» »

tušmobil - nov paket najbližji 1500

tušmobil - nov paket najbližji 1500

«
1
2

CaqKa ::

imam tušmobil paket "vsenajboljše" oziroma zdajšnji "najbližji".
danes sem opazil da so ponudili najbližji 1500, ki za ISTO CENO ponuja namesto vsega po 500, 1500
http://www.tusmobil.si/paketi/najblizji...

Berem pogoje in ne razvidim "finte", treba je doplačat 40 evrov, pa ne razvidim če se s tem zavežeš za dve leti...
in če je to edini dodatni strošek ki je.

malo čudno mi je da za isto ceno ponujajo dva paketa od katerega je v enem za enkratni znesek 40€ 3x več storitev...

Izaso ::

Tole je isti paket, le do konca meseca imaš akcijo da za isto ceno 14,90€ pač dobiš več enot.V tem primeru 1500min v tušmobilovo omrežje, 1500min v ostala omrežja, 1500MB prenosa podatkov in pa 1500sms in mms sporočil. Paket Najbližji 1500 lahko uporabljaš kolikor dolgo želiš, saj ga lahko podaljšuješ neomejeno dolgo. Sklenejo pa ga lahko tudi samostojni podjetniki in podjetja.

RockyS ::

Potrebna je 24 mesečna vezava tak da...

hojnikb ::

tudi če ne vzameš telefona ?
#brezpodpisa

St235 ::

Akcija za dopolnitev naročniškega paketa z dodatnimi vsebinami najbližji 1500 traja od 5. 5. 2013 do 31. 5. 2013 in velja ob hkratni sklenitvi aneksa za razširjeni paket/razširjeni paket z Opcijo ali aneksom za popust za 24 mesecev. Za prehod med naročniškimi razmerji v primeru vezave veljajo pravila, objavljena na http://tusmobil.si/pomoc-in-informacije..., v primeru dopolnitve za obstoječe naročnike paketa NAJBLIŽJI z aktivnim aneksom za razširjeni paket/razširjeni paket z Opcijo pa se obračuna strošek prehoda na akcijsko ponudbo v višini 40 EUR. Vključene in v okviru akcije dodane količine storitev veljajo v radijskem omrežju Tušmobila (prikaz omrežja: Tusmobil) storitve opravljene iz radijskega omrežja ponudnika nacionalnega gostovanja (prikaz omrežja: Tusmobil Mobitel ali znak za gostovanje) in storitve po porabi vključenih količin v radijskem omrežju Tušmobila pa se obračunajo dodatno po Ceniku. Vključene vsebine oz. storitve ne obsegajo prenosa podatkov v omrežju ponudnika nacionalnega gostovanja, klicev na posebne in komercialne številke, klicev v tujino in odhodnih in dohodnih klicev v tujini, pošiljanja SMS v tujini ali v tujino ali pošiljanje SMS v donatorske ali komercialne namene. Strošek priključnine je 10 EUR. Vse cene vključujejo DDV. Več informacij v Ceniku, na www.tusmobil.si, na brezplačni številki 080 700 700 ter v vseh poslovalnicah Tušmobila.

ivanuscha ::

Dost boljša ponudba od Simobila in Mobitela skupaj.

;-) ::

Zakon grem k tusu. Ampak kako je z tem tus nekaj brklja skoz pakete ti ga lahko ukinejo? Tistega free 20 tud ne najdem vec ko je bil predplacniski

trnvpeti ::

free paket lahko uporabljas iz mobitel omrezja
tukaj pa ne mores, moras biti na tusmobil omrezju
in tusmobil omrezje niso posodabljali kljub velikemu povecanju uporabnikov, zaradi cesa na nekaterih obmocjih dela probleme

CaqKa ::

Izaso je izjavil:

Tole je isti paket, le do konca meseca imaš akcijo da za isto ceno 14,90€ pač dobiš več enot.V tem primeru 1500min v tušmobilovo omrežje, 1500min v ostala omrežja, 1500MB prenosa podatkov in pa 1500sms in mms sporočil. Paket Najbližji 1500 lahko uporabljaš kolikor dolgo želiš, saj ga lahko podaljšuješ neomejeno dolgo. Sklenejo pa ga lahko tudi samostojni podjetniki in podjetja.

Kak je že ono "thank you captain obvoius"?

CaqKa ::

trnvpeti je izjavil:

free paket lahko uporabljas iz mobitel omrezja
tukaj pa ne mores, moras biti na tusmobil omrezju
in tusmobil omrezje niso posodabljali kljub velikemu povecanju uporabnikov, zaradi cesa na nekaterih obmocjih dela probleme

Jaz sem predhodno vzel predplačniško kartico in stestiral kako jim dela omrežje, pa sem bil zelo zadovoljen... tako da to si moram vsak sam prej preverit...
ali pa si preračunat kolko ga stane roaming v mobitelu v kolikor gre čez.
jaz imam nastavljeno ročno spreminjanje omrežje, signal pa mi redkokje sfali... tam kjer mi se ne sekiram.. če je pa klic na nujno cifro 112 pa itak dela ne glede na to v katerem omrežju si...
zraven imam še popust na naročnino za 24 mesecev, tako da lahko vse skupaj ta paket vzameš za 13,42€ na mesec. So mi zatrdili da ob prehodu ta popust ohranim. očitno je edina frka teh 40 evrov in da ciljajo, da si bodo nove uporabnike pridobili.
"kazen" za prekinitev pogodbe, bi naj bila enaka kot pri običnem "najbližji" paketu.

tako da jaz nekih skritih stroškov zaenkrat še nisem našel in zadeva res zgleda kot super deal.

ivanuscha ::

Ta paket izgleda super. Mene moti edino to, da moraš bit na Tušmobil omrežju, če nočeš dodatno plačevat, njihovo omrežje pa precej šepa napram npr. Simobilu, kjer nimaš problemov z roamingi. Poleg tega me moti, da nimajo Monete. Vprašljiva se mi zdi tudi kakovost klicev, vsaj ko kličeš na njihovo cifro za pomoč uporabnikom, je zvok povsem zanič.

Drugače pa je dal s tem paketom res precejšnjo kajlo konkurenci, pa še telefone ima ugodnejše. Me zanima koliko bo prišel na tem paketu S4 + kakšna dodatna opacija, gotovo ceneje kot na Simobilu.

hojnikb ::

zdej pa nej nardijo še en pametn paket za ~5€, pa morda celo preklopim iz predplačnika :)):))
#brezpodpisa

tt2advanced ::

CaqKa je izjavil:


Jaz sem predhodno vzel predplačniško kartico in stestiral kako jim dela omrežje, pa sem bil zelo zadovoljen...

doh, ne vem od kje vam ta dezinformacija, da omrežje ne dela dobro, sicer pa tam kjer ne, je še zmer direktno nacionalni roaming (kao za 000.000 EUR/mesec??? nepreverjene info) na mobitelovo omrežje (to je res ne vem kje), sam je fajn da maš pol tm 3g iklopljen (to kriješ pol sam oz. to nebi vedla, ker se mi ne dogaja da ni tušmobilovga omrežja)..
seveda so bili na začetku tehnični problemi(tko k bodo zdej z nadgradnjo 4g omrežja), nadgradnja omrežja je pomoje pri tako novem ponudniku kar problem, sedaj pa so se stvari začele normalizirat oziroma vsaj zadnji dve leti in več čist ql.. mobitel je meu faking 13??? let prednosti, mal zdrave konkurence pa more bit na tržišču, če gledaš iz strani potrošnika je tale paket 1500 ornk za razmislt..

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

yet še vedno ni enega!!! paketa z unlimited uncapped prenos. Vse je sam "unlimited"
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

tt2advanced ::

hojnikb je izjavil:

yet še vedno ni enega!!! paketa z unlimited uncapped prenos. Vse je sam "unlimited"

matr si stingy :P od nečesa pa morjo tud drugi žvet ;)
sej na konc, če angažiraš babi v svoj paket k shopa u tuš-u, pa maš ene variante k neki ene minute dobiš, nekje to vklopiš oz. aktiviraš lahko pridš na 5-ko..ampak pod to mejo pomoje ne bo šlo ;)

hojnikb ::

tt2advanced je izjavil:

hojnikb je izjavil:

yet še vedno ni enega!!! paketa z unlimited uncapped prenos. Vse je sam "unlimited"

matr si stingy :P od nečesa pa morjo tud drugi žvet ;)
sej na konc, če angažiraš babi v svoj paket k shopa u tuš-u, pa maš ene variante k neki ene minute dobiš, nekje to vklopiš oz. aktiviraš lahko pridš na 5-ko..ampak pod to mejo pomoje ne bo šlo ;)

nimam se namena jajcat s tem, ker njihovih trgovin niti ne obiskujem.

In ja, imaš pakete z unlimited pogovori, unlimited smsji, vendar bi v letu 2013, ko omrežja že dosegajo 100mbit (LTE), pričakoval kak bolši paket kot to kar ponujajo.
Razne fair use policy-e si pa lahko nekam zataknejo..
#brezpodpisa

tt2advanced ::

ne vem, jst phone za chatkanje, pogovore, sms-e uporabljam, podatki so mi bonus oz. že nujno zlo.. pa mi je 4GB prenosa čist dost za maile and stuff..na phonu me pa hitrost prenosa res ne moti..
Lahko pa valda nabaviš Note-a, pa si extra omisliš še instant net..

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

zarad takih kot si ti (in to je večina userjov) nebo nikol unlimited/uncapped interneta preko teh omrežij.
In 5GB podatkovnega prenosa za dodatnih 9EUR je pa itk rop pri belem dnevu.
amapk dokler bo infrastruktura taka kot je in uporabnike nebojo motle take oderuške cene, bo stvar taka kot je..
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

tt2advanced ::

hojnikb je izjavil:

zdej pa nej nardijo še en pametn paket za ~5€, pa morda celo preklopim iz predplačnika :)):))

hojnikb je izjavil:

zarad takih kot si ti (in to je večina userjov)

ja sorry ti zahteven uporabnik mobilnih storitev na prepaidu (-;

hojnikb ::

Tist post je biu mišlen v sarkazmu, če ga nisi slučajno dojel.
Potrebe po glasovnih in sms storitvah praktično nimam (tu in tam kakšen klic in sms -- zato tudi še vedno predplačnik), bi mi pa zelo prišel prav kak unlimited internet (in ne "unlimited" ki po parih GB, ki jih lahko porabim v roku parih ur, pade hitrost na nakaj 100kb)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

tt2advanced ::

hojnikb je izjavil:

Tist post je biu mišlen v sarkazmu

fact: prepaid (to ne more bit pol sarkastnično ampak žalostno, je pa lahko kakšen personalen joke)
geek/dude: on prepaid
piše se leto: 2013..
to je men sarkastično, 2013 geek/dude na prepaidu..or just geek/dude weird (-;
sorry če sm te popredalčkala narobe, smeh (-;
zarad česa že, ropa pri belem dnevu? pa to se dons dogaja na vsakem koraku, pa se ljudje še zmer čist preveč grejejo pozim pa jejo rio mare namest merkator tun, k so ogabne..

hojnikb ::

Em zakaj bi že po tvoje mogel met vsak gik najmanj paket za 40EUR ?
In od kje teb ideja, da sem sploh geek in the first place ?
Ne napišemo vsi 10000 smsov na mesec in porabimo 1000+ minut za chat z svojim kolegicam/kolegom/fantom/punco...

In zakaj bi že sploh mogel uporabit glasovne storitve, če maš pa brezplačne alternative (hint: Skype).
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

tt2advanced ::

hojnikb je izjavil:


Ne napišemo vsi 10000 sms na mesec in porabimo 1000+ minut za chat z svojim kolegicam/kolegom.

potem pa ne morš vedt a je paket super, al je SuperB al je za en k*** če nima neomejene-neomejenosti interneta (4real).. back to the topic; paketi Tušmobile so TOP.. sploh tale 1500

hojnikb ::

taki nateguni, kot so pr tušu, vprašanje kaj se bo izcinilo iz tega paketa.
hint: FREE40 paket, tisti ki so ga mel/ga majo, vejo o čem govorim. Pa verjetno še ceu kup drugih nategunskih potez..
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

tt2advanced ::

hojnikb je izjavil:


hint: FREE40
agree >:D

hojnikb ::

pa da ne omenjam podražitve prekoračitvev minut pr FREE5 :))
The list goes on...

Just beaware... afterall se je le treba vezat za 2 leti..
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

nUUb ::

Se mi je zdelo da je too good to be true, sem mislil šaltat is paketa Vesolje na tole, kljub 40eur, samo vezave pa ne več, hvala. Po letu in pol sem samo enkrat videl Mobitel roaming, v neki kleti.
i7 2600k@4.8GHz - nV 760 - 850 EVO 250GB - 4TB FreeNAS
ASUS 1920x1080@144Hz

Lonsarg ::

Če si na vesolju se ti splača šaltat vsaj na Free20/Mingl17. Ampak ne resno, pač šaltaj na Najbližji 1500, če pa kasneje ugotoviš da to ni zate pa lahko kljub vezavi na enako drag ali dražji paket šaltaš z stroškom 10€, no biggie.

Osebno imam sicer raje Mingl17/Free20, ker ima več prenosa kot Najbližji 1500. Res pa je, da najbližji nese vse pakete pri minutah, pa tudi ni veliko ljudi, ki bi rabili več kot 1500MB.

Pa 10% popust je tut zakon, vsaj nekaj direktnega dobiš v zameno za vezavo, ne pa neko prikrito subvencijo na telefon, ki to marsikdaj sploh ni...

Hayabusa ::

hojnikb je izjavil:

taki nateguni, kot so pr tušu, vprašanje kaj se bo izcinilo iz tega paketa.
hint: FREE40 paket, tisti ki so ga mel/ga majo, vejo o čem govorim. Pa verjetno še ceu kup drugih nategunskih potez..

Care to elaborate ?

bdoxx ::

so dokaj ugodni napram konkurenci, če se vzame naprimer S4...
mingl 12€ + 10%pupust = 10.80€ + opcija 19 = 29€ mesečne naročnine za S4 + 189€ za telefon.
Samo še vseeno ne grem niti blizu Tušmobila.

ivanuscha ::

Kolikor jaz vem ne moreš vzet popust + telefon.

hojnikb ::

Hayabusa je izjavil:

hojnikb je izjavil:

taki nateguni, kot so pr tušu, vprašanje kaj se bo izcinilo iz tega paketa.
hint: FREE40 paket, tisti ki so ga mel/ga majo, vejo o čem govorim. Pa verjetno še ceu kup drugih nategunskih potez..

Care to elaborate ?

http://forum070.net/viewtopic.php?f=18&...
#brezpodpisa

gendale ::

jaz sem imel prej najbližji, sedaj imam najbližji 1500 (ker se moraš zanj zavezat za 24 mesecev, jaz sem se pa itak za telefon, mi je dala še ta paket)
zaenkrat še ni blo kakih problemov, da bi porabil zakupjene količine in bi pol težili, ker sem jih

se pa nasplošno strinjam, da oglaševat nekaj kot neomejeno, pol pa lovit ljudi, ki uporabljajo storitev, je svinjarija
naj pač napišejo da imaš navoljo x min/sms/mb in je
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

CaqKa ::

hojnikb je izjavil:

pa da ne omenjam podražitve prekoračitvev minut pr FREE5 :))
The list goes on...

Just beaware... afterall se je le treba vezat za 2 leti..

Če si eni ne znate preračunat kolko na mesec porabite, pa prebrat malega tiska (mali tisk je poanta te teme) potem se ne ćudit če se počutite nategnjeni...

Jaz sem si do zdaj še vsakič predno sem menjal paket zadeve temeljito pregledal in preveril mojo porabo za eno leto nazaj...
v določenih primerih sem si še celo v excelu naredil grafe... sploh za časa ko so še bli paketi ki so bili sestavljeni iz naročnine in poračuna porabljenih minut... danes grafi več niso potrebni, ko samo pogledaš zakupljene minute, pa morebiti še to preračunaš na izgubi zaradi obračunskih intervalov...

hojnikb ::

CaqKa je izjavil:

hojnikb je izjavil:

pa da ne omenjam podražitve prekoračitvev minut pr FREE5 :))
The list goes on...

Just beaware... afterall se je le treba vezat za 2 leti..

Če si eni ne znate preračunat kolko na mesec porabite, pa prebrat malega tiska (mali tisk je poanta te teme) potem se ne ćudit če se počutite nategnjeni...

Jaz sem si do zdaj še vsakič predno sem menjal paket zadeve temeljito pregledal in preveril mojo porabo za eno leto nazaj...
v določenih primerih sem si še celo v excelu naredil grafe... sploh za časa ko so še bli paketi ki so bili sestavljeni iz naročnine in poračuna porabljenih minut... danes grafi več niso potrebni, ko samo pogledaš zakupljene minute, pa morebiti še to preračunaš na izgubi zaradi obračunskih intervalov...

če je to letel na mene, potem se motiš, ker jst nebi šel k nategunskemu tušu niti če bi bil edini operater v tej naši deželici.

Samo pravim izkušnje iz drugih forumov..
In nekaj je drobni tisk, druga stvar je pa zavajanje..
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

CaqKa ::

odnos simobila zadnji dve leti zame ni bil kaj boljši. ravno tako nategujejo po dolgem in počez, tudi tisto kar ne piše v drobnem tisku. za nepravilnosti sem jih prijavil na tržni inšpektorat...

težav z tušmobilom nimam, sem pa od izkušenj z simobilom na določene zadeve pozoren...

ni letelo na nobenga osebno (karkoli to sploh pomeni).
le svoj piskrček moram dodat, ker tako črno kot eni tukaj opisujete pa po mojih izkušnjah ni.

tt2advanced ::

CaqKa je izjavil:


ker tako črno kot eni tukaj opisujete pa po mojih izkušnjah ni.

vsaj en pamtn :D, dokler je tok pocen, mi je vseeno fer-ne-fer.

Liniss ::

tt2advanced je izjavil:


doh, ne vem od kje vam ta dezinformacija, da omrežje ne dela dobro, sicer pa tam kjer ne, je še zmer direktno nacionalni roaming (kao za 000.000 EUR/mesec??? nepreverjene info) na mobitelovo omrežje (to je res ne vem kje), sam je fajn da maš pol tm 3g iklopljen (to kriješ pol sam oz. to nebi vedla, ker se mi ne dogaja da ni tušmobilovga omrežja)..
seveda so bili na začetku tehnični problemi(tko k bodo zdej z nadgradnjo 4g omrežja), nadgradnja omrežja je pomoje pri tako novem ponudniku kar problem, sedaj pa so se stvari začele normalizirat oziroma vsaj zadnji dve leti in več čist ql.. mobitel je meu faking 13??? let prednosti, mal zdrave konkurence pa more bit na tržišču, če gledaš iz strani potrošnika je tale paket 1500 ornk za razmislt..


Se strinjam, tud jaz sem na tušmobilu, in omrežje zaenkrat dobro dela, pa tud da bi imeli nefer odnos nisem opazila, pa zmeraj pregledam vse, preden karkoli plačam.

RuN ::

kolko je pol dodatni strošek na tem paketu, če se ti omrežje preklopi na nacionalno omrežje (mobitel) in opraviš klic?

hojnikb ::

po ceniku ;)
#brezpodpisa

RuN ::

iščem pa se ne znajdem. kolk je pol to?

meganboj ::

danes so mi rekli da na tem paketu (1500) ni rominga na mobitelovo omrežje

Lonsarg ::

Piše tudi na internetu... Tako kot Mingl tudi za ta paket veljajo vključene količine za tuš omrežje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

RuN ::

so mi na tušu povedal: 0,12€ za minuto/sms in 0,43€ za prenos podatkov na omrežju mobitel.
bom vzel 7 dnevno testno številko in pogledal kje vse je okrog nas signal, pa bomo videli.

Skadi ::

Pozdravljeni,
odločam se o nakupu novega telefona,trenutno sem na simobilu,kateri je v roku enega leta na območju kjer živim,totalno pokvaril signal,prej je bilo vse bp; zaradi tega bežim od njega.
Ponudba tuša je za isti mobitel in približno isto naročnino ( gledam mobitel 2013 enot) , cenejša za 123 € poleg tega,da je ponudba tuša precej bolj radodarna.
Saj ta 1500€ enot, velja za vseh 24 mesecev ali je to bolj promo akcija,do datuma?
Nekje sem prebral da še signal vedno ni stabilen; a roaming v mobitel pa gre po veljavnem ceniku?

Lp
Sandi

hojnikb ::

ja m@ roaming je po ceniku in ne gre iz tistih 1500 enot..
#brezpodpisa

gendale ::

vzemi testno sim in preveri kak signal maš na mestih kjer ponavadi uporabljaš telefon
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

djordjevic ::

Sej drugač pa vzameš free 15/20 in imaš mobile/data roaming že vključen.
No grave is deep enough to keep us in chains.

gregyk ::

djordjevic je izjavil:

Sej drugač pa vzameš free 15/20 in imaš mobile/data roaming že vključen.


Vključeni so samo klici, za prenos podatkov piše: " Prenos podatkov v omrežju ponudnika nacionalnega gostovanja se obračuna posebej. "

CaqKa ::

meganboj je izjavil:

danes so mi rekli da na tem paketu (1500) ni rominga na mobitelovo omrežje


v večini tušovih paketov se gostovanje v mobitel omrežju plačuje po ceniku... ta paket ni nič drugačen od ostalih.
če bi bil roaming izklopljen, potem bi v malem tekstu namesto:
"Vključene in v okviru akcije dodane količine storitev veljajo v radijskem omrežju Tušmobila (prikaz omrežja: Tusmobil) storitve opravljene iz radijskega omrežja ponudnika nacionalnega gostovanja (prikaz omrežja: Tusmobil Mobitel ali znak za gostovanje) in storitve po porabi vključenih količin v radijskem omrežju Tušmobila pa se obračunajo dodatno po Ceniku. "

pisalo da roaming ni možen...
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tušmobil omrežje

Oddelek: Mobilne tehnologije
499955 (8014) Dzhimen
»

Tušev Svetovni premium (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5518402 (14997) Lonsarg
»

Izbira paketa - najboljša opcija

Oddelek: Mobilne tehnologije
379589 (8680) EdoK
»

TUŠMOBIL - paketi FREE (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
18543849 (32579) OChack
»

Paket All Inclusive pri Tušmobilu

Oddelek: Mobilne tehnologije
305806 (4550) Lonsarg

Več podobnih tem