» »

Fast & Furious 6 2013

Fast & Furious 6 2013

1 2
3
4

oo7 ::

Seveda s tem mislim avte kot so:

Mclaren p1

903 konjev

Bugatti Veyron Super Sport

1200 Konjev

Koenigsegg Agera R

1140 Konjev


Men osebno so bili F&F filmi vredu ampak, ko je kazalo števec v miljah in Kmh in, ko so šli 200 kmh je bilo okoli vse megleno od hitrosti:| bomo videli kaj bo s temi avti, ki gred okoli 400 kmh in čez>:D

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

Izi ::

oo7 je izjavil:

Need for Speed mogoče bo film slabši ali boljši kot F&F ampak film bo definitivno imel vsaj NEKATERE prave športne vrhunske avte za razliko od F&F, ki ima same Japonske in Ameriske pirhe;)

Hja, kaj je "pravi" športni avto so mnenje zelo deljena.
Imamo tri popolnoma različne tipe športnikov. Ameriški, Evropski in Japonski. V resnici so si vsi dokaj enakovredni.
Japonski so tehnološko daleč naprej, zgledajo pa precej nebogljeno, ampak videz vara. Ameriški mišičnjaki (Muscle cars) so robustni in jih je sama moč, grdi so pa ko smrt. Evropski so pa ravno nekje vmes, ne tič ne miš, dragi pa ko sam hudič.
In ravno zato, ker so Evropski mešanica Japonskih in Ameriških, se pravi športni bolj odvija samo med dvema skrajnostma med Japonsko tehnologijo in Ameriško surovo močjo.

In točno to imamo v F&F:


Vprašanje, če bi Ferrari ali Porsche tukaj imel za burek. Glede na ceno vsekakor ne.
Pa še ena stvar je, zakaj Evropskih športnikov ne vidimo. Ker so nenormalno precenjeni. Namenjeni so izključno preseravanju bogatašev. Medtem ko so Japonski in Ameriški športniki dejansko namenjeni ljubiteljem športnih avtomobilov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

oo7 ::

Izi tale Ferrari ti pihne tista tvoja 2 avta gor za šalo in je tudi legalen za na cesto.

Ferrari FXX Evolution


Al pa tale zverina kako poje
Maserati MC12 Corse


Potem pa imaš še en kup športnih avtov Ferrari, Pagani, Lamborghini, Masserati, Posrche, Bugatti, Mclaren, Aston Martin, Koenigsegg in še druge Evropske super precenjen avte a ne:)???

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Lahko pa tudi kaj cenejšega kot je npr Bmw M5 G-power na Nemškem avtobanu

B86Tech ::

mal te morm popravt Ferrari FXX ni street legal, mogoče je bla kkšna izjema narejena, drgač pa se uporablja samo pr Ferrari FXX programu, se prav d fajn plačaš pa se po pistah vozš...

One of the main reasons that the FXX is not street legal are its tires. It can only take custom-made slicks made by Pirelli, which can not get enough grip to be safe on public roads.


drgač pa mislm da so sposobni in amerikanci in japonci tut narest pravga superšportnika, to da so ti avti precenjeni se pa strinjam, pa tut če bi imel miljarde bi isto mislil :D

oo7 ::

B86Tech je izjavil:

mal te morm popravt Ferrari FXX ni street legal, mogoče je bla kkšna izjema narejena, drgač pa se uporablja samo pr Ferrari FXX programu, se prav d fajn plačaš pa se po pistah vozš...

One of the main reasons that the FXX is not street legal are its tires. It can only take custom-made slicks made by Pirelli, which can not get enough grip to be safe on public roads.


drgač pa mislm da so sposobni in amerikanci in japonci tut narest pravga superšportnika, to da so ti avti precenjeni se pa strinjam, pa tut če bi imel miljarde bi isto mislil :D



Skyman ::

Ce je kdo gledal Top Gear je prav Michael Schumacher vozil tega FXX postavil tudi najboljš cas ampak je bil crtan ker ni za ceste.Kar se tiče te serije FXX je je posebno to da ti ko kupis ta avto ga nimas doma ampak ga imas parkiranega v Ferrarijevi garazi ce hoces dirkat ti ga ferari dostavi na neko dirkališče cena temu primerna!

B86Tech ::

no sej to sm mislu rečt, sam se mi ni dal več pisat, pa tut da so verjetn nardil kakšno izjemo, kot je
ta v videu... drgač je bil pa primarno mišljen kot dirkalnik za pisto kokr jst vem (za tiste k majo preveč denarja :) )

oo7 ::

B86Tech je izjavil:

no sej to sm mislu rečt, sam se mi ni dal več pisat, pa tut da so verjetn nardil kakšno izjemo, kot je
ta v videu... drgač je bil pa primarno mišljen kot dirkalnik za pisto kokr jst vem (za tiste k majo preveč denarja :) )


Res je, ker to je najdražji Ferrari:P
Ampak, ker je govora o filmu in dirkanju noben avto z F&F filma nebi bil konkurent FXX;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Izi ::

Te avti ki jih lepite tukaj stanejo 10 do 20-krat več kot tisti iz F&F in v tem je fora. Nobenemu Američanu ali Japoncu niti na misel ne pride, da bi za avto dal več kot 50.000 Evrov oziroma eno celoletno plačo.
Športni avti se mimogrede razbijejo in že če razbiješ nekaj, za kar moraš celo leto garati v službi, brez da bi kaj zapravil je katastrofa, da pa razbiješ nekaj, za kar bi moral v službo hoditi 20 let in vse dati v šparovček, pa na misel lahko pride samo Evropejcu.

BMW M5 G-Power se za najcenejši model začne nekje pri 250.000 Eur. Ostalih avtov, ki dosegajo celo milijonske cifre ne bom niti omenjal.
Že ta BMW stane enako kot 5 športnih avtov iz filma "F&F", skupaj s predelavo, ampak na kratkih razdaljah prav vsi peljejo scat ta BMW. Zelo dvomim, da bo šel kdo v svoj kot žafran drag BMW vgrajevati "Nitro" ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

nejcek74 ::

hm mislim da vecina tvojih argumetov ne bo sla cez, npr. m5 v zda je tam okoli 100.000 usd, g-power tuning pa niso ravno nek hud zalogaj.
Pa ce gremo naprej, vecina slovencev da cca nekje med 10.000 in 20.000 evrov za avto, torej se gibljemo v okvirih tvoje pol do eno letne place in tako naprej.....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nejcek74 ()

oo7 ::

Izi je izjavil:

Te avti ki jih lepite tukaj stanejo 10 do 20-krat več kot tisti iz F&F in v tem je fora. Nobenemu Američanu ali Japoncu niti na misel ne pride, da bi za avto dal več kot 50.000 Evrov oziroma eno celoletno plačo.
Športni avti se mimogrede razbijejo in že če razbiješ nekaj, za kar moraš celo leto garati v službi, brez da bi kaj zapravil je katastrofa, da pa razbiješ nekaj, za kar bi moral v službo hoditi 20 let in vse dati v šparovček, pa na misel lahko pride samo Evropejcu.

BMW M5 G-Power se za najcenejši model začne nekje pri 250.000 Eur. Ostalih avtov, ki dosegajo celo milijonske cifre ne bom niti omenjal.
Že ta BMW stane enako kot 5 športnih avtov iz filma "F&F", skupaj s predelavo, ampak na kratkih razdaljah prav vsi peljejo scat ta BMW. Zelo dvomim, da bo šel kdo v svoj kot žafran drag BMW vgrajevati "Nitro" ;)



Potem pa kupiš starega Bmw-ja in mu ugradiš turbo in je cenovno isto in ne rabiš nitrota>:D



8.83 sekunde 253,7 Kmh

M-XXXX ::

Te avti ki jih lepite tukaj stanejo 10 do 20-krat več kot tisti iz F&F in v tem je fora. Nobenemu Američanu ali Japoncu niti na misel ne pride, da bi za avto dal več kot 50.000 Evrov oziroma eno celoletno plačo.

Saj se šališ ane? Ok zdajle bom čisto ugibal ampak bom rekel da recimo 1/3 ali pa 1/2 američanov vozi avto, ki stane dve letni plači. Koliko pa misliš da SUV koštajo? 20 jurju? No seveda se je zdajle recesija tudi pri njih poznala, da standard pada vendar ne toliko.

Pa zakaj mislite, da so Evropski avti tako popularni (čedalje bolj) v US? Zelo dober se mi je zdel citat od Clarsona the good the bad the ugly about americans cars (nekaj takega je naslov) ki kar dobro pozvame: američani še niso naredili dobrega avtomobila. Najbližje je ford prišel s svojim Ford GT. Sam kaj ko uporabljajo evropske dele, evropske vzmeti, evropko znanje in če na koncu ni celo narejen v evropi? :D

oo7 ::

M-XXXX je izjavil:

Te avti ki jih lepite tukaj stanejo 10 do 20-krat več kot tisti iz F&F in v tem je fora. Nobenemu Američanu ali Japoncu niti na misel ne pride, da bi za avto dal več kot 50.000 Evrov oziroma eno celoletno plačo.

Saj se šališ ane? Ok zdajle bom čisto ugibal ampak bom rekel da recimo 1/3 ali pa 1/2 američanov vozi avto, ki stane dve letni plači. Koliko pa misliš da SUV koštajo? 20 jurju? No seveda se je zdajle recesija tudi pri njih poznala, da standard pada vendar ne toliko.

Pa zakaj mislite, da so Evropski avti tako popularni (čedalje bolj) v US? Zelo dober se mi je zdel citat od Clarsona the good the bad the ugly about americans cars (nekaj takega je naslov) ki kar dobro pozvame: američani še niso naredili dobrega avtomobila. Najbližje je ford prišel s svojim Ford GT. Sam kaj ko uporabljajo evropske dele, evropske vzmeti, evropko znanje in če na koncu ni celo narejen v evropi? :D


Točno tako:)

Izi ::

oo7 je izjavil:

Potem pa kupiš starega Bmw-ja in mu ugradiš turbo in je cenovno isto in ne rabiš nitrota>:D

OMG :O Že blizu 1000 konj.
To so pravi dirkalniki ne pa tisti iz trgovin, ki stanejo več kot hiša. Te bi pa rad videl v F&F.

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Potem pa kupiš starega Bmw-ja in mu ugradiš turbo in je cenovno isto in ne rabiš nitrota>:D

OMG :O Že blizu 1000 konj.
To so pravi dirkalniki ne pa tisti iz trgovin, ki stanejo več kot hiša. Te bi pa rad videl v F&F.


Imaš tudi 1000hp in več


Engineer_ ::

no no no. sem mislil da je tu govora o pravih dirkalnikih, ne o južnem vozu s 1000 konji.

1000 konjev in zadnji pogon je sicer največja traparija kar jo lahko bilokdo naredil. Dokaz so tvoji posnetki kjer samo koplje v prazno, niti ne more pospešiti. za 1000 konjev se ima pogon na vsa 4 kolesa, sicer nima smisla.


po drugi strani pa logika diktira da fast&furious se gre mularija, ki pač nima denarja za prave dirkalnike. Temu primerno so notri toyote supre in takšna poceni a vseeno zelo hitra roba.

lahko bi pa zdej, ko so kao nabrali denar in so kao težki zajebani carji naredili zaključek kjer bi vključili the best of the best of the best. Mclarne in podobne reči.

Zgodovina sprememb…

abyssus ::

@Engineer, to sem jaz govoril že v 6ki, ko so furali neke čudne mišičnjake (sicer so kao hoteli imeti avte brez elektronike), a oni serviser, ki ga ustrelijo, pa je tam imel postavljenega oranžnega Aventador-ja. :D Je*em jim logiko.

B86Tech ::

mja 1000 konjev na zadn pogon, s preozkim gumam res ni najbol izkoriščenih, je pa dokaz da se da s primerno turbino pa obdelavo drobovine motorja narest marskej :)

zame najboljsi dikralnik, narejen iz "navadnega" avta za rajo:

oo7 ::

Obstaja pa tudi Lamborghini, ki ima 1600 Hp >:D

FlyingBee ::

hhhaah, noro, death machines .. v pravem pomenu besede, drugače pa ko vidiš , da na tako nizkem avtu sprednji del dvigne pri speljevanju pa si tam

B86Tech ::

mja dobr sej obstaja tut 2000 konjski twin turbo lambo, poglej mal po youtube dragtimes, sam če pol
gledaš samo konje lahk kr takoj že prešaltamo na dragsterje k majo brez turbine okol 6000 konj, grejo pa
samo naravnost...

oo7 ::

B86Tech je izjavil:

mja dobr sej obstaja tut 2000 konjski twin turbo lambo, poglej mal po youtube dragtimes, sam če pol
gledaš samo konje lahk kr takoj že prešaltamo na dragsterje k majo brez turbine okol 6000 konj, grejo pa
samo naravnost...



No ja samo ta Lambo s 1600 Hp je cestno legalen:)

B86Tech ::

cestno legalna je lahko marsikatera stvar na tak al pa drugačen način ;)

sam a ima smisel se s takim avtom sploh po cesti vozt ?

Izi ::

Engineer_ je izjavil:

no no no. sem mislil da je tu govora o pravih dirkalnikih, ne o južnem vozu s 1000 konji.
A si pogledal naslov teme? Gre se o F&F, kjer nikoli ni bilo govora o pravih dirkalnikih, ampak o tem kaj lahko v domači garaži sestaviš najboljšega za najmanj denarja, da se lahko udeležiš ulične dirke.
Tam je velika verjetnost, da avto razbiješ, še večja pa da ti Policija avto zapleni, če te slučajno dobijo.

Engineer_ je izjavil:

po drugi strani pa logika diktira da fast&furious se gre mularija, ki pač nima denarja za prave dirkalnike. Temu primerno so notri toyote supre in takšna poceni a vseeno zelo hitra roba.
Zakaj si izpostavil mularijo? Gre se na splošno za ljudi, ki nimajo na računu nekaj milijonov in pač kupujejo po načelu price/performance. Daleč najboljši p/p pa ima japonski avto + tunning kit + domača garaža.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

B86Tech ::

Izi je izjavil:

Gre se na splošno za ljudi, ki nimajo na računu nekaj milijonov in pač kupujejo po načelu price/performance. Daleč najboljši p/p pa ima japonski avto + tunning kit + domača garaža.


točno tako, pa tud res je ;)

oo7 ::

B86Tech je izjavil:

cestno legalna je lahko marsikatera stvar na tak al pa drugačen način ;)

sam a ima smisel se s takim avtom sploh po cesti vozt ?



Jaz pravim, da nima smisla razen za na dirkališče.
Sem pa gledal enkrat en dokumentarec, da s celega sveta hodijo turisti v Nemčijo tam si sposodi hiter avto in gre lepo na Nemški autobahn na nekaterih odsekih ni omejitve in lepo divjajo kolikor jim duša poželi in je tudi zelo veliko nesreč.

alexa-lol ::

Blazz je izjavil:

govori se, da naj bi stekla volanska tekočina in s tem onemogočila zavijanje...in F&F 7 bodo dokončali, a bo prišel z zamudo.

http://www.theguardian.com/film/2013/de...


Kot sem bral je bil on soinvestitor pri neki delavnici za predelovanje vozil. V soboto naj bi se dobil s prijatelji in možno je da je bil to isti krog ljudi, ki so vpleteni v predelave teh vozil. Šel naj bi le na vožno, verjetno da mu pokažejo kaj so naredili, v kaj investira.

Ni dvakrat za rečt da so avto ravno predelali in se je kaj iztaknilo, npr. ta cevka s tekočino za zavijanje.

darkolord ::

Al pa pač ni shandlal GTja, ki je baje precej kompliciran za obvladat:

Na 6m 10s približno

Zgodovina sprememb…

oo7 ::



Tyrese na pogrebu Paul Walkerja.
Še na pogrebu mora imet vsak telefon in snemat;(( ljudje nimajo več nobenega spoštovanja.

alexa-lol ::

naj bi bil sovoznik..

kakorkoli RIP

FlyingBee ::

če bi imel tak performance še v filmih, bi bil tudi film s tyrisom boljši

M-XXXX ::

Sem pa gledal enkrat en dokumentarec, da s celega sveta hodijo turisti v Nemčijo tam si sposodi hiter avto in gre lepo na Nemški autobahn na nekaterih odsekih ni omejitve in lepo divjajo kolikor jim duša poželi in je tudi zelo veliko nesreč.

A to najbrž te nemške avtoceste misliš, ki imajo manj nesreč in so bolj varne kot slovenske čeprav nimajo omejitev? Se mi je zdelo ja.

abyssus ::

oo7 je izjavil:


Sem pa gledal enkrat en dokumentarec, da s celega sveta hodijo turisti v Nemčijo tam si sposodi hiter avto in gre lepo na Nemški autobahn na nekaterih odsekih ni omejitve in lepo divjajo kolikor jim duša poželi in je tudi zelo veliko nesreč.


Tudi mene zanima, kje si to gledal? Ker kolikor jaz vem vse analize pravijo, da so nemške avtoceste najbolj varne, kljub temu, da nimajo omejitve.

RockyS ::

In kje ste zasledili, da je m-power pisal o nevarnih AC? Napisal, da je tam tudi največ prometnih nesreč.

oo7 ::

M-XXXX je izjavil:

Sem pa gledal enkrat en dokumentarec, da s celega sveta hodijo turisti v Nemčijo tam si sposodi hiter avto in gre lepo na Nemški autobahn na nekaterih odsekih ni omejitve in lepo divjajo kolikor jim duša poželi in je tudi zelo veliko nesreč.

A to najbrž te nemške avtoceste misliš, ki imajo manj nesreč in so bolj varne kot slovenske čeprav nimajo omejitev? Se mi je zdelo ja.



Enkrat sem gledal na Televiziji se ne spomnim naslova, ker je že dolgo časa nazaj.
Sem pa našel tole na you tube.




Ne vem zakaj je treba primerjat z Slovenijo. Lahko si supervoznik z superavtom pa če ti bo zadnjo sekundo nekdo skočil pred avto z enim jajčkom sta oba gotova.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Evo ti še en lep primer nesreče.



Zdaj si pa predstavljaj avto, ki gre preko 300 kmh



Naj bo še nevem kako varna cesta nesreče se vedno dogajajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

IL_DIAVOLO ::

A se že ve, s kakšno hitrostjo je priletel?

Janac ::

oo7 je izjavil:

Evo ti še en lep primer nesreče.



Zdaj si pa predstavljaj avto, ki gre preko 300 kmh



Naj bo še nevem kako varna cesta nesreče se vedno dogajajo.

http://www.corsasport.co.uk/board/viewt...

Mr.Nice ::

Tak avto tudi jaz ne bi vozil počasi, priznam!
Žal je bil pač splet okoliščin nesrečen.

Hitrost je bila tukaj po moje preeevelika, konec koncev 150 km/h s takim avtom je nekaj normalnega.
Tukaj se pa vidi slabost teh avtomobilov, ki imajo motor zadaj.
Drog je deloval na avto kot nož, ki reže v maslo, saj je avto skoraj prerezalo na polovico.In tudi večjo silo trka na uboga človeka je ustvaril motor od zadaj.
Vprašanje, kaj bi bilo, če bi mašina bila spredaj, mogoče bi bilo vse drugače.

Žal pa lahko samo domnevamo, naj počivata v miru, mene toliko bolj vsaka takšna huda prometna nesreča vrže iz tira, ker sem izgubil v hudi prometni nesreči pred leti tudi dva soseda.

Vendar Paul Walker je umrl v tem, v čemer je užival.Usojeno mu je bilo.

Ride or die!Remember?

Ironija....
Dont worry.......be happy!!!:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mr.Nice ()

FlyingBee ::

gasilci so ga prerezal, ne drog

Mr.Nice ::

Saj vem, vendar je vseeno drog oz drevo bil/o zarit/o skoraj do sredine avtomobila...
Dont worry.......be happy!!!:)

Oberyn ::

Vedno sem se spraševal, a so tako pretresljivo modre oči sploh možne, ali je imel pobarvane leče? Od vsega v teh filmih sta mi v spominu ostala dva nenavadna pojava: njegove oči in Rockov biceps.

Sicer pa v tem primeru rest in peace ni ravno primeren izraz, glede na okoliščine. Torej, rest in pieces, Paul.

LitralSM ::

Če hočete športaka, je Nissan GTR edini avtomobil za na cesto. Kaj več je samo jajcanje.
Ironija je to, da ljudje čustvujejo do človeka, do katerega prej z javnim razpucavanjem sploh ni čustvovala.
Nekako tako: I feel sorry for him because they all do.

oo7 ::

Tole je dobesedno Fast and Furious kateri norci:O



oo7 ::

Avtomobili Paula Walkerja in Roger Rodas-a

Though we originally respected their privacy when they asked not to say who owned the cars, as we filmed this over a year ago, it makes no sense now not to say the cars all belonged to Paul Walker and Roger Rodas, two good friends of The Smoking Tire who tragically lost their lives on 11/30/13, and the world is officially a worse off place without them.

Izi ::

OMG :O
To pa sta bila prava obsedenca s športnimi avti. Za dve velikanski garaži in še v dveh štukih.
Praktično vse tahude modele Saleenov, Ferrarijev, Porscheov in BMWjev. V ta drugi garaži celo nekaj Japoncev.
Pa Eleanor seveda tudi ne manjka 8-)

Zanimivo, da komentator omeni, da večina teh avtov tudi v Ameriki ni legalnih za na cesto. Sem živel v zmotnem prepričanju, da se v Ameriki lahko spraviš na cesto s čemerkoli.

Jst ::

Zanimivo, da komentator omeni, da večina teh avtov tudi v Ameriki ni legalnih za na cesto. Sem živel v zmotnem prepričanju, da se v Ameriki lahko spraviš na cesto s čemerkoli.


Ne večina, narobe si razumel. Niso pa street legal zato, ker nimajo opravljenih crash testov in je to sivi import.

Drugače sem pa tudi jaz vedno mislil, da je od države do države odvisno, koliko je regulacije.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

goldenratio ::

Ferrari FXXX je street legal na Top Gear so imeli samo dirkalne gume (slick) in zato se čas ni štel.....

LOL to sem gledal 1 let nazaj pa se še spomnm, bo treba malo angl. se naučit

vorantz ::

Jst je izjavil:

Zanimivo, da komentator omeni, da večina teh avtov tudi v Ameriki ni legalnih za na cesto. Sem živel v zmotnem prepričanju, da se v Ameriki lahko spraviš na cesto s čemerkoli.


Ne večina, narobe si razumel. Niso pa street legal zato, ker nimajo opravljenih crash testov in je to sivi import.

Drugače sem pa tudi jaz vedno mislil, da je od države do države odvisno, koliko je regulacije.


*badum tsh*
:>

errr... i mean
too soon, too soon

:D
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fast And Furious 8, 9 in 10 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
27952680 (4063) Bolt
»

Need for Speed (2015) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27841180 (27678) bambam20
»

Furious 7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5912346 (10207) IL_DIAVOLO
»

Need for speed

Oddelek: Igre
385972 (5144) bambam20
»

Filmi za zabavo in sprostitev

Oddelek: Sedem umetnosti
286412 (5086) RejZoR

Več podobnih tem