» »

Battlefield 4

Battlefield 4

Temo vidijo: vsi
««
63 / 66
»»

mailer ::

Kako odpiram battlepacke? Imam jih na voljo kar nekaj.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

TOP ::

Pa jaz ne vem ali sem tako zabit ali kaj je.Če grem na ene serverje dela BP,ko pa grem na iste serverje sam je več igralcev gor pa ne me jebe tisto sporočilo.Kaj ma kdo kak link kako tole zrihtam za Telebane.:DHvala

DrSergioDJ ::

mailer je izjavil:

Kako odpiram battlepacke? Imam jih na voljo kar nekaj.


kliknes tam kjer ti pise, koliko jih imas in potem OPEN pod vsakim...
...

TOP ::

To sem naredu in sem use odprl mater 70 sem jih mel,kaj sedaj moram zapret vse skupaj ker sem probal pa isto kot prej.Sem ugasnu Origin in še enkrat vse skupaj in isto.

Sedaj sem še enkrat pozorno probal in tisti serverji ki imajo rdeč kvadratek in notri številko 2 ne dela javi tisto okno če pa ni tega rdečega kvadratka pa dela.

Kaj moram potle tud share kliknit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TOP ()

DrSergioDJ ::

Ja, ker to je nova mapa, ki jo morš dol potegnit preko Origina. A je to res nerazumljivo? :D
...

DarwiN ::

Evo TOP, za telebane: 8-)

1. korak:


2. korak:


Tukaj potem "kupiš" ta dodatek, ki pa stane 0EUR oziroma je brezplačen.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

mailer ::

DarwiN, hvala za tole. Kaj pomeni share gumb ko odpreš battlepack? In še katere serverje priporočate? Sem bil na enemu, ki je bil no kill, in bil banan, ko sem enega ustrelil, nekje je bil sniper only. A je kakšen normalen server, da bom sploh lahko odprl kakšn dodatek za puške.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mailer ()

DarwiN ::

Share je najbrž za deljenje s prijatelji ali neka takšna glupovščina. Tole glede serverjev si pa imel smolo.. Jaz redko naletim na te nevšečnosti.



Takole imam obkljukano, ker pač vedno igram samo eno Conquest mapo (Rogue Transmission)... Ti pa lahk označiš vse mape (oziroma nobene) ter Team Deathmatch in boš imel vedno polno serverjev mesarskega klanja za odklepanje orožja.... Ko enkrat obkljukaš vse te stvari po svojem merilu, si daj ta link v zaznamek, tako da potem naslednjič ne rabiš ponovno nastavljat kriterijev, ampak samo klikneš bližnjico v spletnem brskalniku.

"Europe" je fajn obkljukat za nizki ping.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

m0f0x ::

Sicer ne igram, ampak boste morda veseli za ta info :)

TOP ::

DarwiN je izjavil:

Evo TOP, za telebane: 8-)

1. korak:


2. korak:


Tukaj potem "kupiš" ta dodatek, ki pa stane 0EUR oziroma je brezplačen.

HVALA sedaj dela.

Buggy ::

Zdajle konstantno dobivam disconekte in da naj preverim port 3659 pa sem ga ze forwardiral, ceprav do danes tega ni bilo potrebno, nic bolje. Tri masine na tem omrezju so podvrzene temu...kdo ve v cem je hec, ker router zgleda ni?

Mitch ::

Battlefield 2 FTW!:D

mailer ::

Dve vprašanji imam. Koliko imate nastavljen FOV? Kje vidim koliko časa XP boosta mi je še ostalo?
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

vaščan ::

kokr ti paše zame osebno če dam preveč je občutek sklede in mi povzroča slabost.

barocco ::

mailer je izjavil:

Dve vprašanji imam. Koliko imate nastavljen FOV? Kje vidim koliko časa XP boosta mi je še ostalo?

Odvisno od posameznika in oči igralca...sam imam FOV na 70%,glede xp boost, med igro stisni ESC-escape in v desnem spodnjem kotu ,ti piše koliko časa še imaša boost.Lahko,ga tudi predčasno prekineš ali zamenjaš za večji 50,100 ali 200%,če imaš še na voljo odklenjene neporabljene,"battlepacke"
RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: barocco ()

Kenpachi ::

105. Vidis skoraj za vogal. Za Aim Down Sight si pa daj, da mas tisto foro 60FOV (iz glave ime v opcijah - fov scaling?), kar ti da simpaticen zoom. Dobra kombinacija.
Zaraki Kenpachi.

mailer ::

105 je maximum. Škoda, da si lahko vse to nastavljaš šele ko igraš, kar me moti.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Kenpachi ::

Jap. No, sicer imaš opcijo, da greš v Test Range (Multiplayer -> Test Range gumb desno dol), pa si tam v miru štimaš.
Zaraki Kenpachi.

Mitch ::

Battlefield 2 FTW!!!

Zajec123 ::

Ali igra kdo Battlefield 4 na PS4? Če ga,lahko me doda,pa lahko malo skupaj igramo

OmegaBlue ::

No gremo držat debato na neki civilni ravni.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Reaper ::

Zajec123 je izjavil:

Ali igra kdo Battlefield 4 na PS4? Če ga,lahko me doda,pa lahko malo skupaj igramo


Pridruži se BAR klanu, igramo praktično vsak dan BF4 na PS4 ;) več pa na forumu KSi (Konzole Slovenija).

Zajec123 ::

Najlepša hvala :)

mailer ::

Komaj sem odklenil challenge "Make a dent". Ne vem kako to, da katerikoli oklepno vozilo zadaneš s 4 RPGji ali podobno imajo pri zadnjem strelu še vedno 100 healt.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Machete ::

Shield.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

M-XXXX ::

Ima še kdo težave z BF ter predvidevam, da driverji. Zadnje (2 leti?) mi je delalo kot šus, nobenih težav, po zadnjih driverjih pa se je pričelo. Ko grem v špil mi prikaže sliko ki potem takoj zamrzne in to je to. Kakšna ideja?

Kenpachi ::

Jah, driverje nazaj na prejšnjo verzijo, an :D
Zaraki Kenpachi.

DarwiN ::

M-XXXX je izjavil:

Ima še kdo težave z BF ter predvidevam, da driverji. Zadnje (2 leti?) mi je delalo kot šus, nobenih težav, po zadnjih driverjih pa se je pričelo. Ko grem v špil mi prikaže sliko ki potem takoj zamrzne in to je to. Kakšna ideja?

To se meni po novem dogaja le na določenih serverjih, ki me avtomatsko diskonektajo, češ da nimam odprtega določenega porta, ali kaj podobnega..

Če počakaš minuto, te vrže nazaj na namizje oz. v battlelog?
Se ti to dogaja na vseh serverjih?
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

fireX88 ::

Na amdju imam najnovejse, dela bp
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

nomad_soul ::

DarwiN je izjavil:


To se meni po novem dogaja le na določenih serverjih, ki me avtomatsko diskonektajo, češ da nimam odprtega določenega porta, ali kaj podobnega..


Tole se je pri meni začelo z letošnjim letom, zadnje čase sicer vse manj. Igram skozi na istem serverju. Ko se znova povežem na njega problem izgine...

jizzer ::

Zdravo. V soboto sem začel igrat BF4(free game time - 6 dni). Nikoli prej nisem maral BF-ja (itak sem probal samo 2ko), zdaj pa sem malo "starejši" :)), pa sem si vzel čas in predvsem ŽIVCE, pa sem prestal prvi dan in je kar zanimivo. Sicer mi ne laufa najlepše ker igram na laptopu - 900p, 50FPSjev, občasni lag - ampak sem se navadil aimat (če bi bil še kaki fps več bi blo bolše ampak ok), in K/D se počasi izbolšuje.
Zanima pa me če se splača dat 25$ iz mehiškega origina za premium (btw, to je one-time deal, ali mesečno?), ali je osnovni edition čisto kul?
In še mogoče kdo ve kera mapa najbolj fpsje požere iz teh osnovnih(golum,transmision,locker,zavod), tako na oko, v primerjavi z temi v dlcjih? Nočem pol res premiuma nabavit pa bi mel še manj fpsja na dlc mapah, kot na teh zdaj ;((. Se mi zdi da bo kar transmision, ne?
Aja pa če kdo v tem obdobju igra kaj me lahko prosim doda na originu "majeRic1230".

EDIT: Ali nastavitve grafike med/ultra, vplivajo kaj na vidnost sovražnih vojakov? Se mi zdi da me včasih kar opazijo medtem ko jaz njih ne :)

LP :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()

kitl76 ::

Se ti bolj splača dati 4 EUR na mesec pa lahko poleg BF4 še koristiš mislim, da nekje 11 iger. Jaz plačujem 4 EUR na mesec, lahko pa prekineš kadar koli.

jizzer ::

To sem videl ja, pa sem mislil da je kaka zanka :) Torej kar nekaj iger za 4€ na mesec pa to vključuje tudi vse dlcje? Res bi bila fina opcija, ker tudi vprašanje koliko bom igral na leto potem :)

Napajalc ::

Primerjava optimizacije igre in verjetno driverjev, max settings vsync ON 1080p, mapa Siege of Shanghai dogajanje okoli stolpnic, oba testa sta bila narejena tam, ker če se tam ne sesede vsync se potem nkoder. Na gpu je potekal test po korakih 50 mhz, na CPU po 100 mhz, tako da se da še malo znižat frekvence.
Pred letom pa pol: r9 290x 1150/1450, i5 4690k 4.5ghz WIN 7
Sedaj: r9 290x 1050/1350, I5 4.4ghz WIN 10

Enih 15% optimizacije.
011011100111010101100010

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Napajalc ()

r3dkv1c4 ::

Napajalc je izjavil:

Primerjava optimizacije igre in verjetno driverjev, max settings vsync ON 1080p, mapa Siege of Shanghai dogajanje okoli stolpnic, oba testa sta bila narejena tam, ker če se tam ne sesede vsync se potem nkoder. Na gpu je potekal test po korakih 50 mhz, na CPU po 100 mhz, tako da se da še malo znižat frekvence.
Pred letom pa pol: r9 290x 1150/1450, i5 4690k 4.5ghz WIN 7
Sedaj: r9 290x 1050/1350, I5 4.4ghz WIN 10

Enih 15% optimizacije.

Tole je drugače prispevek za grafične kartice in nima veze z igro samo.
Se ti ne zdi?
To sem omenil zgolj zato, ker se ponavadi tema razpase na prepucavanje amd in nvidia grafikulj, katera je boljša in katera ne.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Kenpachi ::

Mja, 15% kot stevilka ne pove nic.
Ce imas 60hz monitor pa je spoh brezveze govorit o fps nad 60, cetudi je 15% boljsi :D
Zaraki Kenpachi.

Napajalc ::

Ne gre se za grafično kartico, zgolj pohvala za nekaj optimizacije na kritičnih lokacijah. Če vama podatek ni ušeč, bi ga ignorirala in bi šli kar najhitreje mimo njega, tako se bo pa po vsej verjetnosti debata razpaslo do deep offtopic kot očitno želita.
011011100111010101100010

Kenpachi ::

Kot ze omenjeno, podatka sploh ni.
Ce ne navedes, kaj je x in ne navedes nato vrednost y, pa poves, da je y vecji od x za 15% ti to en kurc pomeni.
Vzemi kakor hoces.
Zaraki Kenpachi.

Napajalc ::

S takim obnašanjem pač neboš dosegel da prevedem obstoječe podatke tebi razumljivo.
011011100111010101100010

fireX88 ::

ne vem, jaz tudi tvojega posta ne štekam kje je teh 15% gain-a. Če moja logika deluje pravilno, dela z nižjo frekvenco enako dobro kot z višjo. to pomeni, da je manjša poraba. se pravi je 15 % gain-a pri nižji porabi štroma? naj me koklja brcne, če so tako pozna.. sicer pa po letu in pol:
1) popečali igro
2) boljši/bolj popolni gonilniki
3) če si šel na nov windows, si verjetno tudi naredil clean install??
4) kaj kmali po izidu igre sem šel iz w7 na w8.1, mislim da sem že takrat dobil optimizacijo...
5) tvoja objava je totalni bullshit
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Kenpachi ::

Persona Rudis bo sodila obnasanje drugih udelezencev, ta je pa dobra :D
Zaraki Kenpachi.

Napajalc ::

Kenpachi je izjavil:

Kot ze omenjeno, podatka sploh ni.
Ce ne navedes, kaj je x in ne navedes nato vrednost y, pa poves, da je y vecji od x za 15% ti to en kurc pomeni.
Vzemi kakor hoces.


Mogoče moderator vidi tvoje "persona rudis" izjave.

Persona rudis (jaz) je postregla s podatki in pravilno predvidela tvoje potrebe po trolanju.
011011100111010101100010

Kenpachi ::

Lejga, spet s podatki. Nobenega podatka nisi predlozil. Vse kar si napisal je:

- Vceraj sem jedel araside.
- Danes sem pojedel 15% vec arasidov kot vceraj.
Zaraki Kenpachi.

Napajalc ::

Kenpachi je izjavil:

Lejga, spet s podatki. Nobenega podatka nisi predlozil. Vse kar si napisal je:

- Vceraj sem jedel araside.
- Danes sem pojedel 15% vec arasidov kot vceraj.


Tukaj je veliko podatkov, samo prebrati jih je potrebno:

-Jedel si arešide
-Imamo datum
-Verjetno se boš zredil če boš nadaljeval v tem stilu
-Vemo da trolaš
.
.
.
011011100111010101100010

r3dkv1c4 ::

Kenpachi je izjavil:

Persona Rudis bo sodila obnasanje drugih udelezencev, ta je pa dobra :D

Čaki čaki...to zakaj in kako je kdo dobil naslov lepote in simpatičnosti je njegov problem.
To, da pa ti to jemlješ, kot njegovo tragedijo, je pa totalno otročje.

Napajalc je izjavil:

Ne gre se za grafično kartico, zgolj pohvala za nekaj optimizacije na kritičnih lokacijah. Če vama podatek ni ušeč, bi ga ignorirala in bi šli kar najhitreje mimo njega, tako se bo pa po vsej verjetnosti debata razpaslo do deep offtopic kot očitno želita.

No, pa prosim, če nam serviraš podnapise, ker tvojega posta res nihče ne razume.
Kaj si želel povedat?
To, da je igra boljša danes, kot ob izidu?
Oh, to je pa podatek, ki spada v rubriko, neverjetna čuda sveta.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

Napajalc ::

Napajalc je izjavil:


Enih 15% optimizacije.


Naj ti bo: Približno petnajst procentov optimizacije.
011011100111010101100010

Kenpachi ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Kenpachi je izjavil:

Persona Rudis bo sodila obnasanje drugih udelezencev, ta je pa dobra :D

Čaki čaki...to zakaj in kako je kdo dobil naslov lepote in simpatičnosti je njegov problem.
To, da pa ti to jemlješ, kot njegovo tragedijo, je pa totalno otročje.


Persona Non Grata, ki se dela tuff guya, pa sploh.

@Napajalc: Ej, ti manjka mau, an. 15% od 0 je 0. Zato niti z besedo petnajst posto ne pomenijo nic tvoji "podatki". Ker jih ni. V primeru arasidov je 15% informacija. Ampak neuporabna informacija, ker, glej ga zlomka, ni podatkov na katerih bi bazirala.
Zaraki Kenpachi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kenpachi ()

r3dkv1c4 ::

Kenpachi

Persona Non Grata, ki se dela tuff guya, pa sploh.


edini , ki se dela tu tuff guy-a , si ti in nihče drug, zraven si pa še vedno otročji in vzvišen....
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Kenpachi ::

Je v redu, mam se vedno log zasebnih sporocil, gospod "te bom prišel po tvoji usrani pički ruknit".
Zaraki Kenpachi.

Napajalc ::

Kenpachi je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

Kenpachi je izjavil:

Persona Rudis bo sodila obnasanje drugih udelezencev, ta je pa dobra :D

Čaki čaki...to zakaj in kako je kdo dobil naslov lepote in simpatičnosti je njegov problem.
To, da pa ti to jemlješ, kot njegovo tragedijo, je pa totalno otročje.


Persona Non Grata, ki se dela tuff guya, pa sploh.

@Napajalc: Ej, ti manjka mau, an. 15% od 0 je 0. Zato niti z besedo petnajst posto ne pomenijo nic tvoji "podatki". Ker jih ni. V primeru arasidov je 15% informacija. Ampak neuporabna informacija, ker, glej ga zlomka, ni podatkov na katerih bi bazirala.

Prvo se morš navadit kako FPS števc vžgat v BF4, potem bo pa šlo.
011011100111010101100010
««
63 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Battlefield 1 (Battlefield 5) (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Igre
1996278651 (42682) opeter
»

Battlefield V (2018) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
61273737 (30336) oo7
»

Battlefield HARDLINE (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19334858 (23148) matija14
»

Modern Warfare 3 ali Battlefield 3 multiplayer?

Oddelek: Igre
353766 (3384) r3dkv1c4

Več podobnih tem