» »

Počen LCD ekran, je še za kaj drugega kot za smeti?

Počen LCD ekran, je še za kaj drugega kot za smeti?

m!cho ::

Torej gre za 24" monitor, katerega sem razbil. Zanima me če se da to popravit, zamenjat. Ali prodat? Ali je še samo za v smeti?
Tukaj imam objavljen tudi oglas s slikami:
http://www.bolha.com/racunalnistvo/moni...

BALAST ::

Razbil si najbolj vreden del monitorja in s tem vrednost znižal na nulo.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

m!cho ::

Kaj pa elektronika?

Yohan del Sud ::

Se mi je scvrla elektronika na 7. let starem 24" monitorju dva tedna nazaj in lahko potrdim, da se tudi v tem primeru praktična vrednost zniža na nulo. 100 eur + in več tednov čakanja pač ni ekonomično, če dobiš nove variante za 200 - 250 eur. V primeru zaslona je po moje še toliko slabše. Tudi če najdeš džabe te dele, jih moraš znat sezlotat skupaj ...
www.strancar.com

hojnikb ::

vrži stran. 40€ neboš nikol dobil za nedelujoč enkran..
#brezpodpisa

Machete ::

Vem da je offtopic ampak čisto iz firbca. Kako ti je to ratalo? :)

Furbo ::

Kolk čelnih je pa tale monitor dobil?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Mesar ::

Rage Quit? :))
Your turn to burn!

Yohan del Sud ::

Sem svoje čase delal v firmi, kjer je bilo dosti govoric iz sektorja pomoči uporabnikom. Domače živali, prepih (če butne okno v zaslon), štorasta snažilka, sam je padel, you name it. Za počen zaslon ne bo dobil nič. Za delujoče elktroniko morda nekaj, ampak bo zelo težko dobil mojstra, ki zna kaj z njo, jo razšravfat, najti pacinte in sezidat nazaj, za neki pameten denar. Skratka, odpri denarnico in poglej kataloge.
www.strancar.com

fujtajksel ::

LCD panele itd se seveda za marsikateri monitor ali prenosnik dobi na onem bayu. Moraš najt kodo in pogugljat, mogoče enakega mogoče združljivega, pa kolk stane, pol se pa odločiš al je vredno.

HyperGL ::

V kolikor se ga želiš znebiti, se zanimam, vendar bi te prosil če mi poveš mere same LCD površine (višina x širina), ker bi mi prišel prav za en projekt.

Hvala in LP

m!cho ::

Yohan del Sud je izjavil:

Se mi je scvrla elektronika na 7. let starem 24" monitorju dva tedna nazaj in lahko potrdim, da se tudi v tem primeru praktična vrednost zniža na nulo. 100 eur + in več tednov čakanja pač ni ekonomično, če dobiš nove variante za 200 - 250 eur. V primeru zaslona je po moje še toliko slabše. Tudi če najdeš džabe te dele, jih moraš znat sezlotat skupaj ...

In če mogoče tvoj lcd paše na mojo elektroniko oziroma obratno..? Sma lahko oba na plusu in nebomo stran metali..

http://www.lg.com/au/it-monitors/lg-L24...
Tukaj so vse podrobnosti, pod general so natančne dimenzije, če pa kdo želi dodatne informacije pa mi lahko piše na micho.tekknotica@gmail.com

Yohan del Sud ::

Sem pustil ostanke na TVkliniki, lahko tja pokličeš.
www.strancar.com

Nagi Bator ::

Ce ima kaksno bolj univerzalno stojalo, na katerega lahko pritrdis drug monitor lahko to morda prodajas do 10€. Bolje obdrzat v tem primeru.
Drugace pa za razbit monitor 40? Ne se hecat, no. Toliko, morda kak evro vec, dam za brezhiben 22".


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

27" monitor (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7021106 (13294) scipascapa
»

3 zaslon ter display port adapter

Oddelek: Kaj kupiti
234012 (3100) Kforge
»

Kupil monitor za 5dni.......

Oddelek: Loža
251465 (759) Okapi
»

Monitor

Oddelek: Kaj kupiti
245491 (4797) Ibrahimovic
»

Koliko bi še dobil za "NEC Multisync 20WGX2 Pro"?

Oddelek: Kaj kupiti
121083 (830) opeter

Več podobnih tem