» »

Šamponi za lase in telo

Šamponi za lase in telo

jalovec09 ::

Kateri šampon za lase in telo uporabljate?
Ste zadovoljni, kakšni problemi, kje kupujete?
Tnx

bluefish ::

Mi je pred časom ravno zmanjkalo šampona in sem uporabljal kar običen gel za tuširanje - neko zadevo od Nivee: http://www.nivea.si/Izdelki/Kopanje-in-...

Efekt OK, morda celo malce boljši od šampona.

Šampon sam zase pa je nek Garnier Fructis.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

dottor ::

Head Shoulders Clasic alpa 2in1 (šanpon in balzan) in sem zelo zadovoljen. Žal je bil Head Shoulders ICE bil Limited Edition ker mi je bil res super. Tisti Citrus Fresh pa mi nardi full suho kožo in slamnate lase.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

fantasycamp ::

V Dm kupujem samo tiste ki nimajo dodanih škodljivih alergenov.
Uporabljal sem Syoss pa so mi lasje odpadal zdej sem na http://www.dm-drogeriemarkt.si/si_homep...

jype ::

Navadno trdo milo.

jalovec09 ::

...preveč izsuši kožo, za lase pa sploh ni trdo milo primerno. Sem nekajkrat kupil šampon iz HOferja za lase pa so me kljub uporabi proti prhljaju srbel, potem šel na H. Sh in zadeva je po nekaj tednih vredu.

RejZoR ::

Za lase Nivea Pure Gloss z LiquidClear. S Head&Shoulders nimam dobrih izkušenj. Mi je vedno preveč izsušilo lasišče in sem fasal prhljaj mnogo prehitro in bi moral skor vsak drug dan drgnit glavo s tem čudom. Ta LiquidClear od Nivee pa očitno vsaj men bolj odgovarja, ker drži precej dlje.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Master_Yoda ::

Za telo uporabljam sampon iz lidla (2 EUR literska flasa).

jype ::

jalovec09> preveč izsuši kožo

Niti ne. Glicerin je itak v prakično vsakem spodobnem milu.

garamond ::

dottor je izjavil:

Head Shoulders Clasic
Že, vendar je to šampon za glavo & ramena, medtem ko jalovec09 sprašuje za lase in telo.
:)

SaXsIm ::

Sam uporabljam za telo milo, niveo, Old Spice, kar pač pride pod roke, za lase pa slovenske izdelke - ponavadi kakšno koprivo. Lase si perem vsak dan.
SaXsIm

roli ::

Za lase od Vichy-ja šampon proti prhljaju za mastne lase (dobiš ga samo v lekarnah) - po čemerkoli drugim me je glava začela srbet. Za telo pa kar od DMa en gel za tuširanje.
http://www.r00li.com

dottor ::

garamond je izjavil:

dottor je izjavil:

Head Shoulders Clasic
Že, vendar je to šampon za glavo & ramena, medtem ko jalovec09 sprašuje za lase in telo.
:)


Jaz se še po telesu z njim pa nikakršnih problemov.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

alexa-lol ::

 Nivea Active 3

Nivea Active 3



Super šampon..
Človek bi mislil, da ker je za telo in za lase da je nek kompromis ampak moje izkušnje kažejo ravno nasprotno. Izkaže se, da imamo moški oz. fantje bolj debele lase in da normalni "ženski" šamponi ne delujejo tako dobro. Po pranju las s tem so lasje neverjetno gibki. Probal sem od Syossa, Head&shoulders, Subrina, Loreal, Garnier... in od vseh mi je ta najbolj všeč. Sem ga pa našel pred nekje 3 mesci. Ima pa še bonus da se lahko briješ po telesu, če se hočeš... pač 3 v enem.

Zgodovina sprememb…

draciel ::

Za lase obvezno Head & Shoulders. Ga ni drugega šampona zame ker mi vsi delajo prhljaj.

jype ::

alexa-lol> Izkaže se, da imamo moški oz. fantje bolj debele lase in da normalni "ženski" šamponi ne delujejo tako dobro.

To si se pa nekje močno zmotil.

Human hair color @ Wikipedia

alexa-lol ::

jype je izjavil:

alexa-lol> Izkaže se, da imamo moški oz. fantje bolj debele lase in da normalni "ženski" šamponi ne delujejo tako dobro.

To si se pa nekje močno zmotil.

Human hair color @ Wikipedia


No pač uglavnem men pomaga... lasje so bolj mehki kot pa npr. če bi uporabil balzam za lase.

vorantz ::

roli je izjavil:

Za lase od Vichy-ja šampon proti prhljaju za mastne lase (dobiš ga samo v lekarnah) - po čemerkoli drugim me je glava začela srbet. Za telo pa kar od DMa en gel za tuširanje.


to je una gnusna oranžna reč? ;((
enkrat sem jo nabavu pa nikoli več

urosz ::

jype je izjavil:

jalovec09> preveč izsuši kožo

Niti ne. Glicerin je itak v prakično vsakem spodobnem milu.


jype spet si nad znanostjo? znanstveniki so potrdili, da navadno trdo milo suši kožo in ni primerno za celo telo, a ti moraš spet po svoje..

T0RN4D0 ::

Načeloma vsak dan fructis za lase, pa se uzput še s tistim malo namažem da so mehurčki. Če sem res potreben tuširanja pa posebej tuš gel, ponavadi axeov.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

jalovec09 ::

Imam težave s suho kožo, zato milo nikakor, razen za roke.

Doman ::




Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prhljaj v laseh

Oddelek: Loža
399031 (7547) bvt
»

Olje čajevca v šamponu

Oddelek: Loža
305112 (3055) harvey
»

seboroicni dermatitis in izpadanje las s cebulico

Oddelek: Loža
3313161 (12040) Pithlit
»

tezave z lasmi

Oddelek: Loža
153654 (3262) Mesar
»

Šampon za prhljaj in mastne lase

Oddelek: Loža
147659 (7338) RejZoR

Več podobnih tem