» »

Praksa - problem.

Praksa - problem.

zlatko22 ::

Sem v srednji šoli in sem dubu samo podpisano prakso ampak nisem nikjer delu. Sem dubu sam od ene firme podpis. Kaj sledi ce ne opravis prakse. So kaksne kazni ??? Da ponavljaš razred al spet prakso ??? Ce ugotovijo.

lp
Hvala
  • spremenilo: zlatko22 ()

XsenO ::

Odvisno od pravilnika šole
1 + 1 = 1

matmel ::

ČE ugotovijo, da nisi opravil prakse, torej nisi opravil obveznih ur vsebin, ki so predvideni za letnik. Tako, ČE ugotovijo, pač ne dobiš spričevala, in ga dobiš, ko boš zares opravil ure. Verjetno sedaj ne bodo za vsakega preverjali kje in kako je delal tako, da ga boš zagotovo dobil.

Srečno!

black ice ::

zlatko22 je izjavil:

Sem v srednji šoli in sem dubu samo podpisano prakso ampak nisem nikjer delu. Sem dubu sam od ene firme podpis. Kaj sledi ce ne opravis prakse. So kaksne kazni ??? Da ponavljaš razred al spet prakso ??? Ce ugotovijo.

lp
Hvala

Zakaj pa nisi delal, če se te sedaj loteva panika?

oemdzi ::

Ne razumem, kako bodo ugotovili ? Poročilo ni težko napisat, četudi nisi delal... Un ki ti je pa podpisal se bo pa že zlagal, da si delal tam če ti je že podpisal ...
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

zlatko22 ::

Ja ker so me zajebal sm delu en dan pol je povedu da bom1 mesec delu tm augusta da nadomescam delavce. Pa so zdj vse podpisali. sam da noujo klical iz sole ... Ker sta dva v firmi šupka.

SaXsIm ::

Hja, na to bi moral prej misliti. Lahko se sicer ne pustiš izsiljevati, ampak boš najbrž v primeru ne opravljanja prakse moral ponavljati letnik (oz ga ne boš zaključil, dokler ne opraviš prakse).
SaXsIm

zuz3k ::

podjetja znajo bit kr zaj** glede te praxe, delaš ko črnc pa nč ti ne plačajo
Life is a psychological game.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zuz3k ()

Vzdevek ::

Ja če ugotovijo, da nisi v resnici opravil prakse, dobiš izključitev iz šole 100% ker je to kršenje šolskega in zakonskega pravilnika. Plus tega, da nimaš priznanega letnika, ker nisi opravil prakse.
Nas je na prakso šolska komisija prišla obiskat nenapovedano, da preveri če smo res delali. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vzdevek ()

Barbarian ::

zlatko22 je izjavil:

Ja ker so me zajebal sm delu en dan pol je povedu da bom1 mesec delu tm augusta da nadomescam delavce. Pa so zdj vse podpisali. sam da noujo klical iz sole ... Ker sta dva v firmi šupka.


zakaj pa jih nisi poslal v božjo mater in prakso poiskal drugod? Zdaj pa te panika grabi...

V šoli bi moral javit da podjetje posluje na zelo slab način in poiskati prakso drugod.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Barbarian ()

mgermo ::

Verjetno zato, ker prakso ne moreš dobit za vsakim voglom.

MatVZ ::

Mah ne sekiraj se. Poznam veliko ljudi ki so to redno prakticirali, da so dobili samo papir. Itak pa na praksah vsaj kolikor sem jas slisal ne pocnes kaj pametnega. prelaganje papirjev,... Plačila pa ti podjetje tudi ne rabi dati. Je pa res da vecinoma placajo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zdravniški sistematični pregled študentov

Oddelek: Šola
306842 (6304) Heavy
»

Vračanje štipendije, si lahko kaj sami vzamejo z računa ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7833509 (13712) next3steps
»

Informacije o zaposlitvi: FINANČNI SVETOVALEC INŠPEKTOR

Oddelek: Loža
93606 (2776) themix
»

Problem z vpisom na šolo

Oddelek: Šola
102049 (1619) assez
»

T310-- mail nastavitve ???

Oddelek: Mobilne tehnologije
61111 (1086) T0RN4D0

Več podobnih tem