» »

Vikings (TV Series 2013 - )

Vikings (TV Series 2013 - )

««
4 / 14
»»

Outcast ::

SPOILER




Zanimivo, očitno bomo v 4.sezoni videli smrt Rollota:D, vsaj upam tako.

Izi ::

SPOILER


Outcast je izjavil:

očitno bomo v 4.sezoni videli smrt Rollota:D, vsaj upam tako.
Poglej ga izdajalca. Navija za pogane namesto za nas kristjane :P
Rollo je sedaj naš :)) Če umazani pogani že prej niso mogli zavzeti Pariza, sedaj ko obrambo vodi Rollo sploh nimajo šans.

Očitno si bo Ragnar opomogel. Sem mislil, da ga bodo že odpisali.

Outcast ::

Izi je izjavil:

SPOILER


Outcast je izjavil:

očitno bomo v 4.sezoni videli smrt Rollota:D, vsaj upam tako.
Poglej ga izdajalca. Navija za pogane namesto za nas kristjane :P
Rollo je sedaj naš :)) Če umazani pogani že prej niso mogli zavzeti Pariza, sedaj ko obrambo vodi Rollo sploh nimajo šans.

Očitno si bo Ragnar opomogel. Sem mislil, da ga bodo že odpisali.


LOL kar imejte ga, lumpa:D
Nima šans, ko se zberejo Ragi, Lagerthka pa 'mali' Bjornči, jih bo dobil po p....:D

krefi ::

fantje kje ste to gledal k jst ne najdm tut na history ne..
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

starboi ::

krefi je izjavil:

fantje kje ste to gledal k jst ne najdm tut na history ne..


Si poizkusil v Google vpisati Vikings s4e1 ? Meni takoj iz prve najde. Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: starboi ()

krefi ::

sm ja sm problem je ker neznam tk dobro anglesko pa bi rad s podnapisi..

zkj ni blo to na hostory?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Magic1 ::

krefi je izjavil:

sm ja sm problem je ker neznam tk dobro anglesko pa bi rad s podnapisi..

zkj ni blo to na hostory?

haha :)), ti pa si komediant. A ti ni jasno da boš dolgo čakal na slovenski prevod popolnoma nove zadeve v Sloveniji, razen če se nek nedobudnež ne bo spravil prevest piratske verzije?
Magic

Izi ::

krefi je izjavil:

sm ja sm problem je ker neznam tk dobro anglesko pa bi rad s podnapisi..
zkj ni blo to na hostory?

Saj je na History Channel, ampak ne na našem.
History Channel je ameriška TV, ki sicer oddaja tudi drugod posvetu, ampak doma v ZDA imajo popolnoma drugačen program kot pa ga oddajajo v Internacionalni verziji.
Enako je z večino ameriških programov. Na primer ameriški MTV ima odlično serijo "The Shannara Chronicles" o kateri ni na Internacionalnih MTV programih ne duha ne sluha.

Izjema med ameriškimi programi pri nas sta pa na primer FOX in HBO. Ta dva imata pa enak program pri nas in v Ameriki. Zato lahko na primer na FOX-u spremljaš Dosjeje X hkrati z Američani, ali pa Igre prestolov na HBO.

Za Vikinge, Shannaro in podobne ameriške serije pa za Evropejce ni druge kot da zaplujemo v piratski zaliv, če hočemo biti na tekočem z Američani.
Seveda če si nadeneš črno prevezo čez oko in posadiš papigo na ramo se moraš najprej naučiti Angleščino. Mednarodni gusarski jezik je angleščina in znanje le tega je predpogoj, da postaneš izobčenec, ki mu nad glavo visi grožnja z 20 let zapora ;)

Včasih se seveda najde kakšna dobra duša in prevede podnapise za kakšno aktualno serijo v našo nepomembno slovenščino, ampak je potrebno nekaj računalniškega znanja, da zadevo pravilno sestaviš in uskladiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Magic1 ::

Lahko pa narediš en trik, snameš angleške podnapise, kopiraš vse iz datoteke, daš v google.translate in shraniš nazaj v datoteko. Prevod ne bo ravno najboljši, a če nimaš izbire... Drugače se lažje dobi južne podnapise, ker je večji trg. A vse to je le za pirate.
Magic

nurse013 ::

A to deluje? Par let nazaj ni prevedlo, menda ne zaradi cifer pred napisi
:)
you gotta be kidding me...

oo7 ::

Odličen začetek prve sezone :)

SPOILER!!!!



Prejšnjo sezono sem bil prepričan, da bo Kalf izdal Lagertho ampak se je izkazalo drugače. Z Lagertho se ni za hecat.

Mislim, da ragnar ne bo ubil Flokija.

Rolo se mi je zasral, do konca;((

Tile samostreli so v tej prvi sezoni naredili dva orng masakra.

Žena od Ragnarja se nekam čudno obnaša Ragnar pa ima že ogledano drugo >:Din najbrž s tem novo vas otrok :)


Bo pa 4 sezona daljša zaenkrat napovedanih 16 epizod v prejšnjih treh sezonah jih je bilo vedno samo po 10.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

nurse013 ::

Nekje sem zasledil celo 20_set, mislim da na neki strani z podnapisi, a je to zadnja sezona?
:)
you gotta be kidding me...

oo7 ::

Tudi jaz sem videl enkrat, da jih bo celo 20 samo trenutno na IMDB piše 16 epizof. Bo pa najbrž po vsej verjetnosti po 10 epizodi kakšen ali več mesecev pavze tako kot je npr pri Walking dead.

oo7 ::

nurse013 je izjavil:

a je to zadnja sezona?





SPOILER!!!



SPOILER



Ustvarjalec te TV serije je rekel, da bi rad nadaljeval Tv serijo Vikings še po Ragnarjevi smrti z njegovimi sinovi ampak odvisno je če bo serija brez Ragnarja še vedno tako uspešna.
Jaz po eni strani bi rad videl nadaljevanje a po drugi si te serije ne predstavljam brez Ragnarja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Izi ::

To (četrto) sezono bo 20 delov. History je najprej naročil 16 delov, potem pa naknadno še 4 dele.
Predvajali jih bodo v dveh delih po 10 delov. Sedaj bo vsak teden 1 del, do 10. dela, potem bo medsezonska pavza, enkrat proti koncu leta pa še ostalih 10 delov, po enega na teden.

Glede 5. sezone pa se še niso zjasnili. Vse je še odprto.

nurse013 ::

http://www.prijevodi-online.org/serije/...

Tukaj sem zasledil, menda bo res tako kot misli mpover
:)
you gotta be kidding me...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nurse013 ()

Sarkozy ::

oo7 je izjavil:

Odličen začetek prve sezone :)



se pridružujem

v 4 sezoni, bo vsekakor bolj napeto v Parizu, kot pa v Ragnarjevih gozdovih ;)
Ils sont fous ces Slovenes!

oo7 ::

Sarkozy je izjavil:

oo7 je izjavil:

Odličen začetek prve sezone :)



se pridružujem

v 4 sezoni, bo vsekakor bolj napeto v Parizu, kot pa v Ragnarjevih gozdovih ;)



Posebej takrat, ko se bo Ragnar vrnil8-)

Riff ::

super prvi del čisto značiln za vikinge

oo7 ::

Še ena odlična epizoda meni osebno najboljše Tv serije vseh časov evo pa sem rekel:\

Ragnar je končno pokazal kdo je šef v hiši>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Outcast ::

Spet dober del!:D

Tole sliko je objavu Clive Standen (Rollo) na svojem Instagramu...in njegov odgovor spodaj:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

oo7 ::

Ja odlična epizoda :)

Bjorn je orng badass8-)
Athelstein je bil pa ljubljenec vseh kraljev in takoj, ko se je prikazal Ragnarju in rekel mercy sem vedel kaj bo Raganr naredil :)

Izi ::

oo7 je izjavil:

Bjorn je orng badass8-)

Ja, lepo nas pripravljajo, da bo Björn kmalu ne samo presegel svojega očeta ampak postal strah in trepet vseh dežel od Skandinavije pa vse do Italije. Če se serija seveda ne bo prej končala :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Bjorn je orng badass8-)

Ja, lepo nas pripravljajo, da bo Björn kmalu ne samo presegel svojega očeta ampak postal strah in trepet vseh dežel od Skandinavije pa vse do Italije. Če se serija seveda ne bo prej končala :D



Pa ne samo Bjorn večina njegovih sinov se bo vrgla po Ragnarju8-)

vostok_1 ::

Že, sam Bjorn nima karizme kot jo ima Ragnar.

Sarkozy ::

oo7 je izjavil:




Posebej takrat, ko se bo Ragnar vrnil8-)


potem naj se pazi tega strica >:D

 king Aelle

king Aelle

Ils sont fous ces Slovenes!

treker ::

Psssstt....

oo7 ::

Še ena odlična epizoda :)



SPOILER


Ragnar se ga je dobro natripal hehe :)
Bjorn je že badass stopnje 10/10
Rolotu in princesi je končno zlaufalo:))
Zakaj imam občutek, da bo Floki spet zaj... Ragnarja.

Zdaj pa vprašanje kaj je s tem Haraldom, ki je na koncu prišel v vas imam občutek, da ne bo nič dobrega. Ko je Harald govoril o eni punci je mogoče to goroil o Asaulg se morda ona dva poznata?

Izi ::

 King Harald Finehair

King Harald Finehair


King Harald zna biti huda grožnjo za Ragnarja in vso njegovo družino.


SPOILER

Sklepam, da se ga ne bodo z lahkoto znebili, ker sta oba, Tako Ragnar kot Harald, dejanske zgodovinske osebnosti iz Nordijske zgodovine, in Harald je nekoč v zgodovini dejansko bil Kralj celotne Norveške.
V Kattegat ni prišel sam. S seboj ima brata in kar precej divjih bojevnikov. Ker namerava postati Kralj celotne Norveške to hkrati pomeni da namerava pobiti celotno Ragnarjevo familijo.

King Harald Finehair - Wikipedia
Dejansko živel od leta 850 – 932 (ni čisto natančno znano, par let gor ali dol)
Zgodovinsko gledano je znan kot prvi kralj Norveške. Vladal je v letih od 872 to 930 (spet približno), kar pomeni, da je bil Kralj celotne Norveške skoraj celih 60 let.
Je pa preverjenih podatkov o njem znanih bore malo saj so se prve "Sage" o njegovih junaštvih začele pojavljati šele dobrih 300 let po njegovi smrti.
In kot kažejo zgodovinski viri je verjetno umrl od starosti preko 80 let, tako da dvomim, da ga bo Ragnar v seriji kar ubil ;)

oo7 ::

Ragnar Loothbrok je kralj Kattegat in to je Danska? Čeprav je bil Ragnar rojen na Švedskem če se ne motim.

Izi ::

oo7 je izjavil:

Ragnar Loothbrok je kralj Kattegat in to je Danska? Čeprav je bil Ragnar rojen na Švedskem če se ne motim.

Kattegat
V seriji je Kattegat vasica v fjordu na jugu Norveške. Serija se torej dogaja na Norveškem.
Kattegat kot mesto v realnosti ne obstaja. Se pa Kattegat imenuje morje vmes med Dansko in Švedsko.

Izi ::

Hčerka kitajskega cesarja? :O Ragnar, you bastard! :D She's so damn hot.
Ali lahko pričakujemo Vikinge s poševnimi očmi?

Vikingi naj bi bili preprosti divjaki, tukaj pa vsi po vrsti toliko spletkarijo, da se lahko še Game of Thrones sramežljivo skrije :))
Lagertha!? OMG :O Za vse moške je najbolj varno, če jo samo od daleč občudujejo.

oo7 ::

Izi je izjavil:



Lagertha!? OMG :O Za vse moške je najbolj varno, če jo samo od daleč občudujejo.


Ragnar je izjema drugače se pa strinjam:)

nurse013 ::

Ni bilo neke akcije v zadnjih dveh delih,bolj kot ne drama...
:)
you gotta be kidding me...

Outcast ::

Men je blo kr mal težko gledat tale zadnji del, apatičnega Ragnarja ne zanima nič več, razn nove ljubice, zgleda da se je res naveličal zemeljskega življenja...

nurse013 ::

Po moje je nonstop zadet od tistih trav ki mu jih kitajka daje, bokve kaj jemle...
:)
you gotta be kidding me...

Izi ::

5. sezona je uradno potrjena. History je naročil 20. delov za 5. sezono.
Snemati jih bodo začeli letos poleti, predvajani bodo pa 2017.

oo7 ::

Odlična novica samo upam, da bodo v 5 sezoni še vedno v popolni igralski zasedbi:)

Sarkozy ::

Just put me out on a boat and light me on fire 8-)

 The last ship S04E10, 21.Apr 2016

The last ship S04E10, 21.Apr 2016



a že kdo ve, kdaj bo 11.epizoda,
na jesen?
Ils sont fous ces Slovenes!

oo7 ::

Sarkozy je izjavil:

Just put me out on a boat and light me on fire 8-)

 The last ship S04E10, 21.Apr 2016

The last ship S04E10, 21.Apr 2016



a že kdo ve, kdaj bo 11.epizoda,
na jesen?



Najbrž enkrat jeseni.

Magic1 ::

Super, sem šele zdaj videl, da so podvojili količino delov. Tako rekoč bomo imeli "dve" sezoni na leto. Samo da bo kvaliteta ostala na primerljivi ravni, dogajanje so dovolj razpletli, da jim kvalitetnega materijala nebi smelo zmanjkat.
Magic

nurse013 ::

Hja, če se ga nebo prej Ragnar do konca zadel...
:)
you gotta be kidding me...

Izi ::

nurse013 je izjavil:

Hja, če se ga nebo prej Ragnar do konca zadel...

Glede na to, da Ragnar že celo sezono bolj ali manj počiva in se vseeno povsod kaj zanimivega dogaja, jaz mislim, da bi šlo tudi brez njega dobro naprej.
Ragnar je tipični Viking. To, da so mu pred nosom zaloputnili vrata Valhalle :)) ga je tako potrlo, da je postal zapečkar, ki ga nič več ne vleče iz domače vasi v svet.

oo7 ::

Če Ragnar ne bo šel tudi njegova vojska ne bo šla tako, da ni bojazni, da ne bi šel :)

Sarkozy ::

mislim, da naslov 10 epizode pove vse ;)
Ils sont fous ces Slovenes!

Okapi ::

Če se bodo držali vikinških sag, potem itak vemo, kako bo Ragnar končal. V 5. delu so tudi nakazali, kar tudi že vemo iz zgodovine, kateri Viking od teh, ki so v seriji, bo največji badass od vseh.

vostok_1 ::

I'm gonna miss Ragnar.
Je praktično edini z dovolj karizme, da je naredil serijo. Brez njega bo serija zgledala bolj kot ne spin-off.

oo7 ::

Ja če se bodo držali vikinških sag
Ragnar je bil poročen 3x trenutno je šele drugič :) According to legend, Ragnar was married three times: to the shieldmaiden Lagertha, to the noblewoman ?óra Borgarhj?rtr, and to Aslaug. Jaz mislim, da bo Ragnar preživel četrto in peto sezono ;)

Izi ::

oo7 je izjavil:

Ja če se bodo držali vikinških sag
Ragnar je bil poročen 3x trenutno je šele drugič :) According to legend, Ragnar was married three times: to the shieldmaiden Lagertha, to the noblewoman ?óra Borgarhj?rtr, and to Aslaug. Jaz mislim, da bo Ragnar preživel četrto in peto sezono ;)
Ampak po vikinških sagah je bila
Aslaug Ragnarjeva zadnja žena in trenutno je v seriji poročen z njo, pa sinov ima tudi že približno toliko kot jih naj bi imel. Glede na sage bi po moje moral kmalu oditi v Valhallo ;-)



vostok_1 je izjavil:

I'm gonna miss Ragnar.
Je praktično edini z dovolj karizme, da je naredil serijo. Brez njega bo serija zgledala bolj kot ne spin-off
Jaz mislim, da bi znalo biti brez Ragnarja mnogo bolj divje, kot to sedanje mrtvilo. Trenutno je ravno zaradi Ragnarja tako mirno in so vsi Vikingi na videz složni. Ko ga ne bo več bodo Vikingo razpadli na cel kup sovražnih skupin in takrat bo šele postalo divje in napeto >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

lisaac ::

Ragnar do 5 sezone mi je bil res top ..takšnega Ragnarja, kakršnga imamo pa sedaj..mi ga pa ne bo škoda v Valhalli =)
Je Bjorn postau večji bad ass
««
4 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Assassin's Creed Valhalla (2020) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26741385 (6618) Kvinta
»

Knightfall (Tv serija 2017-) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6012172 (6556) oo7
»

Warcraft (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
20250984 (35153) Jerry000

Več podobnih tem