» »

Katera ugodna navigacija?

Katera ugodna navigacija?

R2_D2 ::

Pozdravljeni! Vedno sem se nekako vozil z avtobusi/kolesom/peš/so me vozili drugi. Zdaj pa imam že nekaj časa izpit in se dejansko zelo slabo znajdem na naših cestah. Zanima me torej, če kdo pozna kakšno ugodno/kvalitetno navigacijo za študenta? Rad bi, da ima tudi glasovno usmerjanje in da jasno pokaže po kateri cesti se peljem, tako da bi se kaj tudi naučil in ne samo gledal v ekran. Dejansko se na navigacije ne spoznam.

Gledal sem kaj takšnega, so te vredu? Ali se dobi že za manj denarja dobra navigacija?

http://www.bolha.com/avdio-in-video/gps...

http://www.bolha.com/dodatna-oprema/avt...

http://www.bolha.com/avdio-in-video/gps...

Že v naprej hvala za odgovore!

black ice ::

Smartphone in stojalo ter polnilec za avto.

R2_D2 ::

black ice je izjavil:

Smartphone in stojalo ter polnilec za avto.


Imam samsung galaxy ace 2, misliš da je zaslon dovolj velik? Poleg tega me pa zanima kako je z stroški na smartphonu? Imam namreč orto smart, tako da ne vem ali je GPS plačljiv? Za internet vem da je in ga imam 1 GB. Zanima me tudi koliko pride vsa ta "dodatna" oprema? In kako se odnese telefon proti namenski navigaciji?

black ice ::

R2_D2 je izjavil:

black ice je izjavil:

Smartphone in stojalo ter polnilec za avto.


Imam samsung galaxy ace 2, misliš da je zaslon dovolj velik? Poleg tega me pa zanima kako je z stroški na smartphonu? Imam namreč orto smart, tako da ne vem ali je GPS plačljiv? Za internet vem da je in ga imam 1 GB. Zanima me tudi koliko pride vsa ta "dodatna" oprema? In kako se odnese telefon proti namenski navigaciji?

Da ta popravim: obnese namesto odnese.

Koliko stane? Odvisno kje kupiš. Najceneje te pride preko dealextrema. GPS ni plačljiv, plačjiv je zgolj podatkovni prenos. Če naložiš navigacijo z mapami na telefon ti ne bo kurilo podatkovnega prenosa, pod pogojem, da imaš dovolj prostora za mape in navigacijo.

R2_D2 ::

Aha hvala! Se ti da prilimat še kakšen link za adapter (polnenje) in držalo s te strani? A se dolgo pošiljajo te zadeve?

WarpedGone ::

Pozabi na GPS na telefonih, dlančnikih, tabletih, pcjih ...
Ja, dela razen kadar ga prime in neha.

Namenska navigacija je tolk zdebugirana da je vsaj za za velikostni rang bol zanesljiva od teh GSM, tablet mahinacij.
Poleg tega poleg njih že dobiš priložen primeren nosilec za avto, ki zadevo dejansko drži pri miru.
50 EUR ni noben dnar, dal sm dvakrat tolk za raznorazne nosilce in živce da sm na koncu spoznal da je to brezveze, je bonbonček za tu in tam pogledat, za resno zanašat se na GPS na telefonih v tujem okolju .... plačaj tistih ~50 EUR in bo zadeva lepo delala.
Zbogom in hvala za vse ribe

Keyser Soze ::

Hm, no ja. Na konkretno zagamani/zjebani cesti dolgi krepko čez 3kkm z osebnim avtom mi je iPhone z nameščeno navigacijo služil najmanj enako dobro (bolje, ker ima boljši touchscreen) kot Mio Moov. Crknil pa nikoli.

P.S.: Nosilec je bil univerzalen. Za 10 EUR. :D
OM, F, G!

GGGGG ::

Jaz imam s telefoni tudi več dobrih izkušenj kot z dedicated navigacijami.

WarpedGone ::

Nokia E5. Let the shit fly...
Zbogom in hvala za vse ribe


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Avto brez navigacije (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8816930 (13272) Mavrik
»

Katero navigacijo priporočate?

Oddelek: Kaj kupiti
4911740 (8046) scipascapa
»

Low budget navigacija

Oddelek: Kaj kupiti
273389 (2263) krneki0001
»

Kateri GPS za v avto se splača kupit teh časih ?

Oddelek: Kaj kupiti
367254 (4493) Kr_Edn
»

nakup navigacijske naprave

Oddelek: Kaj kupiti
338607 (7113) gti85kw

Več podobnih tem