» »

Kateri volan za PC

Kateri volan za PC

Tomaž ::

Kateri volan priporočate za nekje do 100€. Trenutno imam volan za 20€ od Geniusa :D
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

Fifty6 ::

Rabljen logitech g25, cene se pa gibljejo od 120e naprej. Ampak se ti splaca dat se 20 ali 30e vec ker je zadeva res vrhunska.

Buggy ::

ce isces novo in je 100€ res limita, bo malce tezje...glej obvezno za kaksnimi akcijami. V priblizno ta cenovni razred, da se res splaca kupovati, vec kot ne paseta le kaksnen Thrustmaster F430 FF (pred letom in pol sem ga na pixmaniji dobil za 90€ v akciji - ima jermen namesto motorckov) ali pa Logitech Driving Force GT, katerega se zelo malo rabljenega in se v garanciji dobi dokaj ugodno recimo na bolhi (sem jih videl ze za 70€).

Rabljeno in brez garancije pa kot je bilo ze povedano G25, s tem da ga obvezno pred nakupom preizkusi.

Tomaž ::

Buggy je izjavil:

ce isces novo in je 100€ res limita, bo malce tezje...glej obvezno za kaksnimi akcijami. V priblizno ta cenovni razred, da se res splaca kupovati, vec kot ne paseta le kaksnen Thrustmaster F430 FF (pred letom in pol sem ga na pixmaniji dobil za 90€ v akciji - ima jermen namesto motorckov) ali pa Logitech Driving Force GT, katerega se zelo malo rabljenega in se v garanciji dobi dokaj ugodno recimo na bolhi (sem jih videl ze za 70€).

Rabljeno in brez garancije pa kot je bilo ze povedano G25, s tem da ga obvezno pred nakupom preizkusi.


THRUSTMASTER FERRARI 430 volan sem celo našel za majn kot 100€ :D
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

Buggy ::

super...po kodi sodec gre za istega kot ga imam sam, se pravi z force feedbackom, imas namrec tudi f430, ki je integriran v stojalo in nima FFB

preveri...drugace pa meni sluzi ze leto in pol vsak petek intenzivnega igranja po cca 4 ure in se je ze malo obrabila guma na zadebeljenem obrocu volana, ter flaps za prestavljanje v visjo brzino je zacel nagajat (po dve prestavi menjal naenkrat), kar sem z enostavnim posegom v volan tudi uspesno sam odpravil. Vracaje na garancijo v tujino bi pac predolgo trajala :P

...sem tudi sam presel iz nekega poceni Logitech Formula Force EX na tega in so se mi casi na krog popravili kar obcutno.

Poglej se malo reviewje pa se odloci..za to ceno je pomoje P/P zmagovalec, ce ne vozis ravno iger kjer bi pogresal 900 stopinjski obrat volana?!?...pa naj me kdo popravi!

novak-t ::

Zdravo. Ima kateri izkušnje z tem volanom? Rad bi imel nek soliden volan ki ima neko ročko ki se da programirati kot ročna zavora.

Tomaž ::

Katerega vzeti Ferrari 430 Force Feedback (116 €) ali Rally GT FFB Clutch (103 €) ?
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

volan za PC

Oddelek: Kaj kupiti
233069 (2716) Buggy
»

Težave z volanom

Oddelek: Strojna oprema
91706 (1399) SLOarmy12
»

Kateri volan za računalnik kupiti ?

Oddelek: Kaj kupiti
235610 (4893) ABX
»

Volani

Oddelek: Kaj kupiti
142063 (1541) ABX
»

Momo volan

Oddelek: Kaj kupiti
453930 (3358) __Devil__

Več podobnih tem