» »

Problem z prenosnim računalnikom

Problem z prenosnim računalnikom

Getsmore ::

Lep pozdrav,

Imam velike probleme z svojim prenosnim računalnikom.
Specifikacije:
6gb RAM,
AMD Radeon HD 7670M 1gb,
Intel pentium 2.5gHz,
500gb trdega diska,
Windows 8 64 bit.

Računalnik sem kupil pred 1 mesecem in mi približno vsako uro napiše spodaj desno na ekranu v oblačku, da se je driver od grafične kartice zaustavil in uspešno obnovil. Potegnil sem si iz interneta program GPU-Z in CPU-Z, ki mi pokažeta specifikacije računalnika. Pod grafično kartico mi oba programa pokažeta Intel HD graphics 4000, ki je intergrirana grafična kartica.
Probal sem izbrisati driver od intergrirane grafične in ko sem šel v igro sem imel približno 5 sličic na sekundo, a grafika je bila dosti boljša, kot pa jo imam z intergrirano grafično kartico. Tudi v vseh ostalih igrah, ki jih hočem igrati (TERA, Skyrim,..) nimam takšne grafike(imam nastavljeno vse na visoko učinkovitost), kot bi morala biti, povrh tega pa še mi igra na nizki grafiki komajda deluje gladko. Za obe igri imam dovolj dobre komponente, a nevem kaj je narobe! Probal sem tudi program ADM autodetect, ki samodejno zazna grafično kartico. Program mi grafične kartice v bistvu sploh ni zaznal. Sedaj sem brisal driverje za obe grafični kartici in čez par trenutkov mi jih je windows sam naložil nazaj gor, in ko pogledam pod device manager mi za AMD-jevo grafično kartico piše: Windows has stopped this device because it has reported problems. (Code 43). A ima kdo idejo, kaj je narobe?
  • spremenilo: Getsmore ()

Mikec17 ::

Lep pozdrav
Imam prenosni računalnik Asus x550lb. Imam problem z tipkami za nastavljanje glasnosti saj ne delujejo, vse ostale pa delujejo. Driverje sem že večkrat zbrisal in ponovno naložil pa ni nič bolje. Ali mi lahko kdo pomaga in svetuje.

mihibo5 ::

Lahko je prišel kakšen prah vmes in ni več stika.

hojnikb ::

sj maš v winsih za glasnost nastavlat..
#brezpodpisa

mihibo5 ::

hojnikb je izjavil:

sj maš v winsih za glasnost nastavlat..


Tipke še vedno ne bodo delovale. -.-

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihibo5 ()

Mikec17 ::

Tipke sicer delujejo. Za glasnost nastavljat mam na F11 in F12 ko si hočem nastavit glasnost morem pritisniti fn vendar ne deluje.

mihibo5 ::

Si preveril, če fn deluje?

Mikec17 ::

ja ker druge tipke delujejo primer: spanje in ostevtlitev ekrana

Riff ::

odgovor za Getsmora: poiskusi z najnovejšimi gonilnikei ( beta)če ne jih pa ročno anmesti in sicer daš updejt drivers za HD 7670M pa zber najnovejše saj tako gre v win7

http://support.amd.com/en-us/download/m...


drugače pa prenosnik samodejno preklapla med intel HD in AMD grafično ko sta obe pravilno inštalirani, intel za nezahtevne aplikacije AMD pa za igre in bolj zahtevne aplikacije

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Riff ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

big bang nateg, kaj storiti

Oddelek: Pomoč in nasveti
365184 (3605) SuperVeloce
»

Težave z gonilniki grafične kartice

Oddelek: Pomoč in nasveti
9736 (624) safast
»

Nakup novega prenosnika (cena okoli 300 €)

Oddelek: Pomoč in nasveti
211936 (1635) d4vid
»

Ali je ta comp dovolj dober za igranje Sims3?

Oddelek: Kaj kupiti
151553 (1228) AnitaM
»

hp g6 -dve grafični kartici

Oddelek: Zvok in slika
7484 (415) #000000

Več podobnih tem