česa si ne dam dopovedat? Na svojem mišljenju bom v temah vztrajal, če malo pomisliš, lahko ugotoviš, da ste pa zame VI tisti, ki ste trmasti, ker se vam ne da dopovedat. Ampak vi seveda vedno mislite, da imate prav, jaz pa vas moram vedno poslušat in ubogat ali kaj? Saj nisem vaš suženj, imam pravico do svojega lastnega mišljenja in priznam, da ste v kakšnih temah nekateri prav čudni (ne morem si dopovedat, kako nočete dojeti nečesa čisto logičnega, vsakdanjega...) In mislim tudi, da na tem forumu dosti prispevam in vljudno odgovarjam OP-jem, nekateri pa se potem spravite name, če se vam kaj ne zdi prav in se čudite potem, da sem jaz do vas nevljuden. Pomislite malo, nisi ti, niti niso drugi uporabniki edini na tem forumu, vsak je zase in vsak ima svoj prav. Tukaj ni kraljev, razen moderatorjev z najvišjo prioriteto. Ne morete kar nekaj trditi in potem celemu forumu dokazovati, da imate prav. Dostikrat se to dokazovanje izkaže za čisto napačno.

Zdaj pa lahko gledate name, kot na nekega mulca, ki se ne zna obnašat in nima pojma, lahko pa me vzamete bolj resno in se zamislite. Tudi jaz sem človek, pa čeprav sem eden mlajših tukaj na forumu ampak brez sramu se lahko pohvalim, da glede na starost vem marsikaj o stvareh. Neglede na to, kako močno nekateri starejši v temah poskušate dokazati svoj prav, se ne bom vdal s svojim mišljenjem, noben ne ve vsega ampak tole vam pa povem: tudi starejši se motite, vsak se kdaj moti, pa če je prepričan v svoj prav, se bo pač spravil recimo na takega, kot sem jaz in mu to poskušal dokazati. Takole med dnevom je na SloTechu cca. 200 navidezno aktivnih uporabnikov. Pomislite, koliko od teh dejansko odgovarja v temah. Ne prav veliko, mar ne? In teh nekaj, ki odgovarjajo, se lahko preprosto postavijo skupaj proti enemu (recimo meni) in mu spet poskušajo dokazati nekaj, noben pa ne pomisli, kaj si mislijo uporabniki, ki samo berejo in se nočejo vpletati v situacijo. Mogoče pa večina tistih, ki samo berejo drži z mano, ker so enakega mišljenja? Ampak, kot sem že rekel, vsak bo imel vedno svoje mišljenje in bo drugim poskušal dokazati ne vem kaj, če bo treba. Ampak problem ni samo to, problem je, ker dejansko skoraj vsak tukaj misli, da vse ve in, da ima prav. Žal mi je, da je tako ampak tako pač je. Pa si mislite, kar si hočete.

Vseeno mi je, če se tema zapre in, če me postavite v kot, jaz sem to odprl z upanjem na pozitiven odgovor, zdaj pa je na vas, da poveste svojo odločitev. Opozarjam pa vas, da nisem trol, kot si to misli kar nekaj uporabnikov tukaj, vedno odgovarjam tako, kot vem in znam in rad pomagam drugim. In nikoli ne bom užalil nekoga, ki ne bo prej začel žaliti mene. Seveda pa je potem stvar drugih, kako se vse skupaj obrne. Najverjetneje pač vsi potegnejo z nekim starejšim uporabnikom, ker je pač starejši, noben pa ne uporabi glave in pomisli, kdo si v resnici bolj zasluži ostati brez naziva recimo. Skratka, če na kratko povem zadnjo poved, lahko rečem, da je tukaj preveč uporabnikov, ki si v resnici niso zaslužili naziva, pa ga imajo in preveč takih, ki so si ga zaslužili, pa ga nimajo.

Upam, da sem vsaj komu dal misliti.

LP
Line secured.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: BladE_ ()

hojnikb ::

Go cry to your mommy..
Če bi si prebral st pravila, bi vedu, da je več kot en account proti pravilom...
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

D3m ::

Na svojem mišljenju bom v temah vztrajal


Imaš integriteto :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

STU-III ::

hojnikb je izjavil:

Go cry to your mommy..
Če bi si prebral st pravila, bi vedu, da več je več kot en account proti pravilom...


Nimam več, kot enega accounta, saj je star blokiran, kot sem že rekel. Poleg tega imaš tudi ti več accountov, saj trolaš in se skrivaš za raznimi proxyji (si mi sam povedal preko facebooka), tako da se ne delaj preveč vzvišenega, saj marsikdo tukaj sploh ne ve, kakšen trol si.

Glede na prvi stavek, ki si ga napisal, lahko ponovim, kot sem že napisal, da si lahko mislite, kar si hočete, me sploh ne gane, ker vem, da gre pač za ljudi, ki imajo preveč časa in ga zapravljajo za trolanje po forumih.

D3m je izjavil:

Na svojem mišljenju bom v temah vztrajal


Imaš integriteto :)


Res je.
Line secured.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: STU-III ()

hojnikb ::

STU-III je izjavil:

hojnikb je izjavil:

Go cry to your mommy..
Če bi si prebral st pravila, bi vedu, da več je več kot en account proti pravilom...


Nimam več, kot enega accounta, saj je star blokiran, kot sem že rekel. Poleg tega imaš tudi ti več accountov, saj trolaš in se skrivaš za raznimi proxyji (si mi sam povedal preko facebooka), tako da se ne delaj preveč vzvišenega, saj marsikdo tukaj sploh ne ve, kakšen trol si.

Glede na prvi stavek, ki si ga napisal, lahko ponovim, kot sem že napisal, da si lahko mislite, kar si hočete, me sploh ne gane, ker vem, da gre pač za ljudi, ki imajo preveč časa in ga zapravljajo za trolanje po forumih.

prove it...
Kulker vidim(o) si ti osebek z nazivom, ki odpiraš nesmiselne teme.
Če pa ne razumeš oz. ne dojameš mojega postanja, še pa ne pomen, da je trolanje.
#brezpodpisa

freesty ::

Ze samo odprtje te teme kaze na nezrelost.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

STU-III ::

Vem, da najverjetneje ta tema konča zaprta in brez pomena ampak mi ostaja upanje, da dobim pozitiven odgovor. Glede računa pa moderatorji najbrž že tako veste, za kateri račun gre.

freesty je izjavil:

Ze samo odprtje te teme kaze na nezrelost.


Argumentiraj, prosim.

Odprtje te teme je ravno tako, kot opravičilo in prošnja za odstranitev naziva in mislim, da so ljudje, ki se opravičijo čisto dovolj zreli. Da pa takole napišeš en stavek, ki več kot očitno nima nobenega posebnega pomena, pa po mojem kaže kvečjemu na tvojo nezrelost.
Line secured.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: STU-III ()

STU-III ::

@hojnikb

Dokazovati ne mislim ničesar. Sam zase veš, da si trolal, jaz pa nisem tukaj, da to dokažem in ti pridobim naziv. Glede dojemanja postov nimam čisto nobenih težav in nisem rekel, da so trol posti, rekel sem samo, da trolaš oz. si trolal in to tudi sam veš, zdaj pa, če kdo verjame ali ne.

Kulker vidim(o) si ti osebek z nazivom, ki odpiraš nesmiselne teme.


Tole pa je preprosto tipičen stavek s katerim se nekdo izgovori, oz. preusmeri pozornost, da se pozabi tisto, kar sem jaz napisal proti tebi (da trolaš). Vem, da se počutiš malce nerodno ampak, če si zrel, boš priznal, da je res, kar sem povedal.
Line secured.

GamerBoy ::

Errmm Ajnštajn ? Right ?

Pri poceni napajalnikih kvasiš dosti neresnic, ampak se strinjam, da to ne more biti razlog za ban, zagotovo si ga moral konkretno trollat. Sicer pa me nič več ne čudi, nazadnje sem videl enga, ki je dobil naziv zaradi citiranja wikipedie :))
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

Mesar ::

In kaj je narobe če imaš častni naziv? A si PNGjem fauš, da imaš samo PR?
Your turn to burn!

STU-III ::

GamerBoy je izjavil:

Errmm Ajnštajn ? Right ?

Pri poceni napajalnikih kvasiš dosti neresnic, ampak se strinjam, da to ne more biti razlog za ban, zagotovo si ga moral konkretno trollat. Sicer pa me nič več ne čudi, nazadnje sem videl enga, ki je dobil naziv zaradi citiranja wikipedie :))



Ja, einstein. Mislim, da to že tako vsi veste. Glede napajalnikov pa, kot sem rekel naj si misli vsak, kar si hoče. Vidim, da si ti misliš svoje, nekdo drug si misli svoje in jaz si mislim svoje. Nobenega pač ne bom silil v nekaj, kar se mu pač ne zdi prav.

Mesar je izjavil:

In kaj je narobe če imaš častni naziv? A si PNGjem fauš, da imaš samo PR?


Prosim, če lahko malo bolj brez trolanja, ker potem moderatorji izgubijo živce in preprosto zaprejo temo.
Line secured.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: STU-III ()

Dr_M ::

Ce ste vi tukaj trolli, sem jaz papez. :>
Prosim, ne zlorabljajte besed.

Machete ::

Pejd raj ven na kavo miške gledat.

freesty ::

Stu ze to, da ti vsi govorijo, da nimas prav in se kar vztrajas ti bi lahko dalo mislit, da mogoce imas pa ti narobe ne pa vsi ostali. Ne rabis dosti sivih celic, da to pogruntas.

Glede prejsnega stavka pa to, da ce bi bil zrel bi se ukvarjal s pomembnejsimi stvarmi kot je neka oznaka na enem forumu. Se posebej, ker si lahko naredis nov racun brez oznak in imas cist zacetek.

Pa glede na to, da je to ze tvoj x account in ima se ta oznako persona rudis, mislim, da si tole temo odprl cist brez veze.

Enostavno ne razumem zakaj te sploh moti ta napis? Pa zakaj si ne mores se enega accounta naredit? Tisti, ki redno spremljamo forum te tak takoj prepoznamo po tvojem pisanju...
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

harmony ::

In kaj fora, če kdo koga prepozna? Kaj tud naslov bivanja veste, pa dolžino kikija tud? Mislim s čem se folk dons obremenjuje.

freesty ::

Ja ne vem, ce bi toliko rad svoj star account nazaj... To je bil edini razlog, ki mi prisel na pamet.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Mavrik ::

Sporoči ime originalnega računa na ZS, da preverimo kaj se dogaja. To temo pa zaklepam preden bo kateri izmed drugih trolov dobil naziv.
The truth is rarely pure and never simple.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Good persona vs Bad persona :)

Oddelek: Slo-Tech
261766 (921) draciel

Več podobnih tem