» »

Izlet v ZOO-priporočilo poti

Izlet v ZOO-priporočilo poti

Pinzl ::

Živjo!

Drago peljem v ZOO na Dunaju zdaj pa me zanima katero pot bi priporočili vi.
Sem uporabil Viamischelin in tudi navigacijo da vidim kakšne različne poti mi predlagata,vendar to ni isto kot vaša priporočila.
Start je v Škofji Loki.
Mischelin in iGo mi glede na nastavitve predlagata poti, čez Karavanke, Jezersko, ali pa na Maribor, zdaj pa me zanima katero pot bi vi priporočili, ter koliko časa približno se vozi do tja.

Vsem že vnaprej hvala za nasvete.

sasli ::

na MB pojdi, pa po Avstriji strogo po omejitvah ker so jodlarji tečni z svojimi radarji bolj kot pri nas :)

fosil ::

Čez Maribor.
Če bo šel čez karavanke boš moral plačat tunelnino, pa še kravanški tunel je delno zaprt in se vozi izmenično.
Iz Ljubljane do Dunaja je kakšne tri ure in pol.
Priporočam da parkiraš na P+R Siebenhirten in greš naprej s podzemno, za katero kupiš dnevno karto.
Saj verjetno ne boš ženske peljal samo v ZOO in bosta šla še kaj okoli po mestu.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

Pinzl ::

V bistvu gremo štirje, 2 parčka :)
fosil hvala za idejo, sicer sem mislil samo v ZOO vendar mi je tvoja ideja bolj všeč.

Koliko pa pride še dnevna karta za podzemno?

Na/V Dunaju sem sicer enkrat že bil, vendar so nas peljali z avtobusom in so nas skipali ven, na različnih postajah, tako da bi prosil če mi še poveš kje je ta Siebenhirten, oziroma kako pridem do njega.

sasli ::

tule https://maps.google.si/maps/ms?msid=212...
je brezplačni parking ZOO- ja, prideš pa noter v nekem stranskem vhodu nasproti glavnega

ToniT ::

Tudi jaz sem parkiral tam, ko ti je napisal sasli. Zraven je neko pokopališče. V ZOO pa prideš na vrhu hriba.

fosil ::

24 urna karta za ves javni prevoz je 6,70, dnevna karta ki velja od 8h do 20h zvečer pa 5,40.
Za Siebenhirten pa poglej na google maps, zumiraj na dunaj, daj prikaz zemljevid in nato vklopi linije javnega prevoza in potem poglej zadnjo postajo rjave linije.
Iz avtoceste zaviješ dol na izvozu za SCS - Shopping Center Sud. Sam pazi da ne bodo ženske potem hotele kar tam ostat, ker je res ogromen center :P
Potem se pa z avtom pelješ še malo naprej po Tržaški, poglej na zemljevidu. Parkirna hiša je čisto zraven končne postaje podzemne.
Parking za cel dan v garaži pa je 3 eur.
Tako je!

Pinzl ::

hvala vsem, zdej pa samo še eno kratko vprašanje, ali je pametno da bi zjutraj takoj šel k ZOOju parkiral kjer sta predlagala sasli in ToniT ter potem v garažno in ogled mesta, ali že zjutraj v garažno.

Koliko časa pa traja vožnja z podzemno do vrta?

fosil ::

Preparkirat avto je brez veze. Odloči se za en parking.
Če lahko na tistem parkingu pri zoo-ju avto cel dan pustiš, lahko kar tam parkiraš.
Če nimaš navigacije ti odsvetujem vožnjo z avtom po mestu.
Tako je!

ToniT ::

Pustiš avto na parkirišču, greš v ZOO, na glavnem vhodu ven iz ZOOja v Schönbrunn park in pri gradu je postajališče za podzemno (ki gre tam po površini). To uporabiš za sprehod po mestu in se vrneš nazaj k avtu.

Pinzl ::

Najlepša hvala obema, tako bomo naredili.

Lep pozdrav!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dopust na Dunaju

Oddelek: Loža
223199 (2270) mancini
»

Dunaj

Oddelek: Loža
111663 (1209) mlamat
»

Ogled Dunaja - 31.10 - 2.11.

Oddelek: Loža
143026 (2207) SuperVeloce
»

Z avtom do Milana - pomoč

Oddelek: Loža
234841 (3789) ajs1
»

ZOO

Oddelek: Loža
194430 (3771) fosil

Več podobnih tem