» »

kateri operacijski sistem

kateri operacijski sistem

partisguy ::

pozdravljeni, zadnje čase se mi precej sesuvajo programi in vsake toliko časa tudi zmrznejo in je zelo moteče. in vas sprašujem ali bi mi kakšen mac os
(hackintosh) pohitril zadevo. računalniik potrebujem predvesem za internet, photoshop in obdelovanje dokumentov (igric ne rabim).
zdajšni sistem - windows 7
stojna oprema:
matična plošča - asus p5q-e
cpu - intel 2 quad q8200
gpu - nvidia geforce 9800gt
Nokia sucks!

Yacked2 ::

Če se ti sesuvajo programi to še ne pomeni da moraš menjat OS, samo reinstall najprej
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

Invictus ::

Najprej CCleaner ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

filip007 ::

Kaj pa Linux...
http://www.mageia.org/
Trevor Philips Industries

kixs ::

Glede na opis napak, gre verjetno za kaksno strojno napako - okvarjen ram, pregrevanje procesorja, graficne... lahko tudi problematicen napajalnik...

lp

partisguy ::

okvarjen ram? če je, kaj narediti(zamenjai?).. drugače pa kar se tiče pregrevanja je pa tudi možno.. leto nazaj mi je mulc čištil računalnik in je iz procesorja in grafične dol spraskov hladilno pasto-->nove paste nisem kupil ampak sem namazal z oljem za šivalni stroj(naj bi bil isti učinek kot pasta)..ima mogoče to kaj veze? kaj pa če računalnik malo načenja starost(4 leta je star)?
Nokia sucks!

...:TOMI:... ::

Olje? Res? Jutri se zapelji do enega računalniškega servisa ali trgovine, kupi pasto, ter jo pravilno nanesi, ter sestavi nazaj.

Tomi

partisguy ::

bom, no zašli smo iz poti. malo tudi zaradi firbca bi poskusil imeti maca na PCju. Enkrat sem si installerov na stari računalnik mac os ampak ni delal internet in zvok
Nokia sucks!

Blinder ::

zakaj boš imel to požrešno in glasno 9800gt če ne boš igric igral? windowse rabiš
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

kixs ::

Ce se pregreva, se hitro ugotovi. Potegni si dol Aida64, ki ima tudi prikaz temperature raznih senzorjev (CPU, GPU, HDD...). Ce se ti ne da, pa lahko gres kar v BIOS pogledat - Health... menu.

Glede OSX... instaliraj si ga in ga sprobaj... tezko ti kaj drugega svetujem... enim je vsec.

Blinder:
zakaj pa ne bi smel imeti 9800GT in kako ves, da je njegova glasna? Sicer pa tole ze ima in ni nic narobe z njo.

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grafična kartica se segreva, računalnik se resetira

Oddelek: Strojna oprema
242264 (1744) Han
»

problem z grafično ali igrico?

Oddelek: Pomoč in nasveti
281989 (1557) Gutjerez
»

Nakup grafične kartice(lahko tudi rabljene)

Oddelek: Kaj kupiti
212881 (2754) pulstar
»

nVidia ostaja brez zavarovalnine?

Oddelek: Novice / Grafične kartice
354748 (3374) Dr_M
»

vprašanje glede nadgradnje?

Oddelek: Kaj kupiti
9940 (907) sid911

Več podobnih tem