» »

Dinokomp

Dinokomp

Kolarks ::

V kratkem času namervam kupiti računalnikah preko spletne strani dinokomp.si in me zanima, če ima kdo izkušnje kako je, če jaz kupim računalnikih po delih. A mi ga oni sestavijo in testirajo, če dela vse ok in pošlejo in če je sestava in test zastonj ali je potrebno kaj plačati. Pa če sestavijo kvalitetno.

Lep pozdrav in hvala vsem za odgovore!


(Vem da že obstaja tema o dinokompu, zato bom, ko dobim odgovor temo takoj odstranil, če bote želeli!)
  • spremenil: Kolarks ()

Geekoo ::

Oni ti vse sestavjo, stestirajo, dostavijo hitro, kvalitetno in ugodno. Tvoja skrb je sam izbira komponent in plačilo ;)

Kolarks ::

A sestava je zastonj ali je potrebno plačati, ker mi je nekdo rekel da naj bi bila sestava 30 evro samo to je bilo še kr dolgo nazaj. ?

Kolarks ::

Ziher je kdo kupoval pri dinokompi in so mu sestavli računalnik pa testali? Zanima me, če je bilo treba kaj doplačat, pa če ga kvalitetno sestavijo?


Lp

kr?en ::

Kaj pa, ce bi lepo vzel telefon v roke in jih poklical?

Kolarks ::

Jah saj veš kako so trgovine, če jih vprašam če sestavijo kakovostno mi bodo pač odgovorili da. Zato vprašam uporabnike, ker oni ne samo hvalijo ampak tudi kritizirajo kar trgovine pač ne :D

dottor ::

Če te je strah da ti ga bojo slabo sestavli si ga sam sestavi pa boš najbolj zadovoljen.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Kolarks ::

Mah , kje se zbriše tema?

Veron ::

"kakovostno" sestavit? kako pa to? Sestavš itq samo na 1 način, da dela. Sej ne moreš sfalit :)

Kolarks ::

Zanima me kako naredijo s kabli, če jih lepo skup zvežejo ter naredijo tako da ne moti nobene komponente, če vse vredo pritrdijo itd. :D

Geekoo ::

Ti misliš, da ti diske samo z enim vijakom privijačijo, ostale tri pa dajo v žep? :D
Itak, da je vse tko kot mora biti, vsaj pri meni je bilo.

Kolarks ::

Geekoo je izjavil:

Ti misliš, da ti diske samo z enim vijakom privijačijo, ostale tri pa dajo v žep? :D
Itak, da je vse tko kot mora biti, vsaj pri meni je bilo.




Kolk pa si doplačal za sestavo?

RejZoR ::

Veron je izjavil:

"kakovostno" sestavit? kako pa to? Sestavš itq samo na 1 način, da dela. Sej ne moreš sfalit :)


No ja, sem že videl pre-build systeme, ki so jim hladilniki popadal stran, ker je nekdo šlampasto zataknil zaskočne pine (Intel stock cooler), samoiztikajoče SATA kable, ki se že tko radi iztaknejo sami od sebe, pol pa še našponajo kable, da se še raje. Pa do diskov in optičnih enot pritrjenih z manj kot 4 vijaki (3 oz včasih celo samo 2 po diagonali). Vse to spada med šlamparijo, ki si je ne želiš imet v kišti.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Veron ::

sej zato pa vse svoje kište (in katere prodam) sestavim sam. vedno kupim smao komponente.
zato mi te problemi niso znani :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Veron ()

dottor ::

Tudi sam zase in za stranke naročam posebej komponente in jih pol sam sestavim, ker sem tako najbolj zadovoljen sam in stranke, saj vem, d anebo čez 2 tedna kuler odpadu iz plošče dol.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

kr?en ::

Ce pa ne znas tistih pet kablov lepo sam zvezat in pospravit na stran, si pa raje kupi konzolo.

Geekoo ::

Dobil sem sestavljen cel komp, samo rami so bili posebej in sem jih sam dal noter. Sestave mi pa posebej niso zaračunal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

sp za sestavljanje računalnikov (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9314481 (10707) zee
»

Računalniške trgovine, kjer ti sestavijo izbrane komponente

Oddelek: Kaj kupiti
427608 (6115) zagi555555
»

Računalnik do 600€

Oddelek: Kaj kupiti
466293 (4994) klinker
»

Gaming PC za 500€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6814327 (13317) fr4nc
»

Gaming Laptop!

Oddelek: Kaj kupiti
408134 (7477) fr4nc

Več podobnih tem