» »

Kako izdelati wi-fi login page

Kako izdelati wi-fi login page

anej123 ::

Pozdrav zanima me kako narediti wi-fi login page?
In s katerim programom ki je morda brezplačen
http://elmoony.wordpress.com/2013/01/26...

5er--> ::

anej123 ::

Ne razumem

Tilen ::

Brezplačno orodje za naredit html login page je recimo beležnica.>:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Phantomeye ::

Lahko kupiš router, k to podpira, drugace moras pa naredit svoj login, pa router skomunicirat, da poveže na ta login page

anej123 ::

kako in z katerim programom narediti login??

z katerim programom to narediti??

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: anej123 ()

primus1024 ::

Login page lahko narediš s katerimkoli programom za urejanje html.
Lahko uporabljaš vgrajeno avtentikacijo v dd-wrt (če tvoj router to podpira in zgolj zamenjaš html file), če hočeš še accounting in podobno pa potrebuješ kakšen chillispot oz. kaj podobnega.
Napiši malo več kaj pravzaprav želiš doseči v končni fazi, saj ti drugače kdorkoli težko svetuje.

blackbfm ::

problem je verjetno zato ker hoče rešitev na ključ oz na klik

terryww ::

ključne besede so captive portal in radius server
It is the night. My body's weak.
I'm on the run. No time to sleep.

Kurzweil ::

Tilen je izjavil:

Brezplačno orodje za naredit html login page je recimo beležnica.>:D


Ni res, če smo že ravno smart assi, Notepad ni zastonj, za slednjega je potrebna licenca Windowsev. Zgrožen pa sem, da nek "moderator" sam zbija nivo foruma z nekonstruktivnim odgovorom oz. s postom, ki prav nič ne pomaga možakarju, ki je lepo vprašal če kdo pozna ustrezno rešitev.

#000000 ::

Če imaš voljo in kak star komp, deluje že na 600mhz procih in verjetno še manj uporabi m0n0wall ali celo router z njim, ima captive portal že inplementiran.

Tilen ::

Kurzweil je izjavil:

Tilen je izjavil:

Brezplačno orodje za naredit html login page je recimo beležnica.>:D


Ni res, če smo že ravno smart assi, Notepad ni zastonj, za slednjega je potrebna licenca Windowsev. Zgrožen pa sem, da nek "moderator" sam zbija nivo foruma z nekonstruktivnim odgovorom oz. s postom, ki prav nič ne pomaga možakarju, ki je lepo vprašal če kdo pozna ustrezno rešitev.


Kdo pa pravi, da mora uporabiti Windows? 5er--> je dal zelo dober odgovor, OP pa ni bil niti toliko, da bi prebral ali vsaj poskušal razumeti kaj se da s tem narediti. Imam občutek, da OP niti sam točno ne ve, kaj rabi.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Fifty6 ::

Tipicen problem slo foruma, vsak pametnjakovic pove samo 3 besede pa misli da je pomagal, ce nekdo nekaj uprasa ponavadi prosi da mu nekdo ponudi celotno razlago od zacetka do konca (tako je dragi komunikativni fantje, kot v prvem razredu osnovne sole). Torej naj mu nekdo pove kaj napisat v beleznico ( od prve do zadnje besede) in kako to potem spravit na router oz na neko spletno stran.

Jaz tega neznam tako da ti nebom pomagal, povdarjam pa problem vsakega foruma. Saj to naj bi bila neka sodobna pomoc pa je ocitno se vedno dalec od tega.

Sicer pa verjetno znas anglesko, pojdi na ta forum: http://www.tomshardware.co.uk/forum/
In tukaj vprasaj ker bos prej dobil postopek. Pa srecno pri iskanju resitve

bluefish ::

Fifty6 je izjavil:

Torej naj mu nekdo pove kaj napisat v beleznico ( od prve do zadnje besede) in kako to potem spravit na router oz na neko spletno stran.
Ko bi le bilo tako preprosto.
In ravno zaradi manjka dodatnih informacij s strani avtorja teme so taki odgovori kot so.

Fifty6 ::

bluefish je izjavil:

Fifty6 je izjavil:

Torej naj mu nekdo pove kaj napisat v beleznico ( od prve do zadnje besede) in kako to potem spravit na router oz na neko spletno stran.
Ko bi le bilo tako preprosto.
In ravno zaradi manjka dodatnih informacij s strani avtorja teme so taki odgovori kot so.


To je pa druga stvar in ti dam definitivno prav, pac nekdo ki se spozna bi moral pa tud povedat kere informacije more se use zapisat, pismenost je velik problem pri podajanju in odgovoru uprasanja. Vem kako je to ker me veckrat kdo klice za nadgradnjo softwera, pa sam rece a bi mel zdej cas da mi to prec zrihtas ( in si mislem, kaj pa doberdan, povej mi ka imas za eno stvar itd....)

#000000 ::

Ne se sekirat, še aneja boli K za to rešitev, verjetno je vmes že pozabil da sploh rabi kaj takega, jest sem mu povedal za pravo rešitev, če bo pobrskal po strani bo videl da lahko tam celo kupi router, seveda pa taka zadeva ne stane 20 evrov. LP

blue ::

Če ti bo uspelo postavit ta captive portal prosim naredi uslugo uporabnikom in nastavi "session timeout" na nek razumen čas..

Nič ni bolj nadležno kot v hotelu vsako uro klikat "I agree" na PCju, na telefonu in na tabletu...

dope1337 ::

Fifty6 je izjavil:

ce nekdo nekaj uprasa ponavadi prosi da mu nekdo ponudi celotno razlago od zacetka do konca (tako je dragi komunikativni fantje, kot v prvem razredu osnovne sole). Torej naj mu nekdo pove kaj napisat v beleznico ( od prve do zadnje besede) in kako to potem spravit na router oz na neko spletno stran.


Plači, pa ti zrihtam iz nule do tistega ko hočeš ... Ekonomija 101

Morš se zavedat, da je to dobra volja pjebov, da mu sploh zastonj pomagajo. Bi lahko tudi OP pokazal mal več iniciative.

Npr:
@primus1024: "Napiši malo več kaj pravzaprav želiš doseči v končni fazi, saj ti drugače kdorkoli težko svetuje."
@OP: zaenkrat še nič ...

Kok boš pol pomagal? Namreč, da se narediti to na čuda različnih načinov s čuda orodji, ki imajo čuda prednosti in slabosti.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

Kurzweil ::

kaj pomeni "OP" dope1337 ?

kloko ::

Original poster, torej začetnik teme.

L.p., Kloko

Yacked2 ::

Imaš alternativo, da nastaviš WPA-PSK geslo, ki je mogoče celo boljše od tvoje ideje, saj če omrežje ni zaščiteno lahko vsak bere pakte, ki se pošiljajo po mreži
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ni mi ravno jasno.

Oddelek: Omrežja in internet
71730 (810) t0mekk
»

WordPress 5.0

Oddelek: Izdelava spletišč
222776 (2051) Netrunner
»

Administrator spletne strani - login sistem

Oddelek: Izdelava spletišč
132075 (1673) Ice-Heki
»

Router in promo/welcome page

Oddelek: Omrežja in internet
102060 (1698) SeMiNeSanja
»

Napad na Citigroup izkoristil trivialno luknjo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
6118072 (14349) ABX

Več podobnih tem