» »

Program za delat 8bitno musko

Program za delat 8bitno musko

Unknown_001 ::

Jah, Retro je v modi, kaj čmo, ampak bolj za šalo kot zares bi nekak rad kako svojo skladbico spisal :D, seveda v 8 bit, ka zna prov legendaren zvok vn pridt, sam ne vem, ker program čm uporabt, nucu bi enga sorazmerno preprostega, za uporabo, (da ne bom prec vesela zgubu) pa da je odprtokodni.

Vseh predlogov bom vesel !

Hvala!

8-)

TEDY ::

OpenMPT


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam se dat za "veseli" december? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11721145 (16440) harvey
»

GTA V Natural Vision | PHotorealistic | Graphics

Oddelek: Igre
235687 (4164) zeks14
»

BlackBerry PlayBook se prodaja bolj slabo

Oddelek: Novice / RIM BlackBerry
2210881 (9307) T0RN4D0
»

Vesel bozic in srecno 2007

Oddelek: Loža
453516 (2603) strictom
»

Vesel božič!

Oddelek: Novice / Obvestila
273389 (3389) Paramedic

Več podobnih tem