» »

Temperatura Celeron 1.0GHz

Temperatura Celeron 1.0GHz

Grey ::

A bi mi lahko kdo povedal zakaj so take temperature na procesorju(CPU1:36, CPU2:42). A je ta prva površina, ta druga pa jedro? in kolikšno temperaturo zdrži chipset? Moj(SiS635T) doseže kar neverjetnih 70C!! Kolikšno temperaturo zdrži chipset in koliko procesor(jedro in površina)? Hvala za odgovore.

Spajky ::

Ja zgleda, da ti plata prav meri (če je to Tualatin), chipset se greje lahko tudi več, če nima aktivnega hlajenja, vendar velja isto ko za proce: cim nizja temp tembolje (stabilnost!). Vsekakor preveri, če imaš rame dobro vštekane, ker če niso zna bit mašina počasnejša in se vse bolj /še posebej čipset/ greje! Vsa konsumer elektronika mora zdrzati do 100°C kratkorocno brez da crkne, dolgoročno pa ni pametno preko 70°C (dejanske temperature!). Za proc ne skrbi; jest sem mojga Tulca napalu skor do 90°C, pa je preživu.. he.. Tiste temperature, ki jih za maksimalne dajejo proizvajalci pomenijo: dolgoročna brezhibna uporaba; jest ne vem kaj se vsi toliko sekirate za temperature....8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Grey ::

Spajky moj jev bistvu Coppermine če js kej vem k ma 0.18uM in 128KB predpomnilnika


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zračno? Vodno? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
688098 (7011) Galaxy
»

zakaj GPU zdrži višjo temp od CPUja?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
131216 (789) barbaricb
»

Temperatura procesorja in procesorskih jeder

Oddelek: Strojna oprema
231851 (1357) x45
»

Temperatura e6300

Oddelek: Navijanje
161578 (1153) strumf666
»

Ne vem več kako hladit...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231367 (1068) segi

Več podobnih tem