» »

Plača računalničarja

Plača računalničarja

Exile3 ::

Resnično me zanima plača računalničarja po opravjeni !. Tisti , ki ve o čem govorim oziroma je to šolo naredil naj se prosim javi .

http://ssts.si/index.php/home/ucitelji/... .

jype ::

Exile3> Resnično me zanima plača računalničarja po opravjeni

Vsak, ki konča to šolo, dobi 1720 evrov bruto.

Isotropic ::

pejt na 4-letno. s tako se lahko zaposlis edino kot magarac kje alpa na klicnem centru.

Janac ::

Oz. Če gre še na +2 je nekako enakovrednem štiriletni in postane Tehnik.

Smurf ::

Jype ti je hotel povedati, da je tvoje vprasanje napacno. Tvoje placilo bo odvisno od tvojega znanja in ne papirja. Placo imas lahko od 0€ do nekaj miljonov. Ti pa lahko povem, da na taki soli ne bos dobil ravno veliko znanja.

Exile3 ::

Aha razumem torej ni druge varijante kot pa vegova ?. Me veseli ,da sem prišel do nekih informacij , ki mi bodo upam tudi prav prišle ampak še vedno se ne morem odločiti . Za tako visoko plačo 2000 eur in več pa verjamem ,da moraš že kar obladan zadevo.

http://www.vegova.si/S5300/Tehnik+ra%C4...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Exile3 ()

Janac ::

SŠ Domžale maš še pa v Kranju, Trbovljah ipd.

Če nimaš matematike vsaj 3 v OŠ, pogojno 2 ne hodi na štiriletno, govorim iz izkušenj.

Blinder ::

Verjetno plača pride minimalna(580€ neto) + še neki usmiljenja od firme(50-300€). Zdej koliko ljudi s tako šolo uspe dobit job je že druga stvar. Verjetno zelo malo. Rajši pejt pol še na računalniški faks, tako da se šlepaš še nekaj let, pol pa mogoče bo že kej več prostih delovnih mest.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Exile3 ::

Blinder je izjavil:

Verjetno plača pride minimalna(580EUR neto) + še neki usmiljenja od firme(50-300EUR). Zdej koliko ljudi s tako šolo uspe dobit job je že druga stvar. Verjetno zelo malo. Rajši pejt pol še na računalniški faks, tako da se šlepaš še nekaj let, pol pa mogoče bo že kej več prostih delovnih mest.




MIsliš za stš šiška minimalno plačo 580 - 880 ?

Z afaks sem pa že malo prestar 26 jih imam .Tako da pogojno vegova 4 letna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Exile3 ()

Blinder ::

pomoje da ja. Odvisno v kakšno firmo padeš. So take, ki so bolj "škrte" in bi ti dale minimalno plačo. SO take, ki so bolj radodarne in rade vidijo , da so zaposleni zadovoljni in motivirani in da ostanejo dlje pri njih... Rata, da kdo brez izobrazbe al kakih posebnih sposobnosti faše jurja €.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Exile3 ::

Se da kje na internetu dobit vsaj približno tisto ,da vidim v kaj se podajam. Je res da poznam računalnike njihovo delovanje strojno opremo računalnik sem si tudi sam sestavil pravtako znam namestit windowse ,antivirus , word :). No dapreidemo k bolj resnejšim odgovorom iz moje strani me zanima jedro torej vsaj neka osnova prosim vas za linke hvala tu je mišljena literatura programiranje

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Exile3 ()

Janac ::

Mi smo pred kratkim končali z:

http://regul.uni-mb.si/~dugonik/POGL_2_...

Sicer ne tako podrobno, ampak podobno no.

ramiz?! ::

Exile3 je izjavil:

Se da kje na internetu dobit vsaj približno tisto ,da vidim v kaj se podajam. Je res da poznam računalnike njihovo delovanje strojno opremo računalnik sem si tudi sam sestavil pravtako znam namestit windowse ,antivirus , word :). No dapreidemo k bolj resnejšim odgovorom iz moje strani me zanima jedro torej vsaj neka osnova prosim vas za linke hvala tu je mišljena literatura programiranje

Ja če si toliko star se ti bolj splača na neko 3 letno ali pa pač kjer najhitreje dobiš 5. stopnjo izobrazbe in potem kakšna višja šola ali pa šole kjer dobivaš certifikate .. tudi ni slabo ... Npr tale stvar je za take kot si ti, IMO najboljša (pa nisem plačan za reklamo :): http://www.b2.eu/
Never regret anything, there's always a reason things happen.

Eureka ::

Hmm za kaj točno ponavadi zaposlujejo inženirje informatike (to si tudi če greš v tole višjo b2) ? Vem, da programira lahko vsak, kaj pa še sicer, ker mi programiranje ni nekaj mamljivo ? Navadna administracijska opravila kot je vzdrževanje ? Seveda me zanima za nekoga zelenega brez izkušenj, kakšnje so njihove službene naloge, ker sem tudi sam tik pred koncem višješolskega študija.

Exile3 ::

Janac je izjavil:

Mi smo pred kratkim končali z:

http://regul.uni-mb.si/~dugonik/POGL_2_...

Sicer ne tako podrobno, ampak podobno no.



Vi ka r še linke nalimajte v zvezi z računalniškim programiranjem. . B2 je če se ne motim plačniška tako da odpade . Trenutno nedobim službe v svojem poklicu in potrebujem neko dobro plačano alternativo , tako se še odločam med računlničarjem in ostalim .

MadMax ::

Exile3 je izjavil:

Z afaks sem pa že malo prestar 26 jih imam .Tako da pogojno vegova 4 letna.

Taki me pa nasmejijo :)
Čitaj! http://www.zurnal24.si/izkusnje-iz-zivl...
Marsikaj se da, če se hoče.

Je pa žal res, da kljub tolikim uram slovenščine (kot predmeta v OŠ) tu še nisi spesnil spodobnega prispevka, ki ne bi bil povrh še frfrasto natipkan... Kako se ti bo to odražalo pri nadaljevanju šolanja pa najbrž nihče ne ve...
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

sverde21 ::

Če boš šel na tole šolo samo zaradi plačila, potem raje ne. Najprej se vprašaj, kaj te res veseli, nato se v tej smeri izobražuj preko šolskega sistema in tudi zasebno. Ker boš delal nekaj kar te veseli, boš na tem področju bolj uspešen in to se bo poznalo tudi na denarnici. Odgovora na vprašanje koliko dobiš z neko šolo pa ni, saj je vse odvisno koliko si vreden delodajalcu oz. za koliko si se sposoben prodat.
<?php echo `w`; ?>

opeter ::

@MadMax: hud članek. :)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Smurf ::

Nisem preprican, da se zadeve lotujes na pravilni nacin. Ti skoraj garantiram, da ko bos koncal kaksno tako 3 letno solo, bos na koncu tocno na istem (brez sluzbe in brez kaksnega kvalitetnega znanja).

Dobro placani racunalnicarji so tisti, ki so naredili faks (ali osvojili podobno znanje). Za to je potrebno prehoditi kar nekaj stopnick.

Ce resno razmislas o tej poti bi ti jaz za zacetek priporocal, da gres direktno delati maturo (pri 26. letih jo lahko naredis), zraven pa zacnes brati kaksno literaturo o smeri, ki te zanima in se morebiti pridruzis kaksnemu zastonj projektu, ki deluje v tej smeri.

WarpedGone ::

Naj mi kdo pojasni, kaj računalničar sploh dela oz zna.
Predvsem bi rad pojasnila od ljudi, ki si želijo bit 'računalničar'.
Zbogom in hvala za vse ribe

Smurf ::

WarpedGone je izjavil:

Naj mi kdo pojasni, kaj računalničar sploh dela oz zna.
Predvsem bi rad pojasnila od ljudi, ki si želijo bit 'računalničar'.

To je un, k v 21. stoletju ful velik zasluz ;p! A ves hekerji, facebook pa to.

Phantomeye ::

Janac je izjavil:

SŠ Domžale maš še pa v Kranju, Trbovljah ipd.

Če nimaš matematike vsaj 3 v OŠ, pogojno 2 ne hodi na štiriletno, govorim iz izkušenj.



če nimaš matematike vsaj 3 oz. pogojno 2 v OŠ... a maš lahko manj kot toliko in prideš do srednje šole?

Blinder ::

WarpedGone je izjavil:

Naj mi kdo pojasni, kaj računalničar sploh dela oz zna.


programirajo :D pa tudi če znajo še druge reči zraven, vsi postanejo neki programerji
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

WarpedGone ::

Optimist.
To put it mildly...
Zbogom in hvala za vse ribe


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vegova tehniška gimazija - izkušnje prosim

Oddelek: Šola
185534 (4776) Unknown_001
»

Srednja šola

Oddelek: Šola
264085 (3188) lebdim
»

Kako je računalničar po angleško

Oddelek: Pomoč in nasveti
295223 (3870) ulemek
»

sptš

Oddelek: Šola
131959 (1480) lebdim
»

Tehnik računalništva ter računalnikar: Kaj izbrati

Oddelek: Šola
115114 (4820) bluefish

Več podobnih tem