» »

Battlefield 4

Battlefield 4

Temo vidijo: vsi
««
2 / 66
»»

Skyman ::

Tr0n ::

Bodo se cenejse s kljuci. ;)

Dami ::

Bi dal na začetku tudi malo več vedoč da bi dobil potem vse dlcje free, ne pa da te 2x oberejo najprej ko preorderaš špil z dodatkom in nato še z nakupom premiuma, ki je skoraj dražji kot pa je bil na začetku sam špil. Špil je zakon in tudi 4ka bo verjetno, samo ta poslovni model in origin mi gre pa na bruhanje.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Kdo sem? ::

Dami +1 saj verjetno bodo kake verzije kot je ta premium edition...sam se mi zdi da je vedno tko da najprej dajo navadno ven ko pokasirajo miljončke dajo pa še drugo verzijo ven kjer pa dobiš vse zdravn :D

Skyman ::

Tr0n je izjavil:

Bodo se cenejse s kljuci. ;)

ali pa ne!
http://www.g2play.net/store/Battlefield...

Tr0n ::

G2play se nikoli ni imel poceni kljucev. :)

Skyman ::

Stvar naklucja ker koli dobis cenejsi key jz osebno sm ga tukaj na g2play dobil.Drugace pa jz definitivno vzamem skatlasto verzijo pa tudi ce se prah nabira gor,gre se mi zato da ne vlecem doli okoli 15gb ker to na moji 4mb povezavi traja..Tako kot je bf3 sedaj ze velik 30gb in ce se zadeva zbrise dol iz diska se pac 30gb dol vlece na 4mb povezavi..

Tr0n ::

Ko je G2play (ali GMG) imal "klasicno" ceno kljucev za 40 45 ali 50 EUR, si recimo na CJS dobil za 30 ali 35 EUR. Vec kot 30 EUR ne pricakujem za BF4.

Netrunner ::

Jaz bom BF4 enostavno preskočil.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Bolf3nk ::

Skyman je izjavil:

Stvar naklucja ker koli dobis cenejsi key jz osebno sm ga tukaj na g2play dobil.Drugace pa jz definitivno vzamem skatlasto verzijo pa tudi ce se prah nabira gor,gre se mi zato da ne vlecem doli okoli 15gb ker to na moji 4mb povezavi traja..Tako kot je bf3 sedaj ze velik 30gb in ce se zadeva zbrise dol iz diska se pac 30gb dol vlece na 4mb povezavi..



V čem pa je problem če traja? Saj igro si lahko prej dol potegneš (origin,) kot je release.

jaz si niti ene igre več ne kupim v škatili.... predrage in plac zasede.

http://www.gamekeyfinder.de/
http://www.allkeyshop.com/blog/

Na teh straneh enostavno pogledaš, katera online trgovina ponuja najcenejšo igro.

Dua'L ::





GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dua'L ()

Kdo sem? ::

a so kje napisane kake zahteve tko čist okvirno kakšne naj bi ble?

sennheiser ::

Pomoje velike razlike ne bo, ker je vse skupaj to evolucija.

DarwiN ::

Verjetno kakšnih 10-20% manj fps-jev kot jih imaš pri bf3... Torej praktično enake zahteve..

Tole bo očitno bolj DLC kot kaj druga, tko kot smo vajeni pri CODu, čeprav se DICE vidno bolj trudi in BF ponuja vsaj kakovost, ne 10 let stare preverjene formule za otroke, tko da ok, tole molzenje folka bo zame še v sprejemljivih mejah.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Dua'L ::

GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

BigWhale ::

Kvalificirat nekaj. kar je narejeno na drugem enginu, kot DLC je debilno.

Kar se mene tice lahko grafika ostane ista, samo igralnost naj malo dodelajo, spet uvedejo commanderje, kot so bili v BF2 in tako naprej. Pa je igra povsem upravicena imena BF4. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

Jerry000 ::

Hm...saj cena je ušečna, ni sploh tok drago:

http://www.zavvi.com/games/platforms/pc...

42€, napram navitemu opranemu CoD k se še vedn prodaja za 51€. Ampak se ne bom še 1x zasral. Ko je BF3 vn pršu sem prednaročil zadevo in sem dobil samo karkhad brez premiuma. Sedaj kupiš lahko za isto ceno BF3 + use premium dodatke. Sm kar jezen na njih, dam prednaročilo a dobim manj. Tako da ko pride BF4 ven bom kake 6 mesecu počakal in šele potem kupil...al pa 1 leto počaku, mudi se mi ne, mam še BF3 za prešpilat:)

Bananovec ::

BigWhale je izjavil:

Kvalificirat nekaj. kar je narejeno na drugem enginu, kot DLC je debilno.

Res je :)). Še dobro, da je pogon samo nadgrajen in igri lahko rečemo en velik DLC tako kot to počnemo pri CoD (s tem, da tam gre za dva različna pogona oziroma bolje rečeno dve različni nadgradnji pogona).
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Berserker ::

Pa tole bodo samo copy paste naredili z opremo, puškami, mapami in vozili, pa malo nadgradili pogon, kar je brez pomeni, ker dobri mp igralci itak igrajo na nižjih nastavitvah. Sploh če se bodo lotevali SP pa je to recept za katastrofo.

Jerry000 ::

Berserker je izjavil:

Pa tole bodo samo copy paste naredili z opremo, puškami, mapami in vozili, pa malo nadgradili pogon, kar je brez pomeni, ker dobri mp igralci itak igrajo na nižjih nastavitvah. Sploh če se bodo lotevali SP pa je to recept za katastrofo.



Smells like CoD politika

Pro_moted ::

Berserker je izjavil:

Pa tole bodo samo copy paste naredili z opremo, puškami, mapami in vozili, pa malo nadgradili pogon, kar je brez pomeni, ker dobri mp igralci itak igrajo na nižjih nastavitvah. Sploh če se bodo lotevali SP pa je to recept za katastrofo.


Zakaj bi pa bila to katastrofa ?

Je pa mi tisti dodatek za puške za dva merka fenomenalen. Pač bo to spoliran BF3, to je to.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

Bananovec ::

Zakaj je katastrofa?
Igra je akcijska filmsa huliwud streljanka, ki jo lahko obrneš tako, da ne rabiš streljati.
Zato je katastrofa.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

BigWhale ::

Berserker je izjavil:

Pa tole bodo samo copy paste naredili z opremo, puškami, mapami in vozili, pa malo nadgradili pogon, kar je brez pomeni, ker dobri mp igralci itak igrajo na nižjih nastavitvah. Sploh če se bodo lotevali SP pa je to recept za katastrofo.


Kje si to prebral? Resno? A lahko pokazes?

Videli ste 15 minut single player igre in nihce v resnici nima pojma kaj vse bo drugace in kako drugace bo. Engine bo Frostbite 3, ki je nadgrajen Frostbite 2. Stvar zgleda bolje kot BF3, destruction je boljsi, kar se pa gameplay-a tice, izbire orozij in ostalih zadev tice, se pa vse samo se spekulira.

Pricakovati revolucijo z vsako verzijo igre je pa bedarija.

Jerry000 ::

BigWhale je izjavil:

Berserker je izjavil:

Pa tole bodo samo copy paste naredili z opremo, puškami, mapami in vozili, pa malo nadgradili pogon, kar je brez pomeni, ker dobri mp igralci itak igrajo na nižjih nastavitvah. Sploh če se bodo lotevali SP pa je to recept za katastrofo.


Kje si to prebral? Resno? A lahko pokazes?

Videli ste 15 minut single player igre in nihce v resnici nima pojma kaj vse bo drugace in kako drugace bo. Engine bo Frostbite 3, ki je nadgrajen Frostbite 2. Stvar zgleda bolje kot BF3, destruction je boljsi, kar se pa gameplay-a tice, izbire orozij in ostalih zadev tice, se pa vse samo se spekulira.

Pricakovati revolucijo z vsako verzijo igre je pa bedarija.



Čakaj, destruction v SP =/= MP. V BF3 je destruction bogi napram Bad Company 2. Upam da bodo to popravili v BF4 da se bo lahko čimveč porušlo

Dua'L ::

GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dua'L ()

r3dkv1c4 ::

Jerry000 je izjavil:

BALAST je izjavil:

Nisem mnenja da cuzajo, saj ti ni nuja kupit vsako leto. Poglej namreč BF:BC2, ki je še danes polno obiskana MP igra, ali pa CoD MW1.

Kupiš če ti ostaja preveč prostega časa in imaš vsake tri leta dovolj denarja za nadgradnjo PC delov.



Poglej ti kok časa je bil na sceni BF2 in CoD1...je minilo par let predno je nova prišla. In v tistem trenutku rečeš končno nova, tle pa je efekt kontra "ne že spet nova". BF:BC2 je igrana hvalabogu, je pa tut že par let na sceni brez naslednika (BF3 ni ravno naslednik se mi zdi)


res je ni naslednik, za naslednika bi bilo potrebno naredit bf:bc3

Berserker ::

BigWhale je izjavil:

Berserker je izjavil:

Pa tole bodo samo copy paste naredili z opremo, puškami, mapami in vozili, pa malo nadgradili pogon, kar je brez pomeni, ker dobri mp igralci itak igrajo na nižjih nastavitvah. Sploh če se bodo lotevali SP pa je to recept za katastrofo.


Kje si to prebral? Resno? A lahko pokazes?

Videli ste 15 minut single player igre in nihce v resnici nima pojma kaj vse bo drugace in kako drugace bo. Engine bo Frostbite 3, ki je nadgrajen Frostbite 2. Stvar zgleda bolje kot BF3, destruction je boljsi, kar se pa gameplay-a tice, izbire orozij in ostalih zadev tice, se pa vse samo se spekulira.

Pricakovati revolucijo z vsako verzijo igre je pa bedarija.




Pa sej vidiš vsebinsko, da se dogaja v istem času. Par novih pušk, katere bi lahko dodali v bf3. Potem nekaj funkcij, katere bodo skopirali iz tazadnjega MOH. Jaz pričakujem svež izdelek in ne grafični updejt za katerega bom dal 50 €.

Drugačno bo le to, kar je manjkalo v predhodniku: commander, tri frakcije, kakšen star modus ali pa remejk mape za preorder ter prekopirali vsebino bf3... krasno dobili smo novo igro.

BigWhale ::

Iz igre potegnes 100+ ur zabave in potem se ti zdi 50 EUR prevec? :) Awesome.

Saj, izdelek bo svez. Graficni engine bo osvezen, dobili bomo nove efekte, nova orozja in nova bojisca. Kaj bi pa se rad? Komplet nov arsenal? Ja, potem moras igro prestavit v drugo casovno obdobje.

Na podrocju FPSjev ze kar nekaj casa ni bilo nobene revolucije. :>

bajsibajsi ::

BigWhale je izjavil:

Na podrocju FPSjev ze kar nekaj casa ni bilo nobene revolucije. :>


Chivalry, igra indie razvijalca. ;)

Unknown_001 ::

BigWhale je izjavil:

Iz igre potegnes 100+ ur zabave in potem se ti zdi 50 EUR prevec? :) Awesome.

Saj, izdelek bo svez. Graficni engine bo osvezen, dobili bomo nove efekte, nova orozja in nova bojisca. Kaj bi pa se rad? Komplet nov arsenal? Ja, potem moras igro prestavit v drugo casovno obdobje.

Na podrocju FPSjev ze kar nekaj casa ni bilo nobene revolucije. :>


Po pravici rečeno je Battlefield 3 kr bila neke svoje vrste revolucija. Izjemna igralnost, da grafike sploh ne omenjam in neomejene možnosti vseh sort vojskovanja od tankovskih bitk do letalskih in zna na multiplayerju bit prava štala (v dobrem smislu):D, zdj če kle ker COD fan gleda morm na žalost povdarit, da MP v codu res ni neka atrakcija, kjer bi se lahk zabaval, ker samo jajcanje s puškami in bazukami pa par claymore minami je dobesedno mal dosadno, pa še raj za kemperje je, ker so bajte takorekoč neuničljive. Grafiko bi pa pri oceni lahk kr spustu iz območja komentiranja.

Res je, da špila nisem neki velik igral ampak multiplayer je bil pa po mojem mnenju boljši od vseh iger, ki sem jih do sedaj igral.

mjolnir ::

Bad company 2 je bila revolucija.

Berserker ::

Sej, tudi meni je tudi BC2 bolj dogajal.

BigWhale tudi iz COD bi dejansko potegnil 100 ur zabave, pa nebi dal nikoli 50 €. Igre pač niso toliko vredne, da bi takšne zneske plačeval, sploh zdaj ko zategujem pas, pa res kupim raje kaj inovativnega, svežega, kot pa nekaj kar si že lastim. Dejansko po BF4 ni potrebe če že imam BF3. Ko bom hotel malo streljat čez kako leto ali dve, bom pač spet BF3 pognal. Kaj dejansko mi ponujaš da preklopim na novejšo verzijo.

Jerry000 ::

Berserker je izjavil:

Sej, tudi meni je tudi BC2 bolj dogajal.

BigWhale tudi iz COD bi dejansko potegnil 100 ur zabave, pa nebi dal nikoli 50 €. Igre pač niso toliko vredne, da bi takšne zneske plačeval, sploh zdaj ko zategujem pas, pa res kupim raje kaj inovativnega, svežega, kot pa nekaj kar si že lastim. Dejansko po BF4 ni potrebe če že imam BF3. Ko bom hotel malo streljat čez kako leto ali dve, bom pač spet BF3 pognal. Kaj dejansko mi ponujaš da preklopim na novejšo verzijo.



čez 2 leti ti BF3 ravno ne boš toliko igral ker bo večina na BF4, ravno to je napaka pri FPS k pridejo igre vn k po tekočem traku.

Berserker ::

Folk še vedno nabija BC2 in BF2, tako ne skrbi.

BigWhale ::

Od BF 1942 naprej je bilo vse skupaj samo evolucija. Bad Company je prinesel precej izboljsano grafiko in environment damage, ter odnesel commanderja in squade, kot so bili v BF2.

Berserker je izjavil:

Dejansko po BF4 ni potrebe če že imam BF3. Ko bom hotel malo streljat čez kako leto ali dve, bom pač spet BF3 pognal. Kaj dejansko mi ponujaš da preklopim na novejšo verzijo.


Saj nihce ne pravi, da moras to storiti.

Pravim samo, da je debilno pricakovati nekaj popolnoma novega v tem zanru, od istega podjetja in z istim naslovom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

r3dkv1c4 ::

mjolnir je izjavil:

Bad company 2 je bila revolucija.

3/4 folka meša med bf2 in bf:bc2

najbrz teli cod igralci sploh še niso slišal da sta to 2 špila

Jerry000 ::

Js sm bil CoD igralec, BF2 res nisem veliko preigral, sem bil na COD od 1 pa do MW2, pol je pa res mi dopizdilo. Kar me mot je to da maš zdej pri CoD tok enih killstreaku da jih ja še več pobijaš, pri CoD1,2 je blo vse kokr si jih sam z puško pobil, brez nekih atomskih pa airstrike pa nvem kaj še use. Ok CoD4 je še zakon k je prnesla nekaj novega, ampak pol naprej pa sam sranje, kupil sem do MW2, sem kar užival, ampak po MW2 pa samo sranje. Zdej sem na BF prešaltu, morm rečt da mi je žou da nisem prej BF2 igral, res uživaš v igranju, ko da je res vojna in ne neka arkada. Bom kupil BF4...sam čez 2-3 leta k bo ceneje, sedaj pa res ne, imam še BF3 kjer nimam niti 60ur preigrane

mjolnir ::

Ne, dejansko sem mislil bad company 2. Zvokovno sploh, tolk epski zvok bojišča nimaš v nobeni igri. Cod pa ne igram, razen občasno enko.

Unknown_001 ::

mjolnir je izjavil:

Ne, dejansko sem mislil bad company 2. Zvokovno sploh, tolk epski zvok bojišča nimaš v nobeni igri. Cod pa ne igram, razen občasno enko.


120 % prav ti dam za tole trditev.

Še najbolj epski je zvok strojnice pa tisti odmev v okolici potem, in usklajenost zvoka, dobesedno fantastično. Ko sem slušalke ene od kolega sprobaval je blo pa sploh za začutit beat bojišča. Poezija za naša ušesa 8-)

Jerry000 ::

Unknown_001 je izjavil:

mjolnir je izjavil:

Ne, dejansko sem mislil bad company 2. Zvokovno sploh, tolk epski zvok bojišča nimaš v nobeni igri. Cod pa ne igram, razen občasno enko.


120 % prav ti dam za tole trditev.

Še najbolj epski je zvok strojnice pa tisti odmev v okolici potem, in usklajenost zvoka, dobesedno fantastično. Ko sem slušalke ene od kolega sprobaval je blo pa sploh za začutit beat bojišča. Poezija za naša ušesa 8-)



Amen na tole:). Ampak v BF3 tudi ni slab zvok, nekako bolje mi leži BF3, nevem zakaj ampak v BC2 sem nekako štorast

Berserker ::

Sej BF3 ima tudi dobro zvočno podlago, ampak Bad company 2 pa zmaga, tisti dvojni rafal od abakana AN94, pa StG77 Stery aug a3 in tista kitajska strojnica type 88, na splošno mi je bil kljub manjšim bojiščem bad commpany 2 dosti bolj privlačen, mape so carske, tudi občutek rušenja je bil boljši.

Zgodovina sprememb…

r3dkv1c4 ::

Unknown_001 je izjavil:

mjolnir je izjavil:

Ne, dejansko sem mislil bad company 2. Zvokovno sploh, tolk epski zvok bojišča nimaš v nobeni igri. Cod pa ne igram, razen občasno enko.


120 % prav ti dam za tole trditev.

Še najbolj epski je zvok strojnice pa tisti odmev v okolici potem, in usklajenost zvoka, dobesedno fantastično. Ko sem slušalke ene od kolega sprobaval je blo pa sploh za začutit beat bojišča. Poezija za naša ušesa 8-)

kaj sele dela zvok v vietnamu......iz kakih 7.1 dolby surround slušalk....to je pa res neverjetno.

Unknown_001 ::

Berserker je izjavil:

Sej BF3 ima tudi dobro zvočno podlago, ampak Bad company 2 pa zmaga, tisti dvojni rafal od abakana AN94, pa StG77 Stery aug a3 in tista kitajska strojnica type 88, na splošno mi je bil kljub manjšim bojiščem bad commpany 2 dosti bolj privlačen, mape so carske, tudi občutek rušenja je bil boljši.


Haha, tud ruišenje je zabavno sploh :D da bi ti mene vidu ka sem use delu, ko sem ugotovu, da bomba al pa raketa dejansko neki talne podlage odnese oz "ukrivi" podlago. Matr sem eno puško z rocket lanucherjem najdu pa kišto z municijo in potem BUM BUM BUM ... !!! :D:))8-) že je bilo vse preorano in luknjasto, tak da sem dejansko nastalo luknjo lahk uporabu kot zaklonišče pred heavy fire. :D

Zgodovina sprememb…

Berserker ::

http://www.pcgamer.com/2013/04/25/battl...


Ne moreš verjeti, dobili smo komaj prvi gameplay trailer, pa so že naznanili prvi DLC Drone Strike. 8-O

Svinjarija od igre, hkrati pa še oglašujejo vrnitev commanderja kot novost.

BALAST ::

Kaj si ti prespal zadnjih 10let gaming evolucije z DLC?

Prvi DLC je vedno gratis zraven BF Limited edicije, da se lahko nekateri hvalisajo, ko si ga prednaročijo...
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

Berserker ::

BALAST je izjavil:

Kaj si ti prespal zadnjih 10let gaming evolucije z DLC?

Prvi DLC je vedno gratis zraven BF Limited edicije, da se lahko nekateri hvalisajo, ko si ga prednaročijo...


Pri BF3 Back to Karkand niso takoj naznanili. So pa naročniki dobili odklenjeno SKS in nekaj časa eksluzivno Type 88. Kljub temu da imam premium ter LE, je colt 1911 še vedno zaklenjen, se pravi da danes niti posebne verzije niso dovolj da dobiš ves kontent.

Jerry000 ::

Kar sem se naučil pri BF3...če želiš DLC imet ne prednaročilo dat!! počakaj nekaj časa ker boš za tisti denar imel samo 1 DLC. Pred nekaj časa je bilo za 30€ in si dobil vse DLC + BF3, tko da ne bom več prednaročil...sem mislil da tisti ki prednaročijo imajo bonus na DLC...ampak ni tako

Dami ::

Jerry000 je izjavil:

Kar sem se naučil pri BF3...če želiš DLC imet ne prednaročilo dat!! počakaj nekaj časa ker boš za tisti denar imel samo 1 DLC. Pred nekaj časa je bilo za 30€ in si dobil vse DLC + BF3, tko da ne bom več prednaročil...sem mislil da tisti ki prednaročijo imajo bonus na DLC...ampak ni tako

Tisti ki prednaročijo dobijo zravn nekaj bombončkov. Če kupiš navadno verzijo za isto ceno pa ne dobiš nič. Ne vem pa zdaj točno kdaj je izšel premium. Pred ali po karkandu. Če veš da boš in hočeš igrat od izzida dalje, pol itak prednaročiš. Če pa hočeš prišparat dnar pol moreš počakat da cena igre pade oz dobiš kaki bf+premium paket. Samo to šele kako leto po izzidu. Če si tako škrt da pač eno leto ne boš igral, go for it.
Jaz sem isto preorderal bf3 in mi je potem blo malo mimo da te silijo še kupit premium, ki vklučuje že nekaj kar imam. Tako pač je. Če hočeš met vse takoj, boš plačal.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Jerry000 ::

Ja ampak, js sm vzel prednaročilo vzel zaradi dodatka, in sedaj k je toliko dodatkov zunaj sem prikrajšan za dosti dobrih map. Sem mislil da jih bom dobil ker sem prednaročil igro. Za kupiti posebej te premium zadeve je pa f***** predrago

Netrunner ::

BF lepo molze kupce :) ... jaz sem zagonil za BF3 preorder + premium 100EUR .. pa mi ni žal saj ni omembe vredno koliko EUR/h sem zapravil. Kakorkoli BF4 pa bom lepo preskočil. Bom raje šparal EUR za BF BC3 ali BF5
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Netrunner ()
««
2 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Battlefield 1 (Battlefield 5) (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Igre
1996278197 (42228) opeter
»

Battlefield V (2018) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
61273496 (30095) oo7
»

Battlefield HARDLINE (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19334760 (23050) matija14
»

Modern Warfare 3 ali Battlefield 3 multiplayer?

Oddelek: Igre
353751 (3369) r3dkv1c4

Več podobnih tem